Opinie o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AM Kontakt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AM Kontakt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Kaśka

Praca pozytywna , bez nerwów i stresów. Trochę wykładanie towaru, trochę dbanie o ekspozycje, o zabudowę itd. Można dorobić dodatkowo fajne pieniądze - elastyczny grafik godzin. Polecam wszystkim

Jacek 20

Dobra praca jak na serwis. Dorabiam do studiów i jestem zadowolony. Z kasą nigdy nie miałem problemu. Jeden ważny szczegół, trzeba pilnować terminu przesyłania kart za pracę. Zero stresu, wszystko jest jasne w kwestii tego co trzeba zrobić na hali, jak coś jest niejasne zawsze można skontaktować się z pracodawcą. Praca na dobrym poziomie

Maja 30

Bardzo dobra praca. Pracuje na 2 zmianach jedna stała, a druga dodatkowa w AMK . Jestem bardzo zadowolona z elastyczności grafiku, z poważnego podejścia do pracownika, z dobrego kontaktu z przełożonym. Jak na dodatkową pracę to wszystko jest na wysokim poziomie. A w różnych firmach merchandisingowych dorabiałam i kończyłam bez kasy , albo z mega opóźnieniem po długich walkach. Tutaj wszystko jest na czas. :)

Peter

Zgadzam się z poniższymi pozytywnymi opiniami. Praca bardzo dobra jako dorywcza, zarobki na dobrym poziomie wypłacana regularnie. Jest to jakaś szkoła życia, bo praca na marketach a tam różnie bywa :). Dla ludzi którzy chcą pracować a nie ściemniać. Polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie AM Kontakt Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.

Pozytywna, dobra praca dla chcących dorobić . Elastyczny czas pracy, często praca w zespole, więc trzeba być troszkę komunikatywnym. U mnie wypłata na czas więc nie narzekam . Młodym, konkretnym, nie bojącym się pracy fizycznej - jak najbardziej polecam.

Marysia 22

Moja pierwsza praca .Dobra szkoła na zdobycie doświadczenia w handlu, i nowe doświadczenie pracy w zespole. Wielki plus za elastyczny grafik godzin, mogę pogodzić szkołę i inne zajęcia z pracą. Pieniądze może nie są za wielkie, ale jak na taki Typ pracy bardzo odpowiednie, na moje potrzeby wystarczające :). W pierwszych dniach duża pomoc Pani Koordyntor . Teraz po 4 miesiącach sama już wszystko ogarniam. Firma na wielki Plus

Roberto

W AMK robię od roku. I nie narzekam, trzeba porobić i się czasem narobić - kasa jest OK jak na taką fuchę, można dobrze dorobić. Polecam

Wiki

Praca na czasie, płaca Ok - do polecenia. Dla młodych i ogarniętych :)

Gosiak 25

Pracuje w AMK na serwisie od roku. Na początku zdarzył mi się problem z wypłatą, ale to było związane z moim niedopatrzeniem w wysyłaniu dokumentów i zaświadczenia z innej pracy. Moja rada - dokładnie czytać umowy i dobrze je wypełniać, wtedy nie ma opóźnień z pieniążkami. A tak to Bardzo polecam jako pracę dodatkową.

Hania

Praca mega dla młodych ludzi. Ja własnie zaczynam studia i zatrudniłam się w AMK od Maja - super godziny, super ludzie . Weekendy praktycznie wszystkie wolne,co dla mnie było istotne :). W moim przypadku kasa na czas, bo coś widzę po opiniach, że niektórzy mają z tym jakieś problemy. Ja jestem mega zadowolona.

Dave 25

Praca dla młodych którzy chcą zdobyć jakieś doświadczenie i co nieco zarobić. Praca fizyczna w stylu: wykładanie towaru, porządek na działach, wystawianie ekspozycji, postawienie sezonu itd. Grafik elastyczny, pieniądze na czas. Ja jestem zadowolony i polecam

Gosia 22

Praca dodatkowa, nieźle płatna z elastycznym grafikiem. Polecam wszystkim którzy chcą dorobić.

Szymon

Pracę w AMK polecam przede wszystkim studentom, a to ze względy na w miarę elastyczny grafik, który można sobie dopasować do planu zajęć. Poza tym - wszystko spoko, ludzie fajni, przeszkolenie było,koordynator pomocny, biuro pod telefonem. Stawka godzinowa adekwatna do roboty. Dla mnie raczej praca na plus. Szukałem pracy żeby dorobić i taką znalazłem :)

Agata 27

Pracowałam w AMK 3 lata. Teraz moje miejsca zajęła moja siostra. Odpowiadały mi godziny pracy i lokalizacja. Miałam dobry dojazd. Wynagrodzenie było odpowiednie do wykonywanych czynności . Wypłata zawsze na czas. Ekipa z którą współpracowałam na Kauflandzie bardzo pomocna. Dobra praca dla ludzi chcących zdobyć jakieś doświadczenie w pierwszych krokach pracy, a chcących spokojnie kontynuować naukę. Pracowało mi się w tej firmie bardzo fajnie, polecam

Ślimak

Podpisuje się z opinią Kowala - Praca i płaca Ok. Własnie dostałem wypłatę , więc zadowolony JA Polecam

Kowal

Uu widzę początek miesiąca i problemy z kontem. Ja pracuje, i kasę dostaje i teraz też dostałem . Proponuje rozmawiać z ludźmi którzy was zatrudnili jeśli są problemy z wypłatą - mi się nie zdarzyło, więc taką robotę polecam. Praca dla ludzi chcących pracować

ponton

Nieuczciwa firma. Nie polecam.

Ola 25

Ja też z wypłatą na koncie, może jeśli macie problem to trzeba to zgłosić koordynatorowi, żeby wam pomógł rozwiązać problem. Pracuje od roku i nigdy nie miałam problemu z finansami. Firma konkretna i do polecenia.

Malwina 32
@Ola 25

Ja miałam opóźnienie. i Zgłosiłam w biurze. Po pierwszym wkurzeniu mi przeszło - dosłałam brakujący papier i dostałam.

Igor

Praca najczęściej na Kauflandzie, ale też można się zwerbować na inne hale. Dni i godziny do ustalenia z kierownikiem hali. Praca typu: trochę wykładanie towaru, trochę porządkowania na półkach, dbanie o ekspozycje itd. Najważniejsze... można całkiem dobrze zarobić, jak się tylko chce. Kasa wypłacana na czas więc ja nie marudzę. JEST OK

Matt
@Igor

No właśnie kasa nie jest wypłacana na czas, o ile w ogóle się doczekam tych pieniędzy 1,5 miesiąca czekam na wypłatę. Zarobki są słabe 14 zł brutto to niewiele, wymagania maja kosmiczne, a czasu pracy jest niewiele.

@Igor
@Matt

Ja wysłałem dokumenty na czas i mam. Ale chyba stawkę znalez przed podjęciem pracy więc skoro słabo to po co brałeś ? Nie kumam. Pewnie też bym wolał 40 zł / h i nic nie robić, ale tak się nie da. Taki świat.

Matt
@@Igor

Pisałem o wygórowanych obowiazkach, a małej ilości godzin pracy na to, a nie o nic nie robieniu, ale oczywiście pracodawca tutaj bedzie sie bronił udając zwyklego pracownika i zmyślał historyjki typu, że chce 40 zł za godzine i nic nie robić. Taki bełkot.

Igor
@Matt

Masz prawo. Chyba bez sensu,że wszedłem na tą stronę. PS. W sprawie udawanie - pamiętaj też ze każdy może wziąć cie za pracownika konkurencji udającego pokrzywdzonego pracownika. :)

Monia

A ja dostałam swoją wypłatę a pracuje 2 miesiąc. Jestem bardzo zadowolona, wszystko się zgadza z tym co miałam przedstawione przez Koordynatora. Umowy wypełnione dobrze, wysłane na czas i pieniążki są. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o AM Kontakt Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AM Kontakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 40 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM Kontakt Sp. z o.o.