Opinie o Enpol Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Enpol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Enpol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enpol Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik Enpol

Witam, Trochę się rozpiszę, ponieważ w firmie przepracowałem wiele lat i chyba z pryzwyczajenia i ztego powodu ,iż miałem inne źródła dochodów 9własna działalność). Na codzień w firmie panuje dość dobra atmosfera (do czasu gdy nie pojawi się jakiś najmiejszy problem) i na tym plusy się kończą. Niestety wynagrodzenia są sporo poniżej przeciętnej w branży, za nadgodziny nikt nie płaci a nawet nie wolno się o to upomieć, wracasz z trasy wypruty i następnego dnia musisz stawiać się na godzinę. Poza wynagrodzeniem jedynym benefitem jest LUXMed brak innych dodatków. Organizacja raczej leży samemu wszystko trzeba sobie organizować bazy klientów, telefony, materiały itd. Nikt nigogo nie przyuczy z ofertowania czy prawa zamówień publicnych itd.

Manager
@Pracownik Enpol

Czytając powyższą opinię mamy podstawy aby twierdzić, że nie jest to opinia o firmie EnPol sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zajmującej się aparaturą medyczną. W 2019 roku ani w poprzednim firma nie zmieniała personelu ani nie prowadziła rekrutacji. W 90% w firmie pracują specjaliści od ponad 5 lat. Specjalnie dopasowany program rozwoju oraz motywacyjny powoduje, żepracownicy zostają w naszej firmie na długo a spólka inwestuje w "dobrych ludzi". Najwidoczenij konkurencja już nie wie co ma robić i rozsyła nieprawdziwe opinie.

@Pracownik Enpol

Jak wspominał przedmowca i wieloletni kolega z pracy - ta opinia dotyczy innej firmy Enpol.

@Pracownik Enpol

Ciężko się zgodzić z tą opinią być może chodzi o inny EnPol - nie Enpol przy ul. Grochowskiej

Opinia dotyczy firmy Enpol z siedzibą ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa

@Pracownik Enpol

Pan czy A mówi o innej firmie - nie firmie EnPol Sp. z .o.o. z siedzibą przy ul. Grochowskiej 217 gdzie również znajduje się biuro, serwis i magazyny.

Manager Nowy wpis

Klinika Medicaltlwn Nowy wpis

Dzień dobry, Nie jestem pracownikiem formy EnPol ale czytając opinie mam wrażenie, że część informacji jest o innej firmie. Nasza placówka współpracuje od przeszło 7 lat z firmą Enpol z siedzibą w Warszawie zajmującą się urządzeniami medycznynymi i rehabilitacyjnymi i po tych latach współpracy muszę powiedzieć, że był to dobry wybór. Ponad 7 lat i każde zlecenie, zakup oraz obsługa na najwyższym poziomie. Pozdrawiam

Ewa Nowy wpis

Profil chyba jest o innej formie Enpol. Ja mam styczność i współpracuje z firmą EnPol sp. o.o. w Warszawie z biurem na ul. Grochowskiej 217, która dostarczyła do naszej placówki medyczną komorę hiperbaryczną. Jednym słowem! Profesjonaliści. W przyszłym roku planujemy kolejne inwestycje i nie mamy wątpliwości że dostawca technologii będzie forma EnPol. www.enpol-ltd.pl

Specjalista ds. sprzedaży Nowy wpis

Dzień dobry, Pracuję w firmie EnPol z siedzibą przy ul. GROCHOWSKIEJ od przeszło 7 lat i mogę wyrazić swoją opinię po zdobytych doświadczeniach. Nie.wiem czy ten "profil" dotyczy właśnie tej firmy ale może będzie ale mój komentarz może będzie pomocny dla przyszłych zainteresowanych. Firma jest na rynku od 1989 roku, pracujemy w małym zespole ale zarazem bardzo dynamicznym. Dla osób, które szukają wyzwań w szerokiej sferze będzie to na pewno dobre doświadczenie. Firma stawia na profesjonalistow i długaą współpracę nie ma tu osob z "łapanki" dzieki temu w formie technologicznej jaka jest Enpol sprawuje się po prostu dobrze. Oczywicie nie jest to corpo nie ma tu obiecanek sciezki kariery, szczebelkow itd ale za to.jest atmosfera, odpowiednią motywacją i stawianie na rozwój kompetencji za czym idą również wynagrodzenia - rozwijają się , działasz zostaniesz za to wynagrodzony. Co.do warunków pracy - umowy o pracę - zgodnie z wysoką kulturą organizacyjną. Jak już wspomniałam ja też miałam przyjść na rok dwa A jednak zostałam na aż 7 i poki co zostaję ;)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Enpol Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Patrząc na opinie i zakres działalności nie wiem czy to profil firmy, w której pracuję czyli firmy EnPol sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Grochowskiej 217 w Warszawie. Na mnie firma robi do tej pory dobre wrażenie - niewielka firma rodzinna, stawiająca na profesjonalizm i rozwój kompetencji. Prestiżowa branża urządzeń medycznych a dodatkowo młody zgrany zespół i możliwość współpracy międzynarodowej. Dodatkowo z plusów można wymienić duże przestronne biuro z odpowiednim zapleczem (nie jakieś klitki), dobry dojazd do siedziby i elastyczność Zarządu. Oczywiście wszystko nie jest idealne ale po wielu latach pracy jasne jest, że znajdą się aspekty do których można się przyczepić ale z tego co widać zarząd i pracownicy się starają a i co ciekawe zarząd też się angażuje w pracę a nie tylko pierdzi w stołki co daje dodatkową motywację.

Urszula

No jeśli chodzi o pozytywne aspekty to wygląda wszystko spoko, jednak że lubię wiedzieć jak sytuacja ma się z każdej strony to możesz te negatywy wspomniane pod koniec dookreslić?

@Urszula

Pani Urszulą jak wspomianiłem nie wszystko jest idealne - zdarzają się odmienne zdania na dane rozwiązania czy działania itd. ale w moim mniemaniu Zarząd stara się rozwiązywać konflikty i raczej mu to wychodzi. Z minusów mała firma więc małe możliwości awansów stanowiskowych - ale nie tylko stanowisko się liczy.

Czytając powyższe opinie jestem pewny, iż NIE dotyczą one firmy Enpol Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 217/1. Dodatkowo odnoszę wrażenie, iż osoba je pisząca próbuje podszyć się pode mnie i zniechęcić potencjalnych kandydatów do pracy. Pracowałem na stanowisku inżyniera serwisowego przez okres około 15 lat. Poniżej kilka istotnych szczegółów: 1.Firma nieduża z miłą atmosferą; 2.Samochód służbowy również do użytku prywatnego (po godzinach plus weekendy, bez jakiegoś szczegółowego rozliczania km i paliwa) ; 3.Telefon komórkowy z dobrym abonamentem + internet bez ograniczeń; 4.Laptop wymieniany co około 2-3 lata; 5.Abonament LUXMED (akurat nie korzystałem, ponieważ miałem swój własny); 6.Stosunek wynagrodzenia do nakładu pracy zadowalający; 7.Wyjazdy służbowe: -jeśli z noclegiem to budżet na hotel 200-250 PLN. Wystarczająco. -w trudnych warunkach zimowych podróże np: pociągami -po późnych powrotach, rozpoczęcie pracy w dniu następnym z odpowiednim przesunięciem; -nigdy nie miałem problemu z bilansem przepracowanych godzin 8.Dodatkowe premie. Pozdrawiam i zachęcam do aplikowania. Jeszcze jedno. Skoro było tak dobrze, czemu się zwolniłem? Firma Enpol nie miała żadnego wpływu na moją decyzję.

Potwierdzam zgodnie z przedmowcą i mo8m wieloletnim wspólpracownikiem. Kolega zmienił sposób zatrudnienia z wlasnego wyboru. Powyższa opinia jest całkowicie rzetelna. Administrator portalu pomieszał firmy - są dwa podmiotu o nazwie Enpol sp. z o.o.

Zuzanna

Skoro jest zamieszanie, to może podpowiesz, gdzie szukać informacji o ofertach pracy w tej polecanej firmie? Byłabym wdzięczna, bo warunki brzmią naprawdę dobrze.

W pełni się zgadam - przepracowałem tam kilka dobrych lat i do tej pory miło wspominał tą firmę i zespół.

@Zuzanna

Warto obserwować(usunięte przez administratora)i strony internetowe firmy www.enpol-ltd.pl. Jak jak już ktoś wspomiał tutaj założony profil i pierwsze z opinii dotyczyły chyba innej firmy EnPol

Tak, chyba negatywne opinie od pracowników dotycza firmy EnPol ul. Hrubieszowska 2 01-209 Warszawa - firma od elektronarzędzi. jak w nagłówku.

Seedop

Atmosfera w firmie dość dobra. I na tym pozytywy się kończą. Brak podziału obowiązków, każdy robi wszystko i do końca nie wiadomo kto co.... Wynagrodzenie poniżej średniej w branży a wymagania dość spore.

@Seedop

Chyba opinia dotyczy inne firmy EnPol - znowu zamieszanie

Agnieszka

Czy miał ktoś z Was jakieś doświadczenia z tym pracodawcą, czy możecie wypowiedzieć się na jego temat? Chcę dowiedzieć się czegoś o warunkach zatrudnienia na produkcji, współpracownikach oraz atmosferze. Zawsze przed zatrudnieniem lepiej sprawdzić firmę i poznać opinie aktualnych pracowników, dlatego bardzo proszę o pomoc.

praownik

Adres firmy to Grochowska 217/1 - prosimy o zmianę przez administratora serwisu.

admin

Wiesz jakie warunki są w firmie Enpol sp. z o.o., znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Enpol Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Enpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enpol Sp. z o.o.?

Enpol Sp. z o.o.
  • Hrubieszowska 2