Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś

Tuchola

Opinie o Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś

Anonim 2011-12-30 00:16:14
Nie polecam tam pracy !!!
Dami 2015-12-07 10:28:46
naprawdę nie polecam tam pracy,bardzo zła atmosfera tam panuje
renata 2016-04-27 09:26:49
Otworzyli nową placówkę w innym mieście, ktoś wie coś o przyjęciach? dzięki :)
Ajonim 2016-12-24 13:11:11
Mozliwe ze chodzi o Gdynie w której otworzyli dwa punkty i w Gdańsku jeden :)
Anonim 2017-01-01 17:33:08
Pracowałam jakiś czas w piekarni Zakrys i moja ocena jest negatywna. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry, świetną atmosferę, zarobki wysokie, premie, śniadanie dla pracownika i człowiek szybko się rozczarowuje. Szefostwo wymaga żeby pracownik na rzęsach stawał robił wszystko idealnie a Sami nie potrafią się wywiazać ze swoich obowiazków, wynagrodzenia za pracę na czas wypłacić. W okresie świątecznym każa pracownikowi z domu przynieść bądź zakupić z własnych pieniążków ozdoby świąteczne, dekoracje, ponieważ na to firmę ''nie stac'' żeby piekarnię ozdobić paroma drobiazgami. Z dnia na dzień potrafią pozbawić człowieka pracy bez żadnego uprzedzenia, szacunku dla czlowieka i tak zostawić na lądzie. Zanim zaczniesz prace, przeprowadzają z Tobą szkolenie a tak naprawdę Szefostwo nie ma zielonego pojęcia jak się obsługuje kasę czy klientów co tak naprawdę dzieje się codziennie w piekarniach bo kontrolują tylko to raz na miesiąc i nie doceniają tego że pracownik się stara robi wszystko żeby piekarnia błyszczala, żeby klienci wychodzili z uśmiecham na twarzy i wracali z wielka ochota, dbają o wszystko o każdy najmniejszy drobiazg, a Szefowa przyjedzie na kontrolę i uważa, że to i tak za mało ze jeszcze lepiej powinno być ze pracownik się stara. Zamiast dodać otuchy trochę ciepłych słów żeby człowiek miał jeszcze większą motywację do pracy i ochote to lepiej pognebić i pokrzyczec. Nikt nie musi się kochać, całować, przytulać, ale szacunek powinien być i to w dwie strony. Uważam że tego ta firma powinna się nauczyć SZACUNKU, bo inaczej nikt nie będzie chciał z nimi współpracować.
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś - Tuchola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś