Opinie o Transelephant - Tomasz Jankowski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Transelephant - Tomasz Jankowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transelephant - Tomasz Jankowski o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transelephant - Tomasz Jankowski w Gdańsk

wierzyciel Nowy wpis

człowieku jesteś bankrutem a tak się jeszcze niedawno puszyłeś. Masz kilkaset tysięcy długu ( można sprawdzić w KRD ) , dziesiątki niezapłaconych faktur , niespłacone i wypowiedziane kredyty. Widzisz jakie życie bywa przewrotne . Ja moją fakturę za którą nie zapłaciłeś sprzedałem człowiekowi który chce skupić twoje długi , dzwoni i skupuje. Polecam innym wierzycielom by tez sprzedali . Jakaś firma się tym zajmuje

Co jaki czas w Transelephant - Tomasz Jankowski można ubiegać się o podwyżkę?

Przewożnik

Nie polecam współpracy z Firmą Transelephant !!!!!!! .Nadal brak płatności za fakturę za transport z terminem płatności na 03-2022.Jak za którymś razem udało się dodzwonić, to na pytanie kiedy zapłaci to Pan Tomasz powiedział " a niby skąd mam wząść" NIE BRAĆ ŁADUNKÓW.Takich jak ja (usunięte przez administratora) przez Pana Janusza na giełdzie transportowej jest ponad 20. A teraz nich się zastanawia ,kto to napisał.Zgaduj zgadula.Jak zapłaci i opinię usunę.

@Przewożnik

To wszystko to jednak tak na serio? Czyli dowody na to są jawne?

Przewoznik Nowy wpis
@Ilona

Prawda,zresztą nie muszę się tłumaczyć.Wiecie Państwo komu nie zapłaciliście!!!!!! I za co widnieje Państwa Firma na Windykacji na TRANSIE.EU.

Ilona Nowy wpis
@Przewoznik

No ja tak do końca to nie wiem, bo powiązań aktualnie z nimi nie mam. To w takim razie jak na dzień dzisiejszy wasza sytuacja odnośnie tej firmy wygląda? Wszystko stoi?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Transelephant - Tomasz Jankowski? Chętnie zatrudniają?

Ilona

Ładnie to tak rzucać takie niczym niepotwierdzone oszczerstwa? ;) Może jak już rzucasz jakąś opinię to konstruktywnie ją uzasadnij, żeby mogła powstać ciekawa dyskusja z tego?

Aplikowałeś do firmy Transelephant - Tomasz Jankowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
KANCELARIA

proszę o kontakt jeżeli zalega komuś ta firma 69o oo9 574

@KANCELARIA

A do jakiej firmy jest ten numer kontaktowy? Lepiej od razu podpisywać, żeby nikt wątpliwości nie miał. ;)

kamil
@KANCELARIA

niby bez zaliczki nic z tym nie robicie a potem naklaniace na sprawe sądową gdzie juz placic trzeba, takie rzeczy to ja sam sobie moge zalatwic na wlasną reke

Drajeer

Z powodu wypadku nie zdązylem.na zaladunek ,szef obcial mi kase bo pan z transelephant zabrał mi kilka setek. Czlowieku ja mam rodzine ,zabrales szefowi on mnie a ja dzieciom. Wiec mi zabrales :( I za co za to ze byl wypadek

Transelephant Tomasz Jankowski
@Drajeer

Dzień dobry. Jestem właścicielem firmy. Znosiłem cierpliwie osczerstwa tu prezentowane ale to już przesada. Nigdy nie było takiej sytuacji jak wyżej opisana. Mowie to z pełną świadomością. Nie wiem kim Pan jest ani Jaki ma cel ta publikacja. Jeśli masz na tyle odwagi by anonimowo kogoś szkalować to może znajdziesz ją na rozmowę twarzą w twarz ? Mój numer jest powszechnie dostępny. Zapraszam. Pozdrawiam. Miłego dnia

transportowiec
@Transelephant Tomasz Jankowski

no cóż święte oburzenie nasze prawo-a to że nie płacicie za usługi transportowe to też nieprawda.Faktury z 2021 roku i ,,jak będę miał to zapłacę ''to też nieprawda.Żerowanie i tyle

@transportowiec

To serio prawda z tym zwlekaniem? To gratuluję cierpliwości, myślę, że na spokojnie się opłaci, tylko może zadzwoń i się przypomnij, tak będzie prościej. ;)

Kierowca auta

Stoje na parkingu robie pauzę . Uwazam ze kazdy ma prawo oceniac ludzi ,kazdy ma prawo miec uwagi do wpolpracy .Moje uwagi sa mega negatywe i tyle .Mam do tego prawo i koniec

A macie kuchnie gdzie możecie spędzać przerwy?

Kierowca1

Zgadzam.sie z kolegą ,Tez mialem.oferte frachtu za darmo ,Nie tedy droga szanowny panie.Tacy spedytorzy powinni być banowani

Zbyszek

Pan jankowski chyba zyje w przeswiadczeniu ze jak mam powrot to moge jechac za darmo. Panie Jankowski za darmo to nawet (usunięte przez administratora) nie daje .Musi Pan zaczac szanowac ludzi bo wredy ludzie będa szanowac pana.

Paula
@Zbyszek

nie znam bardziej szanującej osoby ;ludzi niż Pan Tomasz

Klient

Bylem klientem tego spedytora i wiem jedno To byla jednorazowa przygoda.Nie musze wyjasniac co chce powiedziec.Zyjemy na szczescie w kraju gdzie dziala wiele normalnych firm spedycyjnych

Bartosz
@Klient

Może jednak powiesz coś więcej na temat współpracy z Transelephant - Tomasz Jankowski? Każda szczera opinia jest niezwykle cenna dla osób odwiedzających ten wątek, więc czekam na więcej szczegółów z Twojej strony.

Do wszystkich Januszy i Grażyn, którzy tylko spamują nie znając tematu, nie znacie to prośba abyście nie wypowiadali się, to świadczy o Waszym poziomie. Miałam przyjemność pracować w firmie Transelephant , nauczyłam się wiele i bardzo dziękuję za możliwości jakie dostałam od p. Tomasza Jankowskiego.

Justyna

Niedawno Transelephant - Tomasz Jankowski poszukiwał osoby na stanowisko spedytora drogowego międzynarodowego. Ubiegaliście się o tę posadę? Może znajdą się osoby, które zostały zaproszone do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym uczestniczyli i który mogli by krótko na tym forum opisać?

@Justyna

@Justyna Pani Justyno zapraszam do kontaktu. Dane są powszechnie dostępne. Pozdrawiam

Odradzam. To cwaniak i krętacz

@Ilona

@Ilona to bardzo ciekawe co piszesz - może rozwiniesz swoją wypowiedz. bardzo chętnie usłyszę w czym jestem takim "cwaniakiem i krętaczem" . Nie sądzę, że się znamy bo przez 10 lat działania firmy zatrudnione były w Transelephant dwie kobiety i rozwiązanie stosunku pracy za każdym razem miało miejsce bez najmniejszego zgrzytu a zarówno firma jak i obie Panie nie mają negatywnych wspomnień . Proszę pamiętać, że działania, które szkalują dobre imię innej osoby lub organizacji podlegają pod kodeks karny i proszę być pewnym, że wystąpię do organów ścigania.

janusz

miałem wątpliwą przyjemność a raczej nieprzyjemność pracowąc dla tego osobnika i będę jeszcze dlugo to pamiętał , panie tomaszu jest pan niegodziwym człowiekiem ,krzywdę którą pan wyrządza swoim działaniem nie zapomni nikt nigdy ..... z uwagi na fakt iz nie chce byc grubiański pozostanę li tylko przy tym stwierdzeniu

@janusz

@janusz @ Ilona jestem właścicielem firmy Transelephant i chciałbym bardzo poznać szczegóły Państwa zarzutów bo są one bardzo poważne a ja nie przypominam sobie by moje działania nosiły znamiona tych przez Państwa opisane. jestem zdecydowany na zgłoszenie Państwa działań organom ścigania.

@janusz

dodam jeszcze , że nigdy osoby o takich imionach nie było zatrudnione w firmie Transelephant.

Justyna

@janusz, nie jesteś zadowolony ze swojej współpracy z Transelephant - Tomasz Jankowski. Czy mógłbyś jednak napisać dokładnie jak wyglądała Twoja praca w tej firmie i w oparciu o jakie warunki byłeś zatrudniony? Czy sytuacji między Tobą a pracodawcą nie dało się poprawić? Pamiętaj również, że na forum według regulaminu nie można opisywać konkretnych osób. Takie wpisy admin usuwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Transelephant - Tomasz Jankowski - Gdańsk

• Jak się pracuje w Transelephant - Tomasz Jankowski?

Zobacz opinie na temat firmy Transelephant - Tomasz Jankowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transelephant - Tomasz Jankowski?

Transelephant - Tomasz Jankowski
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.

Transelephant - Tomasz Jankowski