Opinie o Info Audit Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Info Audit Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Info Audit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Info Audit Sp. z o.o. w Warszawa

AudytOR

Oraz Ewelina D, jako koordynator NCBIR... Nie należy puścić uwadze zachowani Sylwii D. jako osoby wdąrzonej o współudział, broniącej murem swoich pobratyńców!

audytorka

Trzeba zadzwonic do Parp i Gumulki i powiedziec ze oni nie placa. Nie róbcie im tych audytów RIF i NCBR nie finansujcie zakupu drukarek dla prezesa. Tez słyszałam jak prezes mówił dosłownie że nie ma zamiaru płacić za umowy zlecenia ponieważ głupie barany i tak zrobią a on zwinie czystą kase nic nie robiąc i będzie miał na zakup kolejnej drukarkę. Szkoda waszego czasu. Jasteście przecież inteligentni ludzie. I nie dajcie sie omamic obietnicami.

audytor XII

Za NCBIR i RIF to chyba musiałby mi płacić z góry to wtedy bym pojechał. Czy wy nie zdajecie sobie na serio sprawy że ta firma wam nie zapłaci nic. Jaki idiota robi jeszcze im te NCBIR-y i RIF-y.To jest dla nich czysta kasa która im wpływa na konto po miesiącu od zakończenia każdego pojedyńczego audytu ok. 7 tysięcy za sztukę. Ludzie przejrzyjcie na oczy, co wy robicie.

audytor 18
@audytor XII

(usunięte przez administratora) Firma zajmuje się drukarkami 3 D i szkoleniami jak posługiwać się drukarkami 3 D. Juz wiem gdzie się podziały nasze pieniądze z audytów. Na moje pytanie kiedy ma zamiar zapłacić zaległe należności, prezes powiedział, że ma kilku zaufanych audytorów, którym płaci w miarę w terminie a pozostałym audytorom zatrudnionym na umowę zlecenia nie ma zamiaru płacić. Tak więc nie liczcie na to, że wam zapłacą kiedykolwiek zapłacą, im szybciej zakończycie współpracę z IA tym lepiej dla was. Kto chce osobiście spotkać prezesa powinien udac się na ul. Wałbrzyską lub na któreś ze szkoleń które organizuje prezes IA, szczegóły na stronie firmy kontiki3d

AudytOR
@audytor 18

Szkoda że nie nagrałeś wypowiedzi "prezesa" :(

audytor123
@AudytOR

Słuchajcie kto wybiera się na spotkanie w przyszłym tygodniu w PARP?

kontr

Koledzy po fachu, Czekam na wynagrodzenie z IA od wakacji... Początkowo mając zapewnienie firmy i innych audytorów, że firma jest wypłacalna, tylko na pieniądze się czeka. Ok, można poczekać miesiąc...dwa... ale nie osiem! Firma bez końca "prosi nas o wyrozumiałość" itp. Szkoda, że nie działa to z drugiej strony. Słuchajcie, inaczej nie wywalczymy nic, jak nie będziemy działać grupą. IA jest zobowiązane do przeprowadzenia kontroli dla NCBIR i audytu RIFów. Jeśli KAŻDY z nas odmówi dalszej pracy to nie będa mieć innego wyboru jak nam wypłacić pieniądze. Ale to musiałby każdy powiedzieć im że nie pojedzie na kontrole ani audyt jeśli nie dostanie pieniądzy. I to całości a nie jakiś marnych kilku procent. Więc jak, jesteśmy solidarni?

Audytor

Uciekaj jeśli miałbyś pracować dla IA. Chyba że lubisz pracę społeczną, w celu nabijania oszustom kasy

wielkie bzdury

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
AW

Drodzy audytorzy , kontrolerzy , zrobieni w ..... przez wspólnego zleceniodawcę, chyba głupio pisać w kółko i nic nie robić. Trzeba zewrzeć szyki i zacząć działać profesjonalnie, jak audytorom przystoi. Wstyd, żebyśmy MY pozwalali na TAKIE machloje, nieuczciwości, które mają swoją nazwę ( nie chcę się publicznie wyrażać) Uważam , że nieuczciwi pracodawcy i nieuczciwie zarobione pieniądze wini znaleźć swój finał w.....tam , gdzie prawo nakazuje. Standardy AW nas zobowiązują do odpowiedniego reagowania. Pytanie tylko, czy działamy razem czy osobno. Jestem z poza Warszawy, mam ograniczony dostęp do stosownych służb, jakim ze względów terytorialnych podmiot IA Sp. z o.o. podlega. Lecz w razie "W" chętnie dołączę. Również poszkodowany AW.

Zenon

Firma do dnia dzisiejszego nie wystawiła Informacji O Dochodach oraz o Pobranych Zaliczkach na Podatek Dochodowy w roku 2013, PIT-11 - tzn., ze wypłacone wynagrodzenie, - pobrane składki na Ubezpieczenie, - pobrana zaliczka na podatek, jest działaniem w szarej strefie

Audytor

Do Audytora X - o ile jesteś Audytorem ? to jest brak w twojej postawie podstawowego elementu tj., etyki zawodu audytora - i nie powinieneś pracować zawodzie audytora

Audytor

Proszę wyjaśnić jak można pracować w Firmie Audytorskiej i ją reprezentować na zewnątrz kiedy ta audytorska firma ma problemy etyczne. Etyka zawodu i jej postawa to podstawowe standardy praktyki zawodowej audytu. To już eliminuje te firmę z rynku, brak granicy dobra i zła, uczciwości i nieuczciwości.

Skuteczni audytorzy

Do audytora X: przez takie pokorne cielaczki jak audytor X, takie firmy jak IA ludzi mają za nic. Jeżeli dojdzie do upadłości firmy IA - to będą same tylko z tego plusy, gdyż nigdy więcej nikogo nie oszukają tak jak nas. Na takich ,,jelonkach" jak my takie firmy pomnażają swój majątek. W kwestii mediów mam pytanie: czy są jeszcze zainteresowane poszkodowane osoby, które chciałyby wystąpić przed kamerami? Jest już grupka osób, które wystąpią, ale może jeszcze ktoś byłby chętny??? Czekamy tylko na informację od IA w zakresie przesłanych przez nas wezwań do zapłaty.

audytor X

Brawo! Widze, same swietne pomysly. Zainteresowac media, poskarzyc sie w IP, walczyc jak za Ukraine, isc do sadu, odciac firme od nowych zlecen. Finalnie doprowadzic firme do upadlosci likwidacyjnej, czego skutkiem bedzie nie dostanie pieniedzy W OGOLE! Osobiscie wole dostac pieniadze z opoznieniem niz nie dostac jej wcale. Tez czekam juz 6. miesiac na pieniadze, ale nie postradalem zmyslow, zeby wpadac na takie chore pomysly. Prosze tych "inteligentow" od sadow, mediow i ogloszenia upadlosci firmy o podpisanie sie z imienia i nazwiska. Bede wiedzial o kogo sie pozniej bede ewentualnie upominal o moje pieniadze! Czy moze brakuje tzw jaj? Zamiast burzyc zacznijcie budowac, a jak chcecie burzyc i dzialac tez na szkode innych audytorow to miejcie odwage sie podpisac imieniem i nazwiskiem.

audytor 8
@audytor X

audytorze X - moim zdaniem powinieneś poczekać dwa lata na wypłatę wynagrodzenia z tytułu umowy zlecenia a po dwóch latach zgodnie z art. 751 KC przedawniają się m.in. roszczenia o wynagrodzenie za spełnione czynności. Wtedy będziesz mógł odwołać się do kierownika składu desek o zaległe wynagrodzenie. I słusznie chcesz sponsorować Infoaudit to Twoja prywatna sprawa, masz pracę na etacie i wysoką pensję to możesz sobie czekać. Rozumiem, że Ciebie stać na bycie sponsorem Infoaudit. Ja niestety nie mam zamiaru być ich sponsorem, żądam od nich zapłaty w terminie i nie będę czekać 6 czy 10 miesięcy. Swoje zrobiłem uczciwie i żądam zapłaty bez zwłoki. !!!!!! Problem z Infoaudit polega na tym, że oni otrzymują należności za przeprowadzone audyty od instytucji zamawiających w terminie tj. w ciągu jednego miesiąca od zakończenia audytu. Natomiast nie zamierzają płacić audytorom - podwykonawcom. Zrozumiałbym ich gdyby oni również nie otrzymywali w terminie pieniędzy od instytucji zamawiających audyty. Sami nie otrzymują to i nie mają z czego zapłacić podwykonawcom. Ale tak nie jest. Infoaudit otrzymuje pieniądze i śmieje się z nas, bo nie musi nam płacić. Oni dobrze widzą że większość audytorów boi sie pojść do sądu i upomnieć się o swoje pieniądze. Dzięki temu prezes możne kupować nowe drukarki 3D / 4D. Infoaudit tak działają od kilku lat, audytorzy cierpliwie czekają a oni zarabiają. W ten sposób dochodzi się do majątku - kosztem innych. Najwyższa pora skończyć z taki praktykami, albo płacą w terminie bo mają z czego albo niech zwijają interes z pożytkiem dla innych audytorów. Przynajmniej inni audytorzy nie będą musieli przechodzić tego czego my aktualnie doświadczamy. Tak więc wykonujcie kolejne audyty i potulnie czekajcie na pieniądze i w żadnym wypadku nie upominajcie się o swoje naleznosci i nie idźcie do sądu. Wasza cierpliwość w końcu - po roku lub dwóch - zostanie nagrodzona.

audytor zły
@audytor X

audytorze X daj dobry przykład i jako pierwszy ujawnij swoje imię, nazwisko, nr telefonu i miejsce pracy, chętnie się Tobą spotkam, nawet gdybym miał jechać i 800 km. Apeluję ujawnij się, chętnie Cię poznamy !!!!!!!!!!

marchewka

Zaprzyjaźniona redakcja usunęła moją wyważoną opinię. Więc umieszczam ją jeszcze raz Szanowni Państwo Trwa burzliwa dyskusja o wszystkim i o niczym. Piszecie Państwo z niewielkimi wyjątkami niedorzeczności. Zasadnicze pytanie brzmi? Jak zorganizować się i odzyskać pieniądze z wykonanych audytów. Jeden z Was napisał „dopóki mają zawarte umowy nie mogą ogłosić upadłości” to prawda żaden Sąd nawet warszawski nie ogłosi upadłości. Prezes w przeciągu całej swojej działalności zawsze z dużym opóźnieniem ale zawsze regulował swoje zobowiązania, bardzo możliwe że tym razem tak się stanie. Ja osobiście nie rozumiem jego postępowania. Zamiast sprawę przedstawić jasno np. obecnie nie posiadam znaczących środków do dyspozycji tylko na działalność bieżącą a sukcesywne wpływy z kontroli NCBiR zostaną przeznaczone do regulowania zobowiązań. Argumenty Prezesa zaznaczam prawdopodobne i możliwe do przyjęcia, ale Prezes po raz kolejny niby przez swego mecenasa wypisuje dyrdymały i myśli że ma towarzystwo IQ imbecylowate. Myślę iż należy zastosować tzw metodę k.ja i marchewki a raczej to pierwsze marchewki się już kończą. Jego psychika to psychika klasycznego cwaniaka warszawiaka. A teraz najważniejsze - z mojej skromnej wiedzy wynika, że Prezes Info Audit zainwestował w drukarki 4D, nowa generacja drukarek do trójwymiarowego drukowania przedmiotów, o wartości powyżej 60 000 zł. każda/tak tak sześćdziesiąt tysięcy/. Posiada sklep w Warszawie i niedawno otworzył w Poznaniu. Adresy udostępnię za dwa tygodnie tam też należy skierować kroki z marchewką do prokurenta z rodziny.

audytor

Ale nie należy zapominać, że sklepy otwarzył nie prezes firmy InfoAudit, tylko prokurent tej firmy. A zatem marchewka ani kij tu nie zadziała.

asystent

A myślicie że oni się przejmują losem jakiejś firmy audytorskiej z Katowic?

audyto

Nie martcie się o upadłość IA i nie odzyskanie Waszych środków. Dopóki mają zawarte umowy nie mogą ogłosić upadłości. Swoim działaniem mogą jedynie pogrążyć konsorcjanta.

asystent

Moralne zwycięstwo jest ważne ale odzyskanie kasy też. To co robi IA nie ma nic wspólnego z audytem wewnętrznym.

audytor V
@asystent

firma Infoaudit ma pieniądze na koncie tylko nie chce płacić audytorom za wykonane audyty. Na przykład za przeprowadzenie jednego audytu w RIF na zlecenie PARP firma Infoaudit otrzymuje ok. 7000 zł. brutto i co najważniejsze otrzymuje te pieniądze już po 1 miesiącu od zakończenia audytu. Na stronie PARP są opublikowane wyniki przetargu dot. RIF wraz z ceną jaką InfoAudit otrzyma od PARP za przeprowadzone audyty - można to łatwo sprawdzić. Audytorom płaci za 1 dzień audytu 700 zł. brutto. Wysyła dwóch audytorów i płaci im łącznie za dwa dni pracy 2800 zł. brutto, prosty wniosek firmie pozostaje 4200 zł. brutto. W przypadku audytów na zlecenia NCBiR jest tak samo. Problem polega tym że mają pieniądze tylko nie chcą zapłacić w terminie, chociaż sami otrzymują pieniądze już 1 miesiąc po zakończeniu audytu. Firma Infoaudit pieniądze jakie otrzymuje za wykonane audyty częściowo przejada lub traci na różne głupoty czy egzotyczne wycieczki prezesów. Ich polityka finansowa jest wzorowana na działaniu dużych firm budowlanych. To znaczy firma sama otrzymuje w terminie należności za wykonaną pracę ale podwykonawcom juz nie chce zapłacić i podwykonawcy padają jak muchy. Tak samo jest w przypadku Infoaudit i audytorami na umowy zlecenia, nie nalezy im płacić lub w ostateczności trzeba jak najdłużej zwlekać z wypłacaniem należnych im pieniędzy. Skoro sie nie upominają to nie nalezy płacić, w skali np. 20 audytorów daję to kwotę ok. 30 000 zł. miesięcznie Walczcie o swoje pieniądze i nie martwcie się czy firma padnie czy nie. Prezesi maja pieniądze tylko trzeba ich zmusić do wypłacenia ich nam audytorom. !!!!!!!!!!!!

Audytor

Do Asystenta: dlatego że jesteś asystentem to wiedza jest na tym poziomie, Firma audytorska winna się kierować Międzynarodowymi standardami praktyki zawodowej audytu wewnętrznego, Kodeksem Etyki Zawodowej

Skuteczni Audytorzy

Mamy dobrą informację dla Audytorów i Kontrolerów: firmą InfoAudit zainteresowały się już media. Są gotowi nagłośnić sprawę wykorzystywania audytorów i kontrolerów poprzez nie wypłacanie im należnych wynagrodzeń.Ciekawi jesteśmy co zrobi Prezes firmy jak zapuka do nich telewizja. Telewizja również będzie w Ministerstwie- redaktorzy mają już przygotowane odpowiednie pytania. To będzie dla nich przestroga oraz ostrzeżenie innych audytorów żeby nie nabrali się tak jak my. Na pewno odbije się to reputacji tej nieuczciwej firmy i więcej ta firma straci. Sąd oczywiście nieunikniony. Mamy przygotowane już pozwy i zapewnienie formalne już z Ministerstwa odnośnie wypłaty pieniędzy za nasze kontrole. No to jak widzicie InfoAudit czeka wielka niespodzianka - i to już w najbliższych dniach ,-)

audytor 6

Infoaudit kiedy zaczniecie wypłacać zaległe naleznosci z tytułu umów zleceń, ja mam do spłacenia kredyt mieszkaniowy. Dlaczego nie odpowiadacie na wezwania do zapłaty. Czy firma nadal istnieje i działa ????

audytor V

proletariusze i audytorzy łączcie się !!!!!!!!!! walczcie o swoje pieniądze, bierzcie przykład z Ukrainy, która się nie poddaje i walczy o swoje państwo. Wy też walczcie, bo prawda jest po waszej stronie. Dzięki waszej walce i uporowi może w końcu Infoaudit zacznie wypłacać pieniądze albo ogłosi upadłość. Jeżeli nie będziecie walczyć nic nie dostaniecie. Piszcie do instytucji zamawiających na rzecz których wykonaliście audyty o sytuacji w jakiej się znaleźliście i o tym że InfoAudit nie chce płacić w terminie, chociaż samo otrzymało pieniądze w terminie. Poinformujcie ich o tym. Mam nadzieję, że jak InfoAudit nie wygra kilku przetargów na następne audyty to może zacznie płacić zaległości. Firmie brakuje już audytorów z którymi może współpracować, większą część audytorów w Polsce już zdążyli do siebie zniechęcić i audytorzy nie chcą dla firmy wykonywać zleconych audytów. !!!!!! Moja rada, jak nie chcecie juz z nimi współpracować to wzorem innych audytorów - napiszcie do instytucji zamawiących w tym do NCBiR, do PAPR do ORE że nie wyrażacie zgody na dalsze wykorzystywanie waszych nazwisk w kolejnych ofertach przetargowych składanych przez InfoAudit. Firma może w dalszym ciągu wykazywać wasze nazwiska w załącznikach do SIWZ lub wykazach jako nadal współpracujących audytorów. Zabrońcie im to robić, skoro nie chcą wam zapłacić !!!!!!

Audytor

Kontroler I - ty jesteś stażystą, a nie kontrolerem, wprowadzasz opinię w błąd, zachowanie poniżej normy a o etyce już nie wspomnę.

audytorX
@Audytor

pozytywne opinie o IA biorą się zapewne od tych którym IA płaci, bo wiem że jest kilku audytorów z którymi mają dobre układy.

Zostaw merytoryczną opinię o Info Audit Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Info Audit Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Info Audit Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Info Audit Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Kubickiego 19 lok. 24
    02-954 Warszawa