Opinie o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AM Kontakt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AM Kontakt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Pati

(usunięte przez administratora)Dokumenty mieli wysłane na czas bo z dyrektorka Kauflandu wysyłaliśmy a pieniędzy do dziś nie dostałam. Jeśli ktoś ma podobny problem proszę o kontakt na e-mail. (usunięte przez administratora) Nie mogą tak dużo ludzi oszukiwać

Rolo 24

Jak na dodatkową robotę to może być, pieniądze ok i na czas - a dla mnie to najważniejsze. Można dorobić , jest na PLUS

Zuzanna
@Rolo 24

W takim razie to świetnie! Dobrze jest wiedzieć, że AM Kontakt to pracodawca godny polecenia. Wspomniałeś, że praca ma tam raczej charakter dodatkowy. Dlatego teraz rodzi się pytanie: jaki rodzaj umowy pospisują osoby zainteresowane podjęciem współpracy z firmą?

Pati
@Zuzanna

Hahha umowa nieźle byś musiał z nimi o nią walczyć. Dla mnie zawieranie umów przez internet to ściema jeszcze mogą dużo długu tobie zrobić ale każdy robi to co uważa za słuszne

Mariusz

Praca dodatkowa, bardzo różnorodna – nie robię w kółko tego samego. Po wykonaniu pracy otrzymuje informacje zwrotną - czyli dostaje massage czy zlecenie jest wykonane prawidłowo,czy też nie(do tego służy nam komórka na której działamy w aplikacji, i komunikatorze - super nowoczesne rozwiązanie, które pozwala być w ciągłym kontakcie z pracodawcą). Wielki plus rozkład godzin i dni pracy - Ja pracuje w poniedziałki, środy i piątki , godziny ustalam z wyprzedzeniem z kierownikiem hal w których mam poszczególne serwisy i akcje. Polecam. Pieniądze też konkretne jak na prace dodatkową.

Sylwia

Praca bardzo na czasie i konkretna(wiadomo - co gdzie i kiedy) . Dodatkowa, elastyczne godziny (można połączyć z inna pracą), pieniądze wypłacane na czas. Kontakt z Koordynatorem bardzo dobry(osobisty, mailowy, lub komunikator). Przy każdym nowym zleceniu - typu przebudowa, zatowarowanie, zadbanie o ekspozycje jestem poinformowana w odpowiednim czasie - szczegóły zawsze są przesyłane na maila - więc można wcześniej zapoznać się z nową akcją. Na markecie kierownik kontaktowy i pomocny. Praca ciekawa - Polecam

@Sylwia

Widać, że praca w AM Kontakt jest dola Ciebie atrakcyjna. Atmosfera też widzę, że ok. A jak jest z oferowaną przez nich umową i wynagrodzeniem? Powiedz, jak to wygląda.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie AM Kontakt Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Rafał 20

Praca bardzo dobra. Elastyczny grafik - nie koliduje mi z uczelnią. Dobry kontakt z pracodawcą zawsze na telefonie, bądź wpada od czasu do czasu na kontrolkę. No i dla mnie najważniejsze - dużo pracy(zleceń), a dużo pracy to dużo kasy. Jak na pracę dodatkową to jestem mega zadowolony. Dla młodych prężnych :).

Piotrek

W AMK pracuje już długo i jestem bardzo zadowolony. Firma bardzo prężnie rozwijająca się( wielki plus za możliwość przesyłania zdjęć i informacji przez komunikator). Wszystko jasne i czytelne. Pracuje na Umowę zlecenie. Pieniądze zawsze na czas. Nie mam problemu z wypełnianiem i dostarczeniem umów ,i kart pracy na czas. A z tym widzę wielu ma problem . Polecam uważnie czytać i słuchać tego co mówi wam osoba zatrudniająca. Grafik elastyczny - Ja np. pracuje 3 razy w tygodniu( godziny dopasowujesz z kierownikiem hali), chyba że jest jakaś dodatkowa akcja to wtedy i częściej. Polecam

Marian 20

JA Pracuje od 3 miesięcy - przeszkolenie dobre, a późnij praca w formie kontakt mail - telefon. Dostajesz info co masz zrobić i zasuwasz. Dodatkowa - godziny do wyboru więc to jest na plus - można pogodzić z inną fuchą. Na koniec miesiąca karty, umowa do biura, i kasa jest. Podejmując prace trzeba coś ogarniać - więc Job dla Kumatych

@Marian 20

Czy jest to praca zdalna i możesz wykonywać ją w domu? Napisz na jakiej umowie pracujesz. Zlecenie, czy bardziej stabilna, na czas określony.

Aśka 22

Ja pracuje od 2 lat i dostaje pieniądze na czas. Może co niektórzy kart nie potrafią wysłać. Polecam - praca pozytywna dla młodych ambitnych, chcących pracować i zarobić.

robol

Zastanawia mnie to po co taka firma zatrudnia osoby które nie potrrafią wypełnić papierów w terminie i wysłać. Jeżeli na tym etapie jest słabo to jak radza sobie z tymi pracownikami dalej. Rozumiem brak rąk do pracy, ale brac kogo popadnie to ryzykowane. Ja u nich mam jedną firmę. ale jak widzę kolesia z działu obok to już wiem jak wygląda ktoś kto pisze tu negatywy :)

LIDIA

Polecam firmę. Pracuje dwa miesiące - dostałam wynagrodzenie w terminie zgodne z ilością godzin. Trzeba wysłać karty pracy umowę. Jak ktoś ma z tym problem to ...problem. Szkolenie na markecie - ok. Potem większość przez telefon, mi to pasuje.

Vitail

3 miesiące pracować bez wypłaty. Albo ściema albo coś nie tak z umysłem.

Weronika

Jakie konkretnie miałeś problemy? Chyba są wypłacalni? I ile w ogóle można tej wypłaty wyciągnąć w AM w ciągu miesiąca?

Krystyna 42

Ja dostałam pieniądze - w dniu dzisiejszym. Potwierdzam wypłacają na czas. Firma godna polecenia, przedłużam współpracę na kolejne pół roku.

Kiedy będą pieniądze na koncie? Macie już?

Martyna
@Monika

tak, od 30go

Rafał

Pracuję już 5 miesiąc, wszystko OK, przesyłam dokumenty na czas i mam wypłatę na czas. Polecam

Patryk

Praca OK, godziny OK, pieniądze OK - co tu dużo pisać .... dla młodych idealna robota. Polecam

Weronika
@Patryk

@Patryk Widzę wiele pozytywnych opinii o pracy w AM Kontakt . Ale chciałabym, jednak dowiedzieć się więcej konkretnych informacji, na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu. Będę wdzięczna za szczegóły.

Wanda

Serwisuje w AMK od 1,5 roku, dorabiam sobie i jestem bardzo zadowolona. Praca nie tylko dla młodych, ale także dla ciut starszych :). Praca polega głównie na dbaniu o ekspozycje, pilnowanie porządku, wykładanie towaru i od czasu do czasu wykonania zwrotu. Praca przyjemna, nie wykańczająca fizycznie. Wypłata na czas. Polecam szczególnie Paniom po 50 - tce. Grafik pracy elastyczny .

Franciszek
@Wanda

Wspominasz, że grafik jest elastyczny. Czy oznacza to, że można go układać według swoich potrzeb i godzić pracę także z innymi obowiązkami na przykład nauką?

Zofia

W firmie AMK - Jestem serwisantką od 4 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona i bardzo mile zaskoczona poziomem pracy. Pan Koordynator który mnie zatrudniał jest bardzo pomocny i konkretny O wszystkim jestem poinformowana na bieżąco, każde nowe zlecenie mam przesłane na maila, lub przez specjalną aplikacje. Wszystko jest fajnie opisane ze szczegółową informacją: co, gdzie jak ma wyglądać, gdzie wystawić, do kogo się zwrócić na markecie itd. Wszystko jest bardzo jasne, nie muszę biegać od pracownika do pracownika hali, żeby się czegoś dowiedzieć - jak to bywało w innych firmach. Jestem bardzo zadowolona i z jakości pracy jak i z zarobków. Polecam - firma godna uwagi . Zaznaczę bo wielu z was ma z tym problem, pieniądze Ja otrzymuje na czas.

Krzysiek

Praca OK , płaca na dobrym poziomie i na czas . Robota dobra dla młodych i osób starszych chcących dorobić . Polecam

Małgosia 22

Praca dla robotnych. Trzeba być rozgarniętym i energicznym. Praca na markecie, w większości wykładanie towaru i porządek na dziale. Jest co robić ale za to płacą i to nieźle. Pracuje od pół roku i polecam. Można nabrać doświadczenia i dorobić. Wypłata na czas

Zostaw merytoryczną opinię o AM Kontakt Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AM Kontakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 41 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM Kontakt Sp. z o.o.