Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś

Tuchola

Opinie o Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś

Anonim 2011-12-30 00:16
Nie polecam tam pracy !!!
Dami 2015-12-07 10:28
naprawdę nie polecam tam pracy,bardzo zła atmosfera tam panuje
renata 2016-04-27 09:26
Otworzyli nową placówkę w innym mieście, ktoś wie coś o przyjęciach? dzięki :)
Ajonim 2016-12-24 13:11
Mozliwe ze chodzi o Gdynie w której otworzyli dwa punkty i w Gdańsku jeden :)
Anonim 2017-01-01 17:33
Pracowałam jakiś czas w piekarni Zakrys i moja ocena jest negatywna. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry, świetną atmosferę, zarobki wysokie, premie, śniadanie dla pracownika i człowiek szybko się rozczarowuje. Szefostwo wymaga żeby pracownik na rzęsach stawał robił wszystko idealnie a Sami nie potrafią się wywiazać ze swoich obowiazków, wynagrodzenia za pracę na czas wypłacić. W okresie świątecznym każa pracownikowi z domu przynieść bądź zakupić z własnych pieniążków ozdoby świąteczne, dekoracje, ponieważ na to firmę ''nie stac'' żeby piekarnię ozdobić paroma drobiazgami. Z dnia na dzień potrafią pozbawić człowieka pracy bez żadnego uprzedzenia, szacunku dla czlowieka i tak zostawić na lądzie. Zanim zaczniesz prace, przeprowadzają z Tobą szkolenie a tak naprawdę Szefostwo nie ma zielonego pojęcia jak się obsługuje kasę czy klientów co tak naprawdę dzieje się codziennie w piekarniach bo kontrolują tylko to raz na miesiąc i nie doceniają tego że pracownik się stara robi wszystko żeby piekarnia błyszczala, żeby klienci wychodzili z uśmiecham na twarzy i wracali z wielka ochota, dbają o wszystko o każdy najmniejszy drobiazg, a Szefowa przyjedzie na kontrolę i uważa, że to i tak za mało ze jeszcze lepiej powinno być ze pracownik się stara. Zamiast dodać otuchy trochę ciepłych słów żeby człowiek miał jeszcze większą motywację do pracy i ochote to lepiej pognebić i pokrzyczec. Nikt nie musi się kochać, całować, przytulać, ale szacunek powinien być i to w dwie strony. Uważam że tego ta firma powinna się nauczyć SZACUNKU, bo inaczej nikt nie będzie chciał z nimi współpracować.
Ani 2017-01-22 19:13
Praca w tejże piekarni to jakaś paranoja.Czepiają się dosłownie wszystkiego,zwroty jeden za duże,zwroty dwa to już masakra,czegokolwiek człowiek nie zrobi wszystko źle,towar musi być do samego końca,a jak to zrobić bez zwrotów,pytasz się p.koordynator jak to zrobić,to ona na to że musisz przewidzieć,a co my przepraszam wróżki jesteśmy.A na koniec wisienka na torcie - w Gdańsku zmieniła się ZNOWU OBSŁUGA ,kolejna Pani,która popracuje miesiąc i zostanie zwolniona.
HA 2017-01-22 19:27
Nie polecam pracy w tej firmie .pani która nadzoruje sklepy w trójmieście jest nie z tej planety,przyjezdza raz w tygodniu i oczekuje wyników . Musisz zamawiać codziennie ciasto do lodówki , po trzech dniach promocja po czterech przecena więc co to za ciasto czterodniowe.Sama niech sobie je takie produkty,a ty musisz klienta polecać,bo przyjezdza nastepna pani kierownik z firmy i pilnuje cię nawet i trzy dni ,a po wizytacji wyniki. Ta nie poleca znaczy wciska jest do zwolnienia ,ta nic nie mówi , nastepna jest aż za miła .NIE POLECAM PRACY W TEJ PIEKARNI
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś - Tuchola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś