SSR GRYFIA Szczecin

Szczecin

Opinie o SSR GRYFIA Szczecin

joy

pensje głodowe , nowo przyjęci dostają większe stawki od pracowników z dużym stażem, a najlepsze że nowego trzeba uczyć tej pracy ,po za tym kierownictwo ma to gdzieś i pentagon też,

kam

nie widzialaem ,zadych ofert pracy jakie by posiadali, podejrzewam,ze musisz samemu sie zakrecic tam i zaniesc.

AZymut

Cześć tomasz sytuacja w gryfii jest kiepska niby będą szkolić młodych i fachowców po 45 roku życia np. ślusarzy obsł suwnic monterów mechaników cnc itp .A rok temu wyrzucili do obcych spółek wspaniałych fachowców w tych dziedzinach zawodowych nie rozumiem tego zagrania .Co do samej stoczni zostały tylko nie całe 3 nabrzeża a resztę sprzedane i to w tym 2 strategiczne nabrzeża dla stoczni .Stocznia się nie rozwija tylko się cofa jak na razie nie widze zmian Pozdrawiam

AZymut

Byłem pracownikiem Gryfii przez 20 lat i Gryfia wyrzuciła mnie do obcej spółki z kapitałem 10 tyś zł potraktowali 250 pracowników jak ???? Co do Gryfii bałagan bałagan i bałagan płace kiepskie i głodowe

W SSR Gryfia wszystko jest możliwe. Nawet po zawodówie można zostać kierownikiem rurowni, maszynowego, elektrycznego i obróbki, wystarczy być silnym politycznie

Zostaw opinię o SSR GRYFIA Szczecin - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SSR GRYFIA Szczecin