Opinie o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fibar Group S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fibar Group S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Wiepo

Słuchaj Tom może miałbyś na tyle odwagi, żeby się nam przedstawić? ! Nie oczerniaj ludzi, których nie znasz i z którymi nawet nie miałeś okazji pracować, pamiętaj że to oni pracują na to, żebyś Ty co miesiąc miał wynagrodzenie! Pozdrawiamy Wiepo

Były pracownik.

Powiem tak, praca nie jest tragiczna jest kilka nie dociągnięć. Problem to chaos który często przekładał się na atmosferę. I możliwe że jest tak jak mówi przedmówca, za mało prezesa który tupnął by nogą i zaprowadził porządek. Jednak pytanie czy by mu się smutno nie zrobiło jak by to zobaczył.

Tom

Ciekawe rzeczy ludzie tu wypisują o fibaro ale prawda jest nieco inna. Dzisiejszy fibar group to nie to co kiedyś, firma podzielona jest już na 4 odrębne części i jako pracownik dzialu R&D pracujący ponad 2 lata powiem ze przemiana jest niesamowita i zdecydowanie na korzyść na czarnkowskiej i lindego super atmosfera, mega ludzie i normalni kierownicy. Często bywam na wiepofamie i wiem z wlasnego doswiadczenia ze tam jest mega jazda i (usunięte przez administratora) Zasługa jest to jest napewno zdziczałej kadry zarządzającej ktora zamiast zabrac sie za organizacje to sciemnia i kombinuje, oczywiscie jest tez sporo ludzi w fabryce po prostu z lapanki, ci bezmyslni i totalnie niezaangazowani w prace powinni zostac usunieci juz dawno. Wg mnie caly probem wiepofamy polega na tym ze prezesa jest tam jak na lekarstwo i on nie wie co tam sie tak naprawde dzieje. Nie mozna jednak pod plaszczykiem wiepo mowic ze caly fibar to syf. U nas jest naprawde fajnie. Pozdrowienia ze smochowic.

zainteresowany

chyba faktycznie nie warto sobie zawracać głowy tą firmą - bałagan totalny - byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i była opowieść jak to w tej firmie jest cudownie jak się rozwija szybko i jak wielu pracowników potrzebują. Rekruterzy też słabo przygotowani. Mieli oddzwonić i nie oddzwonili - gdy sam zadzwoniłem to nadal mnie zwodzą, że rekrutacja w toku.(usunięte przez administratora)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
xyz

co nowego w firmie? ktoś? coś ?

niewinna :P

Gdzieś mnie się to obiło o uszy ..... a może nawet i w ręce wpadło ....

Greg

Graficy są na dużej rotacji. Był grafik który posiedział 2 dni, inny 2 tyg, inny pół roku ale każdy sam odchodził.

senior

Szukają operatora edm i wedm, z dodatkową opcja obsługi frezarki cnc, ciekawe czy płacą dwie pensje bo to dwie różne bajki. Ciekawe czy ktoś z drążarek się zwolnił czy potrzebny jest drugi człowiek?

lucjan

Co jest z tą firmą? Oni co chwilę szukają grafika. Może mi ktoś opisać czemu tak się dzieje? Dużo osób widzę że schlebia sobie tam pracę

Yoda

Widać nie przeszedłeś okresu próbnego i teraz płaczesz jak to jest źle w fibaro. Ludzie na okresie próbnym są brani pod uwagę na nadgodziny pod warunkiem, że spełniają normy o czym brygadzista informował podczas rekrutacji, więc możesz mieć pretensje tylko do siebie. Nie zgodzę się z Tobą również, że zajęcia są monotonne. Można się bardzo dużo nauczyć i nabyć wiedzy z dziedziny elektroniki. W temacie brygadzisty Kamila to nie wiem co Ty masz mu do zarzucenia. Potrafi zmotywować całą grupę, przez co można się dużo lepiej zorganizować i wtedy sama praca wydaję się być przyjemniejsza. Chyba nie pracowałeś w innych firmach.. fibaro duży plus + !

tyyyyy

Popieram Pana/Panią - vxv. Jeśli ktoś sam stwarza sobie sytuacje do wyrzucenia go z pracy to jego problem. Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i przyznaję otwarcie, że jest to najlepsza firma w jakiej dotychczas pracowałam: - umowa o pracę - praca od poniedziałku do pt- co prawda na 2 zmiany, ale nie narzekam, - płatne nadgodziny! - przyjemna atmosfera, brygadziści fajni, A jeśli ktoś nie lubi prostej i spokojnej pracy to ja już nie wiem co komu odpowiada:)

vxv

Jeśli ktos sam stwarza nieprzyjemne sytuacje, to niestety zostaje wyrzucony z firmy. Firma dba o pracownikow, moze nie jakos super ekstra, ale okolocznościowo zawsze zostajemu nagrodzeni. Dodatkowo firma idzie na ugody w roznych wyjatkowuch sytuacjach. Co do atmosfery - kierownictwo i brygadzisci jak najbardziek ok, mozna smialo porozmawiac, pozartowac, z kazdym problemem przyjsc (i zostanie on rozwiązany), wszyscy odnoszą sie do siebie z szacunkiem i kulturą, nie ma krzykow i tzw. "poganiania". Co do zarobków - ile sobie wynegocjujesz, tyle będziesz miał. Fibar Gruop godny polecenia. Pozdrawiam :)

Arek

A te zarobki to netto czy brutto? Ponoć można robić godziny dodatkowe np. w soboty. Pytałem się na razie ochrony i mówili że pracownicy Fibaro dostają dodatkową kasę w kopertach. To ile można wyjść na rękę z tym wszystkim?

radzio

a Fibar wiepofama cos dał pracownikom na święta? jakąś kasę albo bony?

To jakie są zarobki na produkcji w Fibaro w Wiepofamie? Niech napisze ktoś kto tam pracuje.

lil

Pracuję w tej firmie ponad pól roku i tak pensja zawsze wpływa na czas, nadgodzin w tygodniu nie ma, są pracujące soboty dla chętnych płatne 15/h, wypłacane do ręki.Z tego co się orientuję na produkcji (fas) jest stała pensja 1600 netto, praca na dwie zmiany. Praca jest lekka ale czy przyjemna to już niestety zależy gdzie się trafi. Szkolenia owszem są ale dla wybranych, o tym dbaniu o pracownika jak mało która firma to "lekka" przesada, mówi się dużo i obiecuje a dalej jak wszędzie. Ale może koleżanka luna przybliży temat i opowie jak firma dba o nas bo może o czymś nie wiem :). Chamski przełożony?? Nie słyszałam ani razu żeby taka sytuacja miała miejsce,rozmowy z brygadzistami lub kierownikami są zawsze kulturalne, przynajmniej na mojej zmianie. Atmosfera jest jak w każdej pracy są ludzie fajni i tacy przy których lepiej się nie odzywać. Ogólnie jednak polecam pracę w tej firmie bo raczej nigdzie nie ma takiej bez wad.

@lil

a na FASie to najniższa pensja, te 1600 netto? ktoś wyżej pisał ze ma dostać 1370 na rękę. A wypłata za soboty to w kasie? 15 netto za godzinę czy brutto?

luna

Jestem w szoku czytając te opinie o Fibar. Pracuje w tej firmie 3 lata, i znam większość szefostwa wraz z prezesem. Nie wiem co trzeba zrobić aby ktoś z przelozonych był chamski??? Ja jestem na wiepofamie ale wczesniej pracowałam na czarnkowskiej i od kiedy pamietam kierownictwo było zajebiste! Praca jest zmianowa, wynagrodzenie faktycznie do najwyzszych nie należy ale jedno trzeba oddać o pracownika dbają jak mało która firma. Na Wiepofamie od jakiegoś czasu mamy nowego dyrektora i facet jest naprawde ok. Moja zmiana (pracuje na FASIE) jest mega! Nadgodziny wypłacone zawsze. Na początku tego roku były opóznienia w rozliczeniach nadgodzin z powodu byłego kierownika (który wg mnie był opozniony w rozwoju) od czasu jak doszła nowa kadra kierownicza i nowy dyrektor jest (usunięte przez administratora) Fakt że kiedyś (ze 2 lata temu) - jak była to jeszcze mniejsza firma było lepiej bo mniej ludzi i sie wszystkich znało ale teraz tez narzekać nie można. W mojej ocenie firma godna polecenia, wciągnęłam kilka koleżanek i też są zadowolone. Opinie piszą albo malkontenci albo byli pracownicy albo chodzi o jakieś inne wydziały tej firmy. Na Wiepofamie napewno jest cool :)

flora
@luna

a na czym polega dbanie o pracownika jak mało która firma?

luna

Nadgodziny są płatne ? Co oznacza "chamskie zachowanie szefostwa" ? Chciałam aplikować do biura, ale nie wiem jakie są warunki ? Czy ktoś wie jakie wynagrodzenie oferują, jaka jest atmosfera?

joseph

+ wynagrodzenie na czas + zatrudnienie na umowę o pracę + szkolenia - niejasne warunki(brak jednolitych zasad dla wszystkich pracowników) - nadgodziny - chamskie zachowanie szefostwa

Zostaw merytoryczną opinię o Fibar Group S.A. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Fibar Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibar Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibar Group S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibar Group S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibar Group S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibar Group S.A.