Opinie o Leadec Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leadec Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leadec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leadec Sp. z o.o. w Komorniki

Co z tego że wygląda jak wygląda , jak nie ma żadnych pomysłów na poprawienie chorej atmosfery na wydziałach .Od pomysłu do pomysłu i nic z tego nie wychodzi .Szkoda że pani dyrektor nie potrafi lub nie chce spotkać się z załogą , może dotarłoby do niej, że ten człowiek się do tego nie nadaje ( kierowania zakładem ) .Kierownikowi najlepiej wychodzi zastraszanie pracowników i oszczędności na wszystkim co się da .Od narzędzi , szkolenia ,po nadgodziny zmianowych ustawiających się kiedy chcą jak chcą .To się nazywa gospodarność zakładowa przynosząca oszczędności . Ludzie się zwalniają , szukają normalnej pracy .Bez chamstwa i takiej obłudy jaka jest tutaj .Teraz odeszło 5 osób , w kolejce są następni .źle to świadczy o takiej firmie , mającej kiedyś dobrą renomę .

Jojo

Dlaczego wy tak nie lubicie swojego kierownika to przecież taki dobry menago chwalony przez prezesa na każdym kroku. Taki ładny zawsze elegancki i ten włos na głowie uczesany

TUL

Dobre heheheh najlepiej jak by w Raumie postawili taką szafę z MISIA i można by było pośpiewać :)))) Łubudubu Łubudu niech nam żyje (usunięte przez moderatora)kierownik TULU niech żyje NAM .... a to śpiewałem ja(usunięte przez moderatora) ehehehhehehheh Podobno będzie nowy kierownik na utrzymaniu Ruchu to też byłem ja (usunięte przez moderatora) P.S Do Pana Kierownika to tym razem ile jest chętnych do pracy na 1-no miejsce bo ludzie się zwalniają a nowych nie widać oj nie widać.Może trzeba wyłapać (usunięte przez moderatora) w końcu sztuka to sztuka taka złudna nadzieja jak i Idee zaszczepiane przez (usunięte przez moderatora)

A kim ty jesteś że , chciałeś zrobić karierę .Upadłym specjalistą , zwykłym robolem ,który liczył na fuksa .Nie tak łatwo , wkraść się w łaski szefa .Albo graj w piłkę , albo bądź lojalny wobec jedynej słusznej władzy i bez zmrużenia oka wykonuj polecenia przełożonych .Nie podskakuj zbyt wysoko , a przede wszystkim nie myśl ,bo ma kto zadbać o to . Myśl przewodnia firmy .Nie myśleć .Ślepo wykonywać polecenia i już.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Leadec Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko ELEKTROMECHANIK INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH.
Pracownik TUL

To jest przykre myślałem że zrobię karierę w HSP , ale niestety mnie wykręcił i muszę teraz na Lini robić.Nie polecam angażowania się , bo i tak zostanie się oszukanym przez zacnego pana Kierownika

TUL

Podobno nowa umowa jest na 4 lata , ciekawe na jakich zasadach (ile osób tym razem będzie do zwolnienia).Nadchodzi karmagedon następne lata kierowania firmą przez (usunięte przez moderatora)

hahha dobre widzę że nic się nie zmieniło :)) szkoda że tego nie widzę Ludzie ten(usunięte przez moderatora)to cienki Bolek , pamiętam jak chodził w jednym sweterku i ledwo miał na bułkę z masłem a teraz cwaniaka zgrywa. Prawda jest taka że wysoko zaszedł w HSP ale z większym hukiem spadnie .Życzę z całego serca mu tego za to że jest taki fałszywy i obłudny

Pracownicy

Do Kierownika(usunięte przez moderatora) Dlaczego ci co grają w piłkę mogą bezkarnie wychodzić sobie szybciej z pracy bez ponoszenia kary pisemnej ??????? Czy to może dlatego , że podają ci cały czas piłkę utwierdzając w przekonaniu , że jesteś niezłym piłkarzem hahhahahahah tylko słychać masz(usunięte przez moderatora)śmiechu warte

Jojo

Długo jeszcze będziecie płakać na forum. Dlaczego raz na zawsze nie załatwicie sprawy zgłoście to wszystko nie do zarządu - bo nie ma do kogo tylko do Państwowej Inspekcji Pracy. Zobaczymy jak wypadną po kontroli, co certyfikat, jakości dalej mają ( tylko jak sie czyta i słyszy opinie to nasuwa sie pytanie, jaki certyfikat i jakiej jakości)

PRACOWNICY

A oto parę przykładów kim jest nasz kierownik (usunięte przez moderatora) Niektóre cechy i zachowania mogące utwierdzić nas w przekonaniu, że nasz szef raczej nie preferuje miękkiego, partnerskiego sposobu zarządzania: -wyraźnie pokazuje, że chce mieć bezwarunkowy wpływ na innych, -zależy mu głównie na budowaniu swojej pozycji kosztem członków zespołu, którym kieruje -wszelkie polecenia wydaje tonem rozkazu, a jako podstawowe narzędzie „motywowania” stosuje kary – szykany słowne, publiczne wytykanie błędów, wyśmiewanie -często na swoich najbliższych współpracowników wyznacza ludzi uległych i posłusznych, niekoniecznie natomiast kompetentnych Może w końcu Zarząd otworzy oczy i zobaczy kogo dał na te stanowisko , przecież te zwalnianie się ludzi nie jest spowodowane nagle lepszymi zarobkami!!!!!!!!!!!! A to do (usunięte przez moderatora) nie kasuj tych opinii i nie pisz do administratora , za każdą skasowaną opinię zostanie tu na nowo napisanych kolejne 5 lub 10 . Może coś w końcu dotrze do Ciebie Chłopie

TUL

ZAANGAŻOWANIE to jet taka forma płatności którą można dzieci wykarmić .Ten nasz kierownik (usunięte przez moderatora) to nie ma wstydu dał bym mu dzieci niech je zabierze np.do OKEY Parku - bo sam często w Głogowie bywa ale w innej sprawie :))))

Hmmmm dlaczego ludzie się godzą na wspólne szafki , przecież parę osób odmówiło :)) I co im może (usunięte przez moderatora)zrobić:)) to jest niezgodne z prawem. A w świetle prawa ten kto przyczynia się do łamania prawa jest współwinny.Najlepiej niech załatwi szafki jego piesek (usunięte przez moderatora).Jeśli myślicie że (usunięte przez moderatora) wam da premię to się grubo mylicie on te premię daje swoim tylko .Np specjalista z zawodówka -(usunięte przez moderatora) Śmiechu warte ale ta firma spadła na psy jeśli jesteś niewykształcony lub przymilać się potrafisz to leć do Hormanna (usunięte przez moderatora) CI ZAPŁACI :))) hehheheheh............Były sprzedawca krawatów z Przemkowa

A idąc dalej można by dać szafki np wspólnie z tych samych miejscowości, albo bloków. I co się głupio pytasz a skąd mają brać pieniądze na wypłatę. Ty się ciesz ze nie każą tobie na razie przychodzić we własnej odzieży do pracy. A tak na poważnie zobacz ogólne przepisy bhp Masz mieć szafkę osobno na odzież czysta i osobno na odzież brudna. Zgłoś sprawę do PIP jest tam taki telefon i pozostaje nie bez odpowiedzi. Zobaczysz jak szybko znajda się szafki i wiele innych rzeczy. Ale przecież wy macie certyfikat bhp

~ wyjątkowy

A ja chciałem zapytać, jak w stosunku do przepisów BHP traktować decyzję o użytkowaniu szafek ubraniowych ? Moje pytanie doskonale zrozumie każdy z TUL - u, zastanawia mnie też, dlaczego szafek nie mają wspólnie osoby o tym samym numerze buta , byłyby dodatkowe oszczędności.

ojoj

Oj dużo zarobisz tyle że nie zdołasz tego wydać. Firma jest super a kierownicy jacy extra no a zarząd w samych superlatywach oby tak dalej.

witam, ile można zarobić na początek jako automatyk?

Jojo

I mają certyfikat zarządzania tylko czym lub kim?

blokersik

Firma cudów jest takich wiele ale ta jest WYJĄTKOWA od kierownictwa po załoge jeden do drugiego zęby szczerzy a za plecami suchej nitki nie zostawia kazdy robi w g...acie ale to pewnie przez stres przed kierownikami i jeszcze bystrzejszymi ja woda w toalecie zmianowymi Wszyscy sa NAPRAWDE WYJĄTKOWI

zadowolony

A chłopaki przejęci z Mutry w SKF Poznań są zadowoleni z pracy w hormannie. Dobrze zarabiają i nie wędrują po Polsce:)

Zostaw merytoryczną opinię o Leadec Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Leadec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leadec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leadec Sp. z o.o.?

Leadec Sp. z o.o.