Opinie o PKM. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKM.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PKM. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKM. w Tychy

Pasażer

Masakra wieczny problem jest z autobusami nr 1 i nr 4 skandal jeżdżą jak chcą . Najlepiej wycofajcue te autobusy .

Pasazer
@Pasażer

Czy Pan pasażer potrafi czytać ze to forum dla pracowników a nie dla wylewających swoje zale w internecie

@Pasazer

Powinno być : czy Pan paser potrafi czytać, że to forum dla pracowników wylewających swoje żale w internecie nie dla pasażerów?

Odblaskowi

Kierowcy-furmani od poniedziałku wożą w odblaskowych kamizelkach, jak na protestach w Paryżu. Domagają się m.in. 500 zł podwyżki od jaśnie Pana prezesa. Nie zdziwcie się ludzie, jak coś nie pojedzie zgodnie z rozkładem, bo maja furmani zbiorowy pozew słowny, aby nie przychodzić do pracy z wolnego. Nie lepiej zorganizowac strajk, zabloowac drogi, zwłaszcza w okolicy urzędu? Tylko wymyślacie dziecinadę z kamizelkami. I tak prezes z zarządem ma was gdzieś.

tramadol
@Odblaskowi

Jaki przewodniczący związku taki protest.

@tramadol

A z kim protestować? Z tymi na urlopach, czy drugimi pseudozwiązkami? Sam ma zablokować szlaban?

Odblaskowi
@tramadol

Który Olek kierowca?

Pasażer

Witam dziś 27.11.21 linia 69 Kurs Mikołów - Żory przystanek Łaziska dolne II panie kierowców w siwych włosach jak się łapka świeci czerwona to sie zatrzymuje na przystanku a nie jedziesz jak szalony i gwałtownie hamujesz lusterka są od patrzenia nie do ozdoby nie jedziesz z workami kartofli

Podatnik
@Pasażer

Chyba wiem który szofer. Siwy z wąsami, lubi się bardzo czepiać o brak masek, co nie ma nich odpowiedniej ustawy. Pokazuje swoją beznadziejną przewagę władzy jako kierowca, a zaraz robi z siebie gbura i palanta, bo więcej czasu zajmuje się czepianie i kontrolowanie ludzi, co nie należy do jego podstawowych obowiązków.

Potencjalny

Wypowiem się na temat ich poszukiwania pracowników. Byłem w siedzibie na Towarowej zanieść CV. Pani w biurze powiedziała że oddzwonia do mnie w ciągu paru dni. Owszem zadzwonili, po miesiącu, a ponoć od ręki dają pracę. Tak potrzebują kierowców że po miesiącu oddzwaniaja. Jak wysyłałem CV do innych Pkm'ow na maila nie osobiście to każdy kontaktował się ze mną dzień później każdy oprócz Tyskiego. Więc wniosek że chyba pracowników im nie brakuje

Sylwia
@Potencjalny

Wniosek niekoniecznie musi być taki, że chyba w PKM. pracowników nie brakuje. Przedłużanie rekrutacji może mieć naprawdę różne przyczyny. No ale na te moment szukają tylko pracowników magazynowych: http://www.pkm-sa.pl/o-spolce/praca/ Może spróbujesz tam aplikować za jakiś czas?

Zdziwiony
@Potencjalny

Jaki wniosek na brak reakcji na cv? Może należy poinformować ZTM o tej sytuacji bo ta nakłada na PKM kary za nieobsłużenie kursów z uwagi na brak kierowców...myślę że kierownictwo PKM zacznie sie bać o stolki bo osobiście poinformuję kogo trzeba o tym...

@Zdziwiony

Wniosek jest taki,że mimo zapotrzebowania na kierowców Tyski PKM zapomina o potencjalnych kandydatach, którzy uprawnienia do kierowania autobusem posiadają i chcą u nich pracować. Byli moim pierwszym wyborem jeśli chodzi o PKM na Śląsku, ale nie oszukujmy się, oddzwonienie po miesiącu to jest kpina.

Grzegorz
@Potencjalny

Wychodzi na to że nie wystarczy mieć prawo jazdy żeby być kierowcą w komunikacji miejskiej

@Grzegorz

Ok może tak być. Tylko w takim razie niech nie informują, że od ręki dają pracę każdemu kto ma prawo jazdy kat. D. Jest to wprowadzanie w błąd potencjalnych kandydatów.

Pablo
@Potencjalny

Nie wiem jakim cudem czekałeś miesiąc bo ja w 2018 roku zadzwoniłem do kierownika umówiłem się na spotkanie i w tym samym dniu miałem już skierowanie na badanie.... fakt faktem wszyscy opowiadają że Pkm ma problem z kierowcami.... problem nie jest z kierowcami tylko zarządem spółki który daje jalomurzne z której nie idzie wyrzyc A nie wspominając o wymaganiach jakie stawia... kamizelka 10km/H A za niedługo może ogon przyczepią i karza szczekac... i żeby była jasność problem to nie kierowcy tylko wynagrodzenie i darmozjady w krawatach!

Kierowca Autobusu

Rozmowa z panią kierownik odbyła się w miłej atmosferze. Jasno i szczegółowo zostały mi przekazane informacje o zarobkach oraz o organizacji pracy w firmie.

Pytania o wymagane kwalifikacje oraz dotychczasowe doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
juli

autobusy notorycznie sie spóźniają lub nie przyjeżdzają dzieci podotem odpowiadają za to w szkole skandal

Dzień dobry. Chciałem zapytać, jak wygląda praca mechanika w PKM (godziny pracy, zarobki, zaplecze techniczne, ile dni w tygodniu)

@Andrzej

Praca na trzy zmiany . Oprócz weekendów. Nowa hala. Zarobki coś pewnie ok 3 tyś na rękę a może nawet mniej. Najlepiej podjechać i porozmawiać z kierownikiem działu napraw. Oprowadzi , pokaże i się dogadacie co do płacy

Jestem zainteresowany pracą jako przyszły kierowca autobusu. Jak wygląda wypłata na rękę, po ile godzin się pracuje, jakie są premie i jak wygląda grafik.

kierowca
@Zainteresowany

Praca ciężka , zarobisz z premiami (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) netto , obecnie są nadgodziny będziesz szarpał 6 dni w po 10 h to zarobisz z (usunięte przez administratora) netto ale pod koniec tygodnia nie wiesz jak się nazywasz , ludzie uciekają dlatego taka rotacja

Kierowca
@kierowca

Co już nie można nakreślić prawdy co do zarobków nowym pracownikom bo admin cenzurę klepnie, to tak jeszcze raz 2800 netto z sobotami, niedzielami z nad godzinami wychodzi 3200 do 3500 netto ale to już jest masakra

Przecier

Firma nie posiada szacunku dla drugiej osoby plotki ploteczki są na porządku dziennym Szanowna Pani dyspozytor K. k pozwolę sobie bez nazwisk żeby nie było że kogoś szkaluje opowiada historię wyssane z palca zamiast się zająć swoją praca to pociska pierdoły kierowcy nie wszyscy ale większość to czyste przedszkole przychodzą wybierają linie są bardzo zmęczeni swoim lenistwem i nierobstwem na koncowych przystankach lubią opowiadać historię niczym opowieści z narni pieniądze są tak duże że niewiadomo z której strony na to patrzeć segregacja kierowców na tych co jeżdżą lepsze linie i gorsze ogolnir nie polecam atmosfera bardzo zła chodzi się jak za karę do pracy kierowców zmusza się do chodzenia po zajezdni w kamizelkach najlepiej to im kagańce dajcie ikombinezony żeby bardziej jeszcze przypominali kosmitów busiki niczym latające spodki kosmiczne pod kopuła grawitacyjna ciągle się psują i jeżdżą na serwis z nimi

Łysol
@Przecier

Wspomniana pani dyspozytor była kiedyś nie do zniesienia , można by wręcz powiedzieć że podchodziło to pod (usunięte przez administratora) ale zmieniła jakimś cudem nastawienie jak pojeżdziła na linii. Obecnie się jakoś dziwnie przymila

@Przecier

Jak Ci tak strasznie źle to się zwolnij.

Po Komunikacji Miejskiej

Totalne (usunięte przez administratora) więcej zarobi się na strefach przemysłowych skręcając śrubki, 2700 zł netto, nawet na rachunki ledwo co starcza i żadnego weekendu wolnego, ani to czasu do rodziny ani gdzieś na piwo wyskoczyć

Co za kraj

Ogólnie nie polecam tej firmy , ponieważ za wstawanie w nocy 3, odpowiedzialność za ludzi i sprzęt , pracę w weekendy , święta , dojazdy do pracy Mikołów, Orzesze , Bieruń płacą 2800zl netto , a do tego dochodzą kary za brak kamizelki bądź obciążenia za uszkodzenia wozu , obecnie brak nadgodzin więc można zarobić mniej

Witajcie, czy system pracy przewiduje wolne weekendy? Jeśli tak, to ile ich jest w miesiącu?

Kuba

Witam Dzisiaj tj.16.12.2020 o godzinie 6:10 na przystanku Orzesze szkoła kierowca busu(starszy pan) nr.636 widział mnie na przystanku (stoję tam zawsze w każdą środę) i się nie zatrzymał (a jestem pewny że mnie widział bo gdy przejeżdżał obok mnie to ominął mnie jeszcze szerokim łukiem, nie wiem co z tym kierowcą nie tak gdyż zawsze gdy wchodzę do busa to kasuje bilet i siadam na wolnym miejscu i jestem cicho). Bus kursuje z przystanków Orzesze szkoła do Knurów szpitalna. To co ten kierowca dzisiaj zrobił jest bardzo nie grzeczne.

wróg 54

Autobus numer 54 mimo obecności osób na przystanku przejechał go, ponieważ stwierdził ze nie ma dosyć miejsca dla niego za już odjeżdżającym autobusem. Przystanek Imielin Hallera godzina 21:36 kierunek Tychy Lodowisko. Kierowca to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) przez którego nie mogłem wrócić bezpiecznie do domu tylko byłem zmuszony błąkać się w ciemnościach po nieznanym mi mieście.

Przyjmują szoferów jeszcze, czy trzeba napisać na fb do prezesa Miłosza?

Pasażer

Kolejny raz po roku czasu muszę napisać jak zwykle złą opinię co do zabrudzonych autobusów. Wieczorem ja się jedzie, nie widać gdzie się dokładnie jest, bo tak są zabrudzone szyby. W dzień to widok syfiastych busów odstrasza. Nie można 5 min poświęcić na przetarcie szyb?, zwłaszcza tylnej, gdzie już wogóle nie widać nr linii. Katowice, o dziwo!- zawsze mają czyste, a jest większy (usunięte przez administratora) tam, niż w Tychach. Rachunek prosty- zajezdnia na Towarowej oszczędza na myciu. Prezes niech to zauważy i dziennie się będzie zgłaszać do jego administracji, zeby pasażer mógł jeździć w czystych w busach, za które płaci poprzez bilety przecież.

Jaka umowa obowiązuje w PKM. podczas okresu próbnego?

Kierman

Umowa o pracę, ale stawka powala z nóg.

Gosia

Słuchajcie, ale to nie miejsce gdzie komentuje się kierowców.

@Gosia

Gdzie lepiej? Prosto do kierownika zgłaszać?

wiktoria

kierowcy autobusu 42, linii E, kursujacemu o 9:30 17.12.19, tylko zyczyc powodzenia, bo z taka "uprzejmoscia" daleko nie zajdzie;)

Co rano dzieje się w autobusach to katastrofa. Połączenie 54 rano jest zatłoczone. Powinniście wysyłać większe autobusy, bo ludzie stoją na sobie. Kierowca każe się cisnąć między ludzi z tyłu, aby wysiąść, ale nie ma miejsca, by to zrobić. Po drodze łatwo staranować inne osoby.

Na1522

Autobus 21 nr 386 wiecznie opóźniony okolo 40 min Autobus f nie otwiera drzwi mimo stop Takze spóźnienia rano gdy normalny człowiek chce zdążyć do szkoly lub pracy a z tego przystanku nie ma innego autobusu oprocz wymienionego wyżej

Zostaw merytoryczną opinię o PKM. - Tychy

• Jak się pracuje w PKM.?

Zobacz opinie na temat firmy PKM. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKM.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKM.?

Kandydaci do pracy w PKM. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKM.
2.6/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Towarowa 1
    43-100 Tychy