Opinie o Zelmer w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zelmer. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zelmer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zelmer w Rzeszów

nieznany

nie polecam pracować wykorzystują ludzi na maksa jak chcesz byc robotem warunki pracy są tragicznie śmierdzi tam jakoś chemia spalinami gumowymi gorąco 30 stopni ludzie uciekają po 1 dniu

Nowa

Witam. Czy ktoś teraz na dniach wybiera się do Bsh do pracy? Są przyjęcia. Chętnie kogoś poznam żeby było raźniej :)

konkord

Dobra firma nie będzie tolerowała słabej wydajności !!

bshowiec
@konkord

O jakiej ty wydajnosci mówisz jak więcej jest plątaczy niż pracowników produkcji.

Mały z pod Wrocławia
@konkord

Proponuje tam bombę zrzucić i drzew nasadzic w tym miejscu bo tam njc dobrego nie bedzie. Jest to padaka, padlina, truchło po Zelmerze.Ludzie idzcie pracowac do branzy lotniczej , tam motywuje sie pracownikow marchewka a nie tylko kijem na okragło...

Młody Polak

Wyzysk, wyzysk , wyzysk. Jak (usunięte przez administratora), sprzedali polskie zakłady szfabom A ci robią z ludźmi co chcą.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zelmer? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Mumbo jumbo. W tej firmie panuje gigantyczny chaos. Po tylu latach naszego rodzimego, polskiego Zelmera, żal się robi, gdy na naszych oczach, firmę uśmierca Niemiec. Polacy niestety zrobili to, co robią od wielu lat - wyprzedają wszystko, co polskie, a potem płaczą, gdy zachodni inwestor to niszczy. Tak się złożyło, że odesłałem im kompletny, nowy sprzęt posiadający wadę seryjną. Trzeci tydzień prób załatwienia problemu, ale w jaki sposób ja mam to załatwić, skoro firma BSH nie ma już w fabryce produktów Zelmer na wymianę? Potwierdził to sam pracownik (jeszcze polski) - inżynier serwisu. Dzisiaj propozycja z jego strony, iż mogą mi wysłać część urządzeń - UWAGA - W MAJU 2019r !!! Tej firmy już nie ma! Uśmiercili Zelmera. To, co mnie spotkało, układa się w całość z komentarzami pracowników. Ludzie, mówcie o tym, niech dotrze do Polaków, co Niemcy zrobiły z naszą dobrą, polską marką. Jaki problem zorganizować akcję bojkotującą produkty BSH? Nawet ograniczanie się od zakupu ich sprzętu, kiedy tylko możemy wybrać coś innego, dużo da! Tak powinniśmy im odpowiedzieć na to, co zrobili naszemu Zelmerowi! Ja Boschowi mówię NIE.

bshowiec

Pyzio nie rób zamieszania firma chce się rozwijać zmiany jakie zachodzą to przejscie z zelmeru do bsh poczekaj jeszcze cierpliwie .

Feniks1977
@bshowiec

Na razie firma się zwija a nie rozwija

@Feniks1977

Znasz może powody, dlaczego tak się dzieje? Zmniejszyła się produkcja, czy może mają na to wpływ decyzję szefostwa firmy? Jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tym miejscu pracy? Pracownicy, którzy dłużej pracują w tej firmie, mogą być spokojni o swoje posady? Chciałbym, abyś przedstawił, jak to wygląda.

@bshowiec

Dominika

@bshowiec wiesz coś więcej na temat zmian zachodzących w Zelmer oraz przejścia do bsh? Czy pracownicy zostaną wchłonięci do firmy przejmującej na tych samych warunkach, co mają obecnie? @skubi powiesz coś więcej na temat tych zwolnień grupowych? Znasz ich przyczynę?

Feniks1977
@Dominika

Produkcja o cięta z 2 4 mln na 1,6 mln to są redukcje w zatrudnieniu. Oczywiście dotyczy to pracujących na produkcji, bo administracji ciągle braki kadrowe.

skubi

Zwolnienia grupowe 75 osób to mają być zmiany to jest likwidacja zakładu .

pyzio

Mysle ze ktoś to czyta kompetentny z góry i mnie sprostuje ale ludzie mówią coraz więcej o koncu firmy oby to były plotki ale z czegoś sie wzieły.

pyzio

Nie chce tu wprowadzać zamętu ale mówią ze jeszcze dwa lata i montazu nie będzie a magazyny na jakieś pięć lat o bym się mylił

pyźio

Narazie nic się nie dzieje zmiany wyroby zelmeru koniec ,ruszył program dobrowolnych odejsć zatrudniać raczej nie bedą jeśli chodzi o montaż,jak się pracuje? ja odczułem ze lepiej z nowym dyrektorkiem ale jest chaos bo wszystko się zmienia ale nie wiem czy na dobre czy złe zobaczymy.

Grzesiek

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Niezdecydowany

Jak się pracuje obecnie w BSH (dawnym Zelmerze)? Konkretnie interesuje mnie stanowisko inżynierskie. Czy jest dużo nadgodzin? Są wypłacane? Czy zespoły są zgrane? Warto aplikować?

Dominika

@Zenek a jakie opinie słyszałeś? I jakim stanowiskiem w Zelmerze jesteś zainteresowany? Ciężko znaleźć w sieci aktualna ofertę pracy. Widziałam natomiast oferty stażu. Czy staż wchodzi w grę w Twoim przypadku, czy jesteś już na zupełnie innym etapie własnej kariery zawodowej? Kwestia rekrutacji zawsze jest dynamiczna - zawsze może się zmienić, dlatego warto monitorować sytuacje.

Zenek

Słyszałem dobre opinie o firmie. Warto aplikować?

Karolina Piechowicz

Nazywam się Karolina Piechowicz jestem z Rzeszowa jestem studentką na Politechnice Rzeszowskiej im I Łukasiewicza dopiero od października 2017 .Przebywam w tym momencie w Nottingham.Dojeżdżam do klijętów w Rzeszowie.Jesli będziesz w Nottingham przejazdem tez możemy się spotkać .Spełniam wszelkie oczekiwana.Zapewniam dyskrecje.

Dominika

@karola2017 dziękujemy za opinię konsumencką. Czy Twoim zdaniem jakość produktów może się łączyć z warunkami pracy w firmie Zelmer? Czy zadowoleni pracownicy bardziej przykładają uwagę to stworzenia dobrych jakościowo produktów?

karola2017

maszynka do mielenia jest poprostu nie do zdarcia przekonalismy sie z mezem ostatnio gdy robiliśmy kiełbasy;). Z Gory polecam polska firme

Dominika

@pyzio ale zmieni wypłaty, w którą stronę? Czyli będą podwyżki czy będą ucięte pensje? @ewa a czemu ciężko dostać urlop w firmie Zelmer? Dlatego, że nie ma kto Was zastąpić w pracy?

Robią z ludźmi co chcą,degradują kierowników do zwykłych pracowników,nowo przyjęci na najniższej krajowej,lub przez agencję, zatrudnionych na stałe jest niewielka ilość ale chętnie by się ich pozbyli. Młody zarząd,nie ma pojęcia o pracy,liczą się słupki,wydajność i porządki,szukają oszczędności wdrażając materiały tańsze,gorszej jakości.Nierówne płace na tych samych stanowiskach.Gorąco w lecie,klimatyzacja włączana jest w zakładzie jak ma się pojawić ktoś ważny.Zmuszają do nadgodzin i ich odbierania kiedy im pasuje,a urlop wypoczynkowy planuje zakład,pozostawiając pracownikowi 10 z 26 dni do swojego zaplanowania.Plusem jest że zakład zawsze wypłaca wynagrodzenie ,ale kwota na dzisiejsze czasy i pracę jaką się wykonuje jest marna.(w stresie,w zakładzie zamkniętym,niepłatne nadgodziny,praca w soboty i niedziele na trzy zmiany,wyrobienie normy dziennej wyższe niż była w akordzie).

@pracownik

cała prawda liczy się tylko zysk pracownik jest szmatą

ewa
@pracownik

zdecydowanie za dużo liderów. ale to się zmienia na lepsze. urlop trudno dostać

Zostaw merytoryczną opinię o Zelmer - Rzeszów

• Jak się pracuje w Zelmer?

Zobacz opinie na temat firmy Zelmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zelmer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zelmer