Opinie o NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA" w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA" w Płock

Anna Nowy wpis

W tej przychodni nie leczy sie, tylko aplikuje choroby np. okulista Pan Rezner po badaniu zalecił mi okulary do czytania z +3 dla mnie teraz odpowiednie na +6,6, to jakaś paranoja. Zastanawiam się czy ten Pan ma specjalizacje okulisty-nie polecam tej przychodni, szkoda czasu

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"?

! Nowy wpis

Tam zawsze był, jest i będzie problem z zarządem. Każdy kto pracował lub pracuje wie o co chodzi...

Jacek Nowy wpis

Dlaczego tu taka cisza?Napiszcie jak się pracuje wam?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
Zadowalcz

RODZINA

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby starać się o stanowisko w tej firmie?

Witam wszystkich chcących tam pracować. Praca jest powyżej możliwości człowieka, w fatalnej atmosferze, nic co powie [usunięte przez moderatora] nie jest pewne na 100%, decyzje są podejmowane z dnia na dzień i bez konsultacji z nikim, praca na umowę zlecenie to standard nie słuchajcie obietnic o umowie o pracę, pensja w wysokości 600 zł za pół etatu na którym robisz za 3 osoby, [usunięte przez moderatora]wymaga rzeczy niemożliwych, robienia kilku rzeczy na raz, kłamania ludziom i tym podobne akcje są tu codziennością, bardzo dużo porządnych ludzi odeszło z tej spółki bo nie wytrzymali atmosfery i ciężkiej pracy. Nie polecam nikomu pracy bo nikt ich tam nie doceni.

Potwierdzam, to prawda. Odeszło z przychodni wielu bardzo dobrych specjalistów dokładnie z powodów o których piszesz. Niekończąca się rotacja jest niemal domeną tej placówki. W dobrym miejscu pracy ludzie chcą tworzyć stabilny zespół, co jest nie do osiągnięcia dla tejże przychodni.

Witam Jeśli chciałby ktoś skorzystać z wizyty u neurologa ostatecznie odradzam! Brak podejścia do pacjenta a tym bardziej porozumienia się z nim, brak jakich kolejek pytań, a tym bardziej odesłanie pacjenta z kwitkiem bez zajrzenia w kartotekę badań.

@Anonim

Polecam bardzo dobrego neurologa - doktor Miecznikowską. Pracowała tam kilka lat i się zwolniła, jak większość dobrych specjalistów. Aktualnie pracuje w przychodni przy Chemików i na Rembielińskiego. Świetny lekarz, jak mało kto w Płocku

Faja

Jedna wielka rodzina każdy komuś hahah

Olga

To nie jest forum dla pacjentów a dla pracowników. Liczyłam, że dowiem się coś więcej o pracy i czy rekrutują aktualnie.

Twój stary pijany

Omijajcie to miejsce Szerokim łukiem na recepcji siedzą idioci. Czekanie w kolejkach po 3 godz na jakiegoś debila który dostaje pieniądze za nic nie robienie - pseudo lekarza. Moje sugestie dla NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA": Zamknijcie działalność Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić się

Nica

Dodzwonic sie to graniczy z cudem panie odkladaja telefon wiecznie zajety

@Nica

Kwestie organizacji zapisów warto zgłosić bezpośrednim przełożonym lub dyrektorowi NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA". Takie informacje są istotne z punktu widzenia konsumenta, jednak na tym forum wypowiadają się osoby zainteresowane pracą lub już pracujące w tym centrum medycznym.

Wojtas0311
@Nica

Ja leczę się tam od kilku lat i bez względu na porę o której dzwonię telefon jest odbierany od razu, więc albo ktoś ma wielkiego pecha albo wymyśla...

Renata

@Zagubiony to jest forum, które dotyczy opinii na temat warunków pracy i współpracy w NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA". Pytania do pacjentów, powinny mieć miejsce na wątkach do tego przeznaczonych. Czy są tu osoby zatrudnione w NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA" i mogą coś napisać o obecnej sytuacji tej placówki?

Zagubiony

Witam. Czy ktoś się orientuje jak wykonywane są gastroskopie i jaka jest atmosfera w tym ośrodku??

Renata

@Piter forum to jest zbiorem opinii o pracodawcach. Wszystkie opinie dotyczące usług należy kierować do miejsc z tym związanych. @Zuza złożyłaś aplikację do NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"? Możesz coś więcej powiedzieć na temat rozmowy kwalifikacyjnej oraz o tym jak została sprawdzona Twoja wiedza?

Piter

Witam chodzę tam na zabiegi i powiem szczeze zamknąć ten przybytek pani menager Anna.... Która tytułuje się kierownikiem, jest chamska nie ma posluchu. Mało personelub nie zapisujcie się tam szkoda waszego czasu...

Renata

@Alina, czy jesteś pracownikiem NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"? Może orientujesz się, gdzie należy pozostawić swoje CV i jak dokładnie wygląda oferta pracy? Jak prezentują się warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Osobiście nie interesuje mnie praca w tym miejscu. Myślę jednak, że odpowiedzi na te pytania zainteresują osoby zastanawiające się nad pracą w NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA".

Zuza

Jak się pracuje ? Warto aplikować?

Alina
@Zuza

Poszukuja fizjoterapeutów

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka atmosfera ?

Aleczka
@Karolina

Tak, potrzebuje fizjoterapeutów

Renata

@Zawiedziona przypominam, że na tym forum skupiamy się na opinii o Centrum Medycznym "RODZINA" jako o pracodawcy. Serdecznie zapraszam pracowników do merytorycznej oceny. Czy płace są odpowiednie i uczciwie rozliczane? Czy atmosfera pracy jest właściwa? Każda opinia może się przydać dla osób poszukujących tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA" - Płock

NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • al. Jana Pawła II 39
    09-410 Płock

NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"