Opinie o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heraeus Electro Nite Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heraeus Electro Nite Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Matylda

Czy będą w zakładzie dopłaty do węgla na zimę i do badań jelita grubego? Te 300 brutto to trochę za mało

Xyz

Zakład lata świetności ma już za sobą, poprzez błędne decyzje i złe zarządzanie niebawem zrobi się tutaj drugi Bitron. Najlepiej dla wszystkich byłoby jak by już to natychmiast zamknęli i każdy poszedł w swoją stronę. Odnośnie wysokiego do nieba i ********* *** ****** to brak komentarza będzie najlepszym komentarzem chłop ciągnie ten zakład na dno jak poprzednie, w których się pojawiał

@Xyz

Płaca minimalna zaraz nas dogoni za robotę na produkcji .....śmiech na sali

@Xyz

Każdy widzi jak jest dyrekcja nie widzi lepiej otworzyć drzwi dalej i opier mistrza za palarnie na której głównie przebywają upaińcy i odpowiedzą nipanimaju .... A później idą na trzecią halę jarać znowu ....i tak dniówka leci ...obejrzane filmy się zgadzają i cyfry przy wypłacie też ... Do Polaków ciągłe pretensję

Monter
@Matylda

Agencyjni już robią za minimalną na produkcji to jest rozbój w biały dzień.

Kong.

Nieroby liderzy do pracy zmiana A za co wam płacą nieroby do szatni chodzicie lazicie ściemniacze macie czas na pierdół za was tesz się wezmą

@Kong.

Lider z srg to jest (usunięte przez administratora)zm.A.

Elvis
@Romeo

W dodatku zastępca majstra. Śmiech na sali...

Karolinka
@Elvis

Hmmm ciekawe kogu tu jeszcze obsmarować? Jakieś pomysły? A serio weźcie się zajmijcie swoim tyłkiem.

QC
@Karolinka

Jak to kogo? Płaska blondi poprzez swoje wredne akcje w stosunku do liderki i donosicielstwo jest no.1

@QC

Jak ktoś pod kimś dołki kopie sam w nie wpada! Jeszcze się dziunia życia nauczy bo póki co za młoda jest i pewnych rzeczy nie rozumie ale żeby aż tak kij wkładać w swoje mrowisko to trzeba mieć tupet. Skończy się tym że w nowej firmie stanowiska będzie szukać a niewiele ich już w mieście zostało. Łatka przypiętą w bitronie będzie się za tą dziunią ciągnąć przez resztę życia

@Elvis

I nie wstyd wam że tak po chłopie jeździcie? Ale jak ma zastępować mistrza to wszyscy szczęśliwi bo się da z człowiekiem dogadać wstydźcie się bo te komentarze akurat w stosunku do niego to jest żenada i poziom który sobą prezentujecie. Mistrzowi można by coś zarzucić ale zastępcy ? Facet do rany przyłóż i ile rzeczy było które nigdy nie wypłynęły a powinny. Wstydźcie się bo jesteście żenujący poprzez takie wypowiedzi

@Matylda

Święta prawda i po tym jak go szkalują to się powinien chłopak wypiąć na wszystkich czterema literami i nic więcej nikomu nie załatwiać nadstawiając swój (usunięte przez administratora) Paco może się wypowie ilu typom jegomość uratował (usunięte przez administratora)albo ochlejryje z pezeta ...

@O.N.A

Z Paco jeszcze obleca ale na pezecie to już wszyscy zmęczeni życiem

Diobeł
@Matylda

Brednie głosisz nie zgodzę się bo akurat na pezecie to chłopaki mają najcięższą pracę i mogą wyglądać na zmęczonych sam jestem z innej zmiany i z innego działu ale tam to się narobią i kilogramów trochę przerzucą i moim skromnym zdaniem powinni mieć za to płacone lepsze pieniądze niż pozostali Paco w jakimś stopniu też ale nie ma co porównywać jakiegoś srg do pezeta bo na pezecie największe kozaki robią gdzie większość by nie dała rady

@Diobeł

A czy ktoś powiedział że PZ to nie jest najcięższy dział ?

Diobeł
@Matylda

Twoja koleżanka różne teorie snuje co nie zmienia faktu że na pezecie jest najcięższa robota i powinni zarabiać tam ludzie więcej niż pozostali bo ja przykładowo nie chciał bym tam trafić zresztą nie tylko ja ale bądźmy sprawiedliwi w ocenach i obiektywni bo akurat stamtąd chłopaki wychodzą urobieni a że pójdą na piwo po ciężkiej pracy to daj im panie Boże bo akurat na to zapracowali i proszę więcej nie mówić o nich że alkoholicy czy podobni bo większość ludzi od nas z zakładu nie dała by tak harować jak oni to robią a płacą im podobnie

@Diobeł

Pz to automaty a ile automat wypluje tyle ton trzeba przerzucić bo tam chyba w tony idzie no to faktycznie ciężko przeprsszam że nie doceniałam

Operator
@Matylda

Przyjdźcie sprawdźcie się wszyscy dyrektor też będzie mile widziany niech się wykaże bo powinien znać każde stanowisko którym dowodzi i ile sztuk narobi a dopiero potem zabierajcie głos po 8 godzinach dniówki jak sprzęt się sypie o kilogramach nie ma co pisać bo weszły już w bicepsy ale o sprzęcie owszem bo się wymaga a sprzęt nie działa naprawiać nie ma komu bo nikt się nie zna a wszystko trzyma się na taśmie klejącej a bidny operator jest rozliczany ze sztuk które wyprodukował ...na czym ma produkować ? I przyjdzie jeden pan mądry z drugim mądrym i debatują gdzie ma stać kosz na (usunięte przez administratora) bo to jest ważne ...

Ewelina
@Operator

Trafnie i w punkt podpisuje się pod postem z imienia i nazwiska Ewelina Zając

M.Mariusz
@Romeo

Niestety nie można się z tobą zgodzić. Widać że kieruje tobą oraz osobami krytykującymi inne zmiany ogromna ZAZDROŚĆ ;( Może przedstaw się na forum i ocenimy twoją pracę oraz co w życiu osiągnąłeś/łaś, w tej pracy jak i każdej innej stanowiska pracy się całkowicie różnią od kadr przez magazyn produkcję ( w tym różne stanowiska pracy) oraz utrzymanie ruchu, niestety nie da się wyśrodkować dla wszystkich jednakowo. Najważniejszą rzeczą nie jest ilość pracy, ale jakość a wiem, że inne zmiany szukają wypieków właśnie od pracowników Tego Leadera a nie z własnych zmian , więc bardzo dobrze świadczy to jak dobrze potrafi kierować zespołem aby jakość pracy była jak najlepsza. Każdy pracownik firmy wykonuje zadania mu powierzone, bez znaczenia czy jest ich mniej czy więcej. Jeżeli ktoś potrafi tylko oceniać ludzi anonimowo na forum, to niestety ale opinie takiej osoby są całkowicie bezwartościowe.

B
@Operator

Zapraszam na automat SA i 150 bse na włoskiej rurze

@Matylda

Kryje wasze błędy a i właśnie się wyjaśniło dlaczego wasza zmiana jest najlepsza

@M.Mariusz

Jesteś serwisantem zm A więc bronisz kolegę (lidera) brawo o tobie terz bym coś powiedział co o tobie mówią inni koledzy nawet z twojej zmiany pozdrawiam

NANA

Zmienic liderke głowic na zmiane B mamy dość jej pomyłek za które odpowiadamy my liderka sie wypiera!!!beszczelnie kłamìąc nie tylko w tych kwestiach..Proszę o zmianę liderki na osobę kompetentą która potrafi szanować ludzi i z nimi rozmawiać.Nowe osoby są dojeżdzane przez liderkę rezygnują z pracy,zwalniają się ludzie obudzcie się!!!

Nnn
@NANA

Chyba ci się zmiany pomyliły

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Heraeus Electro Nite Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektromechanik?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Magazynier o oczach ja pingpongi rządzi hehe

O. N. A
@1234

Ciekawe czym, chyba chamstwem i smrodem fujjjjj

Ty
@O. N. A

To ten z tą tłustą grzywką, o fujj

Nana
@Ty

Koleś jest bardzo nieprzyjemny,bardzo chamsko do kobiet się odzywa krzyczy wręcz,nie patrzy gdzie i jak jeździ,nie wiem jakim cudem jeszcze pracuje na magazynie i ta twarz brr

Rfgu

Polityka zakładu roboty nie ma likwidują stanowiska a Ukraina pracuje po 12 jak dla naszych roboty nie ma a oni dalej robią.

Ten
@Rfgu

Pewnie do ruskich nie mogą towaru wysyłać a za zatrudnianie Upaińców mają benefity od rządu

Doris
@Rfgu

Tylko czekać jak Polaków zaczną zwalniać

Kamila
@Doris

Wy poważnie sądzicie, że do czegoś takiego może dojść? Ogólnie jak on pisze, że nie ma dla Polaków roboty to co oni tu robią w tym czasie?

Beny
@Kamila

Tak jak wszędzie. Siedzą po 12 h z telefonami w ręku oglądając jakieś programy rozrywkowe w ich języku, które nie mają nic wspólnego z toczącą się tam wojną

Matylda

Kontrola jakości i ich kierownik to po co jest i co w ogóle robi w tym zakładzie?

XXX
@Matylda

Na halach rano się pokazują, że są więc w czym problem ? A, że są niepotrzebni bo tylko są aby być to inny temat a pewnie o to Ci chodzi

@XXX

Szweda się taki łysy gamoń i czepia się wszystkiego a nie ma zielonego pojęcia jaki model idzie w danym momencie gdzie idzie i na co idzie do rynny wsadzisz trzy wibratory to będzie ok bo nikt nie wie o co chodzi ważne żeby w rynnie było. Poza tym wydaje mi się że jakość powinna kontrolować KJ a nie monterka dlatego pytam po co oni w ogóle są i co robią poza szwedaniem się z wózeczkiem ?

Agniecha
@Matylda

Po co kontrola jakości ma coś robić przecież lepiej idąc widzimisiem dyrektora produkcji karać produkcję za ewentualne zwroty odebraniem premii na początek. W każdym normalnym zakładzie to KJ odpowiada za kontrolę w trakcie realizacji produkcji dopuszcza albo nie dany wyrób u nas jak widać kolesiostwo bierze górę dlatego KJ nie robi nic i są niepotrzebni

@Agniecha

Dokładnie jakby jakośc była na miejscu i kontrolowała to co się produkuje to by zwrotów nie było jak dla mnie cały ten Marcel to tak wszystkich omamił głównie dyrektora produkcji a pierwszy jest do wylotu

@Matylda

Kontrola jakości zajmuje się jak sama nazwa mówi jakością... W herausie takowej nie ma bo łysy pan zapatrzony w siebie scedował to na monterów i operatorów.Pytanie zatem powstaje kto się na to zgodził i podpisał pod tym projektem że niby jest kontrola jakości a jej nie ma ?

Olka
@Matylda

Tak tak tak jak a dyrektory to kupują

Nowa

Blondiz Qc Pamelcia Ty może już się nie udzielaj bo w pracy tak się udzielałaś że rozwaliłaś całe gniazdo Jesteś tak (usunięte przez administratora) zetylko zastępca mistrzyni Jeszcze z Tobą gada itp ale to też jest pewnie do czasu cieszę się że już Cie nie muszę oglądać w sumie to tylko na tą wredna buzke można było spojrzeć bo reszta bee współczuję Twoim facetom że tak o kości muszą się ocierać w sumie kto co lubi .Może w końcu cycki se zrobisz jak tak dobrze żyjesz z mężczyznami z Herausa ????

Olek
@Nowa

Blondi szybciej skończyła niż zaczęła bo roboty pójdzie do żabki albo innej biedronki bo w zakładach produkcyjnych każdy ją zna

Norbi
@Nowa

Legendy już krążą o płaskiej niby ładna a taka gupia

Frik
@Nowa

Dobrze rozumiem że ta gwiazda Pamela ma na imię ?

Kulka
@Frik

Stary za młodu za dużo w tv oglądał słoneczny patrol i wyszło co wyszło

Masakra
@Kulka

Za to Twój stary zapomniał Cię nauczyć szacunku do innych i że nikomu się nie zazdrości , chyba że Twój stary i twoja stara tacy sami to wypad na wieś

Kulka
@Masakra

Nie szanuje się kogoś kto innych nie szanuje a zadrościć w tym przypadku nie ma czego

@Kulka

Halitomin lasi kupcie, bo im więcej gada tym większy fetor unosi się w powietrzu

@Nowa

Pamela nie wstyd Ci ? Mnie by było wstyd jako kobiecie, matka mnie chowała w duchu uczciwości, że nie kopie się dołków pod koleżankami, że nie donosi się na koleżanki, że ludzi się szanuje o czym ty nie masz pojęcia i nie dziw się że nikt Ciebie nie szanuje i nie będzie szanował

@€¥¥^^

5s ważne jest gdzie jest miejsce kosza na odpady i to zajmuje tęgie głowy ludzi którzy powinni myśleć o podwyżkach

Balcerowicz

Ile nawałą w lipcu podwyszki ? Bo pińcet złoty w dodatku brutto to trochę za mało przy obecnej inflacji

@Balcerowicz

Pinokio di mateo twierdzi że nikt w Polsce za (usunięte przez administratora) nie będzie pracował zatem dyrekcja powinna słuchac głównego żłoba przy korycie

Karolinka
@Balcerowicz

Są firmy w regionie( dokładniej w DG) które wypłacają 1200 euro jednorazowego dodatku inflacyjnego przy zwykłej waloryzacji plac i mowa jest o euro nie złotówkach

Inż.Mamoń

Pensje podnosić i to sporo i szybko przy tej inflacji bo niebawem zrobicie z zakładu drugi Bitron gdzie będzie pracować sama Ukraina co tylko pociągnie ten zakład na (usunięte przez administratora)

@Inż.Mamoń

Kadrowe czytają proszę przekazać generalnemu, że za godzinę pracy można kupić litr oleju i kostkę masła o cenach warzyw, owoców czy mięsa nie ma co wspominać

!

Bochenek chleba w piekarni ponad 7 zł bułka w piekarni w promocji ...! 1.30 zł

Beata

Witam czy Pan mistrz Michał wyrobił juz normę na czerwiec kłamstw i pomówień słowo mistrz zobowiązuje podwójnie raz stanowisko i sama nazwa mistrz pan się specjalizuje w plotkach z Panią Kamila lider i pomówieniach no cóż wiedzcie jedno że karma wraca i to podwójnie nawet pan nie umiał do końca sam sprawy załatwić tylko przekazywał przez pozostałych mistrzów gratuluję odwagi jak na faceta śmiechu warte a co do pani Moniki to przecież nie jej folwark teraz będziecie musieli zmierzyć się z pipem i Sadem zobaczymy jaka będziecie mieć odwagę jak tu Panu mistrzowi Michałowi brakło. Jakim trzeba być człowiekiem wymyślać plotki i pomówienia przeciwko drugiemu człowiekowi zapewniam Pana że sprawiedliwość Pana dosięgnie. Facet zajmujący się plotkami i pomówieniami to nie facet nie powiem co mu urwało żenada. Do sądu zarzadam kamer i będziecie musieli przedstawić jak się wasi pracowcy po kątach chowają

Beata

Atmosfera pod psem negatywna

Mietek
@Beata

Atmosfera jak na palarni na przełomie zmian :D

K

Majster to porażka.

!!!

ogólnie tragedia nic dodać nic ująć, w tej firmie nie ma kolegów ani koleżanek - (patrz komu ufasz i z kim rozmawiasz) co mówisz do kogo itp bardzo dużo osób strzela z ucha i czekają tylko na twój zły ruch.Nie polecam pracy w tej firmie warunki zatrudnienia średnie, pieniądze masakra, atmosfera przeciętna.

Blondi z qc

Radzę zważać na słowa... Pozdrawiam :)

M@N34
@!!!

Do tej firmy niema co się zatrudniac i to nie ze względu na ciężka pracę tam poprostu jest brak szacunku i kultury do nowych pracowników zresztą są nawet sami sobie fałszywi co tyle lat że sobą pracują a sprzedali by się za 3 grosze z nowych pracowników chcą sobie robić podnozki i sługi a teraz płacz i narzekanie na dyrektora że są obco krajowcy przujmowani że niema podwyżek a ktoś z was spojrzał w lustro i pomyślał czyja to wina?to dzięki wam Polacy omijają ta firmę szerokim łukiem wola zainwestować w Ukraińców i mieć to co oczekiwali niż słuchać waszego wiecznego marudzenia .na to formu się wchodzi i jak się czyta te wypociny to aż straxh myśleć co się tam dzieje a prostactwo nie samowite wstydzilibyście się .

Qwerty

Rozważany jest dostęp do płatnej usługi administratora a wtedy będzie dostęp do każdego ip który zabiera głos wobec czego proszę się zastanowić jakie tematy i kogo są poruszane bo wolność słowa ma swoje granice

...
@Qwerty

Plaskot bez cycków próbuje zastraszyć ludzi to ten cały dostęp

Doktor Nauk

To forum coraz bardziej zaczyna przypominać typowego Goworka z niecierpliwością czekamy na kolejne posty pań niezadowolonych z życia . Wejdzcie Panie na poziom swoich możliwości aby było czym się pochwalić przed rodziną przy niedzielnym obiedzie

Blondi

Jako płaska blondi domagam się podwyżki gdyż muszę powiększyc cycki aby mówili o mnie tylko blondi bez epitetu płaska

Czarna z cycem
@Blondi

Dawne "koleżanki" z bitronu powiadają, że w tak skrajnym przypadku mózg trzeba wymienić na cito

Czarna z cycem
@Czarna z cycem

Dla rozwiania wątpliwości może wreszcie wszystkim na qc obwieści dlaczego wyleciała z tego ciepłego koorwidola na jedności

Sieleczanka
@Czarna z cycem

Niestety życie jest brutalne ale mieszkając w jednym mieście trzeba brać pod uwagę że ludzie na osiedlach się znają i pracują w różnych miejscach. Czasami trafi się tak że sąsiadka pracowała w jakimś zakładzie pod pewną panią gdzie jak się okazuje znają się bardzo dobrze i potem kwitną takie kwiatki jak obecnie za parę lat lasia się nauczy jak wygląda życie do tego czasu gdzie nie pójdzie skończy się tak samo . Blondi ty u nas w firmie kariery nie zrobisz i jeszcze w paru kolejnych też nie

!
@Sieleczanka

Wyjaśniono temat pewnej blondi która liderką starała się zostać ..

Diana
@!

Swoje już zdążyła nastrzelic z ucha i wykopać dołki ale czas pani się skończył

@Diana

Z niecierpliwością czekamy na oświadczenie pani blondyny na koniec którego wszystkich pozdrowi a w szczególności czekamy na odpowiedź odnośnie rozwiązania umowy z jej osoba przez Bitron

@Ruda

Prawdy i tak nigdy nie powie

@Qwerty

A powinna bo tam o mobbing się rozchodziło a nie ma nigdzie miejsca i przyzwolenia żeby jakaś gówniara wyżywała się na starszych osobach które mogły by być jej matkami

@Ruda

Do herausa śpik przychodził z twerdzeniem że lada dzień będzie też liderką a nie będzie i zrobi się wszystko aby wyleciała taka osoba stąd szybciej niż się tutaj znalazła bo to śmieszna dzidzia jest z wybujałym ego której się wydaje że zapanowała nad światem a pojęcia akurat o tej robocie nie ma żadnego i taka to ograniczona pani śmie komuś uwagi zwracać kto przerobił x lat i twierdzić że liderką zostanie ? ...no sorry kogo chcecie szybciej wywieźć mnie czy dyrektora albo tą panią jak najszybciej do psychiatryka wtedy wszystkim będzie się lepiej pracowało bez niej . Kto ja w ogóle zatrudnił bez sprawdzenia życiorysu zawodowego ?

@Ruda

Ponad 20 lat w zakładzie spędzone pamiętam czasy jak dyrektor nie był jeszcze dyrektorem i przyjdzie takie coś i jeszcze raczy warunki stawiać . W życiu się z tym nie zgodzę żeby jakaś płaska dziunia raczyła tak się wozić tego to tutaj jeszcze nie grali

Kolega
@Ruda

Pchać się na lidera w obecnych czasach to nieźle trzeba mieć poprzewracane w głowie . Lider za rynczuka miał dobrze i robol zresztą też obecnie za nowego to jeszcze robolem można być liderom współczuję a będzie jeszcze gorzej i dziwi mnie to że akurat ta panna ma takie parcie skoro ktoś kto przepracował x lat tutaj nawet o tym nie myśli

@Kolega

Płaskiej gabinety się marzą póki co to niech zacznie pisać CV z dodatkiem heraues i szukać nowego zajęcia bo wszystko mówi że tutaj już jest skończona

@Ruda

Ja jestem ciekawa kto Ci nagadał takich głupot, że ja chcę być liderką!? Mam większe ambicje niż pozostanie w tej firmie i codziennie oglądać wasze" twarze", kobiety które wolały Mnie obrazić niż spojrzeć się w lustro. Ja na liderkę nie startowałam tak jak już napisałam wyżej mam większe ambicje, ja z tą firmą przyszłości nie wiązałam jak WY bo niestety ale ja mogę sobie znaleźć pracę wszędzie a takim jak Wy zostanie tylko praca w tym (usunięte przez administratora) za 2600

@Ruda

Radzę się doinformowac kto się na kim wyzywał bo to jedna Pani moja była "kolezaneczka" i jedna Pani której śmiech słychać na cały heraeus dodam że też ja gnębiła ale dziwnym trafem stały się przyjacioleczkami. Coś masz złe informacje albo tak cię dziewczynki przestawiły. Aha i żeby była jasność ja w żadnym bitronie nie pracowałam, i jeśli masz coś lepszego do roboty to się tym zajmuj np. schudnij albo mniej jedz albo zrób coś w końcu dla siebie żeby nie wyglądać jak Twoje wszystkie koleżanki

@Blondi z qc

Coś się mijasz z faktami koleżanko bo z jednej strony piszesz że nie było kolezaneczek w bitronie i żadnego mobbingu a z drugiej strony piszesz że nie pracowałas w bitronie a ktoś stamtąd teraz gnębi w herausie inna panią po czym piszesz że będziesz opuszczać heraues bo tak jest źle ...to jak to jest na prawdę ?

@Blondi z qc

Pani już dziękujemy i prosimy więcej nie zaśmiecać forum

Lubię blondi bez cycków
@O.N.A

Intelektem nie grzeszy uprawiając spowiedź na publicznym serwisie od razu widać że małolata nikt dojrzały nawet by nie próbował się tłumaczyć na publicznym forum

Tadek

Kiedy podwyszki inflacja zabiera nam wszystko chcemy godnie zarabiać nie biedować. Zamówienia są więc pieniądze są. Dobry pracownik to zadowolony pracownik.

Jurgen
@Tadek

Pieniądze się wydaje na kosze na (usunięte przez administratora) taśmy klejące czy farby do malowania linii bo 5s jest najważniejsze na podwyszki nie będzie

Kumur

Ewunia z Juliusza to najlepsza milfetka

?
@Kumur

Lalka 1 klasa czy to ona przyjmuje gości w Europie za dwiesta?

@?

Za dwiesta to przyjmuje ukra ANNA w DG poza godzinami pracy.. w pakiecie HIV bo każda stamtąd nosi to w sobie ale możesz ryzykować jak swędzi

@!!!

HIV u Ukrainek to zwykły temat prawie każda go ma nie ma co roztrząsać tematu posuwaj na własną odpowiedzialność

@Qwerty

Bardzo dobrze że ktoś poruszył ten temat bo jeżeli chodzi o Ukrainie to jest tam największy odsetek zarażonych HIV prawdziwa epidemia i o tym się nie mówi ściąga się ich do pracy, a czy ktoś zadbał aby tych ludzi przebadać ?

Dragon
@Kumur

Czy zdajesz sobie sprawę co to znaczy milfetka? Do tego określiłeś dokładnie kto to, bo tylko jedna tam taka pracuje. Na Twoim miejscu zaczął bym (usunięte przez administratora) w gacie bo za takie pomówienia można mieć kłopoty. Jak dziewczyna się o tym dowie, mam nadzieję że przedstawi odpowiednim organom i postawi Ci zarzut obrazy moralnej. Dla mnie pokazujesz takim gadaniem swoją inteligencję i z jakiego rodzaju się wywodzisz.

@Dragon

Milfetka hmm atrakcyjna kobieta w wieku średnim . Nikogo nie uraził swoją wypowiedzią a raczej dał do zrozumienia że jest na czym oko zawiesić i babka może się podobać ;) sądzę że srał nie będzie co najwyżej ty możesz (usunięte przez administratora) zrobić jak to cię boli bo widać zazdrosny bardzo jesteś o tą panią

Matylda

Partner milfetki o której mowa zapewne poczuł się urażony że konkurencja się pojawia hahahaha

@Matylda

(usunięte przez administratora) z Juliusza już się jednoczą i robią selekcję aby największą siłą najechać na zakład :D

@Dragon

Milfdupcia konkretna jest niejeden małolat by się skusił dla tej pani to powinna być nagroda że tak młodzież myśli a dla ciebie nagroda Darwina za głupotę

@Dragon

Idąc tokiem rozumowania autora wypowiedzi to ta pani powinna byc grubą , brzydka etc. Broń boże żeby komuś się spodobała. Znam ją od lat i jestem pewna że takie określenie milfetki tylko ja podbuduje w dążeniu do dalszej doskonałości a urodę jako kobieta w tym wieku ma ponadprzeciętną i nie sądzę aby określenie milfetki było dla niej w jakiś sposób ujmujące

Smok
@Matylda

Jakaś fajka zabrała głos i się zrobił szum na pół i ternetu

@Matylda

Zacznijmy od podstaw na której zmianie można znaleźć tego anioła bo nie wiadomo gdzie szukać u nas napewno takiej nie ma a pan autor twierdzi że wszyscy wiedzą o kogo chodzi priszeyo wskazówki gdzie ów piękność się schowała

Kumur
@Dragon

Gdzie (usunięte przez administratora) pracuje i kim jest ? Skoro padło to wymień sam z imienia i nazwiska o kogo chodzi i zanim wystosujesz takie oświadczenie którym się znowu osmieszysz to zastanów się najpierw pięć razy czy chcesz to publikować barani łbie bo sam się pogrążasz w swojej głupocie i niewiedzy

Ty

Podobno blondi z QC ze zmiany C startuje na lidera, już kieruje zespołem dzięki bliskiej znajomości z zastępca mistrzyni

@Ty

Uuuu się porobiło, od kiedy nowy pracownik robi co chce

Xxx
@Ty

To jest żałosne. Myślicie że nikt nie wie kto to napisał. Coś dziewczynkom (w tym jedna stara baba) nie poszło, najpierw chciały się pozbyć liderki, myślały że napiszą donos i będzie ok. Przeniosły się teraz na forum żeby siać propagandę. Z tego co kojarzę to stara ma parcie na szkło żeby zostać liderem.

Xd
@Xxx

Oszczerstwa rzecz codzienna w tej firmie żadna z dziewczyn z qc tego nie pisała szukaj dalej a je zostaw w spokoju widocznie ktoś coś zobaczył i komuś innemu to przeszkadza????

Ha ha
@Xd

Oszczerstwa? Z jednym się zgodzę ktoś widział, ale wasze żałosne wpisy pod zdjęciem jednej z osób na Fejsie. Zazdrośnice ????

@Ha ha

Małolata to pisze, a osób na Facebooku jest mnóstwo więc o kim piszesz

Qc
@Ona2

O tobie ????

@Qc

Z pewnością, czas dorosnąć dzidzia

?
@Ona2

Jak ja jestem dzidzia to kim ty jesteś? Rysowaną markerem laską?

Ona2

Z tyłu plecy z przodu plecy pan bog stworzył ją dla hecy

Dziś znów razem przyjechali do pracy hmmmm wszystko mówi ...ptaszki śpiewają .... dopiszecie swoje ????????????

???
@Nowy

Kto ?

@???

On z nią codziennie przyjeżdża w jednym samochodzie trzeba mieć tupet bezczelny typ żeby jeszcze wygląd miał

@O.N.A

Zadek jak szalupa piersi brak i 140 cm wzrostu nawet jednego porządnego zdania po polsku nie potrafi dzidzia sklecić

???
@Nowy

O kim mowa ? Piszecie jakieś dyrdymaly ale dalej nie wiadomo o kogo chodzi . Jak autora postu ptaszek swędzi to ręką posmyrać powinno przejść i nie będzie śpiewał . Co do koleżanek , które zabierają głos i krytykują tą panią zapewne są zazdrosne bo same nie są lepsze i nie potrafią nic zaoferować mężczyznom poza nadwagą co w tym zakładzie akurat jest nagminnym problemem

@???

Piątki będą ogłoszone jako dni walki z nadwagą wśród kobiet

Wesoło
@Ty

Podobno jest twój plakat z twoją facjatą na komendzie wywieszony! A z tamin ryjem to nadajes, się tylko aby coe w (usunięte przez administratora) zapieli drogi kolego! Proponuje zejść z tonu i najwyzszy czas być skromniejszym a nie latać z (usunięte przez administratora) uniesioną za wysoko bo mozesz się zdziwić.!

On

Gupi albo gupszy staje się po wystąpieniach pszemca już wiem dlaczego generał nie bierze w tych wydarzeniach udziału

Zostaw merytoryczną opinię o Heraeus Electro Nite Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Heraeus Electro Nite Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heraeus Electro Nite Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heraeus Electro Nite Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 59 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heraeus Electro Nite Polska
  • Kombajnistów 2