Opinie o Necks Imp Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Necks Imp Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Necks Imp Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Necks Imp Sp. z o.o. w Toruń

Kowal12

Witam Może wiesz, gdzie się przenoszą, a może kończą działalność ??? .

Kowal13
@Kowal12

Do Andrzeja na podwórko.

Jogurt1

Już niedługo Necks będzie zwijał manatki z Na zapleczu

Kowal12

Witam Jakie są widełki płacowe dla frezera CNC - programisty z doświadczeniem. Z góry dziękuję za wypowiedzi.

Opowieść o Necks cz.6 z 10 Opinia podwykonawców Gamonie

Firma Necks Imp Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Inżynier produktu - Spawalnik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
bogdan

Opowieść o Necks Przerwa świąteczna Zapraszam serdecznie do lektury nowych odcinków po nowym roku. Życzę wszystkim spokoju, nie ulegajcie emocjom, nie dajcie się skłócić, pamiętajcie, wystarczy, że jest jeden krzykacz w firmie.

bogdan

Opowieść o Necks cz.5 z 10 Niestety usunięto wiadomość o premii rocznej. A Prezes mówił, że to był dobry rok....

bogdan

Opowieść o Necks cz.4 Zakupy Układ konotacyjno-rodzinno-towarzyski nie pozwala na kupno stali gdzie indziej, jak u największego w Europie koncernu stalowego z Rzęczkowa pod Toruniem.

Opowieść o Necks cz.3 z 10 Redbul Spoko gość

bogdan

Opowieść o Necks cz.2 z 10 Ratlerek No cóż, braki w umiejętności zarządzania ludźmi nadrabia chamstwem. Nie ma pojęcia o zarządzaniu produkcją. Wszystko wiedzący, mający zawsze rację kilkakrotnie wyraził niepochlebne opinię na jego temat, niestety nic sobie z tego nie robi.

bogdan

Opowieść o Necks cz.1 z 10 Cynkownia 1. Jeżeli chcesz pracować na cynkowni musisz być kolegą lub kolegą kolegi Koszyka 2.Mistrzowie na cynkowni mają wyje..bane na robotę. Najlepiej jak będziesz robił u starego, na pewno się nie narobisz. 3. Stawka 11,5 brutto 4. Dorobisz na nadgodzinach

nick

Patryk, przejdź się przez halę i zobacz na jakich maszynach pracujemy. Jest to bez mała rzemiosło artystyczne. Kierownik chodzi ze stoperem licząc czas operacji (wydajność) zapominając że produkcja ma właśnie charakter rzemieślniczy (przykład to LB, którego do dzisiaj nie umiemy zrobić).

nick

NECKS w pigułce 1. Technologia produkcji z lat 60 2. Brak rozwoju i wizji przedsiębiorstwa 3. Wszystko wiedzący, zawsze mający rację dyrektor 4. Codzienne awantury na porannych spotkaniach pseudo kadry, czytaj rozwiązywanie problemów z pomocą krzyków ze strony wszystko wiedzącego, mającego zawsze rację. 5. Podwyżki raz w roku, tzw. inflacyjne ok 20 gr 6. Zarobki 10 do 12 zł brutto na produkcji, dla dobrego spawacza 15, z tym że Ci już odeszli

bogdan

Z pewnością fenomen w Necks stanowi fakt, iż od lat nie wywalili sternika. Spółka idzie na dno.

Pracownik necks 2

Redok haha to nie wiem jako kto pracowałeś. Praca w necks to strata czasu i nerwów. Ciągła kontrola to tylko jeden z problemów. Kasa jest słabiutka. Spawacz z tego co wiem ma 15 zł na godzine , jednak dla nowego spawacza stawka to 12 zł. Na podwyszki nie ma co liczyć 20 gr to wszystko na co ich stać po paru latach. Teraz to ta firma już cieniutko przędzie. Ludzi pozwalniali zamówień brak także jedyną nadzieją na utrzymanie firmy to zatrudnienie nowo przybyłych do polski uchodzców , może oni będą chcieli pracować za 10 zł brutto. pozdrawiam

fryzjer

to wypowiedź chyba jakiegoś hu.jowego spawacza.pracowałemmi w jednej i w drugiej firmie po kilka lat i znam ją od podszewki. dobry spawacz w Necks IMP ma ponad 2500netto w 8godzin,znam kilku.frauental-obecnie nie wiem,mineło tyle lat. kiedyś było ok-za Andrzeja Ł i Patenta,zarabialismy nieźle jak na Toruń. teraz podobno smutna pi,zda i w jednej i drugiej firmie. Pozdro dla ekipy spawaczy z Necksa i reszty pijaków.

on

jezu! ty chyba pracujesz w innej firmie gdzieś we wiedniu ,może?!

Pracownik neck

Jestem pracownikem Neck's to nie to samo co fraeunthal czy jakos tak ale sa to 2 firy an jednym terenie. W necks natomiast rozpacz nedza i bieda, fakt relacje miedzy pracownikami sa bardzo ok zadnego gnojstwa nie ma ani podkladania swin. Relacja produkcja- mistrz jest zadowalajaca ale... jest male ale(KIEROWNIK) ten czlowiek jest chory na umysle. Stoi nad toba z zegarkiem i oblicza ile ile zrobiles jedna rzecz i ile masz zrobic na caly dzien nie biorac pod uwage czas przygotowania sie do danej pracy, zerowe pojecie na temat tego co my robimy ale do wymadrzania to pierwszy stoi i on wie jak najlepiej to robic. Place sa nedzne spawacz(dobry) nie zarobi 2 tysiecy.

iluś

Ile zarabia spawacz w Pol - Necks? Chętnie wysłałabym tam męża ale nie chcę go wpakowac na przysłowiową minę. Jest naprawdę dobry w swoim fachu. Czy jeśli pracownik jest doświadczony i się sprawdza to ma sznsę wynegocjować sobie lepszą stawkę miesięczna, czy to raczej nei ma odbicia na zarabianych pieniądzach?

fryzjer

pol necks tobanda kolesi od klechy po koszyka i ten rudy mat*oł,pojecia o produkcji zero. chcesz sie dostać do roboty? musisz byc waflem któregoś z tych panów. robota w miare się kleiła za łobacza i patenta. teraz ogólnie syf. banda konfidentów. może lepiej zaabiaja,ale w necksie przynajmniej nie ma tylu konfidentów.

Pol czy NECKS

Za czasów dobrobytu gdy jeszcze nie należała do do koncernu Frauenthall, człowiek, który nie bał sie pracy mógł nieźle zarobic, naprawde nieźle. Teraz gdy fima nastawiona jest na robienie zesku nader wszystko, spada jakośc, a jesli jest ona nie zauwazalna odbija sie kosztem pracowników fizycznych. Posiłkowanie sie firma zewnetrza przy naborze wpłyneło również na typ ludzi podejmujacych prace, a co za tym idzie rotacja tych osób jet tak duża że i sami przełożeni mają problem. Co do kieronika produkcji. Typ oderwany od rzeczywistości nie zwiazany całkowicie z produkcja lecz z biurokracją. Na produkcji mozna go spotkac ukrywajacego sie za rokiem i czyhającego na powiniecia pracowników i ni z tąd ni z owąd dowiadujesz sie od majstra że masz 5% mnie premii nawet nie wiesz za co ...:] Nie jest to forma złosliwa ponieważ mnie osobiscie to nie dotknęło ale napewno tendencja taka jest. Co do kadr złośliwe "baby" które uważają pracowników produkcyjnych za ... A ich miejsce pracy BIURO za siedzibę plot, do którego tak łatwo nie można sie dostać. PARANOJA Moje PANIE biuro to miejsce pracy, a mnie nauczono że tam nie trzeba pukać. Suma sumarum polecałbym ich sasiadów NECKS pod kierownictwem Pana Łobacza.

Pol-Necks Toruń...Obecnie Frauenthall Automotive Toruń. Powiem krótko...Gdyby nie T(usunięte przez administratora)to ta firma już dawno poszłaby spać.

Zostaw merytoryczną opinię o Necks Imp Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Necks Imp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Necks Imp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Necks Imp Sp. z o.o.?

Necks Imp Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Na Zapleczu 25
    87-100 Toruń