Opinie o Grupa Beta w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Beta. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Beta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Beta w Dąbrowa Górnicza

tygrys

Nie polecam przynajmniej na GRI koledzy mają racje stare dziadki i ludzie bez pojęcia jak przyjdzie co do czego to zostaniesz sam bo dziadek ci nie pomoże

tygrys

Stary w jakim ty świecie żyjesz(usunięte przez administratora)zł/h takie bajki to małym dzieciom możesz opowiadać też tam pracowałem

Pracuś

Może ktoś więcej opowie o tej firmie jakie zarobki ,itd,mam możliwość pracy w tej. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

Karate

Pracuje w becie. Od wielu lat przebyłem mnóstwo szkoleń. Pierwsze szkolenie dotyczyło obsługi pompki od roweru Drugie szkolenie dotyczyło obrony szczotą do ubikacji Trzecie szkolenie dotyczyło jak udawać, że chroni się obiekt Czwarte szkolenie dotyczyło, że jak się wali to uciekać Piąte szkolenie dotyczyło egzaminu z karate kid. Było ciężko ale zdałem. Pytanie dotyczyło drugiego odcinka filmu. No cóż muszę powiedzieć, że było ciężko, ale zdałem. Teraz cieszę się bo zarabiam miliony i wiem, że będzie lepiej.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Beta? Czy kandydat na stanowisko praca dla dyspozytora stacji monitorowania alarmów powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
GRI

W Dąbrowie to w połowie ubeki na grupie jeżdżą, kierownictwo też ubeki,(bez właściciela) obiecują pieniądze z kosmosu a zabierają premie co miesiąc, pytając się o zabraną premie,nie uzyskuje się odpowiedzi,wypłaty potrafią się opóźniać,w dniach wypłat właściciela się nie uświadczy,jadąc na grupie na alarm momentami kontakt z dyspozytorem niemożliwy do barów się jeździ ze starszymi panami co powinni cieciować na budowie, nie polecam, ale jeśli chodzi o atmosferę między ludźmi to jedni kapują,a jedni są zajebiści i można by z nimi jeździć 365dni w roku:)

Golas

(usunięte przez administratora) Uwaga nie polecam bardzo zle zarządzana firma

Michi

Ciekawy jestem co tam siezmieniło ale jeżeli szefowie ci sami to pewnie niewiele. Pracowałem tam w latach 2000-2002. Szczerze się dziwię że po takim czasie ta firma wciąż istnieje. Nie polecam jej ani potencjalnym klientom, ani pracownikom. Po prostu brak profesjonalizmu, przypadkowi ludzie, nastawienie na kasę/ilość a nie na jakość.

Coś więcej na temat firmy Beta ???

zadowolona bo daleko od niej

A nawet 3000.... To zależy w jakim okresie rozliczeniowym.... Bo tyle to zarabiałam.... przez 2 miesiące, zapominając o życiu poza pracą!

za donosicielstwo wale w ryj

spotkałem się z takim doniesieniem na początku pracy w tej firmie...

Anionim2

Ja znam nawet takiego chłopaka co donosi do szefa , i chyba każdy o tym wie.

anonim 1

No ja też pracuję i jak się chce to można nawet ponad 2000 zarobić TYLKO trzeba patrzeć i się uczyć a nie liczyć że ktoś "cię za rączkę chwyci" i powie co masz robić... A najlepiej zrobi za ciebie . . . No ale jak się nic nie umie i nie chce uczyć to efekty co miesiąc widać... Głupich nie sieją, głupi się rodzą... Żal mi cię!!!

xxxxx

Nie besztaj kogoś na forum [usunięte przez moderatora]. Zazdrościsz ?komuś? Jak ktoś pracuje ma wynagrodzenie jak ktoś siedzi i nic nie robi to są tego efekty. Sama chodzisz do szefa , że kogoś oczerniasz to powodzenia. Akurat na złą trafiłaś osobę , mówiąc to!

XxxxXX

I kto to mówi. Nie odgaduj ludzi na forum. [usunięte przez moderatora].

anonim - 2009-11-20 22:15:27 zalezy co robisz i w ktorym oddziale pracujesz, kto jest dobry to zarobi a ten kto malo wie i malo robi to jak ma zarobic. Dla mnie dobrze bo mnie docenili za moja wiedze ale znam takich co maja 5 czy 6zl ale to ludzie bez licencji.Ja z premiom biore 1800 do 2200 a jeszcze mi wpada kasa za pozyskanie klientow 300 do 1100zl.Zacznij wiec pracowac i sie ucz a nie narzekaj to zarobisz jak ja albo lepiej. No tak, tak. Ha ha ha nie rozśmieszaj mnie. Pracuje tam i nikt tyle nie zarabia. Chyba, że [usunięte przez moderatora]. Chyba, że zostało i Tobie podpłacone za takie opinie :)A to bardzo możliwe. Powodzenia. Powiedz kto jesteś. Jestem jutro na zmianie, chętnie czegoś się od Ciebie naucze

Nie wpiszę bo pojadą po niewidzialnej premii xD

To dlaczego ja mam tylko połowę z tego? A o premii słyszałam tylko podczas przyjęcia :) Atmosfera jest spoko ale na tym kończy się moje dobre zdanie na temat tej firmy. :)

tez tam pracuje i mam dobre zdanie,zarobki wyzsze niz w Solid, G4, Konsalnet, Impel, atmosfera jest super, bylem na 4 szkoleniach wiec jak ktos chce to moze. Mam teraz 9zl/rbh plus premia.

Słowa kojarzące się z Grupa Beta nieprofesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako całkowicie zerowy Atmosfera i ludzie tam pracujący są dosyć dobre Od jakiej stawki można negocjować pensję? najniższa z możliwych w okresie w jakim pracowałem Najbardziej podobało mi się w Grupa Beta: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Grupa Beta: bardzo niskie zarobki, nieregularność wypłat, mało profesjonalna kadra

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Beta - Dąbrowa Górnicza

Grupa Beta