Opinie o MebelDesign (Działalność zakończona) w Komorniki

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MebelDesign (Działalność zakończona). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MebelDesign (Działalność zakończona) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MebelDesign (Działalność zakończona) w Komorniki

Ulala Nowy wpis

Niezły desing hahah to ja tak,(usunięte przez administratora), ale o której piszemy wiadomo są czasy co się przychodzi i odchodzi. Jest to nieuniknione

Miron Nowy wpis

Podpowie mi ktoś o ewentualnej pracy w firmie? Przestaliście tu zostawiać swoje opinie, dlaczego?

Wlasciciel Nowy wpis

Proszę podac nr. telefonu. Oddzwonie.

Zainteresowany Nowy wpis

Czy firm potrzebuje pracowników?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie MebelDesign (Działalność zakończona)? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
zenek

jaki wlasciciel taka atmosfera.

Norbi

Jaka macie atmosferę w firmie? Warto aplikować?

Gabriela

@Beniu cierp. , @Ola , sytuacje jakie opisujecie na forum są bardzo poważne i nadają się do rozstrzygnięcia ich przez wyższe organy władzy. Opisujecie wszystko na forum publicznym, więc zakładam, że regulamin forum został przez Was przeczytany i zdajecie sobie sprawę, że zarzuty kierowane firmie MebleDesign muszą być poparte szczerymi dowodami. W innym przypadku, starajcie się wyrażać swoje zdanie bardziej powściągliwie. Jesteście pewni że właśnie takie sytuacje miały miejsce?

Radek

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać?

cierpliwy ? juz nie...

Ola, Ola,Ola. Hmm ?

Jest nam niezmiernie miło i serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię. Staramy się, aby atmosfera we firmie była bardzo dobra. Jak w życiu czasami coś nie wyjdzie tak jak sobie zaplanowaliśmy, ale staramy się, aby eliminować błędy i poprawiać jakość pracy i warunków. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy.

MebelDesign (Działalność zakończona)