Opinie o Automatyka-Miedź sp. z o.o. w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Automatyka-Miedź sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Automatyka-Miedź sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automatyka-Miedź sp. z o.o. w Głogów

Manjek

To żeś dowalił. Gratuluję dobrego poczucia humoru.

0-48/0-48

Witam Wszystkich :) Zastanawiam sie nad przyjęciem do A-M ale Chciałbym sie dowiedzieć jakieś nowe info o tej firmie, czy może coś sie zmieniło na lepsze, czy dalej jest taka tragedia? Pozdrawiam

Kotecek

Twoja wypowiedź na tyle mnie zainteresowała, że postanowiłem jej poświęcić swój czas. Celowo tak zacząłem, ponieważ jestem pracownikiem korporacji i w żadnym razie nie potwierdza się to z Twoją wypowiedzią. Czas po pracy jest tylko i wyłącznie dla pracownika, aby regenerował siły na kolejny dzień. Wiesz, to są hasła, slogany i wszystko to, co tworzy wizerunek. Tak nie jest. Jest inaczej. Ciągła walka o przetrwanie i pozostanie na obecnej pozycji. Donosicieli nigdzie nie brakuje, lecz taka jest nasza natura. Człowiek z natury jest najniżej położoną jednostką w łańcuch honoru występujących ssaków na świecie, a i może w wszechświecie. Ponad 90% społeczeństwa są wyznania Chrześcijańskiego i powinni przynajmniej starać się żyć zgodnie z dekalogiem. Aby z nim żyć w zgodzie trzeba go najpierw znać. Najlepiej zgonić wszystko na komunę, Żydów, Arabów i wszystkiego co wytłumaczy nasz obecny stan. Polska farsa. Dlaczego nie pracuję w AM? Byłem związany emocjonalnie z tą firmą i wciąż miałem nadzieję. Nadzieję na zmianę, na to, że wszystkim zależy. Nikomu nie zależy, ponieważ wszyscy odbierają to indywidualnie. Wszyscy zakładają z góry, że nie ma tak zwanej solidarności, wspólnego współistnienia, a jedynie chęć przetrwania. Ci, co podnoszą głos są traktowania jako odmieńcy, mający jedynie zwietrzyć swój interes. Załoga takich ludzi eksterminuje aby tym samym nie byli powodem podkreślania ich słabości. Zatem biorąc pod uwagę Twoje sformułowania stają się brednią, bełkotem nic nie dającym. Jesteś jedynie w stanie jako były pracownik określać obecny stan struktury spółki. Gdzie byłeś wcześniej? Gdzie było Twoje niezadowolenie? Gdzie? Teraz pracuję w korporacji, której jedynie zależy na mojej kondycji mogącej przekształcić się na ich zysk. Praca w domu, sporządzanie raportów lub odpowiedzi na zarzuty donosicieli. Tak to wygląda, lecz jest znacząca różnica między AM. Stać mnie na wiele więcej, mój status społeczny podniósł się znacząco. Dla tej różnicy warto podejmować takie wyzwania. Tu nie ma zesranych bojących się o swoje stanowiska roboli, tu jest zdrowy kapitalizm. Masz to otrzymujesz, nie masz to szukaj gdzie indziej. Narzekacie na Cz. K. a było przed nim wiele innych osób, o których mówiono podobnie do momentu następcy, na którym zawieszano wszelkie nieszczęścia. Lecz kto ma prowadzić dialog między załogą a pracodawcą jak nie związki zawodowe? Cz. K. piastuje swój funkcję, za którą otrzymuje wynagrodzenie, a dialog określają związki zawodowe. Jaki związek taki dialog, lecz jednak skłonny jestem stwierdzić inaczej, jaki elektorat, to taki dialog. Wyczuwalny jest ton zepsutej atmosfery dochodzący z Waszej słabości, Waszego tchórzostwa. Zatem zarząd to komuna, Cz. K. Żydzi, a właściciel to Arabi. Cz. K. pamiętany będzie przeze mnie jako osoba umiejąca zachować się do panującej sytuacji, którą określa załoga, jej możliwości i rodzaj zachowania. Współczucia nie można oczekiwać po osobach nie szanujących się nawzajem, a tak jest w tej firmie. Skaczecie sobie do gardeł określając waszych współpracowników za konfidentów, jeżeli ich status ulegnie zmianie na lepsze. FARSA, RZENADA, AM. Kotecek

nnf5

Podwyżki w tej firmie? Niezła fantazja. Jak już dostaniesz podwyżkę to po paru ładnych latach i to kilkadziesiąt złotych. Śmiech na sali. Cała ta firma to totalne dno.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Automatyka-Miedź sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
ktosieklosiek

Nie w tej firmie! Wiem, bo pracowałem tam aż za długo... Teraz przejrzałem na oczy.

Podwyżki to ma szefostwo. Ty jako pracownik "firmy" jesteś dla kierownictwa złem koniecznym, nie znaczysz dla nich nic.

ktosieklosiek

Firma "DNO". Aktualnie "firma" skupia się na potężnej inwestycji na HMG1. Kompletnie mają w czterech literach serwis HMG1 & HMG2. Ludzi nie ma, a mimo to zwalniają lub nie przedłużają umowy.

tyndy-ryndy
@ktosieklosiek

Po inwestycji związanej z zawiesiną na Hucie I, dyrekcja wybiera się na "emeryturki" Okradają pracowników wyprowadzając kasę - a zyski są nędzne... jak co roku. Kilka lat temu Pan Prezes miał znaczące udziały w firmie, a teraz ma śladowe.Robią wszystko, by zysk finalny był minimalny w stosunku do przychodów spółki. Gdzie zyski ? Wyciekają do innych podmiotów - "znajomych" firm.

nie lubię "czeka"

Daj sobie spokój - szef "czeka" naopowiada Ci bajek i bądź pewny,że zaczynając pracę już będziesz przez niego zastraszony i dostaniesz propozycję donoszenia na kolegów - norma w A-M

....

(usunięte przez administratora) człowieku...! Mało wiesz. Huta płaci pięknie za usługi Firmie A-M, jednak pracownikom stacza ledwo na utrzymanie. Może mając takie możliwości załatwiłbyś pracę dla automatyków i doprowadził do wywalenia A-M z listy firm otrzymujących zlecenia z KGHM.

....

Deb*lny człowieku...! Mało wiesz. Huta płaci pięknie za usługi Firmie A-M, jednak pracownikom stacza ledwo na utrzymanie. Może mając takie możliwości załatwiłbyś pracę dla automatyków i doprowadził do wywalenia A-M z listy firm otrzymujących zlecenia z KGHM.

DlaMarkA

Potwierdzam Twoje przypuszczenia. Automatyka w tej chwili to kraina mlekiem i miodem płynąca. Pracownicy Huty chcą się tutaj przenieść ale niestety nie ma dla nich miejsca, gdyż obecni pracownicy za nic nie opuszczą takiego pracodawcy jakim jest na ten moment Automatyka Miedź.

Popieram Kotecka

Dla czemu nasz pan kierownik nie potrafił załatwić zatrudnienia dla swojego syna w A-M ?. Odpowiedź..... w A-M pracownik fizyczny musi więcej wiedzieć i umieć od kierownika. Układy rodzinne nie pomogły i ponadto na Hucie chyba więcej płacą takim młodym "specjalistom"...Tatusiek nie wspomógł syna?...

Kotecek

To już jutro, to już parę godzin, kiedy okaże się, kto jest, kim, a kto kimś innym. Zawsze byłeś dla mnie kimś, kimś takim, kto stanowi potrzebę zastanowienia się. Ktoś odmienny, ktoś, kto ma zasady, ktoś, dla kogo ważne jest to co mówi i tego się trzyma. Jesteś odmieńcem, jesteś tą częścią społeczeństwa, które staje się przykładem dla innych. Dla tych niezdecydowanych, dla myślących tradycyjnie, dla tych wszystkich, dla których stajesz się nadzieją. To jutrzejszego dnia okaże się, kto ma rację, a kto jest tym, co się mylił. Lecz czy wynik jest tak ważny? Czy Sąd jest do tego potrzebny? Czy jesteśmy cywilizowani? I w końcu, gdzie jest nasza demokracja? Gdzie? A no tam gdzie udaje się Arkadiusz L. mając nadzieję, iż ją tam znajdzie. Będąc częścią, będąc choćby ułamkiem, czymś mało dostrzegalnym jestem tym kimś, kto popiera Cię w całości w życiu zawodowym i prywatnym. Mało jest takich osób jak Ty, lecz jednak to nieliczni dokonują zmian. Arkadiusz idź i czyń zmiany, idź ponieważ nie masz innej możliwości, idź ponieważ taki jesteś, a innym nie potrafisz być. Życzę powodzenie, życzę wszystkiego najlepszego abyś w końcu mógł normalnie żyć jak ci co to robią, a nie umieją docenić Twojego poświęcenia. Kotecek

kdid

Jeden walczył o dobro firmy to go wyje&$li hahah Nawet własnego zdania nie można mieć.

Barbarian

Pytanie do kolegi wyżej, które pewnie pozostanie retoryczne: dlaczego nikt z Automatyki nie idzie na konserwatora w Tesco, baa nikt nie rwie się nawet do Biedronki, w której jest jeszcze lepiej :-D a jak ktoś odchodzi to tylko do KGHM lub spółek z ich kapitałem.

Święty Florian z WPW
@Barbarian

Widocznie wiekszość pracowników AM-u nie spełnia wymogów już na etapie rekrutacji do TESCO na konserwatora, wymagane jest posiadanie uprawnień D i E do sieci średniego napięcia 2okV włącznie, znajomość napraw i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych i rzecz podstawowa pracujesz samodzielnie. Następny etap to okres próbny na 3 miesiące To teraz przez chwilę się zastanów ile "Orłów z AM-u" spełnia te kryteria.

kskd
@Święty Florian z WPW

Co Ty wypisujesz za pierdoły koles? Nie wprowadzaj ludzi w błąd

Święty Florian z WPW

Były prac. zapomnial dodać że dostaniesz jeszcze w ciągu roku: 2 ręczniki, 24 kostek mydła szczoteczkę i kubek do płukania zębów. 32 klocki na PIT-cie to średnio 1700zł na miesiąc, profilaktyka szkoda gadać nie raz wracając z stołówki ledwie zdążylem do kibla, drzemanie po stycznikowniach jest przywilejem jeśli robisz obchód kontrolny obiektu, jak cie kapo-kierownik nakryje to zawsze się możesz wytłumaczyć że było silne promieniowanie elektromagnetyczne od transformatorów i chwilowo straciłeś przytomność. A tak na poważnie to spółka prywatna ma właścicieli którzy nie zajmują się działanością dobroczynną ani charytatywną, potem są prezesi na końcu jest grupa darmozjadów i ludkow ktorzy udają że są potrzebni jesteś przyjęty TYLKO I WYŁĄCZNIE PO TO żebyś na nich wszystkich zarobił. Jak się załapiesz na ukladanie kabla sterowniczego na szybowym z poziomu 27 do parteru to stwierdzisz że przysłowie "Ciężka praca nie daje ciężkich pieniędzy" jest jak najbardziej prawdziwe i ty jesteś tego najlepszym dowodem. PS. Jako konserwator w TESCO wymieniając przepalone świetlówki zarobisz tyle samo.

sadsa
@Święty Florian z WPW

Śmieszny jesteś. Cytat "Przedsiębiorstwo dąży przy tym do nadania równie wysokich priorytetów w zapewnieniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy swoim pracownikom". Bezpiecznych i higienicznych? 1800 brutto za warunki tak szkodliwe? W dodatku pracownicy pracują czasem sami na zmianach i muszą pracować za dwóch. Jeszcze Ci przyjdzie kierownik i powie co tak mało zrobione. Przypominam że nawet na drabinę nie można wejść bez asekuracji wg przepisów BHP a ludzie sami po rozdzielniach chodzą, są wysyłani na roboty indywidualnie nawet jak jest ekipa. Maski raz na tydzień (jednorazowe). To jest to o czym piszą na stronie głównej A-M? Fakt że dostaje się social, zyski itp ale ile tego jest? Fakt w w tamtym roku był remont zawiesiny to wpadło troszkę pieniędzy a dwa lata temu to się nikt nie odezwał jak fiszkę otworzył... Na te warunki to strasznie mało (ołów, kwas siarkowy, amoniak, elektrolit itd). Ludzie pracują od samego początku firmy i mają stawkę 2300. Przecież to jest plucie w twarz pracownikowi. "Jak się nie podoba to znajdź sobie inna pracę" Prezes sobie jeździ na wycieczki, szmalu od cholery a pracownicy są r*#%ni w tyłek. Nawet nowi co się przyjęli dostali większe stawki niż niektórzy pracujący tam przez kilka lat. Nie polecam tej firmy. Chyba, że lubisz się niepotrzebnie denerwować.

Były prac.

Do romanoo. Ja Ci napiszę, bo już nie pracuję w tej firmie a nikt z obecnie zatrudnionych nie powie Ci jak jest naprawdę, tylko sypnie kwotą 1400-1800 brutto i powie jak to jest źle, z obawy przed konkurencją. Jako nowy miałbyś ok. 32000 na PICie rocznym. Czy to dużo czy mało, oceń sam. Przy zarobkach KGHMowskich to śmiesznie nisko, ale pomijając KGHM i spółki córki to... Pamiętaj że to warunki przemysłowe, praca w pyle i z narażeniem na wiele "nieprzyjemnych" związków. Ten kto pisze 1400-1800 brutto "zapomina" że: w kwietniu dostaje pokaźną pensje dodatkową jako nagrodę z zysku za rok wcześniejszy, w maju kartę hutnika, w czerwcu wakacyjne a w grudniu 600-800zł z bonów świątecznych. Do tego 2/3 dofinansowania za dojazdy + profilaktyka i inne premie. Uwierz, że nikt z tej firmy nie odchodzi do innych firm, jeśli nie ma zapewnionej pracy w KGHM lub spółkach z udziałem KGHMu! Stawka 1800 brutto w dyskontach oznacza ok 20 tys na picie rocznym + harówa przez bite 8-10 godzin dziennie, stawka nowego 1800 brutto w tej firmie oznacza ok 32 tys na picie rocznym (bez nadgodzin) + często 1-2 godzinną faktyczną pracę dziennie i drzemanie przez resztę czasu po przeróżnych stycznikowniach, z przerwą na śniadanie.

do tej PRAWDY

Do Pana "Automatyka 1800"! W tej firmie Ty jesteś dziwny -czyli jesteś "coś". Nie można zrobić kogoś w "coś", jeśli się tym już jest. Kultury trochę.

PRAWDA!

200 zł zapomogi + 400 pożyczki (do zwrotu po wygranej sprawie w Sądzie Pracy). Zdaniem "Automatyka 1800" to pensja. Coś podsłuchałeś, a resztę wymyśliłeś. Ten Prezes za Ciebie i przez takich jak ty tchórzliwych mądrali stracił pracę. Ty nosa zza szafki ubraniowej boisz się wystawić. Tchórzliwy "Smark" jesteś.

automatic

Nie polecam pracy w tej firmie! Trzymajcie się od niej z daleka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Automatyka-Miedź sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w Automatyka-Miedź sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Automatyka-Miedź sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automatyka-Miedź sp. z o.o.?

Automatyka-Miedź sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 42 ocen.

Automatyka-Miedź sp. z o.o.