STOLBUD S.A

Włoszczowa

Opinie o STOLBUD S.A

Julita

Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to, aby pomóc w uzyskaniu jak największej ilości informacji o pracy w firmie dla osób, które są zainteresowane aplikowaniem. Czy masz może jakieś doświadczenia związane z pracą w STOLBUD S.A?

Ciekawy

A Ty Julita kogo reprezentujesz?

klient dystrybutora

To co się chyba dzieje dzisiaj w tej firmie to jakaś porażka. Na zamówione drzwi u ich dystrybutora czekam już od 10 tygodni !!! Ponoć zwalniali ludzi na potęgę, a teraz nie mają kim produkować. Nikt nie jest mi w stanie powiedzieć kiedy będą nasze drzwi. Telefony w centrali są przełączane między osobami, by zbyć natarczywego klienta. Planowaliśmy wprowadzić się do domu w październiku, bo drzwi mieli nam zamontować we wrześniu. TRAGEDIA !!!!! A mogliśmy kupić drzwi porty.

adam

Witam czy może ktoś powiedzieć w jaki dzień jest wypłata 10 ,15 czy 30 z góry dziękuje

Julita

Ktoś może potwierdzić słowa użytkownika @Operator? To bardzo dobre informacje, ale skoro użytkownik nie jest ich pewien, więc przydałoby się jeszcze jakieś potwierdzenie przez inne osoby. Przyda się to osobom zainteresowanym pracą w STOLBUD S.A.

Julita

Klienci STOLBUD nie wypowiadają się o firmie zbyt dobrze. A jakim firma jest pracodawcą? Są na forum aktualni pracownicy? Firma rekrutuje prężnie na nowe stanowiska http://www.stolbud.pl/praca/stolbud-wloszczowa.html#operator-cnc, dlatego ważne, by pracownicy wypowiedzieli się jak się tam pracuje i czy warto aplikować.

Operator
@Julita 22.08.2017 12:23

Słyszałem ostatnio że coś sie zmieniło z kasa. Zaczeli podobno w końcu lepiej płacić i doceniac ludzi. Może nowy prezes coś tam zmieni bo była slabizna. Od nas z olczyka pare osób tam przeszło ostatnio

kolejny byly klient

Wstyd , wstyd i jesze raz wstyd. Nie tylko brak profesjonalnosci ale takze OKRADAJA klientow. NIE KORZYSTAC i nie procowac tam!!!!! Szkoda czasu i zycia. Jezeli jest sie uczciwym czlowiekiem to prace, ktora da sadysfakcjie i zarobki bedzie mozna znalezc bez problemu . Czasy lozek polowych pod domami towarowymi sie skonczyly a oni nadal tak obsluguja klientow. Brak znajomosci prawa, podstaw budownictwa i okradanie klientow.

Hbb

ale niestety koordynatora juz nie szukaja..za to jest jedna oferta na stanowisko specjalisty do spraw sprzedazy eksportowej we Włoszczowej chodzi m.in. tutaj o nawiązywanie nowych i obsługę istniejących kontaktów handlowych,przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

byly klient stolbudu
@Hbb 09.08.2016 22:15

z taka mentalnoscia jaka reprezentuje ta firma w stosunku do klientow to lepiej niech nie nawiazuja kontaktow zagranicznych, bo to wstyd dla Polski. Reprezentuja soba nieznajomosc prawa i glupate.

Maks

Witam Widzę że na ich stronie jest sporo wakatów, począwszy od prezesa, poprzez specjalistów aż po pracowników produkcyjnych. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć co się dzieje w tej firmie, dlaczego jest tak duży nabór , czy warto tam aplikować. Pozdrawiam.

fredi12345

mam podobnie - nie wiem jak sama firma, ale dyrektor, który wiecznie nie ma czasu...,kpina a nie zarząd. u mojego obecnego pracodawcy nie pracował by po miesiącu, gdyby w ciągu 2 tygodni tyle razy powiedział, że nie ma czasu. Panie Arku, więcej rzetelności mniej bzdur jakie pan robi to i praca lepiej pójdzie, a tak to nieszczerość, brak punktualności, brak prawdomówności. Pani Jola - OK, ale reszta.. 100 pytań do żeby jak najwięcej informacji wyciągnąć - nic dziwnego, jak ktoś nie potrafi być prawdomówny i punktualny ti i z zarządzaniem nie pójdzie, bo się po prostu nie potrafi.

cd rekrutacja

ile potrzebują czasu na podjęcie decyzji - odp w ciągu tygodnia dadzą znać. I co się dzieje? tydzień minął wiec dzwonie i słyszę, że P. dyr. nie miał czasu i prosi o jeszcze jeden tydzień, mija kolejny i echo więc dzwonie i znowu jak zdarta płyta P. dyr. nie miał czasu i prosi o kolejny tydzień wiec minął 3 tydzień i znowu echo. Więc jeśli takie mają podejście do kandydata na pracownika to jakie mają mieć podejście do klienta. Panie dyr. (usunięte przez administratora) jeśli wymaga Pan szacunku należy ten szacunek tez dać od siebie jaki wzór Pan daje? - raczej żadny. Jeśli rozmawiamy telefonicznie i twierdzi Pan że oddzwoni to kultura wymaga tego aby taki telefon wykonać. To jest brak poszanowania i brak profesjonalizmu. Tak się złożyło, że to ja zadzwoniłem i podziękowałem bo już nie byłem zainteresowany współpracą a kilka godzin później kadry dzwonią z informacją. Na cale szczęście wybrałem zdecydowanie profesjonalnego pracodawcę

rekrutacja

Co do samej firmy to nie mogę się wypowiedzieć, natomiast chcę podzielić się wrażeniami z procesu rekrutacji. To w jaki sposób podchodzi się do kandydata jest poniżej godności. Jedyną kompetentną osobą jest P. Jola z ZPUE która prowadzi pierwszy etap - profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna. Dyrektor (usunięte przez administratora) to jest jakieś nie porozumienie bo najpierw ustalają termin kolejnego etapu poczym 3 krotnie go przestawiają. wiedzieli że człowiek będzie jechał pociągiem to ustalili taką godzinę ze nie można było się rano do Włoszczowej dostać. Musiałem wyjechać wieczorem aby 5 godzin spędzić na dworcu czekając na kolejną przesiadkę. Mimo ze prosiłem o przesuniecie spotkania o godzinę to stwierdzili że nie mają później czasu. Co się okazało na miejscu? już odpowiadam.... Na bramie byłem 1,5 godziny wcześniej, do sekretariatu wszedłem 30 min przed spotkaniem i tu kolejna niespodzianka. Panowie zrobili sobie w tym czasie wewnętrzną naradę, sekretarka kilku krotnie informowała, że czeka człowiek na rozmowę ale widocznie było to dla Nich nie ważne. Jak już zakończyli spotkanko to weszły 2 dzunie, które ucieły sobie pogawędkę a ty dalej czekaj jak idiota. Rekrutacja rozpoczęła się z ponad godzinnym opóźnieniem - to jest żenada. Rozmowa nie polegała na doświadczeniu, sukcesach, co kandydat może wnieść a co firma, nie ważne były kontakty. Pan dyr. znalazł dobry sposób mianowicie " zróbmy rekrutacje i dowiemy się wszystkiego o konkurencji". Rozmowa polegała na udzielaniu/bądź nie udzielaniu odpowiedzi (mowa o kandydatach z konkurencji) jaki obrót miała firma, ile handlowcy w poszczególnych regionach generują obrotu, chciał wymusić jakie mamy marże, narzuty, jakie rabaty i wartości, cenny zakupu profili a nawet poproszono o wykonanie telefonu aby dowiedzieć się czy dany ich klient bierze coś z mojej obecnej firmy. Pytania w stylu czy jestem żonaty i czy zamierzam się ożenić. Przecież to jest jakaś kpina. Najśmieszniejsze jest kiedy zadałem pytani

Zostaw opinię o STOLBUD S.A - Włoszczowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOLBUD S.A