Net Marine Marine Power Service Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Net Marine Marine Power Service Sp. z o.o.

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Net Marine Marine Power Service Sp. z o.o. ? Jak wygląda proces rekrutacyjny, czy atmosfera spotkania była dobra?

Mały serwisant
@admin 07.09.2015 08:22

Praca.jak praca ale atmosfera nie halo

admin92
@Tomek 21.04.2017 08:17
zgadza się

czy aż tak źle ? mam miec tam rozmowe o prace i chciala bym cos wiecej sie dowiedziec na temat rekrutacji badz firmy.

Zostaw opinię o Net Marine Marine Power Service Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Net Marine Marine Power Service Sp. z o.o.