Opinie o Infomex sp.z.o.o w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infomex sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Infomex sp.z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infomex sp.z.o.o w Żywiec

Czy w Infomex sp.z.o.o odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

trik

Nie odbywają się. Niektórzy nawet twierdza ze jest zakaz zmiany stanowiska.

czy zarobię tutaj minimum tyle

Znalażłem ostatnio ofertę Monter/Serwisant sieci telekomunikacyjnych Beskid Media - Żywiec, śląskie 3 800 zł - 5 000 zł miesięcznie dlatego pytam was aby mieć rozeznanie w temacie. Czy u was jest więcej ?

@czy zarobię tutaj minimum tyle

Raczej na pewno nie dostaniesz więcej na podobnym stanowisku w INFOMEX lub TELICO.

@Jarando

Dziękuje przedmówcy za konkretną odpowiedź szkoda więc czasu na taką firmę jak Infomex skoro u was tak marnie płacą bo za płacę zbliżoną do wolontariatu to przynajmniej dziękują i przynajmniej z wolontariatu ma sie satysfakcję. ale zapytam z ciekawości czy atmosfera też wygląda tak jak zarobki u was czyli na minimum?

margi
@czy zarobię tutaj minimum tyle

Ha ha ha nie zartuj i uciekaj

@czy zarobię tutaj minimum tyle

"czy zarobię tutaj mini... i Jarando" Hejtować też trzeba umieć: 1. Nie pisze się z dwóch nicków tak, żeby każdy widział, że pisze to jedna osoba. 2. Warto o firmie, którą hejtujesz, wiedzieć coś aktualnego. 2a. Nie ma w Infomex takiego stanowiska, o które pytasz, więc oczywistym jest, że nic nie zarobisz na takim stanowisku w tej firmie. 2b. Infomex z Telico od wielu lat nie ma powiązań kapitałowych, aktualnie Telico jest częścią BeskidMedia, więc pisanie, że nie dostaniesz tyle w Telico ile jest w ofercie BeskidMedia tylko obnaża Twoją głupotę i niekompetencje. 3. Poza tematem, ale pytanie potencjalnego pracodawcy ile się zarobi zanim przedstawi się swoje umiejętności jest po prostu żałosne. Tyle w temacie.

@margi

Dzięki za info wolę zrobić najpierw rekonesans niż wkopać się we współpracę z marnymi zarobkami albo atmosferą pozdrawiam za pomocną opinię

@Normalny

Po pierwsze -nie piszę z 2 nicków ale z jednego więc jak ktoś komuś coś zarzuca czeba mieć jakieś dowody a nie hejtować piszę z nicku "czy zarobię tutaj minimum tyle" -po drugie oferta która znalazłem jest na Beskid Media a nie Infomex więc skąd mam wiedzieć czy Beskid Media to infomex ? (usunięte przez administratora) cyt Na stanowisko Monter/Serwisant poszukujemy osób interesujących się nowoczesną telekomunikacją/ IT, sprawnych manualnie i komunikatywnych, które lubią podejmować nowe wyzwania, a osiąganie założonych celów sprawia im dużą satysfakcję. Dołącz do zespołu liczącego już ponad 60 osób. Oferowane wynagrodzenie brutto - od 3800 zł do 5000 zł (w zależności od umiejętności i posiadanego doświadczenia). pisze gdzieś że to infomex w ogłoszeniu ? -po trzecie na tak duża firmę jak infomex (ładna siedziba macie) chyba mam prawo być zaskoczony jeśli tak słabo płącone jest na stanowisku specjalisty montera ? Przecież Infomex działą w obszarze IT/serwisu/sieci teleinformatycznych/nowych technologii ? a nie fabryki. Nie jestem naiwnym młodym napaleńcem i do pracy chodzę aby zarobić a nie wegetować dlatego skomentowałem temat płacy. Natomiast dziękuje każdej osobie za odpowiedz poniewaz dzięki temu widzę jakie płace i atmosfera mnie czekają.

@Normalny

Ponieważ pana post a w szczególności słowo "żałosne" w stosunku do mnie ,to jeszcze do poprzedniego komentarza dopisze cytujac pana 2a. Nie ma w Infomex takiego stanowiska, o które pytasz, więc oczywistym jest, że nic nie zarobisz na takim stanowisku w tej firmie. odp 2a (usunięte przez administratora) Doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań sprzętowych oraz architektury sieci Projektowanie, wdrażanie oraz utrzymanie rozwiązań sieciowych LAN / WAN / WLAN / VPS / SDN (Software Defined Network) Instalację i konfigurację urządzeń sieciowych Monitoring oraz zarządzanie infrastrukturą sieciową a oferta pracy w beskid media była (usunięte przez administratora) OPIS STANOWISKA: Praca polega na wykonywaniu czynności dotyczących: • budowy nowoczesnych telekomunikacyjnych sieci światłowodowych, • instalacji łączy internetowych u klienta, • serwisowania sieci. dlatego co złego jest aby zapytać firmy o PODOBNYM PROFILU DO BESKID MEDIA i ewentualnie wysłać CV itp 2b. Infomex z Telico od wielu lat nie ma powiązań kapitałowych, aktualnie Telico jest częścią BeskidMedia, więc pisanie, że nie dostaniesz tyle w Telico ile jest w ofercie BeskidMedia tylko obnaża Twoją głupotę i niekompetencje. odp tego nie wiem jakie są lub nie sa powiązania kapitałowe bo nie byłem pracownikiem ani jednej ani drugiej firmy pytałem jako kandydat 3. Poza tematem, ale pytanie potencjalnego pracodawcy ile się zarobi zanim przedstawi się swoje umiejętności jest po prostu żałosne. odp To co pan napisał wcale nie jest żałosne u mnie ale przemyślane przezemnie chyba że: - jest pan zbyt młody lub - jest pan starego formatu gdzie uczono że firma jest na całe życie jedna i zmiana pracy dopiero wtedy jest jak są zwolnienia i inne firmy dopiero wystawią ogłoszenie na dokładnie to samo stanowisko -jest pan z działu HR jakieś firmy może i tej i rozumie pan jak działają teksty korporacyjne w stylu pokaż pan nam siebie co pan potrafi a my zastanowimy sie i skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami itp. Równie dobrze mogę tak całą polskę zwiedzać na osobiste prezentacje a na miejscu pomimo np 10 lat w branży dajemy panu minimalną na początek a po roku np 300 zł uznaniowego i bonus świąteczny itp:) aha no i prestiż pracy zapomniałem. Wie pan że aby być bieżąco z branża i sytuacją często chodzi się na rozmowy kwalifikacyjne poto aby miec większą pewność siebie,wybadać możliwości różnych pracodawców,obejrzeć jak firma w środku wygląda itp ale żeby to zrobić wysyła się CV do wielu firm a nie czeka aż pracodawca powie mi kryzys na rynku jest było miło ale już nie możemy z panem współpracować itp tylko samemu działą się i robi rekonesans firm z branży o przybliżonym stanowisku ale nie takim samym bo opis stanowiska często odbiega od realiów pracy na miejscu.Rozumie pan już teraz że to wcale nie jest żałosne to co zrobiłem pytając o widełki na stanowisku ? owszem nie napisałem ze może być przybliżone stanowisko również ale nie myślałem że ktoś tak myśli 1/0 jak pan najwidoczniej cóż pomyliłem się.Widełki są od tego że minium daje się osobie bez doświadczenia do przyuczenia a maksimum osobie z doświadczeniem.Dlatego widząc widełki nie muszę nawet wydawać na paliwo do pracodawcy bo już widzę czy szukać dalej czy nie. . Stanowiska montera sieci teleinformatycznych,elektrycznych itp jest w wielu firmach więc Beskid Media nie jest wyjątkiem sądziłem na podstawie profilu Infomex że u was też takie stanowiska są,ale jak pan pisze że sieciami teleinformatycznymi się nie zajmujecie to wtedy poprawcie na stronie info na ten temat. Są po prostu pewne fundamentalne sprawy aby nie dawać sie wykorzystywać w pracy czy szukaniu jej ale po pana wpisie tego doświadczenia nie zauważyłem no ok pana sprawa nie moja. dlatego nie wiem jak mam skomentować pana komentarz chyba go po prostu już nie skomentuje podniósł pan mi ciśnienie tylko . Swoją drogą jeszcze raz dziękuje użytkownikowi JARANDO udzielił mi pomocnych informacji widzę że nie każdy tak jak pan myśli tylko 1/0

@czy zarobię tutaj minimum tyle

Widzę, że nic nie zrozumiałeś. No cóż, nie każdemu jest dane. Szukaj dalej "przydatnych" informacji w miejscach gdzie nie masz pojęcia kto może napisać prawie wszystko pod prawie dowolnym nickiem. Powodzenia !!!! W ramach refleksji, zastanów się, która informacja od "godnego zaufania" Jarando jest bardziej przydatna :)

@czy zarobię tutaj minimum tyle

Zarobisz nawet dwa razy więcej i jeszcze dostaniesz samochód służbowy.

@Jarando

A Pan właściciel Krzyś wraz ze swoim przyjacielem prezesem Dariuszem, nie będą pytać, dlaczego używasz ten samochód służbowy do prywatnych celów.

@Jarando

Zapomniałem jeszcze o dodatkowym wolnym w każdym tygodniu na rozmowy rekrutacyjne. Jak się dostanie lepszą ofertę, to zgłaszasz przełożonemu i od razu masz podwyżkę. Byle nie cześciej niż raz w miesiącu.

@Normalny

cyt pana Widzę, że nic nie zrozumiałeś. No cóż, nie każdemu jest dane. Szukaj dalej "przydatnych" informacji w miejscach gdzie nie masz pojęcia kto może napisać prawie wszystko pod prawie dowolnym nickiem. Powodzenia !!! -czego nie zrozumiałem i dlaczego nie powinienem pytać o zarobki ,atmosferę na forum np gowork lub innym ? -gdzie są według pana te przydatne miejsca gdzie należy szukać informacji o firmie proszę mnie pouczyć głupiego jak pan tak mnie nazwał ? (chyba nie robi sobie pan JAJ ze mnie czy innych ludzi i nie powie mi pan /innym że czerpać wiedzę należy z osobistych rozmów z działami HR albo np z prospektów ułożonych przez marketing lub HR danej firmy gdzie pokazują prace w młodym i dynamicznym zespole w zawsze perspektywicznej firmie a ludzie są uśmiechnięci do fotografii .Zna pan 1 chociaż przypadek gdzie firma w takich prospektach napisze coś negatywnego o sobie a ludzie jakoś uśmiechnięci w realu i na codzień nie są? -Nigdy nie pyta pan nikogo o nic na forach internetowych np na wykopie o zarobki w branży,widełkach itp? To oczywiste jest i na forum nigdy nie wiadomo czy ktoś pisze jako pracownik czy np prezes ale taka jest wolność i demokracja słowa ale też i gwarancja szczerości osób dlatego anonimowość ma zalety i wady a nie tylko WADY jak pan to ujmuje.Ja też nie wiem czy pan był byłym pracownikiem czy nie a może pisze pan jako obecny HR firmy . -niech się pan nie martwi że tylko na gowork szukam bo i szukam np tutaj (usunięte przez administratora) owszem jest TELICO,BESKID MEDIA,INFOMEX i inne firmy -Infomex chwali sie na stronie realizacjami w zakresie sieci teleinformatycznej,montażem,instalacją itp tak czy nie ? (tj czy nie kładzie kabli teleinformatycznych w wewnątrz lub zewnątrz budynków, nie robi połączeń między budynkami sieci kablowych, itp )Nawet jeżeli tak jak pan pisze czyli nie jest dokładnie firmą która montuje takie kable na słupach wysokościowych tak jak np BESKID MEDIA czy TELICO to wystarczy to napisać i np że ofert pracy obecnie nie ma , i dawno już nie było,albo cokolowiek napisać na czym polega działalność sieciowa w Infomex czy robi to swoimi siłami czy zewnetrznymi itp skoro pan napisał że takich stanowisk niema i nazywa mnie głupkiem. Gdybym miał słuchać i kierować sie opinią tylko pana to wybaczy pan .... ,dobrze że inni też coś piszą na tym forum i nie jest ono martwe.Pana zdanie jest tyle warte co zdanie każdej innej osoby tak jak w wyborach ale to kwestia czy ktoś chce pomóc czy nie. 2 osoby mi pomogły na tym forum które już wymieniłem i im dziękuje za to życzę panu -aby obietnice składane przez HR,marketing,prezesa,whatever co pan wpisze były zawsze prawdą -aby już na pierwszej osobistej rozmowie otrzymał pan umowę do podpisania gdzie oprócz zarobków jakie chce pan ,sami jako firma prosperity i nowych technologii od siebie dorzuci w premiach raz lub 2 razy tyle co pan powie im ,bo tak zauroczą się pana umiejętnościami osobistymi i już nie będą stosować sztuczek jakie HR rowcy znają na pamięć przy negocjacji zarobków ! -aby paliwo było jak najtańsze na te pana osobiste wizyty a samochód był nówka nieśmigana. -aby pan pracował na identycznym stanowisku jak w poprzedniej firmie -i żeby pan był zawsze najmądrzejszy

@Jarando

Wiem że pan troszke teraz humoru wprowadził i super :) ale pytałem o stanowisko zwykłego montera sieci z pewnym już doswiadczeniem przybliżone płacowo do oferty Beskid Media.Firma infomex ładną ma siedzibę, to myślałem że i zarobki będę podobne czyli konkurencyjne do innych firm z branży okablowania,sieci,infrastruktury itp ,przecież chwali się na swojej stronie jakie to projekty sieciowe nie robi noto pomyślałem zapytać nie zaszkodzi.(Kto pyta nie błądzi jak to przysłowie mówi) Wiadomo nie oczekuje 10 tyś brutto na takim stanowisku a raczej średnia krajowa wie pan to Kwestia samopoczucia mojego bo minimalna (mam namyśli bliżej minimalnej niż do średniej bo wszyscy jakieś drobiazgi do minimalnej dają np 500 zł żeby to zakamuflować gołą minimalną to bardzo źle mi się kojarzy i przypominają mi się lata 90 te ) Dlatego pytałem o widełki a nie o fatamorganę obietnic działu HR.

@Normalny

Przepraszam, przemyślałem sprawę i jednak zrozumiałem, że nie mam racji. Nie mam pojęcia kim są osoby piszące na tym forum, czy znają firmę, której dotyczy wątek, a może nawet są z konkurencji, albo byłymi pracownikami, którzy zostali zwolnieni za picie alkoholu w pracy lub inne przewinienia. Możliwości jest mnóstwo, a więc skoro nie mogę zweryfikować z kim rozmawiam, nie mogę dawać wiary w jego słowa. Zakładanie, że anonimowe osoby w internecie chcą mi pomóc jest bardzo naiwne.

@czy zarobię tutaj minimum tyle

panie o nicku tzw "Normalny" podszywanie się pod mój wpis świadczy tylko o panu (a tak pisał pan w pierwszym pana poście o mnie że to ja hejtuje).Nie trzeba dużej inteligencji aby czytając posty rozumieć kto jest kto.

@czy zarobię tutaj minimum tyle

Panie tzw o nicku "Normalny" czy potrafi pan coś napisać konstruktywnego i pomocnego dla kogoś kto pyta na tym forum aby wskazać jakie inne metody pan proponuje aby wynegocjować dobre podstawowe bez premii warunki płacy (średnia krajowa dla montera infrastruktury sieciowej tyle napisałem w jednym z ostatnich postów jako satysfakcjonujące) w tej lub innej firmie , zamiast podszywać się pod mój nick z godziny 15.03.2021 11:36. ? Potrafi pan pomóc czy nie ?

@czy zarobię tutaj minimum tyle

1. Cyt Pana "... jak ktoś komuś coś zarzuca czeba mieć jakieś dowody ..." (pisownia oryginalna). Ma Pan jakieś dowody zatem, że to ja podszywam się Pod Pana nick czy też lubi po prostu Pan stosować podwójne standardy ? 2. Tak, znam właściwsze sposoby na poznanie firmy i negocjacje dobrych warunków zatrudnienia, jednakże po Pana wpisach uznałem, że nie jest Pan tym absolutnie zainteresowany, skoro na podstawie wpisu rzekomo nieznanego Panu Jarando, bez najmniejszej refleksji zbeształ Pan firmę, której ten profil dotyczy. Dowód w postaci cytatu: "...Dziękuje przedmówcy za konkretną odpowiedź szkoda więc czasu na taką firmę jak Infomex skoro ...". 3. Informacji szuka się u źródła (nie tylko na temat firmy, ale jakiejkolwiek): 3a) Dział HR danej firmy - wbrew temu co Pan napisał nie ma on powodu żeby kłamać, a już na pewno nie na temat wynagrodzeń. Inaczej włożona praca w rozmowy z kandydatem poszła by na marne. Wyobraża Pan sobie, że przedstawiciel HR przedstawia Panu umowę na inną kwotę niż wcześniej obiecał? 3b) Warto poszukać informacji na profilu firmowym na FB, Linkedin, JustJoin itd... (na tych portalach profile firmy zakładają świadomie, a nie są zakładane automatycznie bez ich zgody, a osoby wypowiadają się jawnie - pomijając kwestie np. zhakowania konta). 3c) Warto podpytać znajomych czy ktoś nie zna kogoś kto pracuje w danej firmie (aktualni pracownicy są najlepszym źródłem). 3d) Można osoby realnie znające firmę odnaleźć właśnie za pośrednictwem portali z punktu 3b i dotrzeć do pośrednich znajomych (nie tylko pracowników, ale też kontrahentów). Tak to wymaga więcej trudu. W zamian wiesz z im rozmawiasz i możesz ocenić, czy chce Ci pomóc, czy też ma inne intencje.

@Normalny

Po pierwsze dziękuje że teraz pan się NIE podszył pod mój nick i napisał pan ze swojego nicka to pozwala nam rozmawiać i szanowac się: -Dowody są oczywiste tylko pan miał w tym interes spośród 3 osób z którymi rozmawiałem bo pierwszy raz pan choćby osobiście skierował w kierunku do mnie obraźliwe słowa np że jestem głupi ja nikogo osobiście nie uraziłem wcześniej. -Drugim to dowodem i powodem jest że pan z mojego nicka sam SOBIE odpowiedział tzn skomentował pan akurat wpisy komentarza które były skierowane wcześniej odemnie do pana a nie odemnie do kogoś innego.Komentarze miał zaprzeczyć czyli wycofać moje wcześniejsze argumenty i spPo pierwsze dziękuje że teraz pan się nie podszył pod mój nick i napisał pan ze swojego nicka to pozwala nam rozmawiać i szanowac się: -Dowody są oczywiste tylko pan miał w tym interes spośród 3 osób z którymi rozmawiałem bo pierwszy raz pan choćby osobiście skierował w kierunku do mnie obraźliwe słowa np że jestem głupi ja nikogo osobiście nie uraziłem wcześniej. -Drugim to dowodem i powodem jest że pan z mojego nicka sam SOBIE odpowiedział tzn skomentował pan akurat wpisy komentarza które były skierowane wcześniej odemnie do pana a nie odemnie do kogoś innego.Komentarze miał zaprzeczyć czyli wycofać moje wcześniejsze argumenty i spowodować abym stał sie niepoważną osobą niewiedzącą co pisze na forum(jeżeli byłby pan uważny zauważyłby że tak nie zachowuje sie osoba pewna siebie za jaką się uważami to po wpisach można zauważyć np miałem określony najważniejszy cel jakim dla mnie jest zarobek a dopiero potem pytałem o mniej istotne sprawy jak atmosfera w firmie itp ),osoba niedoświadczona i tym samym niepewna siebie nie będzie miała jakiegoś celu w tym co pisze na forum. Jak pan pomyśli mocniej to wyciągąnie pan wniosek choćby taki żę nie jestem użytkownikiem Jarando bo ten użytkownik natychmiast zapewne zareagowałby gdybym użył jego pseudonimu. Owszem powie pan że ktoś inny tak samo mógł uczynić oczywiście natomiast wystarczy przeczytać cały wątek aby średnio inteligentna osoba to zauważyła ,jasne nie wymieniłem innych dowodów czy powodów dlaczego to akurat pan uczynił panie pod pseudonimem "Normalny" ze podszył sie pan pod mój nick bo zostawiam to każdemu czytającemu kto jest trochę inteligenty ale wracając do dyskusji tak aby byłą jakaś rzęczowa a nie bezproduktywna więc tak odpowiedz w kolejnych komentarzach z uwagi na długość

@Normalny

odp punkt 2 ma pan prawo oczywiście udzielać lub nie informacji komukolwiek np z powodu cyt pana subiektywnej opinii " bez najmniejszej refleksji zbeształ Pan firmę, której ten profil dotyczy. Dowód w postaci cytatu: "...Dziękuje przedmówcy za konkretną odpowiedź szkoda więc czasu na taką firmę jak Infomex skoro ...". Zbeształem jeżeli używać pana języka, to poziom zarobków na tym konkretnym stanowisku a nie inne walory firmy czy całą firmę. pozatym Napisałem wręcz dalej w komentarzu że siedziba firmy jest ładna i jestem zaskoczony takim niskim poziomem zarobków proszę znależć również ten komentarz. Oczywiście ktoś inny np pan mógłby powiedzieć że poziom zarobków jest Ok,lub dobry to pana subiektywna opinia jak i moja każdy ma prawo do opinii. Dla jednego minimalna krajowa lub zbliżona do niej może być wystarczająca ,a dla innego już nie i ludzie różnie reagują na taką informację. Dla innego może być istotniejszy nie zarobek a np wolontariat i radość z pomagania czy pracy Wniosek rozumie pana postępowanie oraz cieszę sie że napisał pan powód dlaczego nie zechciał pan podzielić się ze mną swoim doświadczeniem. Oczywiście osobiste rozmowy na miejscu gdzie można coś trochę negocjować są możliwe ale nie spowodują moim zdaniem że np z minimalnej nagle stanie się 10tyś dlatego że ktoś zauroczył się rozmową ze mną dlatego sam argument pana mnie również zaskoczył i dlatego taka moja reakcja ale jeżeli pan potrafi takie cuda czynić i na osobistej rozmowie i przekonać aby zapłacili panu więcej niż mieli budżetu na pana stanowisko to duży szacunek dla pana.Proszę jednak nie obrażąć najpierw kogoś bo potem niech się pan nie zdziwi że druga strona zareaguje.Wystarczyło np powiedzieć w odpowiedzi na pierwszy mój komentarz np atmosfera dobra,jakoś leci,nie jest na minimum,jest średnia ,np atmosfera jest różna i zależy od stanowiska i płacy,albo np atmosfera jest minimalna itp

@Normalny

odpowiedz 3a Moja odpowiedz dotyczy generalnie firm i mojego doświadczenia z obserwacji ich a nie jakieś konkretnej np infomex czy innej Ale jako że pochodzę z żywieczczyzny to często w wyniku dużego bezrobocia pracodawcy korzystali z tego faktu. dlatego Nie mogę sie zgodzić z panem ponieważ zanim dział HR podpisze umowę ma określony budżet na dane stanowisko i nie możę go przekroczyć tj ma widełki jeżeli kandydat nawet dobry przekroczy górną możliwość HR poprzez pewne sztuczki w rozmowie z kandydatem HR możę spowodować że kandydat poczuje sie gorszy niż jest w żeczywistości np powie HR że pana umiejętności może będa przydatne gdzie indziej ale nie tutaj a faktycznie nie zawsze moze to byc prawdą.albo powiedzą np pana stawka to w krakowie ale nie na żywieczczyżnie itp Czyli obniżenie wartości pewności siebie u samego pracownika !!!.Częstym zabiegiem HR jest też powiedzenie kandydatowi stawka na początek z dolnych widełek a potem jak pan będzie sie starał to będzie podwyzka,premia itp ale nie wiadomo na jakiej zasadzie i kiedy czyli kandydat musi zdać się na podwyżke i dobrą wolę pracodawcy.Kandydat ufając HR i firmie GODZI się i obniża swoje pierwotne warunki finansowe i w ten sposób zostanie tzw wymydlony obietnicami dany kandydat.Na gowork często sami pracownicy sie skarżą o to że była im obiecana podwyzka a dostali np 50gr albo nic albo że nie spełnili jakiegoś warunku który nie był ustalany w momencie przyjmowania.To są tylko nieliczne zagrywki i możliwości jakie stosuja HR.Portal gowork czytam i widzę że często pracodawcy dopiero jak musza to podnoszą np minimalną czy średnią wtedy jak jakiś rząd np pis wprowadzi zmiany a sami od siebie to niechętnie i pod przymusem to czynią dopiero. odpowiedz 3b bardzo dziękuje i tu zgoda z panem i pan okazał się tu pomocny dla mnie i pewnie innych.Dodam od siebie może i panu coś da taka informacja że warto mieć duże grono znajomych w różnych firmach i od środka widzieć jak wygląda temat. odpowiedz 3c również w całości się zgadzam z panem Nasza dyskusja nie okazała więc sie bezproduktywna !!! więc dziękuje panu za te kilka przydatnych propozycji i również za wcześniejsze np że takie stanowisko nie istnieje pana zdaniem w infomex. Pozdrawiam również pana czyli wszystkie 3 osoby na tym forum jestem usatysfakcjonowany i uważam rozmowę za zamkniętą wiem wszystko co potrzebuje na temat zarobków i atmosfery w infomex.

@Normalny

Proszę mi wybaczyć z pośpiechu wkleilem z notatnika 2 razy treść komentarza 16.03.2021 19:45 i dlatego powtórzył się początek oraz piszę jako kandydat a nie jako pracownik.Pomyłka jest wynikiem że musiałem podzielć na 3 części cały komentarz z powodu ograniczeń do 5000 znaków na gowork.

@Jarando

Ten komentarz nie jest mój. Uważałem, że pisząc z zarejestrowanego profilu, ktoś niezarejestrowany nie będzie mógł użyć mojego nicka, ale widać ze jednak może.

Ten komentarz napisałem.

@Jarando

Ten komentarz również nie jest mój. Kolejny raz ktoś podszył się pod mój zarejestrowany profil.

@czy zarobię tutaj minimum tyle

Wybaczam :) (oczywiście ten podwójny wpis) Obawy jakie Pan wyraził wobec komunikacji z działem HR przecież nie mogą dotyczyć tak inteligentnej, kompetentnej i pewnej siebie osoby jak Pan. Rozumiem, że to takie ostrzeżenie dla mniej doświadczonych osób. Dla rozluźnienia atmosfery do wpisania w wyszukiwarkę na YT: "Najskuteczniejsza metoda zatrudniania programistów" Kończąc ten przydługawy wątek chciałbym tylko dla inteligentnych czytelników zostawić dwa odnośniki, w związku z zarzutami podszywania się pod czyjeś nicki: 1. dowody(kopka)karne(kropka)pl/dowody(kropka)html 2. sjp(kropka)pwn(kropka)pl/sjp/poszlaka;2506061 I jeden dla Jarando (ilukolwiek ich tam jest), Margi i im podobnym merytorycznym opiniotwórcom: finanse(kropka)wp(kropka)pl/gowork-walczy-z-hejtem-do-akcji-wlaczyl-sie-boguslaw-linda-6433208857384577a

Wiki
@czy zarobię tutaj minimum tyle

Wdales się kolego drogi w dyskusję z ratującym reputację firmy właścicielem, zarządem itd...a tymczasem prawda broni się sama i nie potrzebuje komentarza, ale w tej firmie tego nie wiedzą i udowadniają na portalu że jest lepiej niż to widzą wszyscy dookoła. Szkoda ci czasu na tę dyskusję, zapytaj kogoś kto to przerobił, znajdziesz ich wszędzie w pobliżu. Powodzenia dla ciebie

@Wiki

Jeszcze jak pracowałem w INFOMEX, mieliśmy uzasadnione podejrzenia, że ówczesny wiceprezes a obecnie właściciel, regularnie odwiedza i udziela się na gowork. Osobiście firmę oceniam neutralnie, bo z jednej strony nauczyłem się wielu nowych rzeczy, ale z drugiej strony wysokość moich zarobków nie była dla mnie zadowalająca, zważając jakie zlecenia realizowało się dla firmy i jakie pieniądze się dla firmy zarabiało. Gwoździem do trumny była premia za trud pracy przy wykańczaniu i uruchomieniu DATA CENTER.

@Wiki

Dziekuje panu/pani również za pomocną informację. Zapytałem bardzo konkretnie o zarobki bo wiem że od nich zaczyna sie wszystko ! (Jaka płaca taka praca) (wiem że na każdym forum udzielają się i obecni /byli pracownicy i prezesi firmy z Hr rową propagandą dlatego kazdego traktuję równo Anonimowe forum wcale nie oznacza że jest bezwartosciowe wręcz odwrotnie pozwala napisać szczerze o sytuacji na stanowiskach nie tylko np dyrektorskich ale i zwykłych Wole odbyć kilkanaście takich dyskusji na forum np gowork niż zaangażować się w firmę z podejściem janusza biznesu i premią uznaniową Wiem że Janusz Biznesu zawsze będzie niezadowolony bo zawsze chciałby taniej ,lepiej ,szybciej a naprawdę nie lubię i mam w cudzysłowiu węch jak pies jak Hr rowa propaganda która technikami rozmowy obniża pewność siebie nawet dobrych kandydatów i pracowników ,bo doświadczyłem tego na sobie) ponieważ Janusz biznesu jako zdobywca często nagród np gepardy biznesu czy inne lamparty itp jest doświadczony w negocjacjach na temat płacy dlatego tak boi się w ogłoszeniu o pracę WIDELEK PŁACOWYCH bo wie że jego negocjacje są ograniczone bo każdy kandydat powie powiedzmy średnią z podanych widełek Każdą osobę również na tym forum uznaję za inteligentną niezależnie kim ona jest bardzo dziękuje za przeczytanie przydługich wywodów miałem nadzieję ze pozwolą zrozumieć mój punkt widzenia !!!

@Jarando

Bardzo dziekuje za pana opinie i tylko potwierdza moje zdanie od Płacy wszystko sie zaczyna !!! i atmosfera także od niej zależy. Jak się oszczędza na pracownikach to potem niech nie dziwia się właściciele że ktoś niezadowolony na forum pisze np gowork albo odchodzi z firmy. albo olewa temat dlatego gowork wszystko ci powie.(zadowolony oczywiście jest tylko prezes czy ktoś kto ma od tego procent więc owszem prawda minimalnej płący jaka to ona nie jest dobra to oni będą bronić na różne sposoby nawet mnei hejtując czy podszywajac się podemnie) Po prostu jak daję sie minimalne +jakieś dodatki to potem są takie skutki a wystarczyło dać średnią krajową na najniższych stanowiskach+dodatki i premie czyż panie użytkowniku Jarando to by nie wystarczyło ? JAk ma sie czuć pracownik z minimalną pensją ? Ja bym sie czuł minimalne i to mówie uczciwe i nie dziwie sie ze inni też tak by mieli jak ja. Potem taki właściciel dostaje tzw Ból (usunięte przez administratora) reaguje nerwowo bo uważa że jak na początku wynegocjował minimalną to już ma spokój do końca i teraz może dowalić obowiazkami pracownika ! To tak jakby wynegocjować od handlarza kupno auta za małą kasę i oczekiwać że będzie bez wad ,auto nie będzie sie skarżyć ,będzie jeżdzić wiele lat,inwestycji w auto też nie będzie,płyny w samochodzie też mozna różne dawać. Opony to takie 10 letnie itp Wiem że są też właściciele uczciwi ale przepraszam na żywieczczyżnie to jaka jest najczęstsza pensja ? czyż nie zaczyna sie od minimalnej a nie średniej ? Uważam że na taką opinię Sami właściciele są sobie winni. Dlatego szanuje każdego uczciwego pracownika co pracował za minimalną wiele lat !!!!!!!! a nie mam szacunku do tych co umieją tylko wynegocjować na poczatku minimalną na pracowniku a potem zapomnieć i dopiero jak jakiś rząd podwyzszy pensje to skomleć jak co żle i czesto stosować (usunięte przez administratora) na innych nawet na tych co dostają minimalną.Jak tak żle to niech zatrudni się taki właściciel w lidlu. Nie znam takiego co by tak zrobił najcześciej jak sprzedaje firmę to ma już wywalone na wszystko i wszystkich. Sytuacje u was poznałem z płacą, więc wiem juz wszystko ten komentarz proszę potraktować jako wyrażenie mojego zdania co mi na sercu leżało.

@Normalny

dziękuje za pomocne argumenty. Przy badaniu dowodów np na podszycie zaczyna się od tego kto ma korzyść z takiego podszycia dlatego ja sprawdziłem to analizując komentarze z kim rozmawiałem i co pisałem a nie tylko same nicki i podałem tylko 2 argumenty są i inne oczywiście :) Od siebie dodam że na szczeście w całym tym wątku 1 raz tylko zdarzyło się podszycie podemnie. Uważam jednak że ludzie sa inteligentni nawet jeśli czegoś nie napiszą to swoje wiedzą i maja swoje priorytety w ocenie komentarzy. Pozdrawiam również pana uczciwa,szczera,kulturalna i rzeczowa i pomocna dyskusja zawsze będzie świadczyć na korzyść dyskutantów i danej firmy.Ja już naprawdę wiem wszystko tworzenie długich komentarzy zaabsorbowało mnie również emocjonalnie ale dostaczyło rzetelnej moim zdaniem dla mnie wiedzy .Szukam więc dalej

@czy zarobię tutaj minimum tyle

Naprawdę tak uważasz? „ .... a wystarczyło dać średnią krajową na najniższych stanowiskach+dodatki i premie czyż panie użytkowniku Jarando to by nie wystarczyło ? „ Pamiętasz z podstawówki czym jest „średnia”? To co napisałeś przeczy podstawom matematyki i jest wewnętrznie sprzeczne.

@Pitagoras

Panie matematyku o pseudonimie Pitagoras jeśli mogę tak zwrócić się do pana jaki jest związek pana argumentów bo nie potrafię zrozumieć co to ma wspólnego -z zatrudnieniem kogokolwiek kto ma kwalifikacje jako telemonter? -czy pana teoria matematyczna również ma odniesienie do innych stanowisk np Prezesów,księgowych,dyrektorów,ludzi z nadania politycznego itp -czy tylko pana teoria ma odzwierciedlenie w stanowisku takim jak podałem czyli telemonter ? -czy pana teoria odnosi się do firm czy sfery budżetowej ? -Czy pana teoria odnosi się do pracy o którą pytałem czy też do pracy użytkownika Jarando -czy pana teoria matematyczna ma odzwierciedlenie w zatrudnianiu ludzi bez kwalifikacji np w fabrykach,sortowniach po podstawówce lub praktykach ? -czy pana teoria matematyczna odnosi się do jakiś wybranych branż ? -czy pana teoria matematyczna odnosi się do jakiś wybranych firm ? co przez pana komentarz mógłbym zyskać szukając pracy i przeszukując internet?

@czy zarobię tutaj minimum tyle

Jaka moja teoria? Ten rodzaj argumentacji jaki użyłeś to sofizmat rozszerzenia (inaczej straw man).

@Pitagoras

panie matematyku chcesz pan rozmawiać o filizofii na kanale gowork czy co ? (usunięte przez administratora) skoro pan taki pewny swojej teorii matematycznej i filozoficznej czy jest pan w stanie udowodnić mi że : 1)Wszystkie firmy/lub instytucje budżętowe w polsce i wogóle na najniższych stanowiskach u siebie DAJĄ lub MUSZĄ dawać minimalne wynagrodzenie lub nawet nie tyle bo inaczej to mamy Sofizmat_rozszerzenia jak pan to napisał ? 2) Nie istnieje ani jedna firma/lub instytucj budżętowa w polsce lub wogóle które na najniższych stanowiskach u siebie daje ŚRĘDNIĄ KRAJOWĄ lub więcej bo gdyby istniała to mamy Sofizmat_rozszerzenia jak pan to napisał ? 3)Dlaczego nie zatrudniają takich matematyków i filozofów jak pan w państwach czy to w Polsce,Czechach,Niemczech ,USA,Chinach, itp whatever i w żadnym państwie na świecie nie słyszałem aby o tym decydowali tacy matematycy jak pan aby oni wyliczali minimalne ,średnie,ponad przeciętne,wysokie ,mediane wynagrodzeń i wiele innych współczynników wyceny pracy takich samych dla sfery budżetowej i prywatnej? 4)Czy chce mi pan przez dyskusję taką udowodnić że jestem Głupi lub obniżyć moją pewność siebie ?

@Pitagoras

Ja udowodniłem zwiazek pomiędzy płacą a atmosferą i zadowoleniem pracownika na danym stanowisku itp pan Jarando wyrażnie podkreslił że NIE BYŁ zadowolony z premii i poczuł się oszukany (czy tylko prezes ma prawo narzekać na pracownika a nie odwrotnie ?). Ja zadałem panu Jarando pytanie do przemyślenia 1)czy gdyby miał średnią i nawet tą premię która go niesatysfakcjonowała czy byłby zadowolony? co to ma wspólnego z Sofizmat_rozszerzenia panie matematyku pitagorasie ? JA jak słyszę minimalną to wiem że moje samopopoczucie byłoby minimalne niezależnie od stanowiska no chyba że byłbym na praktyce zawodowej i nie obchodziła by mnie w ogłoszeniu pracę rodzinna atmosfera u prezesa bo on może i taką ma jak zatrudnia na minimalnej 1)czy ja również nie mam prawa do samopoczucia panie PITAGORASIE matematyku? 2)Czy dyrektor firmy też powinien oraz zaczyna od minimalnej krajowej panie pitagorasie matematyku? Kończe dyskusję i szukam pracy gdzie indzej poza infomexem bo moje samopoczucie się obniża jak pana argumenty panie pitagorasie słyszę ale to moje zdanie oczywiście.

@czy zarobię tutaj minimum tyle

Ty masz widzę nie tylko problemy z matematyką, ale również z czytaniem ze zrozumieniem. Zmyj proszę ślinę z ekranu, który zapewne zaplułeś pisząc te wypociny nie na temat i przeczytaj co ja napisałem, a co Ty. Ja się nigdzie nie odniosłem do firmy, której dotyczy wątek, tylko do Twojego stwierdzenia, że firmy (ogólnie) powinny płacić średnią krajową (plus dodatki) na najniższym stanowisku. Jeśli uważasz, że Ty masz racje i to jest możliwe to proszę podaj mi przykład ciągu różnych liczb naturalnych, którego średnia jest równa najmniejszemu z jego elementów. Nobel z matematyki czeka na Ciebie !!!

@Pitagoras

Jeżeli dla pana ludzie lub firmy to tylko ciągi kolejnych liczb bo tak panu się wydaję że to odpowiednie porównanie do cytowanego fragmentu to NIE MOŻEMY ROZMAWIAĆ . Nie jest pan pierwszy i jedyny co takie techniki HRowe i januszowate podczas dyskusji robi (to każdy dostrzeże co kilka rozmów o pracę zrobi-Jest to klasyczna próba robienia z kogoś głupa i wmawianie komuś że ktoś nie ma racji powołując się na argumenty nie wiadomo jak uzasadnione) . Moim zdaniem powinien pan zatrudnić się u Janusza biznesu a być może już pan zdobywa takie doświadczenie. On doceni pana wyliczenia i zgodzi się z panem co do pańskiej argumentacji oraz funkcji matematycznej bo on też poszukuje takich argumentów jak pan przedstawił . Jego ulubioną funkcją matematyczną jest dążenie do minimum i manipulacja ludźmi:)

@czy zarobię tutaj minimum tyle

Po raz kolejny zarzucasz mi poglądy, których nigdzie nie wyraziłem: „ Jeżeli dla pana ludzie lub firmy to tylko ciągi kolejnych liczb...” czyli nadal stosujesz sofizmat rozszerzenia, żeby bronić swoich poglądów mimo iż nie masz żadnych argumentów, co jest nieakceptowalne w merytorycznej dyskusji. Zgadzam się więc z jednym: „NIE MOŻEMY ROZMAWIAĆ”.

Wiola
@Pitagoras

Pominął Pan drugi faul stosowany przez rozmówcę czyli „argumentum ad personam”: „ Moim zdaniem powinien pan zatrudnić się u Janusza biznesu a być może już pan zdobywa takie doświadczenie” Czyli jedna wypowiedź, dwa faule, zero argumentów.

@Wiola

Masz racje. Drugi faul, w tej samej kategorii, po ostrzeżeniu, jednak wystarcza, żeby przerwać mecz.

tu zarobki w IT

Kiedyś myślalem że liczą sie umiejętności IT pracując jako informatyk i tylko na tej podstawie uważałem że powinienem zarabiać a nie wegetować w pobliżu minimalnej. Moja pewność siebie pomimo dużego doświadczenia w IT była niska i narzekałem a zarobki pomimo wielu lat były wciąż stałe i w pobliżu minimalnej. Pracodawca widząc że siędzę cicho nie upominam się i nie proszę o więcej jeszcze bardziej sobie pozwalał nawet obrażając mnie.Pracodawca po prostu nie zrobi nic dopuki się człowiek nie upomni bo on uważa że jest ok. Sytuacja skończyła się jak mu powiedziałem że jak on nie potrzebuje pracownika to może go zwolnić i że pracodawca nie robi żadnej łaski zatrudniając kogokolwiek bo jak go nie będzie potrzebował to i tak go zwolni.Od tego czasu nauczył się szacunku do mnie i mojej pracy a ja od tego czasu nauczylem się umiejętności negocjacji i pracowania w dobrych firmach i nabrałem odwagi nawet jak ktoś grozi zwolnieniem stosując różne techniki mobbbingu nawet tzw życzliwego mobbingu. Dobra firma daje jasne warunki zatrudnienia i widełki płacowe.Podejrzana firma będzie z tobą negocjować i ukrywać element płacy i obowiązków i wymagań Straszenie covid czy innymi sytuacjami że na rynku czy w firmie jest żle itp są działaniami ukierunkowanymi aby was osłabić i wymusić na was różne działania np dodatkową niepłatną pracę itp Co z tego że jest covid czy rynek jest różny zawsze będą ogłoszenia o pracę jak nie w jednej to w innej firmie a SZACUNEK DO SAMEGO SIEBIE ZOSTAJE NA ZAWSZE. A jako że teraz z handlem mam doczynienia to tymbardziej ofert na handlowca jest i będzie od zatrzęsienia bo firmy zawsze będą ich potrzebować. Kilka obowiązkowych linków dla początkujących w szukaniu pracy i określaniu swojej pozycji negocjacyjnej , dla mnie to 10 minut szukania takich linków. https://nofluffjobs.com/pl/jobs https://pl.jooble.org/desc/3469638324960143155?ckey=it+support&rgn=38496&pos=47&elckey=-6645087975283073260&p=3&sid=6657413121003622875&age=7518&relb=100&brelb=100&bscr=21572.4258037623&scr=21572.4258037623&iid=-3690600161822145129 https://pl.jooble.org/desc/7011638954279656057?ckey=it+support&rgn=38496&pos=50&elckey=-6645087975283073260&p=3&sid=6657413121003622875&age=231&relb=100&brelb=100&bscr=20823.8691732023&scr=20823.8691732023&iid=-7088486170503251747

Mafundis

Dzień dobry Chciałbym się zapytać czy zarobki dalej oscylują na granicy płacy minimalnej ?

@Mafundis

Co wyście powariowali z tą płacą minimalną wszyscy ? Infomex to jest integrator IT, a nie sortownia ogórków. Jak masz wymagane kompetencje to zarobki są dostosowane do średniej rynkowej w branży dla danego zakresu kompetencji i stanowiska, a nie do płacy minimalnej. Człowieku zacznij myśleć logicznie.

Gienek
@Ragnar

Logicznie to powinni zacząć myśleć niektórzy w tej firmie, bo tu już niewiele się wydarzy. Większość ekipy podziękowała, to jest najlepsze z czego trzeba wyciągać szybko wnioski.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR

Słyszałem, że to dobra firma i mam zamiar aplikować. Wiecie może czy prowadzą rekrutacje?

B
@Paweł

Tak, napewno prowadzą rekrutację na handlowca.

@B

Znasz może warunki zatrudnienia oferowane na stanowisku handlowca w firmie Infomex? Jeżeli będziesz tak uprzejmy, aby podzielić się z nami posiadaną wiedzą na ten temat, to chętnie dowiem się również, czy pracodawca wymaga doświadczenia zawodowego od potencjalnych kandydatów? Zachęcam Cię do aktywnej dyskusji.

@Janusz

Własna baza klientów. 3 do 6 miesięcy na "rozruch" i do boju. Co wynegocjujesz w umowie, to Twoje. Płacą zawsze i na czas. Niezły dyrektor handlowy ( Wrocław) Minusy - jak w każdej firmie :) Wiadomo, że handlowiec musi zarabiać, inaczej wylatuje. Jak chce ktoś pracować, praca niezła

@ktos

Dziękuje za odpowiedź. W Twojej wypowiedzi zabrakło mi jeszcze informacji o narzędziach pracy, które zapewnia pracodawca. Rozumiem, że samochód służbowy, telefon, laptop to standardowy zestaw, na który może liczyć handlowiec zatrudniony w firmie Infomex? Chyba że wygląda to inaczej wtedy, proszę, abyś przedstawił, na co można liczyć, rozpoczynając pracę.

@Janusz

Jeśli będziesz pracował na umowie o pracę , samochód będziesz miał. Z GPS'em oczywiście. Marka to chyba Audi A3 Firma informuje o GPS'ie . Nie należy się zresztą dziwić . Laptop, telefon też dostaniesz . Jednak handlowcy częściej mają swoją działalność. Swój telefon, laptop. To bardziej komfortowe( nikt oficjalnie nie grzebie po sprzęcie). Wynegocjować możesz zwrot paliwa, jeśli auto masz swoje. Jesteś handlowcem to negocjuj :). Przeczytaj to co napisałem wyżej. CO WYNEGOCJUJESZ TO TWOJE. Jeśli jesteś dobry w robocie handlowca, zarobisz . Jeśli nie, zostaniesz zweryfikowany :) Jak każda firma handlowa. Musi zarabiać

@ktos

Dziękuję za szczegółową opinię, niestety firma obecnie nie szuka przedstawiciela handlowego. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/infomex-sp-z-o-o,4000 znalazłem ofertę rekrutacyjną na stanowisko: specjalista do spraw kadr i płac i specjalista do spraw technicznych. W ogłoszeniach pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz konkurencyjny system motywacyjny. Czy ktoś mógłby wyjaśnić na czym polega i czy premie są uznaniowe, czy wypłacane obligatoryjnie co miesiąc. Chętnie dowiem się także co zwiera pakiet socjalny.

@Janusz

Firma szuka przedstawiciela handlowego: (usunięte przez administratora) Account Manager

@Janusz

Atrakcyjne wynagrodzenia? Stawki zbliżone do płacy minimalnej

@Ragnar

Kolego, dlaczego podszyłeś się pod mój nick i jeszcze z niego kłamiesz ?

Co wchodzi w socjal Infomex sp.z.o.o?

Worker

Ochłap do koperty na niby wigilii ì pakiet medyczny dwie dychy wart.. oszczędności pełną parą bo fitprofit już nam nawet zabrali

workerr

W tym momencie to chyba nic

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Infomex sp.z.o.o? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

ktoś

Wolnym od pracy jest nawet Nowy Rok, Boże Ciało, Święta Wielkanocne ..... Normalnie cud.. Kurcze, kto w pełni władz umysłowych zadaje tak bezsensowne pytanie ....

@ktoś

W Data Center pracują 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Również w innych kluczowych dla klienta działach.

workerr

Dwie godziny krócej się pracuje

Czy Infomex sp.z.o.o organizuje staże dla studentów?

Hanna

Wiesz coś na temat stanowiska programisty.NET w Infomex? Na jakim poziomie trzeba znać angielski żeby się tam odnaleźć? Wiesz coś w tej kwestii?

Nie

Samuel

Podpowiedzcie czy firma w sytuacji globalnej epidemii może prowadzić rekrutacje?

Areth

Mamy 2020 rok, widzę masę negatywnych opinii o firmie z lat poprzednich. Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Czy warto się do nich zgłaszać? Jakie jest podejście do pracownika, atmosfera pracy, szanse na szkolenia, awans, podwyżki? Jak wyglądają widełki?

Czy można w Infomex sp.z.o.o liczyć na jakieś dodatki?

K

Są benefity - karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie

wykonawca

Najlepsza z możliwych firm! Zero problemów z płatnościami, zawsze na czas bądź przed czasem. Tak trzymać infomex! Brawo.

Piotrek

Którzy to ? Dawać ich na patelnie :PP

Jacek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. szkoda, że taka cisza na forum, miałem nadzieję, że dowiem sie czegoś więcej od pracowników a tu cisza jakby makiem zasiał. Mam nadzieję, że jest tak dobrze i nie ma powodów do pisania!!

Lizard

(usunięte przez administratora) Chyba, że ktoś tu chciał sobie zarobić na emeryturkę na którą miał iść i po zaniżonej cenie odkupić z powrotem ;) Jest tyle plotek, że trudno uwierzyć w co wierzyć... Wracając do wątku to powiem Ci @Jacku, że nikt ci tyle nie obieca i nie powie dobrego o firmie jak jej handlowiec reszty domyśl się sam ;)

Karma
@Lizard

Ta akurat z ta emeryturka. A panią dorote n. Ktoś jeszcze pamięta? Paskudna sprawa. Ale karma jest.

semo
@Karma

żywiec pamięta oj pamięta

@Jacek

Jacek, pomyliłeś chyba portal.

@Ragnar

@Ragnar Jestem ciekawa, dlaczego tak właściwie uważasz. Przecież @Jacek zadał takie pytania, które jak jak najbardziej wpisują się w główną tematykę tego wątku. Jesteś zatrudniony w Infomex, czy Twoje konotacje z firmą są nieco inne?

@Iza

Iza, bardzo dobrze, że właściciel portalu zatrudnia takie osoby jak Ty, które starają się moderować dyskusje i prowadzić ją w dobrym kierunku (zauważyłem, że na profilu każdej firmy jest taka osoba) co Wprowadza trochę cywilizacji w rozmowie. Na portal wszedłem kilka dni temu, szukając miejsca gdzie mogę się dowiedzieć więcej o warunkach pracy w firmach informatycznych w Polsce. Przejrzałem kilkanaście firm i nie znalazłem nigdzie ocenianej przez użytkowników pozytywnie. Jarek też to chyba zauważył i stąd jego końcowa konkluzja: „Mam nadzieję, że jest tak dobrze i nie ma powodów do pisania!!”.

@Ragnar

@Ragnar Owszem - staram się dyskusję w taki sposób, aby osoby zainteresowane pracą w Infomex uzyskały dużą wiedzę o tym pracodawcy. Bardzo Ci zatem dziękuję za docenienie mojej roli. Czy wyżej wymieniona firma zaintrygowała Cię na tyle, że zechcesz ubiegać się tam o zatrudnienie?

Iza

@JAR Trzeba przyznać, że bardzo radykalnie oceniasz sytuację w firmie Infomex. Wiemy już, iż przez dłuższy czas byłeś w jakiś sposób z nią powiązany - ale napisz nam jeszcze, jakie stanowisko obejmowałeś. Czy chociaż wynagrodzenie oferowane przez tego pracodawcę było w miarę korzystne?

Iza

@Amen A zatem nie zgadzasz się z użytkownikiem @AR co do wysokości wynagrodzenia. To w takim razie jako ono się dokładnie przedstawia? Czy pracownicy Infomex posiadający znacznie większe doświadczenie zawodowe mogą liczyć na większe zarobki, czy nie jest to brane pod uwagę? Proszę, abyś w następny poście uwzględnił te rzeczy.

AR

Zależy co chcesz robić w tej firmie. O dodatkach zapomnij, nie dostaniesz nic za dodatkową pracę. Poniżej stawki B2B (netto), w widełkach od mid do senior. CxO: 18 - 30k PM: 12 - 18k DevOps: 14 - 22k Programista Python: 10 - 18k Programista .NET: 9 - 16k Programista Java: 10 - 17k Programista Angular: 9 - 16k Analityk: 9 - 15k Tester: 7 - 12k Helpdesk 3 linia: 8 - 17k Admin net: 9 - 15k Admin DB: 9 - 13k Inżynier infra: 11k - 16k Logistyka: 5 - 9k Co do handlowca, to trochę inaczej wygląda, bo z nim ustala się podstawę a reszta zależy od realizacji targetu, przy czym jest on często ustawiony nierealnie do działki którą się zajmujesz. Benefity jakie można negocjować, choć teraz to już chyba standard na rynku, to karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne. Szkoleń nie ma, chyba że jakieś kosmiczne lojalki na 1-2 lata podpiszesz. Jest kawa w kuchni i co jakiś czas owoce. Jak idziesz na urlop to i tak pracujesz zdalnie, bo ludzi jest za mało, albo pali/wali się a ktoś musi to ogarnąć.

Amen
@AR

Te kwoty to bzdury. Amen. Do tego moge od siebie dodać, ze dla mnie było to najgorsze miejsce pracy ever. A wiem ze nie tylko dla mnie. Fatalna od wielu lat opinia nie powstała z niczego.

Iza

@Lizard Serdecznie Ci dziękuję. Twój komentarz jest na tyle merytoryczny, że z całą pewnością posłuży osobom, które chciały dowiedzieć się czegoś konkretnego o tym pracodawcy. Jak długi był Twój staż pracy w Infomex? @Zenek Na oficjalnej stronie tej firmy można znaleźć aktualne oferty pracy. Sprawdź tutaj: http://www.infomex.pl/121-Praca_zywiec Jeśli chciałbyś pracować jako inżynier sieciowy, inżynier wsparcia DC czy account manager, to nie zwlekaj, tylko aplikuj. Powodzenia!

Star Trek

nano, pracownikom IT płacą w zależności od stołka ale przeważnie średnio/kiepsko więc jak alternatywę masz lepszą w tej kwestii to dobrze się zastanów. Do dodatkowych prac wysyłają kiedy popadnie a nie kiedy worker nie ma nic do roboty, więc nawet jak masz roboty masę to niestety dostaniesz więcej. Poprzednik nie napisał jednak nic o delegacjach które są rozliczane. Z każdy wyjazd masz płacone więc to nie zupełnie jest tak że jedziesz za free.

Damian
@Star Trek

Niestety wyjazdy są za free, nadgodziny też.

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Infomex sp.z.o.o? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

ABC

Atmosfera zawsze tam była do bani, szczególnie w centrali w Żywcu. Tam rządzą kolesie, którzy nie mają szacunku dla ludzi. Traktują innych jak zużyte buty, które się wyrzuca. Rotacja wciąż, nawet starzy inżynierowie o inicjałach JP, LB, AR nie wytrzymali i dali nogę. Nawet marketingowo ucichli. Zero postów z tego roku, tak jakby w Boże Narodzenie 2017 świat się skończył. ;-)

Lizard
@ABC

Nie do końca się z Tobą zgodzę, wiesz gdzie pracujesz i z kim pracujesz oraz czego się możesz spodziewać. Robisz 8 godzin i wychodzisz. Jak nie jesteś miękką fają i masz trochę doświadczenia, wiedzy to nie dasz sobą pomiatać. Wykonujesz tyle pracy ile jesteś w stanie a resztę zostawiasz, jak to określiłeś, kolesiom niech się martwią. Marketingowo jest cisza, bo i nie ma o czym trąbić. Lepiej mniej marketingowego szumu, bo później jeszcze klienci będą chcieli takie cuda jak na stronie wyczytali, że im się np. 100 serwerów w 15 sekund postawi ;) Co do samej strony to wygląda jak nekrolog, ale to by się zgadzało z tym co się dzieje w firmie ...

Zostaw merytoryczną opinię o Infomex sp.z.o.o - Żywiec

• Jak się pracuje w Infomex sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Infomex sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infomex sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infomex sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Infomex sp.z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infomex sp.z.o.o