Spawrem

Szczecin

Opinie o Spawrem

Robson

Drogi Panie Tomaszu Zasada jest jedna chyba, że się mylę -styki, powinny być fazowane, a nie są. Krzyżówki gdzie są zdjęcia również zero fazy,nie mówię o ogradowaniu... Dlatego tyle trafień mamy...

tomek

Panowie spawacze, weźcie się do roboty a nie napierniczacie na swojego majstra, możecie mieć gorszego. Praca w Spawremie jest bezstresowa, zobaczcie co jest w Cermarze. Zupki wam nie smakują? /W innych firmach nie ma żadnych posiłków i nikt nie płacze. A montaż? weźcie szlifierkę i przygotujcie sobie pod spawanie, wielcy hrabiowie, żaden z was nie przejdzie probki w Bilfingerze a tacy z was fachowcy,

Zyga

Przyjąłem się ale już mam dość "spawacz ". Kursy dla spawaczy są może dla monterow coś by się znalazło? Dlaczego P. toleruje tych monterow?

heniek

temu królowi miedzi to wiecznie było mało, 26 zl na rękę, do tego 2000 zl z programu 500+ i jeszcze ubrania i obiady dla dzieci z opieki społecznej

Spawacz
@heniek 10.06.2017 18:03

I jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pewnie nie za darmo

czesiek

kierownik maciej to porazka chlop niema pojecia o produkcji na statku myli pokLad z poszyciem . mysli ze jak studia skonczyL to jest niewiadomo kim z partnera go zwolnili a spawrem przyjmuje takie odpady . maciej przyja do pracy swojego wafla ornatka ktorego rownierz zwolniL partner ps zapraszamy wszyskich nieudacznikow

Jurek

Gienek -majster nad majstrami... Dzięki temu my monterzy mamy hi life. SPAWREM - firma lux torpeda dla ludzi ulomnych.

Kondziu

Jak można tu spawac skoro majster ma wszystko gdzieś. Kedat wypożyczony dobrze mówił -co to za majster co frezy na magazynie wydaje,po norach nie chodzi. Kokoszka do wymiany?

Drwal

A ja spawam juz tu ponad rok i nie narzekam. Co nagnoje ktoś poprawi, a majsterek i tak nie sprawdza... ;)

Kondziu

Jestem głodny :( Darek zgadzam się, tak trzymać. Firma krzaczek...

Agnieszka

Byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Spawrem? Jak ocenisz przebieg procesu rekrutacji? Czekamy na Twoją opinię. Może masz rady dla przyszłych kandydatów.

Darus

Pracuje w tej firmie jakiś czas. Posiłki -żenada, co świnie karmicie. Nie dziwię się, jaka praca taki posiłek. P.S. zatrudnijcie prawdziwych monterow... Królewna też nie daje rady...

Darus

krzycho

słuchajcie, wydaje mi się, ze tak jak dotąd nie było ofert tak nie ma ich też do tej pory na pewno..

rot

Tak twój socjal to woda mineralna w okresie letnim i pasta bhp

Ivri

Witam. Chciałbym zasięgnąć aktualnej opini o firmie SPAWREM,czytając poprzednie komentarze , jest wiele sprzeczności. Interesują mnie warunki pracy i płace [ stawka godzinowa dla montera i spawacza ] chodzi mi o okres 2015-2016.

ivri

jak teraz wygłda zatrudnienie w SPAWREMIE?czy ktoś moży mi powiedzieć ? interesują mnie warunki pracy i płace.....

żebrak

czy może ktoś wie co z wypłatą która ma być do 10 każdego miesiąca? dzisiaj 11 i z tego co wiem to nikt nie dostał przelewu...czas wziąć się w garść i zacząć przeglądać oferty pracy

hahaha

wyplata ma byc 10 kwietnia, ciekawe co prezes wymyśli żeby każdemu chociaż troche zabrać z pensji, może podatek za używanie TOI-TOIa

figi

nie ma roboty, wysylaja wszystkich na urlopy, super firma, tak to jest jak bierze sie roboty z piatej reki

tomasz

Jakie warunki pracy i jakie płace oferuje wasza firma? interesuje mnie to szukam pracy i chce poznac warunki

spawremowiec

Spawrem to bardzo bogata firma skoro zatrudniła drugiego kierownika czyli M. którego głownyum zadaniem jest zamawianie posiłków i przeglądanie stron internetowych przez 8 godzin, facet nie ma pojęcia o produkcji i na niczym się nie zna, ale jest niestety po układzie, każdy sie domyśla jakim

niko

zarobic mozna 19-22 na reke

sprawiedliwy

Suckman ty chyba ślepy jesteś?

sprawiedliwy

Kiero spoko ,ale Maciuś do worka

gugol

a tak w ogóle to pozdrowienia dla mistrza gienka....facet jest czad...

gugol

kto to jest ten zastępca kierownika? kolejny nierób od niczego?

tym czaseM

dla Mnie firMa spawreM ok tylko ja taki poryty ;)

fuckman

no i ubrania robocze do dyspozycji cały czas - zniszczysz to pobierasz nowe

ADS

A tak naprawdę to taki kierownik jaki jest w Spawremie to rzadkość - nie lubi donosicieli, plotek, podjudzania. Jest wymagający ale robiąc swoje zapewniasz sobie wysoką stawkę, bezstresową pracę, dobrą pensję. Nie słuchaj tego co mówią inni o Spawremie, tak może było kiedyś jak prezes działał sam , teraz naprawde jak na szczecińskie warunki to firma XXI wieku- gorąco polecam

ktoś

chłopie przyjdź do stoczni na 3 przelot, tam w białym kontenerze urzeduje kierownik i to z nim załatwiasz sprawy zwiazane z praca i stawke. do biura nie ma co dzwonic ani chodzic bo i tak odesla cie na stocznie. a jesli chodzi o stawki to jest od 19 do 22 zl na reke za godzine, jest full nadgodzin tak wiec jak ktos sie uprze to 5000 na łape zarobi

ignac

a czy ktoś już korzystał z ich usług jako klient? pilnie potrzebuje informacji o nich

spawacz

a no trzeba uważac na tego klienta co chodzi z kierownikien w cywilu, nic nie mówi ani nie opiepsza - to jakiś menadzer czy dyrektor ale strzela z ucha

spawacz

Firma może nie jest zła ale nadzór porąbany...Pracowałem parę dni w stoczni i mnie zwolnili. Miałem z tym majsterkiem drugą zmianę i były do zrobienia poprawki po odbiorze, ciągle mnie poganiał nawet nie można było zajarać a na drugi dzień zakapował mnie do kierownika i mnie imnie zwolnił to ogólnie banda kretynów, odradzam te firme

Monter

Na chwilę obecną pracuję w SpawRem na stoczni, [usunięte przez administratora] (kierownik) mega ogarnięty na robocie aż miło sie robi, produkcja sprawnie posuwa sie do przodu. Majster [usunięte przez administratora], wyluzowany koleś na maxa [usunięte przez administratora] bezproblemowy jest po to by nam pomagać a nie poganiać ! Załoga składa się z dobrych fachowców którzy znają się na tym co robią. Trzeba [usunięte przez administratora]Ale przynajmniej wiesz za co, bo stawki dają pożądane. Dla pijaczków i nygusów co myślą ze przebujają sie 8godz z miejsca ODRADZAM !!!! [usunięte przez administratora] takich wyłapie, płacą na czas lecz sama umowa to sprawa indywidualna są posiłki regeneracyjne przez caly rok i kontrakty np do Holandii czy Belgii. Ja pracując w tu (podkreślam TU) nie spotkałem się z brakiem szacunku bądź jakimś rodzajem znęcania sie nad pracownikiem, moim zdaniem do pracy idziemy żeby pracować a nie walic w [usunięte przez administratora] jak to jest to nikt słowa nie powie. I to by było chyba tyle Pozdrawiam

Czy ktoś może napisać coś więcej o pracy w tej firmie, interesuje mnie bardziej praca w biurze? jakie są tam warunki pracy i płacy, atmosfera??

ja chcecie pracowac w firmie robiacej ludzi w konia do zapraszam do spawremu.

ludzie nie podejmujcie pracy w tej firmie, [usunięte przez administratora]warunki pracy okropne, atmosfera także beznadziejna, tam pracuja ludzie z Å�apanki, z przypadku a nie fachowcy. Prawdziwi fachowcy dawno z tej firmy uciekli zostaly tylko niedobitki. Jak nie ma pracy to wysyÅ�ajÄ� na urlop bezpÅ�atny, umowa oczywiÅ�cie na najnizsza krajowÄ�,odwieczny problem z wypÅ�atÄ�, poza tym etyka biznesu im sie kÅ�ania. Å»enada.

aha

!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Spawrem - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spawrem