Opinie o F.P.H.KAMA w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.P.H.KAMA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie F.P.H.KAMA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.P.H.KAMA w Chorzów

Martyna Nowy wpis

Czyli firma ma siedzibę w rudzie śląskiej nie w Chorzowie ?

kolbi Nowy wpis

atmosfera to już coś moim zdaniem bo od czego właśnie trzeba wyjść. Teraz tylko dołożyć do tego kasę....

welon Nowy wpis

firma kama dawno zamknieta a firma wacik korzysta ze stron ktore sworzono w kamie , tworzyl je maz wlascicielki zdjecia rowniez mial z tej firmy . ale obie firmy nie maja nic wspolnego ze soba zwlaszcza ze te malzenstwo sie rozwodzi wiec niewplatujcie w firme wacik firme kama bo to nierozsadne a sprawa o wplacane zaliczki na poczet towaru w firmie wacik toczy sie w chorzowie w sadzie rejonowym wydzial karny pozdrawiam aha i firma wacik nie miesci sie w chorzowie tylko w rudzie slaskiej

Bożok

Najłatwiej byłoby chyba się bezpośrednio z nimi skontaktować i zapytać. http://www.zhukama.com.pl/kontakt.html Mam jednak wrażenie, że nie są na tyle dużą firmą aby co chwila kogoś przyjmować do pracy. Może oferują na tyle dobre warunki, że nikt nie chce zmieniać pracy? Jeżeli tak jest to trzeba przyznać, że warto byłoby czaić się na pracę u nich.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie F.P.H.KAMA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
Sylwester Bożęcki PitStop

Witam, Czytam i jestem w szoku bo dziś całkiem przypadkiem trafiłem na tą stronę, firma Kama mnie także oszukała w 2010r,mam dowody w postaci maili w sprawie reklamacji, w końcu odpuściłem temat bo nie miałem czasu i sił z nimi walczyć, może jakiś grupowy proces? Jeżeli ktoś miał podobny podobny problem proszę o kontrakt na maila: sylwester.bozecki@gmail.com

plama

Proszę nic nie zamawiać w tej firmie WACIK - OSZUŚCI . Pobierają zaliczkę , nic nie wysyłają i nie odbierają telefonów kiedy już towar zamówiony.

marcin

firma F.P.H.U. WACIK NIC NIE MA WSPÓLNEGO Z FPH KAMA. JESTEM ZADOWOLONY Z ICH PRODUKTÓW. POZDRAWIAM

pavulon26

kto jest w stanie potwierdzic ze Pan tak zwany (usunięte przez administratora) byl szefem tej firmy??

Jeśli chodzi o firmę F.P.H.U Wacik,to(usunięte przez administratora).Nie polecam

To F.P.H.Kama istnieje,czy nie istnieje? Pisze,że zlikwidowana w październiku 2012,a poniżej,że normalnie działa,to jak to jest naprawdę?

To prawda.Są tu mylone dwie firmy o tych samych nazwach.F.P.H. KAMA z Chorzowa produkująca okapy,to teraz firma Wacik,której właścicielem jest mąż właścicielki byłej firmy F.P.H. KAMA

?

firma Z.H.U Kama nigdy nie istniała. Istniała F.P.H Kama od stycznia 2010 do października 2012 nigdy nie było to samo co F.P.H.U Wacik firma ta istnieje od grudnia 2012 co można sprawdzić CEIDG prócz paru byłych pracowników z F.P.H Kama pracujących w F.P.H.U Wacik nic nigdy nie miała wspólnego z F.P.H Kama normalnie realizują zamówienia.

Ja widzę, że mają wspólną stronę internetową.Więc jak jest naprawdę ?

W takim razie, gdzie firma kama ma swoją siedzibę ?

bubu

Popierwsze firma fphuwacik to nie firma kama jej mąż prowadzi firme wacik sam więc zastanówcie się co piszecie te małżeństwo nawet ze sobą nieżyje od półtorej roku a co do firmy fphwacik to faktycznie pieniądze zgarnia wydaje je na swoje potrzeby a towaru brak ,brak atestu pzh do sprawdzenia w siedzibie pzh. Unika kontaktu z klientami jak towaru brak jak towar jest to odbierze telefon.

Firma Kama już nie istnieje.Zmienili nazwę na Wacik i zarejestrowali na męża.

Oni nikogo nie zatrudniają.Jakieś przypadkowe osoby z łapanki.Teraz to jest firma Wacik.

(usunięte przez administratora)Zdjęcia na stronie firmy nijak się mają do rzeczywistości.Ja dałem się oszukać,Wy na to nie pozwólcie !!!

ANONIM

anonim - 2011-05-07 20:50:47 LUDZIE UWAŻAJCIE NA FIRME F.P.H KAMA Z CHORZOWA NIE POTRAFIĄ NIC ZROBIĆ DOKŁADNIE Z NIERDZEWKI NIE DOTRZYMUJĄ TERMINÓW (usunięte przez administratora) A WYKONANIE JEST TRAGICZNE I NIE SPEŁNIA ŻADNYCH DOPUSZCZALNYCH NORM,(usunięte przez administratora)TERMIN PRZEKŁADANY JAK DOSZŁO DO ODBIORU TRAGEDIA W WYKONANIU ZLEW CIEKNIE ŁAPACZE TŁUSZCZU POKRZYWIONE OKAP UMĘCZONY ALE TAKĄ MAJĄ TECHNOLOGIE TAK POWIEDZIAŁ PAN WACIK .DOBRE OPINIE KTÓRE SĄ TO WPISANE PRZEZ KOLEGÓW .JESZCZE RAZ OSZUŚCI NIE POLECAM NIE KUPUJCIE U NICH LEPIEJ TROCHĘ DOŁOŻYĆ A MIEĆ TO W PIERWSZYM GATUNKU A NIE POZA GAT.

M

proszę sobie sprawdzić(usunięte przez administratora) wpisać wszystkie te dane które są tutaj podane że nie ma w ogole takiej działaności gospodarczej .

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.H.KAMA - Chorzów

F.P.H.KAMA