Opinie o NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA" w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA" w Płock

Zawiedziona.

Również nie polecam. Nas 4 msc. Dziecka doktorka nie chciała przyjąć bo zmęczona była. Koszmar. A pani pielęgniarka od szczepień twierdzi że zamiast 500 + dawać ludziom to powinni szczepionki w to miejsce refundowac.

Bardzo nie polecam osrodka rehabilitacyjnego rodzina. To , co tam się wyprawia, jak obsługiwany jest pacjent jest kpiną i jakimś żartem. Żadnego szacunku do osoby. Wyznaczają czas na stawienie się na zabiegi a potem siedzi się godzinami. Moja żona zamiast się relaksować, leczyć to wychodzi zdenerwowana i oburzona. Gdzie jest menager tego przybytku?Kto ustala takie dziwne prawa? Dlaczego pracownicy sa tak nieprzyjemni i jeszcze pyskują? Jeżeli źle im się tam pracuje niech zmienią to w tej instytucji lub zmienią pracę. Dobry fizykoterapeuta znajdzie wszędzie pracę. NIE POLECAM! SZKODA CZASU I NERWÓW!!!!

ewa

Każdemu kto szuka poradni rodzinnej serdecznie odradzam to miejsce. Brak ludzkiego podejścia do pacjenta. Syn przyjmuje na stałe leki, pani doktor której nazwiska nawet nie chcę pamiętać orzekła, że absolutnie poza kolejnością nie wypisze, bo na receptę trzeba się zapisać, by po 2 dniach dopiero ją odebrać. Pani pielęgniarka nieprzytomna, pół dnia trwało zanim odszukała kartę szczepienia dziecka, którą umieściła wśród kart dorosłych. Od godziny 8 rzekomo jest rejestracja a o 8.20 nie ma już żadnego numerka. Notorycznie nie można się dodzwonić, a jeśli już to włącza się sekretarka. Raz na pobraniu krwi pani pielęgniarka nie umiała tego zrobić i odesłała mnie na szpital na Kościuszki twierdząc, że mają tam większe doświadczenie. Cyrk i bałagan na kółkach. Przychodnia jest przereklamowana i nieprzyjazna dla pacjenta. Z wyprzedzeniem nie można się zapisać ani od ręki nic w ogóle załatwić. Wszystkim odradzam to miejsce, w którym lekarze zapomnieli, że są dla ludzi a nie przeciw ludziom. Swoje rodziny niech leczą tak, jak traktują potencjalnego pacjenta - protekcjonalnie i z góry. MIEJSCE TOTALNIE NIEPRZYJAZNE DLA CHOREGO.

Pacjentka

Jednym słowem tragedia!! Z cudem można się dodzwonić do przychodni, personel niekompetentny, komunikacja z pacjentem na zerowym poziomie, gubienie kart pacjentów na porządku dziennym, nieinformowanie pacjentów o tym że lekarz specjalista nie wypisał recepty na zamówienie. I wiele wiele więcej. Nie polecam ani przychodni rodzinnej ani specjalistycznej ani rehabilitacyjnej. ODRADZAM !!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
pacjent

Dobry fizjoterapeuta posiada ogromną wiedzę teoretyczną: anatomia czlowieka, fizjologia, biomechanika, szereg kursow , doświadczenie i pasje wykonywania zawodu. Polecam przychodnie rehabilitacyjna na Tysiąclecia tylko tam korzystam z zabiegow.

merry6

ja tam znam osoby zadowolone z ich opieki medycznej, i nie ma się co dziwić taki niepubluiczny zakład oferuej znacznie większy komfort zabiegów niż państwowe zakłady,. ale widzę takim jak ty się nie dogodzi

on

witam korzystalam z zabiegów fizjoterapeutycznych w Rodzinie porażka teraz chodzę i się leczę prywatnie ta Pani najstarsza Joanna z zespołu kt tam pracuje,wykonywala mi mobilizacje kręgosłupa chrońcie się przed tą kobietą.

Assia

Koszmar, lekarz Wideński to chyba zapomnial, ze komuna się skonczyla. Tragicznie niegrzeczny, nie mily, traktuje pacjenta jak zlo konieczne, nie dajesz mu kasy tylko masz skierowanie z NFZ jestes zerem.

dzielny pacjent

Podejście do pacjentów jest tragiczne, wiecznie brak miejsc by dostać się do lekarza, szczególnie pediatry, dodzwonienie sie tam graniczy z códem. Niby tacy dobrzy specjaliści a większość nie ma pojęcia o leczeniu ludzi. Nawet do leczenia zwierząt bym ich nie polecił bo pewnie też by coś zpaprali. NIe wiem czy to prawda, że pielęgniarki maja z góry nakazane aby [usunięte przez moderatora] pacjętów ale to co tam się dzieje jest karygodne!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA" - Płock

NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • al. Jana Pawła II 39
    09-410 Płock

NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"