MG System

Piaseczno

Opinie o MG System

BadBoy 2010-05-11 22:40:40
Zarobki to na umowie 1100zł a do reki 12zł/h. I wieczne obietnice że będziemy mieli tyle na papierku co dostajemy pod ladą. Szef całkiem ok gdyby nie fakt że trzeba raz w miesiącu płacić [usunięte przez moderatora] . Jak bym miał możliwość to bym tu nie pracował.
klient M.G. System 2011-02-11 19:18:00
Najgorsi dranie. Notorycznie wyłączają internet wieczorem w piątek i święta. Po 16 już nikt telefonów nie odbiera aż do poniedziałku -tłumaczą że są małą firmą i nie stać ich na infolinie ale na zdzieranie z klientów opłat w wysokości = neostrada x 2 tak.
gość 2011-09-12 12:32:51
Nie wiem, jak się u nich pracuje, ale jako dostawcy internetowego zdecydowanie nie polecam. Tak jak zostało już powiedziane - non stop awarie w weekendy, kontakt tylko w dni powszednie, nawet nie do 16.00 (ostatnio i o 15.15 nikt nie odbierał), mimo że na fakturze podają, że serwis działa do 20.00. Do tego 50 zł za 512 kbps, czyli ceny cokolwiek niedzisiejsze. Nie warto!
paweł 2013-09-29 23:46:46
Marek ta firma już istnieje tylko na papierze......
wwww 2016-07-14 16:10:30
Meble wykonuje firma ze Szczecina. MG System z Piaseczna nie istnieje od 4 lat.
Zostaw swoją opinię o MG System - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MG System