brak logo

NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"

Płock

Opinie o NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"

anonim 2010-09-23 11:23
Witam wszystkich chcących tam pracować. Praca jest powyżej możliwości człowieka, w fatalnej atmosferze, nic co powie [usunięte przez moderatora] nie jest pewne na 100%, decyzje są podejmowane z dnia na dzień i bez konsultacji z nikim, praca na umowę zlecenie to standard nie słuchajcie obietnic o umowie o pracę, pensja w wysokości 600 zł za pół etatu na którym robisz za 3 osoby, [usunięte przez moderatora]wymaga rzeczy niemożliwych, robienia kilku rzeczy na raz, kłamania ludziom i tym podobne akcje są tu codziennością, bardzo dużo porządnych ludzi odeszło z tej spółki bo nie wytrzymali atmosfery i ciężkiej pracy. Nie polecam nikomu pracy bo nikt ich tam nie doceni.
4
dzielny pacjent 2012-12-27 15:53
Podejście do pacjentów jest tragiczne, wiecznie brak miejsc by dostać się do lekarza, szczególnie pediatry, dodzwonienie sie tam graniczy z códem. Niby tacy dobrzy specjaliści a większość nie ma pojęcia o leczeniu ludzi. Nawet do leczenia zwierząt bym ich nie polecił bo pewnie też by coś zpaprali. NIe wiem czy to prawda, że pielęgniarki maja z góry nakazane aby [usunięte przez moderatora] pacjętów ale to co tam się dzieje jest karygodne!!!!!!
4
Assia 2014-03-31 16:26
Koszmar, lekarz Wideński to chyba zapomnial, ze komuna się skonczyla. Tragicznie niegrzeczny, nie mily, traktuje pacjenta jak zlo konieczne, nie dajesz mu kasy tylko masz skierowanie z NFZ jestes zerem.
1
on 2016-01-28 11:05
witam korzystalam z zabiegów fizjoterapeutycznych w Rodzinie porażka teraz chodzę i się leczę prywatnie ta Pani najstarsza Joanna z zespołu kt tam pracuje,wykonywala mi mobilizacje kręgosłupa chrońcie się przed tą kobietą.
2
merry6 2016-04-23 17:04
ja tam znam osoby zadowolone z ich opieki medycznej, i nie ma się co dziwić taki niepubluiczny zakład oferuej znacznie większy komfort zabiegów niż państwowe zakłady,. ale widzę takim jak ty się nie dogodzi
pacjent 2017-01-03 23:35
Dobry fizjoterapeuta posiada ogromną wiedzę teoretyczną: anatomia czlowieka, fizjologia, biomechanika, szereg kursow , doświadczenie i pasje wykonywania zawodu. Polecam przychodnie rehabilitacyjna na Tysiąclecia tylko tam korzystam z zabiegow.
1
Pacjentka 2017-01-04 17:26
Jednym słowem tragedia!! Z cudem można się dodzwonić do przychodni, personel niekompetentny, komunikacja z pacjentem na zerowym poziomie, gubienie kart pacjentów na porządku dziennym, nieinformowanie pacjentów o tym że lekarz specjalista nie wypisał recepty na zamówienie. I wiele wiele więcej. Nie polecam ani przychodni rodzinnej ani specjalistycznej ani rehabilitacyjnej. ODRADZAM !!
1
Zostaw swoją opinię o NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA" - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ Centrum Medyczne "RODZINA"