Opinie o Infomex sp.z.o.o w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infomex sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Infomex sp.z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infomex sp.z.o.o w Żywiec

Odradzam poracę w tej firmie, nawet w oddziałach. Firma sprzątająca? To kolego sobie poleciałeś. Obowiązków, o których ci nie powiedzą na rozmowie, albo nie wynikajacych z umowy jest od groma. (usunięte przez administratora) Nadgodziny? Teoretycznie nie istnieją,(usunięte przez administratora) Zatem jeśli masz ochotę sobie poodśnieżać, posiedzieć za free na drugim końcu Polski, Ładować dostawy to zapraszamy do SD.

Z pytaniem

Pojawiła się ostatnio oferta pracy na stanowisko: Sales Manager INFOMEX DataCenter Services we Wrocławiu. Czy ktoś może coś powiedzieć o realiach na tym stanowisku: wynagrodzenie, charakter pracy, warunki, przełożony itp. Z góry dzięki.

Mariusz Max Kolonko

mówię jak jest :)

Redo - 2013-10-28 17:11:48 :) No to wystawiłeś pierwszą, fantastyczną rekomendację pracy w Infomexie, a płynie ona jak domniemywam z samej góry. Zapraszamy do Infomex Service DESK... nic nie trzeba dodawać :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Redo

Widoczne opinie pisane są przez ludzi z jednego działu którzy godzą się na proponowane warunki, psuja atmosferę, ryzykują upadek całej firmy pod względem bezpośredniego kontaktu z klientami(i nie mam tu na myśli działu handlowego) a potem jeszcze skomlą że mają za mało płacone. Drogi Service Desku, weźcie się do roboty w końcu bo takich leni to jeszcze ta firma nie widziała. Jedyne co potraficie to tylko narzekać i podburzać każdego przeciwko sobie. Jakoś reszta pracowników nie narzeka tak jak wy a przecież sami zgodziliście się na warunki. Jeśli wam nie pasuję taka a nie inna posada to macie wybór dość spory w regionie.

Atmosfera - OK, Zarząd - OK, Na warunki finansowe i socjal nie mogę narzekać bo sam się na nie godziłem podpisując umowę i uważam że są odpowiednie w stosunku do kwalifikacji i powierzonego stanowiska. A dla ludzi wyciągających brudy na tym portalu: Co wy jeszcze w tej firmie robicie jak wam nie odpowiadają warunki? Jeżeli jesteście na tyle zdolni to kariera w innych firmach powinna stać otworem?

ziom

Nie kumam co wy od tego Zarządu chcecie. Goście są ok ale role jaka maja taka maja. Co do socjalu przecież to co napisałeś jest nieprawda jest jeszcze medicover czego w 99% firm nie ma , zwłaszcza w Żywcu. Proponuje aby wypowiedzi były bardziej konstruktywne niż kłamliwe wtedy poziom opinii o tym czy innych pracodawcach na tym portalu będzie bardziej wartościowy.

Mała konkluzja, bez jadu i obiektywnie. Bo znów się ktoś poskarży, posty zostaną "zmoderowane" i nigdy nikt się nie dowie jak jest w Infomexie :) Najczęstsze pytania były wcześniej o: zarobki, socjal, nadgodziny... Więc: Zarobki, istnieją :) , są wypłacane w terminie, zatrudniany zna stawkę za którą będzie pracował, bo jest na umowie o pracę, wykorzystując rzeczowe argumenty można czasami coś sobie poprawić, masz dwie ręce - walcz "nothing comes for free..." Nadgodziny, też istnieją, w zasadzie wychodzenie z pracy po 8 godzinach(usunięte przez administratora) Socjal, TYLKO TYLE ile jest wymagane przez Prawo Pracy Pozostałe rzeczy: 1. Atmosfera pracy - jest całkiem znośnie, czasami jest sympatycznie Wyjątkiem niestety bardzo często są relacje szeregowy-zarząd, SZEROKI margines trzyma się razem, ogólnopojęty Zarząd, od czasu do czasu podkupuje kogoś z plebsu, a innego posyła do Hadesu. Członkowie przedstawionych wyżej grup darzą się umiarkowaną sympatią. 2. Praca jako element rozwoju zawodowego, nie jest źle można kilku rzeczy się dowiedzieć, nauczyć, wymienić doświadczenia, zapewniony dostęp do najnowszych technologii OBIEKTYWNIE wybitne osoby zatrzymują się niestety na niezbyt długo - poza nielicznymi wyjątkami, SUBIEKTYWNIE wybitni - tych jest więcej i hołdują regule "im głośniej krzyczysz tym ważniejszy jesteś" :) nawet dosłownie. Pisał ktoś wcześniej o korporacyjnym zadęciu, nie sądzę, raczej przerośnięta łódzka manufaktura XXI wieku.

POSITIVEisONLYtheTURE

Świetny pracodawca, charyzmatyczny Zarząd i kadra kierownicza, wysoka kultura panująca w firmie, stabilne zatrudnienie i naprawdę niewielka rotacja pracowników. Pracowałem w firmie kilka lat, gdyby nie to że życie mnie zmusiło do odejścia pracowałbym dalej. Zaskakująco dobry pracodawca - szczególnie jak na niewielkim żywieckum rynku pracy, gdzie mogłoby sie wydawać będzie z tym problem. Firma dobrze zarządzana i kierowana przez młodych wykształconych ludzi - aż miło pracować dla takiego pracodawcy !! Polecam zdecydowanie !!

Obecny
@POSITIVEisONLYtheTURE

Na pewno pracowałeś w Infomexie? To o czym piszesz, ni jak się ma do rzeczywistości.

zad

nie mam zdania

Czyli umowy sa o pracę? Dają na czas nieokreslony w ogóle, czy to raczej niemożliwe w infomex? Chociaż bony i paczki dla dzieci na święta dają?

Warszawiak

Chyba wczasy od Gruszki a nie wczasy pod gruszą:) A na powaznie Infomex jest ok. Jak pracujesz to jestes. Opieprzasz sie i cie nie ma. Od poltora roku mnie tam nie ma(sam zmienilem) ale milo wspominam i sporo sie nauczylem.

pierwszy

Tak, prezenty masz dla dzieci, a umowy są trzymiesięczne, po czym dostajesz umowę na czas nieokreślony. Bez kitu.

Set

Premia uznaniowa jeśli zasłużysz, umowy normalne i czyste. Wczasy pod gruszą? Trzynastki?? Co ty sobie człowieku myślisz? Jak chcesz mieć takie propozycję to do budżetówki się kieruj a nie do prywatnego przedsiębiorcy.

To jak teraz wygląda system premii w Infomex? Dają umowy o pracę? Istnieje w firmie coś takiego jak wczasy pod gruszą, czy trzynastki?

byly

anonim - 2013-07-11 21:08:20 Witam, a jakie pieniądze można zarobić w Infomexie? Czy oferują normalne umowy czy wyłącznie śmieciówki?Jeśli będziesz super sprzedawcą( bo zakładam że aplikujesz na sprzedawcę) zarobić możesz. Tak jak było opisane w jednym z maili. Wypłatę masz zawsze i na czas. Co do premii - znowu się coś pozmieniało, jeśli chodzi o handlówkę. Co do działów technicznych - nie mam pojęcia . Musisz mieć mocną psychikę :) Jeśli naprawdę nie masz gdzie iść - spróbuj w Infomexie. Chociażby po to, aby się nauczyć paru ciekawych rzeczy i szukaj innej pracy.

Obserwator

Strajk włoski?? A komu z Was jest potrzebny?? Rób swoje a jak masz możliwość przejścia do innej firmy to taką szansę wykorzystaj. Życie i praca nie kończy się na infomex-ie. Prawdopodobieństwo że gdzieś będzie gorzej jest w tym wypadku bardzo małe.

Daniel

witam Pracowałem w Poznaniu od lutego 2012 do konca listopada.umowa po 3 miesiącach próbnego miała byc na stałe - dostałem na 7 miesięcy.od grudnia pracuję w innej firmie.brak zleceń dla mnie brak dalszej umowy. Pozdrowienia(usunięte przez administratora)

someone

Jak sprawa wygląda w Infomexie w Bielsku-Białej ?

KICK

somebody - 2012-10-09 20:38:12 A dlaczego pan/pani aktulany(a) sam nie odważy się ujawnić? Czyżby był osobą fikcyjną?Bo wolno mu - na tej stronie jest taka mozliwosc i ty najwyrazniej tez z niej skorzystałes.

somebody

farszafka

haha, jak to czytam to uszom nie wierzę!! żal żal żal, żółć wylewana wszędzie. Prawda jest taka, że nigdzie nie ma cu (usunięte przez administratora) ie i smoła wychodzi po kilku mc w każdej firmie. Jeżeli człowiek nie umie się dostosować do pewnych warunków no to cóż, żyjemy w wolnym kraju, zawsze można zmienić pracodawcę. Jeżeli firma zatrudnia osoby w celu osiągnięcia jakichś rezultatów, których nie ma, no to PRL się skończył i decyzja jest prosta. Pokolenie Y ma ogólnie problem z pracą i uważa, że pracodawca ma wielkie szczęście, że zatrudnił właśnie ich. Krótko mówiąc w pracy trzeba pracować i to sumiennie z takim założeniem pracodawca zatrudnia. Pozdrawiam wszystkich desperado.

Zostaw merytoryczną opinię o Infomex sp.z.o.o - Żywiec

• Jak się pracuje w Infomex sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Infomex sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infomex sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infomex sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Infomex sp.z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infomex sp.z.o.o