Opinie o KFTP w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KFTP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFTP w Żory

Myk123

Powiem tak praca nie jest najgorsza ale gdy jest się pod firmą, a tak to nie polecam,najlepiej jak najdalej zarobki biedne, premii żadnych.Wiecej praw tam mają Ukraińcy niż my.

Witam, polecacie prace w tej firmie? Prosiłabym o jakieś szczegóły chociażby dotyczące zarobków. Czy praca w weekendy jest dla chętnych i 100% płatna?

Infor
@..

Praca na start za najniższą krajową. Weekend 100% płatny. W tygodniu nadgodziny 50%

@Infor

A czy dochodzą do tego jakieś premie?

Xxx
@Infor

Nic nie płacą za weekendy 100procent firma tak agencja nie

Studentka

Hej! Pracowałam kiedyś w KFTP Żory i podzielam większość Waszych opinii na temat tego miejsca pracy. Dlatego tez postanowiłam opisać problem w mojej pracy licencjackiej. Czy są osoby chętne do udzielenia krótkiego wywiadu / wypełniania ankiety (oczywiście anonimowo) na temat tego miejsca pracy? Liczę na Waszą pomoc

Jprd
@Studentka

Jakiś kontakt?

Em
@Studentka

Pracowałam jako studentka. Często opowiadam w mojej obecnej pracy jak to tam było i sama nie wierzę, że się na to godziłam. Powodzenia!

Ex
@Em

Niestety ludzie myślą, że wszędzie jest tak jak w kftp. I niestety godzą się na to co tam się dzieje.

Ogólnie nie polecam. Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, brak szkoleń wewnętrznych, praca w ciągłym chaosie, brak prawdziwych specjalistów, niski poziom.

Logistyk

Bardzo milo bylo na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo mila pani ktora wszystko wytlumaczyla mi od A do Z

Gdzie pracowalem. Czy mam uprawnienia na wozki Czy jestem zainteresowany praca No i czy wiem co sie produkuje w KFTP

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
Żory
Instanta Sp. z o.o.
Xvc

Mam pytanie Właśnie dzwoniła do mnie babeczka i zaprosiła na rozmowę. Proszę powiedzcie czy naprawdę jest tam tak źle? Wiadomo, że będę zatrudniona przez agencje na umowę zlecenie. Warto sobie zawracać głowe tym zakładem?

????
@Xvc

(usunięte przez administratora) za najniższa krajowa,ogólnie nie polecam

@Xvc

Polecam jak najbardziej. Osoby które chcą pracować to pracują i będą pracować. Nikogo nie zwalniają bez powodu. Zarobki podają jasno i czarno na białym.

Nie polecam pracy w tej firmie, umowa przedłużana co 2 tygodnie, żenada. Ludzie pod agencja nie pracują od końca marca i chyba nie zamierzają ich przyjmować spowrotem skoro na olx jest oferta pracy ze szukają ludzi.

Ktoś

Jakie środki zapobiegawcze użyła firma chroniąc pracowników przed pandemią? Uważam, że zakład powinien być w trybie natychmiastowym zamknięty. Przecież najwiekszą wartością jest ludzkie życie.

Ktoś
@Ktoś

Firma nifko z powagi na sytuację dotyczącą koronawirusa w trosce o zdrowie a przede wszystkim ludzkie życie swoich pracowników w trybie natychmiastowym zamknąć zakład.

N.

Wiadomo już kiedy przestoj?

abc
@N.

Wiadomo, grafik wisi.

Oo
@abc

A podzielcie się informacja na forum?

abc
@Oo

Ost tydzień lipca, pierwszy sierpnia.

BOMBEL2

To nie jest fabryka tylko poraszka polacy dajom sobom pomiatac to ich kopiom w (usunięte przez administratora) robilem tam na rozdmuchu 3 miesiace .Teraz robie w Nifko i niema poruwnania i wieksza kasa Moje sugestie dla KFTP: Wieksze zarobki i normalne traktowanie ludzi,bo Ukraincami daleko nie ujadom

Bla
@BOMBEL2

A sugestia dla Ciebie to: - skończ podstawówkę - albo chociaż przestudiuj słownik języka polskiego Jak już to zrobisz wypowiadaj się publicznie... i na pewno jeszcze znajdziesz lepszą pracę dzięki temu.

Lidia
@BOMBEL2

Nikt nie chce Cię urazić, ale rzeczywiście zachowanie zasad poprawnej polszczyzny jest na forum istotne. Wypowiadamy się w publicznym miejscu i wzajemne zrozumienie jest tutaj bardzo ważne. Jeśli miałeś zastrzeżenia co do pracy w firmie KFTP, czy przekazałeś swoje uwagi szefostwu? Jak to wyglądało w praktyce?

Ufo

Co z tego że ortografia zła jak wiadomo o co chodzi? Po co takie zbędne doczepki.

xyz
@Ufo

Po to, że wymaga od innych, a od siebie nie, pokazuje to właśnie styl jego wypowiedzi.

GuessWhoDies

Cześć wam wszystkim, pracowałem w tej firmie sezonowo w 2018 roku, jako młoda osoba z braku zajęć na wakacje postanowiłem spróbować raz jeszcze w nadziei, że coś w tym chłamie się zmieniło... Ale jest jeszcze gorzej, omijajcie tę "firmę" najszerszym łukiem, nieprawdopodobny wyzysk (normy pracy nie istnieją, dźwigasz ponad siły), wszelkie skargi lądują w koszu szybciej niż F24 na pasie startowym w Nevadzie. Mobbing, ciągły stres i traktowanie pracowników jak przedmiot, niskie zarobki, absurdalne wymagania względem wynagrodzenia oraz nieprzestrzeganie przepisów BHP :))) Na maszynach pracujesz z ludźmi z Ukrainy ( z którymi da się dogadać), ale są też Gruzini oraz inne narodowości, z którymi nie nawiążesz kontaktu jeśli nie znasz dobrze Rosyjskiego. Ja sam pracowałem na maszynach rozdmuchu, bardzo wysoka temperatura, maszyna podająca części co chwilę się zacinała i była wadliwa, żeby pobrać detal pracownicy musieli przekraczać próg bezpieczeństwa i dosłownie go wyszarpywać... Współczuję tym, co pracują w tym czymś bo nie mają wyboru, ja miałem i nigdy więcej mnie ta firma nie zobaczy ODRADZAM!!!!

Renata
@GuessWhoDies

To co piszesz na temat pracy w firmie KFTP jest bardzo niepokojące - zwłaszcza informacje na temat mobbingu oraz nieprzestrzegania zasad BHP. Rozumiem, że firma nie reaguje na skargi pracowników - czy takie sytuacje zostały zgłoszone odpowiednim instytucjom?

Tuturutu
@GuessWhoDies

Pracowałeś sezonowo na Rozdmuchu i idąc do pracy sugerujesz że każdy będzie wszystko za ciebie robił ciekawi mnie tylko gdzie ten cały mobing dodaj że bili Cię i nie miałeś przerw są rękawiczki dali czy zapierniczałes w 1 parze ... takie pierniczenie mnie miażdży czesiu.

Justyna Konieczna

Praca w dziale kontroli jakości w zespole I.M. porażka. Kasa marna, umowa śmieciowa, brak szkoleń....praca dość ciężka fizycznie jeśli jest się na kontroli końcowej. Nie polecam.

Renata
@Justyna Konieczna

@Justyna Konieczna Możesz napisać co dokładnie należy do obowiązków w dziale kontroli jakości w KFTP? Dzięki za info.

Justyna Konieczna
@Renata

Kontrola wyprodukowanych części, wydawanie zezwoleń na uruchomienie produkcji, skanowanie detali na kontroli finalnej.

Nickelodeon
@Justyna Konieczna

IM Ja nie wiem jak ona tam tak długo wytrzymała Ale karma wraca za poniżanie za wyśmiewanie za źle traktowanie "nowych"

panda
@Justyna Konieczna

Nie zgodzę się z opinią przedmówczyni. Od 4 lat pracuję w kontroli jakości i nigdy nie usłyszałam z ust przełożonego obraźliwych czy wulgarnych słów. Kontrola jakości to nie tylko spacerowanie, ale ciężka praca fizyczna i mnóstwo wiedzy do ogarnięcia. Chyba trzeba się liczyć z tym, że ktoś od nas wymaga wkładu własnego.

Qc girl
@panda

No właśnie , całkowice się z Tobą zgadzam. Każdy nowy myśli sobie, że praca na kontroli polega na spacerowaniu po hali z notesikiem w ręce .. A tu wielkie zdziwienie i rozczarowanko jak okazuje się że jest to też w głównej mierze praca fizyczna a dokładniej dźwiganie opakowań z detalami podczas ich skanowania. 80 % produkcji przechodzi przez Twoje ręce . Każdy musi na początku przejść przez ten etap i to większości nie pasuje.. Takie czasy, przychodzą "księżniczki" którym nie można zwrócić uwagi bo przecież one już tutaj pracują tydzień i wszystko wiedzą .. potem obraza, bezpodstawne oskarżenia i sianie właśnie takich plotek jak na tym forum.

Ewa Bombka
@Qc girl

Potwierdzam. IM to chora kobieta. Zastanawia mnie to jak ona moze być na takim stanowisku.... Ona ma jakieś kompleksy i przyczepia się do wszystkiego. Poza tym wyśmiewa nowych pracowników z tym swoim ......zespołem. Nikt tu nie mowi o tym, ze praca w kontroli jakości jest łatwa z tym akurat sie liczyłam, ale atmosfera na tej zmianie jest okropna.

Jestem

Dam prace Płatną po 3000 na ręke zainteresowane osoby niech napiszą (usunięte przez administratora)

Patrol
@Jestem

Jaka jest kultura pracy w KFTP? Obowiązuje typowy dress code?

MamToW..

Zależy o jaką pracę pytasz, w biurze czy na hali? Jeśli chodzi o pracę biurowa raczej nie ma sztywnych reguł

Piotrek

Może zaklad nie jest jakis zly, ale cala otoczka dookola firmy, czyli praca za minimalna pod agencjami to porazka. Kazda agencja ma rozne umowy, kazda ma inny przydzial jesli chodzi o ciuchy. Pelno ukraincow ktorzy robia co chca i jak chca. Polak u siebie jest (usunięte przez administratora) za byle co, a tamci maja specjalne traktowanie. Nie polecam. Ta firma ma juz wyrobiona opinie od dawna i nic z tym nie robi.

Nicikol

Bardzo mi sie podoba zaczęłam pracę i nie mogę powiedzieć nic złego pracuje 2tygodnie i jest mi dobrze nie wyobrażam se odejść z tej firmy miła atmosfera A to najważniejsze

Pamiętaj mnie

Wypowiada się ustawiacz (usunięte przez administratora) który chwali sobie pracę w tym śmietniku. Operator zarabia mniej .

Kler

Ja tą firmę jednak polecam. Pracuję już kilka lat i nawet dostałem umowę o pracę na czas nieokreślony. Zarobki są dobre jak i system premiowania. Nic tylko pracować do emerytury.

Śmieszek
@Kler

Albo któryś kierownik to napisał albo ktoś na oczy prawdziwych pieniędzy nie widział :D line kiperzy z rozdmuchu po 2 tysiące a na wtryskarkach po 1600 no to na prawdę bardzo dobry pieniądz. Nie wspomnę o operatorkach które 1500 złoty ledwo maja

kler
@Śmieszek

.... pracuję na wtryskach poniżej 2500 jeszcze nie miałem więc nie wiem od kogo masz takie informacje finansowe. To co piszesz jest niemożliwe bo fakt zaczynasz od najniższej krajowej ale po przepracowaniu całego miesiąca już dochodzi 150 frekwencyjna i do tego uznaniowa premia. I co roku przez 5 lat 100 podwyżki oraz dodatkowo minimum 100 wyrównanie.

@kler

No bzdury jakich malo .Po trzech latach pracy mam 1900zl .

To przyjdźcie do Elplastu. Na dzień dobry dostaniesz 2200 zł.

kOLO
@Kler

Do Emerytury jako parobek dla kOREANCA

Koo
@Kler

Do psychologów dobrego czy się wybrac

zajaczek
@Kler

Ale sciema,do emerytury?no chyba ,że chcesz na emeryturze za ciecia robić....ja po ośmiu latach sie zwolniłem,bo niestety wykorzystałem wszystkie stażowe podwyzki i potem co?miałem 3150 brutto i koło sie zamyka a zaczynałem od 1400 brutto od początku działalności w Żorach....

Hejter

Choćby nawet śmieszek źle mówil to co to są są pieniadze 1900 czy 2500 za to rodziny nie utrzymasz chyba że lubisz chleb z masłem. Ale jeśli ludzi nie mają pomysłu na siebie i nie znają swoich wartości to będą wykorzystywani za psie pieniądze. Robiłem na innym dziale i każda inna firma szanuje fachowców dają więcej na początek niż te koreańskie ścierwa. Co to są są pieniądze 2200 brutto na początek. Powodzenia wszystkim kumatym z tej firmy nie wielu was zostało w tej firmie nie ma przyszłości ale bezmózgie stworzenia będą zadowolone z 2 tysięcy haha

Rubens
@Hejter

Są zakłady na strefie w Żorach gdzie oferują 2600 brutto na start dla ludzi "prosto po szkole" czyli bez doświadczenia, czyli szału tutaj nie widzę.

Lisa
@Hejter

To gdzie dają więcej chętnie się podejmę tam pracy????

Chce podjąć prace

Chciała bym tam zacząć pracę czy można cv przez internet jakoś im przesłać ile zarobie na początek nie pracowałam jeszcze na produkcji ile godzin dziennie i czy weekendy wolne

Adolf

Pracuje w tej firmie i nie moge nażekać

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Żory

• Jak się pracuje w KFTP?

Zobacz opinie na temat firmy KFTP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFTP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KFTP?

Kandydaci do pracy w KFTP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KFTP