stocznia gryfia

Szczecin

Opinie o stocznia gryfia

Edyta

@PO powiedziałeś kilka plusów i kilka minusów. Zatem co Twoim zdaniem przeważa w stoczni gryfia? Poleciłbyś czy nie poleciłbyś pracę w tym miejscu? To istotne dla osób zainteresowanych pracą przeczytać opinię z tak dużym stażem pracy w tym miejscu.

Edyta

@Franek warto na forum dodawać dłuższe i merytoryczne opinie z uzasadnieniem, ponieważ osoby zaglądające tutaj w oszukiwaniu opinii o stoczni gryfia nie wyniosą zbyt wiele z takie sformułowania. Dlatego czy mógłbyś powiedzieć innym użytkownikom czemu nie polecasz pracy w tym miejscu?

PO
@Edyta 22.08.2017 14:10

Cześć Edyta odpowiem ci trochę nie ma co za wiele pisać ale jak chcesz przede wszystkim warunki płacowe ja po 25 latach mam prawie 15 zł na godz netto żadnej premi ani szkodliwego ani innych dodatków . Warunki sanitarne łazienki toalety 19 wiek . A co najważniejsze warunki pracy są bardzo ciężkie nie adekwatne do pieniążków . Ale jedyny zakład który płaci na czas i składki zus są odprowadzane regularnie to jest duży plus

Ok

Potrzebują fachowców stawki 13- 16 brutto Pozdrawiam

Franek

nie polecam ,tragedia

knj

CHyba i tak nie było ostatnio żadnej oferty pracy, a szkoda.

Robert

Jeśli ktoś czyta te posty i opinie, i przy okazji jest pracownikiem MSR Gryfia, albo byłym pracownikiem, i ma jakiś kontakt do pana Macieja Manickiego, który jest przedstawicielem załogi w Radzie Nadzorczej, to bardzo proszę o kontakt ze mną na adres: meteor_2020@tlen.pl Będę bardzo wdzięczny każdemu, kto mi w tym pomoże. sprawa dotyczy poprawy warunków pracy i płacy w tej firmie. Nie trzeba wyjeżdżać do Danii czy innego kraju aby dobrze zarobić... To dotyczyć będzie tylko tych, którzy chcą coś jeszcze osiągnąć w tej firmie i którzy chcą tam na prawdę pracować, są doskonałymi fachowcami, mają ochotę tworzyć w tym zapyziałym mieście dobra firmę z przyszłością... a nie myślą tylko o kasie...

AZymut

Cześć Piotr w stoczni jak na razie nic się nie zmieniło bida z robotą jeszcze do tego spalił się statek to gwóźdź do ??/? niby nie ma zatrudnienia ale nowe twarze są nie wiem może po rodzinie poczekaj jeszcze trochę może coś się zmieni

Jack

Nie wiem czy nastąpiły jakiekolwiek zmiany oprócz zmiany prezesa. Póki co, z tego co słyszałem, nie potrafią dojść do jakiegokolwiek porozumienia.

AZymut

Byłem pracownikiem Gryfii przez 20 lat i Gryfia wyrzuciła mnie do obcej spółki z kapitałem 10 tyś zł potraktowali 250 pracowników jak ???? Co do Gryfii bałagan bałagan i bałagan płace kiepskie i głodowe

niestety stocznia gryfia nie ma szansy bytu! stanowiska biurowe to samo kolesiostwo zamiast zatrudniać ludzi do pracy fizycznej to zatrudnia sie znajomych na sztuczne stanowiska. firma miała duży potencjał przed sprzedażą gruntów które oddane zostały za bezcen. strategiczne dla gryfi tereny zostały sprzedane przez mars dla mars ;-) tym tematem powinna zająć sie prokuratura. Sprzęt wymaga natychmiastowej wymiany.pracowników w tej wspaniałej firmie sie nie szanuje i nie docenia. ostatnio próbuje się nawet wmówić pracownikom że nie pracują w warunkach szczególnych.

anonimek

Totalny chaos przekształceniowy. Głośno i oficjalnie mówią że nie będzie zwolnień a robią co innego. Właśnie zaczęli kolejne redukcje - zupełnie bez głowy. Pracując w stoczni można się tylko dorobić zawału - nic zyskać. Szefostwu nie zależy na utrzymaniu stoczni. Przejmują tylko majątek kosztem pracowników. Niezły pomysł na dorobienie się, a już myślałem że takie możliwości się skończyły.

Kanalarz

Brak jakiegokolwiek planowania robót. Brak zarządzania personelem. Brak zarzadzania materiałami. MASAKRA(usunięte przez administratora)

spawacz

ciemnogród i zacofanie ,remonty wyglądają że wyglądasz po tej pracy jakbys tażał się w [usunięte przez moderatora] ,pozatym chamstwo i zacofanie

ciekawa praca ,dobrzy fachowcy miła atmosfera,profesionalizm

Zostaw opinię o stocznia gryfia - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stocznia gryfia