Opinie o Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś w Tuchola

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś w Tuchola

Krzysztof

Zakryś to po prostu bankrut tonie w długach. Pracownikom nie wypłaca wynagrodzenia na czas, zwleka nawet do dwóch miesięcy. Pozdrawiam

@Krzysztof

Od dawna jest taki problem z terminowym wynagrodzeniem? A oprócz tego są jakieś inne problemy? W ogóle szukają teraz kogoś?

Stefan

Pan zakryś udaje wielkiego biznesmena a tak wogóle jest nikim potrafi tylko zmieniać firmy i nieodprowadzac składek za pracowników .pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora) którzy jeszcze tam pracują.

@Lento

oo, to super, skoro wszystko jest robione, tak jak być powinno... jeśli chodzi o wypłatę, to otrzymuje się ją jednego dnia miesiąca? którego? rozumiem, że jest ona terminowa, bez żadnych opóźnień?

Hej. Od września będę potrzebować miejsca do zrealizowania praktyk jako piekarz. Czy w tym miejscu jest to możliwe? Jeśli tak, to na jakich warunkach się tutaj pracuje? :-) Czy po ich zakończeniu mogę liczyć na pracę w tym miejscu na cały etat? Jak to jest?

Keri Nowy wpis

Jest to popularny standard w trochę większych cukierniach. Chyba żadna firma nie jest w stanie wyprodukować wystarczająco dużo pączków dla każdego sklepu jednego dnia. Co więcej, mrożenie towaru na bardzo krótki okres nie pogarsza jego jakości, jest to często stosowana praktyka przez wiele sieci.

Krzysztof

@Krzysztof

Jaki jest styl zarządzania w Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Stefan

@Stefan

Serio nie płaci ZUS-u za pracowników? Za ile miesięcy zalega? Myślisz że to ureguluje? Bo to spory problem, nie?

Lento
@Stefan

Jak na razie pisze pan plotki bez pokrycia, nie wiem jak było kilka lat temu, ale teraz wszystko jest robione, tak jak powinno. Za mnie cały ZUS był płacony jak należy, a cała wypłata szła na konto.

Lento

Z moich wiadomości jest to nieprawda i stara plotka, przynajmniej ja byłem zatrudniony i wszystko trafiało na konto.

@Lento

Jurek

Można dorywczo dostać się tu do pracy w cukierni? Jeszcze się uczę i szukam czegoś tymczasowo albo w elastycznych godzinach. Znam się na obsłudze kasy fiskalnej jakby co? Są miejsca dla osób które potrzebują elastycznego grafiku?

Waldemar Santorek Toruń

Bardzo smaczna kawa .Bardzo mila obsluga w nowej galeri w Tucholi. Nie znam imiona pani w długich ciemnych wlosach .Bardzo profesjonalne podejscie do klijenta i usmiech na twarzy. Polecam bardzo

Pawel

Nie polecam pracy w tej firmie.Osoby zarządzające nie maja pojęcia co robią .Na piekarni kierownik jest największym brudasem nie mający wykształcenia ani pojęcia o technologii.

@Pawel

pytanie tylko jaką technologię masz w tym momencie na myśli i czemu tak jasno stwierdzasz, że nie ma o niej żadnego pojęcia? co do kwestii higieny to raczej sanepid by interweniował, gdyby coś miało się dziać nie tak? był kędykolwiek?

Witam czy to prawda ze Zakryś bankrutuje ?

Łiko
@pracownik

Zapewne nie, dużo firm w tych czasach po prostu zmniejsza koszty, aby zoptymalizować zyski. Wyjść z aktualnej sytuacji gospodarczej jak najlepiej. W tym przypadku raczej jest podobnie. Jak wiadomo plotki i szkodzące opinie, pomówienia występują w każdej większej firmie, nie da się tego kontrolować. / zadowolony klient.

Dorotka
@pracownik

Pracowałam na jednym z punktów i z mojego doswiadczenia oraz z tego co opowiadał Pan konserwator który przyjezdzał od zakrysia opowiadał o jego problemach o tym ze kredyt goni kredy i ze to juz kwestia czasu ze zakład zbankrutuje.

@Dorotka

A ten Pan to jakiś zaufany i problemy z pierwszej ręki znał czy z podsłuchiwania jakiegoś i obserwacji? wiadomo co się w piekarni dzieje obecnie?

(usunięte przez administratora) Praca u nich to jedna wielka porażka. Owszem na początku tak słodzą a po kilku tygodniach pokazują pazurki. Nie polecam nikomu pracy u tego człowieka . Poważaniem cieszą się tylko(usunięte przez administratora)Uczciwy i pracowity człowiek jest tam niestety skazany na niepowodzenie(usunięte przez administratora)

Zahary

Niestety to szczera prawda.... Człowiek otoczony tylko ludźmi potrafiącymi przytakiwać

@Zahary

I to był główny powód Twojego odejścia od nich? Ile tu tak właściwie przepracowałeś?

Nie polecam pracy u tego ,,pracodawcy'' Zero szacunku dla ludzi, zarobki niske, donosicieli jest pełno na kazdym kroku nie wiadomo z kim rozmawiac. Pani menager z Tucholi nie za bardzo wiec co sie robi na jej stanowisku , ale donosic potrafi dobrze. Moja ocena jesli chodzi o Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś to 3/10

Jadzia

Zgadzam się w ta wypowiedzią w 100% A teraz jest "więcej "brygadzistów niż pracownikow i każdy z nich chce się pokazać z jak najlepszej strony przez donoszenie i pokazywanie innemu brygadziście jak to jego zmiana robi złej jakości wyroby...

@Jadzia

Tam każda zmiana robi zle produkty.. jakość niestety już dawno spadła bo ilościowo to już masówkę robią...i efekt taki że z rodzinnej piekarni z dobrymi produktami mamy teraz świństwo jak w marketach

Jak szefostwo w Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś traktuje ludzi?

Ktos

Z początku dobrze potem nie interesuje się wiele...no chyba że płcią piękna

Pracownik sklepu zakrys

Witam! Myślę że co niektórzy tu przesadzili z wypowiedziami, ja rozumiem flustracje, ale czy jak każdy zarabiał powyżej normy w tej firmie jak na tucholskie warunki to też wypisywal o tym na różnych forach? Jest kryzys o którym każdy pracownik łącznie ze mną został poinformowany,takie rzeczy się zdarzają nawet najlepszym, są cięcia premii to fakt i jest zwłoka z wypłata, ale czy właściciel powiększając firmę, budując zaklad myślał tylko o sobie zadluzajac się? Myślę że nie- dał ludzia miejsca pracy, uczciwie nam za to wynagradzajac, na umowę, odprowadzając za nas podatki, co nie w każdej firmie się zdarza....Nie zgodzę się również że nie dbaja o pracowników ja nie pracuje w biurze, jestem normalnym pracownikiem fizycznym, nie czuję się zaniedbana przez pracodawce. Ja postanowiłam przeczekać cierpliwie ten ciężki okres, wierząc że wszystko wróci do porządku i tego też życzę i tak dość zestresowanym już właścicielom, zamiast robić ferment na portalu radzę ochłonac albo iść do przetworni np. zobaczyć jak może być dopiero fatalnie w pracy.

Również pracownik fizyczny
@Pracownik sklepu zakrys

Brawo, wreszcie ktoś pozytywny. Również się pod tym podpisuje. Nadal złego słowa nie powiem... Czekam i wierzę, że będzie dobrze.

Kinga
@Pracownik sklepu zakrys

Właśnie. To szef wam zaufał zatrudniając was cukiernikow, piekarzy, sprzedawców, pomocnikow cukierniczych, biurowe to wy stanowicie zespół razem z Szefostwem więc po co obrażacie szefa i inne osoby wpisując obraźliwe słowa . Czy kiedykolwiek Szef nie miał dla was czasu, czy jak ktoś potrzebował pomocy to wam odmówił Nigdy zawsze próbował pomóc. Więc szanujmy się nawzajem.

gosc
@Pracownik sklepu zakrys

to czekaj az oglosi upadlosc

@Kinga

Szef jest dużym rozpieszczonym dzieckiem i tchórzem

Pablo

Witam dział deserownia do pracy szukają kogoś?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś?

Ktos

Kierownik nic nikomu nie mówi obleci mu to wszystko nie ważne czy masz problem i tak nic z tym nie zrobi.

Cezary

@Ktoś Nikt za nikogo nie będzie pilnował spraw, tym bardziej że firma dobra, więc to pracownik powinien zabiegać o dalszą umowę.

Ktos

Jak w każdej pracy są ludzie podpierdalacze. Ale że umowa ci sie kończy to nikt Cię nie poinformuje że następnej nie dostaniesz niech czeka głupek.

tobiasz

Nie rozumiem tych waszych wpisów. Firma ma dobre opinie na różnych forach w internecie i jest dobrym pracodawcą.

Beata
@tobiasz

Szukam aktualnych informacji o warunkach zatrudnienia w tej firmie. Jak z możliwościami zarobkowymi? Warto w ogóle ubiegać się u nich o stanowisko?

Krzyś

Nie polecam pracy u tego pracodawcy na żadnym stanowisku....!!!

Jacek

Nie polecam składania CV w Piekarnia Cukiernia K.Z. ania na stanowisku sprzedawca czy pracownik produkcji. Brak szcunku dla pracownika jak zreszta widac to zmianach ekspedientek w sklepach i niskich zarobkach na produkcji zwiazanych z ponadwymiarowym czasem pracy za który nie otrzymamy słusznego wynagrodzenia w stosunku do godz czy nadgodz, oraz odciaganie składek od pensji minimalnej no chyba ze ktos jest z rodziny kadr to inny temat.

Beata
@Jacek

Czy możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje wskazujące na takie traktowanie pracowników w firmie Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś? Nie jest jasne o co dokładnie chodzi. Nie rozumiem także jak ukształtowany jest system wynagradzania pracowników i w czym tkwi problem. Zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś - Tuchola

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś?

Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś
3.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • ŚWIECKA 17
    89-500 Tuchola