Opinie o MAREL Serwis Mariusz Samborski w Przecław

Firma Marel specjalizuje się w serwisowaniu systemów automatyki i elektroniki morskiej. Możemy pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów związanych z automatyką siłowni.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAREL Serwis Mariusz Samborski w Przecław

Widzę po wpisach, że wątek Ukraińców oraz ich pracy za mniejszą kasę ciągnął się od trzech lat o ile nie dłużej. Co do tych wspomnianych stawek czy do dziś faktycznie tak jest czy może jednak doszło już do normalnych regulacji ich wysokości? Mnie i tak opcja pracy na serwisie interesowała. Jest napisane, że można brutto nawet do 30 tys wyciągnąć, ale piszą, że przy 60 h w tyg i tak nie da rady. To ile mój partner max zarobi? przyszedłby od stycznia

Elektryk

Kwoty są podawane po to by polować na najwnych. Nigdzie bo nie mają teraz roboty.

Z ta robotą do teraz jest tak słabo jak pisali? ja także nie mogę odszukać aktualnego ogłoszenia a zainteresowała mnie dawniejsza oferta dla serwisanta. Mając 4-letnie doświadczenie ile mogę zarobić?

Dzień dobry. Stawka każdego kandydata negocjowana jest indywidualnie na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej. W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji nowych serwisantów. Może jednak Pan / Pani przesłać nam CV swojego partnera na mail: sekretariat@marel.szczecin.pl.

Elektryk

Dobry żart ciekawe kto u samborskiego zarabia 30 tys brutto nigdy nie słyszałem żeby ktoś tyle zarobił.

@Elektryk

Też widziałem kiedyś tamto ogłoszenie, rok temu było publikowane. To jeśli faktycznie granica kwoty 30,000 zł nie była wtedy do przekroczenia, to jaka już tak? Interesuje mnie poważny maksymalny zarobek, ponieważ chcę mieć zestawienie. Dzięki za odpowiedzi

Elektryk

Max to koło 12 euro na godzinę pomnóż przez 230 godziny bo tyle maksymalnie przerabiałem w miesiącu i zobaczszy czy to jest 30000pln.

Elektryk Nowy wpis

30000pln to może w tej firmie tylko prezes zarabiał.

@Elektryk

Skoro tak to czemu takie kwoty są w ogóle podawane w tych ofertach? I ogólnie to widzicie jakieś aktualne? ja tylko z tamtego roku mam przed sobą. Gdzie jeszcze ogłoszenia wrzucają? Na jakie stanowiska biorą ludzi prócz serwisu?

Elektryk Nowy wpis

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w MAREL Serwis Mariusz Samborski? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Siemka, zainteresowała mnie kwota wynagrodzenia podana w jednym z wcześniejszych ogłoszeń na serwis. Zauważyłem górne widełki w postaci 30 tys. czy ktoś mi opisze nakład pracy, który należy ponieść na taka kwotą? Jaki sprzęt jest w tym roku udostępniany i jakie wszystkie narzędzia do pracy się dostaje?

Ktoś???

To bzdura żadne pracownik nie dostał takiej kasy nawet przy 60 h tygodniowo. Oni mają najniższe stawki i zarudniaja na czarno bez twojej wiedzy.

Ktoś???

To typowi (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) większość pracowników to Ukraińcy bo ten śmieszny prezesik płaci im po 8 lub 9 euro Polacy max 12 euro.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MAREL Serwis Mariusz Samborski? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Serwisant?
Konrad

Firma wykonuje bardzo fachową robotę. Dobry kontakt z właścicielem. Dobra współpraca z innymi pracownikami. Wypłata na czas, polecam.

@Konrad

Dzień dobry Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię naszej pracy Naprawdę staramy się być uczciwi zarówno w biznesie, jak iw stosunku do naszych klientów i pracowników. Zapraszamy do dalszej współpracy!

Grzegorz

Witam wszystkich zainteresowanych, Jesli chodzi o firmę Marel każdy ją zna i dobrze wie jak jest, zostawiam to bez dalszego komentarza. Jednak jeśli ktoś z was szuka lepszej posady zapraszam do kontaktu szukam elektryków na działalności. Jeśli jesteś prawdziwym elektrykiem po szkole profilowej i z ważnymi upr. SEP to na początek oferuje 21 euro na godzinę plus mieszkanie gratis. Jeśli jesteś zainteresowany dzwoń proszę na 884 729027.

Nicknick

Jestem zadowolony z wynagrodzenia jak i ogólnego tematu „pracy”. Spotkałem się raczej z przyjaznym podejściem do mnie jako pracownika i prywatnie.

@Nicknick

Maria
@Nicknick

A można poznać kwotę tego wynagrodzenia? Ile tam dają bo coś w necie nie widzę takiego info najlepiej się od pracowników dowiedzieć :)

Czym w MAREL Serwis Mariusz Samborski zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Elektryk

Stawka 14 euro ciekawe komu taka stawkę daliście??? Żaden Polak u was nie chce pracować, Ukrainicy pracują za 8 lub 9 euro. Dopiszcie jeszcze ze regularnie oszukujecie na godzinach, regularnie nie opłacacie ZUS i podatków a umowa nigdzie nie zgłoszona w pracy mobbing no stop.

Patryk

Samborski czy ty ze szpitala psychiatrycznego uciekłeś czy szykujesz się na wybory bo widzę że obiecujesz takie same kłamstwa jak ci z PIS i myślisz że ktoś to kupi litości wszyscy elektrycy Szczecina znają ciebie i twoja firmę więc nie ściemniaj szkoda twojego czasu.

@Patryk

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią o naszej firmie. Pana opinia jest dla nas cenną wskazówką. Wyciągamy z nich wnioski i poprawiamy jakość naszej pracy. Rozumiemy, ze ludzie to największa wartość firmy. Prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli wspólnie znaleźć rozwiązanie Pana sytuacji. Pozdrawiamy.

były

Witam, pracę w Marelu wspominam bardzo dobrze - fajne ambitne projekty, wynagrodzenie ok, kasa zawsze na czas. Wydaje mi się, że negatywne opinie piszą osoby które w pierwszej kolejności wolą mieszać niż pracować. Podsumowując, w pełni polecam MAREL jako pracodawcę!

@były

Haha dobry żart chyba już spadliście na dno i nikt normalny dla was nie chce pracować i oby tak dalej. To że podszywacie się pod ludzi i próbujecie stworzyć pozytywny piar o tej pożal się boże firmie to nic wam nie da. Sami zapracowaliście sobie na tą opinie i nic tego nie zmieni. Za dużo ludzi przekręci liście żeby ktoś wam ponownie zaufał????????????????P. S Michał jesteś jak Pinokio im więcej kłamiesz tym większy masz nos przekaż Maciusiowj mnie niech słodzi na forach bo jeszcze cukrzycy dostanie. Pozdrawiam

Ktoś???

Co wy tam ćpacie bo ja nie widzę tych pozytywnych opinii.

Ktoś???

I całe szczęście że nie znaleźliście z wasza firmą nie chce mieć nic wspólnego nigdy więcej. Nawet ten epizod z CV wykreśliłem bo nie ma się czy nawet pochwalić. A co tu z wami omawiać tu trzeba tylko ludzi przestrzegać przed wami nic więcej.

@były

Były weź się nie kompromituj człowieku!!!

@Ktoś???

Dzień dobry Niestety nie możemy znaleźć logiki w odpowiedziach Pana. Pan nie był naszym pracownikiem, ale wierzy, że potrafi oceniać naszą pracę. Pan chce wyciąć naszą firmę ze swojego życia - ale stale monitoruje naszą stronę. Dlaczego Pan nie chce wierzyć, że się rozwijamy, chcemy być lepsi? Prosimy Pana, aby nam w tym pomógł. Z góry dziękujemy za optymizm i wiarę Pana w nas Z głębokim szacunkiem

@MAREL Serwis

Domyślam się kto piszę wasze posty Samborski dobrą premie obiecał Panią z biura nie które Panie pochadza z Ukrainy więc nie mają wyboru muszą robić co szefuniu Pan Michałek każe żałosne współczuje co ludzie dla paru złotych więcej potrafią zrobić i bez wyżutów sumienia pomagać w oszukiwaniu innych ludzi, na pewno nie ten pseudo dyrektor Maciuś pożal się boże żałosny człowieczek trochę inteligencją nie grzeszy nie jego poziom. Błędna analiza byłem waszym pracownikiem na tyle długo aby poznać wasze metody, którymi oszukujecie ludzi dla tego już dla was nie pracuje. Logika o czy tu mowa jaką wy logiką się kierujecie u was w firmie jest większa rotacja niż w agencj pracy to chyba o czymś mówi. Większość pracowników u was teraz to Ukraińcy biedaki nie znają dobrze języka i prawa dla tego dają się robić z każdej strony. Tak monitoruję ten portal po to aby innych normalnych ludzi przed wami ostrzegać. Bardzo proszę bez jaj wam wieżyc dobre sobie mam wam pomóc w rozwoju złodziejstwa i (usunięte przez administratora) raczej nie mam mowy prędzej pomogę zamknąć wasza firmę. Z głębokim szacunkiem

Praca dla elektryka

a może www.pracuj.szczecin.pl

Zzz

Polecam aplikuj do firmy kant i wyzysk nikt tak cie nie wydyma jak rodzinna Samborski polecam z całego serca aplikuj????????????????

MAREL Serwis

Dzień dobry, Wierzymy, że pracownicy to największa wartość naszej firmy. Dlatego staramy się stwarzać im komfortowe warunki pracy, oferować atrakcyjne stawki i dodatki, stosujemy indywidualne podejście zgodnie z potrzebami każdego. Oferujemy stabilne zatrudnienie, pracę w stale rosnącym, młodym i ambitnym zespole, w firmie z wieloletnim doświadczeniem, możliwość pracy przy projektach w Polsce oraz za granicą. Serwisantów i elektryków zatrudniamy na podstawie umowy o pracę , umowy zlecenie, kontraktu, zarówno bezpośrednio, jak i za pośrednictwom agencji pracy tymczasowej. Dla serwisantów - to zdobycie doświadczenia w zakresie serwisowania szerokiej gamy urządzeń renomowanych producentów, opłatę do 30 000 zł netto w miesiąc. Dla elektryków obecnie oferujemy pracę w Szczecinie - wynagrodzenie godzinowe w granicach 22 - 25 PLN netto, dla brygadzisty - 27 PLN netto na godzinę. Praca za granicą jest płatna od 9-11 do 14 euro za godzinę. Zapraszamy do współpracy! Prosimy o kontakt: t. / Viber / (usunięte przez administratora) +48 571 445 322, e-mail vvolchek@marel-service.com

Gregor

Dzień dobry, Jestem byłym pracownikiem firmy Marel Serwis potwierdzam że to firma, którą należy omijać zdaleka standardem jest nie wypłacanie wynagrodzenia nie opłacanie ZUS czy podatku oraz wiele innych jest tego bardzo dużo. Standardowe zgłoszenie do Inspekcji pacy za wiele nie da. Jeśli są na tym forum osoby, które w jaki kolwiek sposób zostały pokrzywdzone przez tą firmę to bardzo proszę o kontakt ponieważ mam kontakt z bardzo skutecznymi organizacjami, które specjalizują się w walce z takmi pracodawcami i szykujemy pozew zbiorowy zapraszam im więcej osób tym lepiej.

Alicja
@Gregor

A udało Ci się już odzyskać pieniądze?

gregor
@Alicja

Droga Alicjo, jak już wspomniałem to świeża sprawa i pozew jest dopiero w przygotowaniu w mój posiadaniu jest pełna dokumentacja godzin pracy więc odzyskanie pieniędzy wraz z odsetkami jest tylko kwestia czasu jeśli jesteś też pokrzywdzona to zapraszam do kontaktu.

@Gregor

Szanowny Pan Gregor, Dziękujemy za opinię. Jest ona dla nas nieocenionym źródłem informacji. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja taka jak ta nigdy więcej nie miała miejsca. Bardzo prosimy o kontakt dla weryfikacji tego, co się wydarzyło. Posłuży nam to do poprawy naszej pracy. Pozdrawiamy.

Natalia
@gregor

Tak z ciekawości można się dowiedzieć jak ta cała sytuacja się ułożyła?

Porażka

Omijać szerokim łukiem tą firmę, Michał czyli syn szefa to jeden wielki krętacz (usunięte przez administratora) .Brak wypłaty za sumienną pracę, prowadzenia za rączkę chłopaków z Ukrainy żeby dobrze wykonać pracę. Na koniec gadka typu co Pan ma za obowiązki że chce podwyżkę. Umowa zlecenie i brak przyszłości. Zgłoszony do inspekcji pracy tyle na temat bandyckiej firmy która żeruje na naiwności pracowników

Gregor
@Porażka

Witam serdecznie, jeśli chce Pan aby firma Marel odpowiedziała za swoje czyny zapraszam do kontakt sam jestem osobą przez nich poszkodowana razem możemy walczy o sprawiedliwość.

Ewelina
@Porażka

minął miesiąc od twojego komentarza, czy możesz napisać czy na twoje zgłoszenie urząd zareagował?

Jolanta

No widze że niezbyt macie dobre zdanie o firmie. Ktoś pisał, że została zgłoszona do inspekcji pracy. No i jak to się dalej potoczyło? :)

@Jarek a jak jest? Uważasz ze to dobre miejsce na pierwsza prace ? Napisz coś więcej!

Były

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) synek nie lepszy od ojca. Powinien ktoś ich w końcu podpierniczyc do US lub Zusu

Kamil
@Były

Twoja opinia opiera wyłącznie na negatywnych emocjach. Rozumiem, że być może nie jesteś zadowolony z tej pracy, ale czy możesz w takim napisać, co powinno w firmie zostać zmienione? Z czego konkretnie jesteś niezadowolony? Tego typu opinie rodzą wyłącznie niepotrzebne niedomówienia. Zachęcam do merytorycznego komentarza na ten temat.

Iza

@Franek, może warto skontaktować się z firmą za pośrednictwem formularza na stronie http://marel-service.com/pl/contact-us/ Aktualnie wiele firm dzięki dobrej koniunkturze na rynku bardzo szybko się rozwija. Może firma Marel również potrzebuje nowych pracowników? Zawsze warto napisać!

Franek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś wżnego?

Teufel

Zadzwonili do mnie z ofertą pracy. Zaproponowali mi 9 euro netto na godzine na umowe zlecenie. Miałbym jeszcze zabrac samochód z firmy i jechac na budwe na ktorej slabo chyba z niemieckojezycznymi poniewaz pytano mnie sie czy zrozumie polecenia kierownika na budowie. Sory ale to jest jakas parodia 9 euro umowa zlecenie bierz samochód i jeszcze gadaj po niemiecku podziekowałem od razu

Malysz.skoczek
@Teufel

9 netto go jeszcze nie jest źle są firmy które dają kolo7euro 30zl /h.jak sprechasz to same plusy jak nie to kurs. I dużo firm chcę żebyś miał swoje auto . narzędzia. Strój. .to jest dopiero parodia. Ja się zastanawiam.

Malysz.skoczek
@Malysz.skoczek

Tylko nie rozumiem wszechobecnych zleceniówek . rozumiem że tu też są ? Przez jaki czas? I czego nie normalna ludzka umowa . trzeba sie szanować na wzajem

Teufel
@Malysz.skoczek

7 euro to faktycznie parodia, najnizsza ofertę jaka dostałem tylko z innej firmy to 8 euro wysmialem ich. Firmy ktore proponuja tak nedzne stawki szukaja cały czas pracowników bo po prostu malo kto chce jechac na np 5 tygodni zostawiac rodzine itd za 9 euro na godzine i do tego na zlecenie. Wydaje mi się ze teraz jest taki okres ze brakuje rak do pracy dlatego trzeba sie cenic, to nie jest to co kiedyś ze pracodawcy wybierali teraz to my możemy wybierac pozdrawiam

Iza

@Małysz.skoczek, zachęcam Cię do odwiedzin strony firmy Marel Serwis w internecie: http://marel-service.com/pl/, poprzez stronę pracodawcy będziesz miał możliwość uzyskania informacji których poszukujesz. @Zawiedziony pracownik, z Twojego wpisu wynika, iż obecnie firma Marel Serwis nie idzie w dobrym kierunku, myślisz że są to przejściowe problemy? Były w ostatnim czasie nowe rekrutacje, a co z kwestią warunków pracy? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku!

Zostaw merytoryczną opinię o MAREL Serwis Mariusz Samborski - Przecław

• Jak się pracuje w MAREL Serwis Mariusz Samborski?

Zobacz opinie na temat firmy MAREL Serwis Mariusz Samborski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAREL Serwis Mariusz Samborski?

MAREL Serwis Mariusz Samborski
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.

MAREL Serwis Mariusz Samborski