Opinie o AG FOODS w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AG FOODS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AG FOODS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AG FOODS w Bielsko-Biała

Czy firma AG FOODS w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Klaudka

To zależy od tego jakie stanowisko w dziale sprzedaży. Są założenia planu które trzeba zrealizawac, więc głównie od Twojego zaangażowania zależy

Administrator Nowy wpis

AG FOODS prowadzi rekrutację na stanowisko Magazynier w Międzyrzecze Górne. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Ktoś Nowy wpis

Normalna rekrutacja, wpierw rozmowa na łączach a potem zaproszenie do firmy.

@Ktoś

O co pytają przez telefon na rozmowie dla magazyniera? mnie na mój zakład od razu zaprosili i teraz tak się zastanawiam czy mogliby kogoś przez słuchawkę odrzucić? Zastanawiam się jak tu dźwiganiem macie, bo u mnie ostatnio coraz ciężej jest, więc patrzę po zakładach za czymś lżejszym

Kora Nowy wpis

To jest praca z żywnością? Pytam, bo w ogłoszeniu na magazyniera napisali, że praca jest z rzeczami co mają datę przydatności. A w takim razie sie pracuje w normalnych temperaturach czy niższych? Raz już robilam troche w chłodni i nie chciałabym tego powtarzać.

Asystentka ds. księgowo-administracyjnych to już zajęte stanowisko? Szkoda, że tak późno się dowiedziałam o tej pracy, że mi podaje strona, że ogłoszenie aż miesiąc temu wygasło, ale mówię wejdę na forum jeszcze i zapytam, może wcale nie przyjęli kogoś? Można też wiedzieć, jaka jest aktualna stawka? Ktoś tu pytał, ale nie o to stanowisko widzę, to się nie dowiem.

Cacuś

Na to stanowisko już przyjęto osobę a co do wynagrodzenia to trzeba się jej zapytać. W tej firmie zarobki są poufne zatem nie wiemy ile dostała. Jeśli znasz się dobrze na socjal mediach to zainteresuj się tą firmą bo coś w tym kierunku robią.

Czy firma AG FOODS w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

No właśnie, są tu jakieś szkolenia? Wiesz, jakaś forma wdrożenia w obowiązki zaraz po zatrudnieniu? A i coś później, by człowiek nie stał zawodowo w miejscu, by łatwiej można było uzyskać podwyżkę, czy awans?

Wojownik

Ledwo będziesz mieć czas zjeść, a co dopiero się rozwijać i szkolić !!!

Koleś

Jak każdy nowicjusz będziesz wprowadzana/y w arkana stanowiska, ale musisz posiadać podstawowe umiejętności i wiedzę, by nie pytać o rzeczy oczywiste.

mentor

O jakie szkolenia Ci chodzi???

pracuś
@Wojownik

W tej firmie jest półgodzinna przerwa na posiłek oraz jadalnia i kuchenka, zatem będziesz miała czas coś zjeść :)

Klaudka
@Wojownik

To jak wy tutaj prace widzicie? Co się robi? chyba ze to tez jednak od stanowiska zależne? Ja jak chce iść na dział sprzedaży to będę mieć bardzo dużo pracy czy raczej wszystko w normie tam u nich jest? na tym konkretnym dziale można się rozwinąć?

@Klaudka

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AG FOODS na stanowisko Asystent wsparcia biurowego (język czeski)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy wiadomo coś na temat obecnej rekrutacji na stanowiska asystenta administracyjnego? Czy ktoś już został przyjęty bądź czy umawiane są już rozmowy?

Cacuś

Z tego co wiem to kończą rekrutację. Obecnie rozmawiają z kandydatami.

Jaro

Zachęcają na swej stronie, by dołączyć do zespołu, nie podając wszakże żadnych szczegółów. Jest za to w sieci jeszcze dostępne ogłoszenie. Potrzebowali wtedy asystentki działu sprzedaży i wśród korzyści zatrudniania się tu wymieniali umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (np. karta FirProfit). Coś się pozmieniało, można wiedzieć, ile na takim stanowisku się tu obecnie zarabia i jakie są benefity?

Marika

Hej, można wiedzieć, o co pytają na rozmowie na stanowisko Asystentka ds. księgowo-administracyjnych? I czy test jest też z innego języka, bo tam podawali w ogłoszeniu, że mile widziany angielski i czeski? Angielski jeszcze jak cię mogę, coś umiem, ale czeski to niestety, inna planeta dla mnie :d

@Marika

Jeśli napisane jest " mile widziany" - to zapewne nie jest wymagany.

Koleś
@Marika

Na rozmowie pytają przede wszystkim o umiejętności i dotychczasowe doświadczenie. Jak nie pisałaś że znasz języki to nie sprawdzają, jeżeli natomiast napisałaś że znasz jakiś język, to na pewno będą się o to pytać na którymś etapie rekrutacji. Np. rekruter zada Ci pytanie w tym języku.

Cześć, dostałam informację, że szukają do pracy z czeskim, który jest moim drugim językiem. Czy to nadal aktualne? Bo jak wchodzę w ogłoszenie, o które zdaje się chodziło, na asystenta wsparcia biurowego z czeskim, to pokazuje, że 2 miesiące temu wygasło. Nie podali stawki wtedy. Ja mam doświadczenie i znam go biegle, jak myślicie, ile aktualnie bym zarobiła?

do XD

Z tego co wiem to wynagrodzenie zależy od Twoich umiejętności i stanowiska. Wyślij do nich CV, może znowu będą szukać.

Jak wygląda ścieżka kariery w AG FOODS? Czy trudno jest zdobyć awans?

Można szybko awansować. Wykazuj inicjatywę. Znają się na ludziach, widzą potencjał i pracowitość - Kierownictwo docenia to na każdym kroku. dają szansę, wybaczają potknięcia, liczy się człowiek.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w AG FOODS na stanowisko Serwisant?

Czy masz prawo jazdy? Czy jesteś nerwowy czy spokojny? Co lubisz? Czy lubisz prace manualne? Czy znasz się na elektronice? Czy masz dzieci, rodzinę, kredyt? Za ile chcesz pracować? Za ile będziesz pracował? Czy umiesz rozmawiać z klientem? Czy znasz trochę angielski? itp.

które z tych pytań jest najważniejsze? ;-)

O kredyt nie pytają. Rozmowa jest rzeczowa a pytania są normalne.

Dominika

Czyli kobietę o chęć zajścia w ciążę też by spytali?

@Dominika

Czy ty planujesz z kimś w tej firmie zajść w ciążę??? Nie rozumiem twego pytania

Dominika

Tego nie powiedziałam. Między wierszami chcę wyczaić ich stosunek co do zatrudnionych ciężarnych. Dla co niektórych to istotna sprawa jednak?

@Dominika

Przecież to normalne, że "niektóre" dziewczyny szukają pracy tylko, żeby "zaciążyć" i mieć macierzyński - nagminna praktyka wszędzie,

Ag team

Maja dodatek w postaci coacha P. Wedlug nich jest wystarczajace, szczegolnie dla sprzedazy

@Ag team

Możesz coś więcej powiedzieć na temat tego coacha? W jaki sposób można korzystać z jego usług? I jak często?

Do ewa
@Ewa

Uwierz mi, ze po pierwszym spotkaniu z tym coachem nie bedziesz chciala wiecej sie spotykac. Facet sam nie wie o czym mowi, a co dopiero nie ma pojecia o sprzedazy. Moze dzwonic do ciebie nawet codziennie, ale za kazdym razem bedzie to czas stracony. Wiecej czasu bedzie ci opowiadal o swoich przywatnym sprawach niz wniesie cos sensownego do twojej pracy. Nikt nie wie po co on jest i dlaczego mu placa, skoro tobie za udzial w coachingu powinny placic szkodliwe

Długoletni pracownik
@Do ewa

Co za bzdury!!! To może napisać tylko osoba, której nie chce się pracować!!! Ja pracuje już tu długo w świetnej atmosferze, każdy kto chce może się tu rozwijać. Nie znam drugiej takiej firmy, w której równowaga pomiędzy pracą a życiem rodzinnym jest tak doskonale zachowana:) Ale marudą i leniom dziękujemy!! Nikt za nich pracować nie będzie!

Irena
@Długoletni pracownik

ile już tam pracujesz, możesz się podzielić czy przez te lata pracy miałeś możliwość zmiany stanowiska, jakiś awans za dobrą pracę?

Krystyna
@Długoletni pracownik

to może napisać każda osoba która jest niezadowolona, po co od razu takie złośliwości?

Nie przejmuj sie
@Krystyna

Biorac pod uwage spotkania do 18-19 w firmie i liczba handlowcow w ilosci sztuk 2 to faktycznie pracownicy maja zachowany zdrowy balans miedzy praca a zyciem prywatnym, bo zycia nie maja. Jesli ktos tak sie irytuje to idealny znak, ze najlepsza obrona jest atak. Firma ma po prostu ma ambicje koncernu a jest mala firma.

@Długoletni pracownik

Czytając ten komentarz --mam wrażenie, że napisał to sam Prezes, same wykrzykniki ;)

Irena
@Nie przejmuj sie

to czemu skoro jest tyle klientów i trzeba pracować do tak późna firma nie zatrudni wiecej handlowców ?

Byly pracownik
@Irena

Ciężko powiedzieć. Szukali kogoś, ale bez skutku. Tak naprawde ciezko powiedziec w tej firmie o awansie, bo jest mała firma. Sami nie do konca wiedza w jakim chca isc kierunku, sama na wlasnej skorze prezekonalam sie, ze liczy sie tylko wynik. Troche lapanie kilku srok za ogon, wiec w koncu sama nie wiesz co robic. Chcesz rozwinac siebie i firme a tu najpierw powiedza ze zle myslisz a potem powiedza ze wymyslili i okazuje sie, ze to twoja strategia. Najbardziej dobijajace jest to, ze dzwoni do ciebie coach i zastrasza, ze firma umowy nie przedluzy. Umawia sie na spotkanie i 3 razy godzine zmienia. Probuje ci przeprowadzac szkolenie i okazuje sie, ze nie ma pojecia o czym mowi. Z jednej strony najlepiej jakbys sie sklonowala. Jedna ty pracowala nad sieciami a druga ty biegala po malych hurtowniach i robila sprzedaz. Firma naprawde ma potencjal tylko zamiast inwestowac w gadzety prezesa powinna zainwestowac w marketing.

@Byly pracownik

Karolina Przestań już nudzić . I tak już nie pracujesz , na szczęście , w naszej Firmie .

Dominika

Ale dlaczego tak niemiło od razu do niej podchodzisz? Przecież tylko grzecznie wyraża swoją opinię. Mówi, że macie potencjał to może warto go wydobyć zamiast się denerwować od razu? W co najlepiej byłoby zainwestować, żeby to wszystko jakoś polepszyć?

Nowa
@Dominika

Ja akurat się zgodzę, nie atakować a wyciągać wnioski. Akurat marketing w tej firmie istnieje tylko w nazwie, nie ma na to funduszy ????wiemy jak jest.....

Cała prawda

Każdy w tej firmie jest managerem. Gdyby była sprzątaczka na etacie na pewno tez by była managerem ds.czystości. Jakoś atmosfera jest sztucznie rodzinna, takie trochę działanie na pokaz. Jeśli ktoś uważa za standard auto służbowe do użytku prywatnego to musi być przygotowany, że w tej firmie tak nie jest. Takie zaleciałości (usunięte przez administratora) Podejście tez takie jest, pan dyrektor, który uważa się za najważniejszego, prezes , który wszystkich traktuje per pan/pani. Troche przerost formy nad treścią. Zależy co kto lubi. Jak ktoś chce wrócić do (usunięte przez administratora) to polecam

=> cała prawda
@Cała prawda

A ty od czego jesteś managerem?? Bo jakoś tak nieskładnie to napisałeś, za dużo formy a za mało treści.

Merytoryczna

Sytuacja w tej firmie z roku na rok pogarsza się. Wysokie wymagania dotyczące wyników, nierealne targety i kultura wiecznego wzrostu nie uwzględniająca realiów rynkowych. Atmosfera w zespole ok, ale z biegiem czasu pogarsza się z uwagi na warunki płacowe. Nie można po tej firmie oczekiwać zbyt wiele, pod kątem zarobków praca na produkcji przyniesie większe profity...

zatrudniony

Pracuję w tej firmie. Faktycznie rekrutacja przydługawa ale szukają odpowiednich osób i chyba dlatego to tak trwa. Praca jak praca, trzeba pracować i jak się nie obijasz to doceniają. Są nastawieni na wyniki i jak ich nie ma to słabiej płacą. Atmosfera w firmie dobra, prawie rodzinna. Płacą na czas i jak jest dobry miesiąc to nawet spokojna jest ta kasa. Dodatkowo wypłacają 'pod gruszą'. Dla mnie spoko, fajnie się pracuje i raczej nie szukam innej roboty. W sumie to dobra firma.

Bardzo dobry pracodawca, dba o swoich pracowników. Atmosfera też jest ok, a w dzisiejszych czasach to bardzo ważne.

pracuś

Bardzo ciekawa firma, przyjazna atmosfera, doceniają pracowników.Zarobki powyżej przeciętnej, choć na początku są dość skromne. Spore wymagania, poszukują osób niekonwencjonalnych. Rekrutacja dość stresująca, wieloetapowa, należy być dość dobrze przygotowanym i pisać prawdę w CV (sprawdzają umiejętności).

@pracuś

Z zarobkami już dawno nieaktualne... Co najwyżej trochę powyżej najniższej...

Edyta
@Kasia

Oj :/ Czyli prawie minimalna, rozumiem a chociaz jakieś premie pracownikom oferuja czy tez ten sam poziom? :/

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w AG FOODS?

Jedna rozmowa długa, potem druga rozmowa długa , potem trzecia krótsza ale za to u mnie z poślizgiem czasowym godzinę, Prezes się spóźnił - on zatwierdza ostateczny wybór Dyrektora. Ogólnie rekrutacja za długa i mało konkretna.

Ewelina
@Kandydat

Super, dzięki za odpowiedź - sama miałam dopytywać o to, jak w AG FOODS przebiega rekrutacja :) Nadmieniłeś, iż rekrutacja jest tam mało konkretna. A jakieś szczegóły? Co to znaczy "mało konkretna"? Na jakie aspekty pracodawca kładł nacisk w trakcie rozmowy?

@Ewelina

Do samego końca nie ma konkretów. Dużo mówią o firmie na rozmowie, o ścieżce rozwoju. Na początek ich propozycja była słaba, pytanie jak później, czy wywiązują się z obietnic? Czy to tylko puste obietnice na zachętę?

Ile jest zmian w AG FOODS?

Pako

Pracuję się na jedną zmianę, ale często wymagane jest by zostać dłużej. Nie wypłacają nadgodzin, są teoretycznie do wybrania.

Tomasz
@Pako

Jaka panuje atmosfera w AG FOODS i ile można tu zarobić? Jestem też ciekaw jakie jest podejście szefostwa do pracowników, powiesz coś na ten temat? Liczę na Twoją odpowiedź, daj znać koniecznie.

Dawid

Bardzo dobra, profesjonalna firma ,a przy tym dobrze się pracuje w fajnej atmosferze.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie AG FOODS?

AAA

Sprecyzuj swoje pytanie??

Zostaw merytoryczną opinię o AG FOODS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w AG FOODS?

Zobacz opinie na temat firmy AG FOODS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AG FOODS?

AG FOODS
  • Międzyrzecze Górne 407