Opinie o Andrzej Kobos Autoryzowany Dealer Toyota Tarnów w Zgłobice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Andrzej Kobos Autoryzowany Dealer Toyota Tarnów. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Andrzej Kobos Autoryzowany Dealer Toyota Tarnów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Kobos Autoryzowany Dealer Toyota Tarnów w Zgłobice

@byłypracownik

Nie polecam pracy w księgowości w tym salonie. Pani kierownik, która mnie zatrudniła miała mnie wszystkiego uczyć, a zachowywała się jakby ktoś ją zmusił do zatrudnienia mnie. Dostałam umowę zlecenie, a po dwóch tygodniach układania dokumentów pracowników z wszystkich trzech stacji, zostałam zwolniona, ponieważ "nie widać we mnie potencjału". Nie miałam możliwości pokazać swojego potencjału, ponieważ nie zostałam nawet dopuszczona do komputera. Ułożyłam dokumenty kadrowej i się mnie pozbyli, mimo, że zrezygnowałam dla nich z innej pracy, ponieważ obiecywali dużo, ale oni się z tym nie liczą. Dział księgowości nie szanuje pracowników i traktuje z góry, ponieważ panie siedzą tam po x lat i nie liczą się z nikim oprócz samych siebie, chyba, że idzie szefowa to nagle wszystko jest super. Nie da się pracować w takiej atmosferze! Nie polecam!!

Zadowolona klientka :) Nowy wpis

Obsługa w salonie profesjonalna! Pani Natalia niezastąpiona - osoba kompetentna, pomocna, życzliwa. Podobnie Pan Mariusz zawsze dostępny, pomocny, życzliwy. Niestety nie pamiętam imienia Pani, która przekazywała mi do odbioru samochód ( YARIS CROSS - białe ) - 6.04.2024 , ale zachwyciła mnie swoją wiedzą i sposobem jej przekazania! Bardzo dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i życzliwość! POLECAM! :)

@byłypracownik Nowy wpis

niezadowolona klientka

nie polecam oddawac samochodu do serwisu, samochod oddany brudny zarowno w srodku jak i na zewnatrz.

Urszula
@niezadowolona klientka

Ale Pani tylko na czystość auta narzeka? Czyli cała reszta jest bez zarzutu? Bo jak tak to chyba nie tak źle jednak

niezadowolona klientka
@Urszula

auto bylo w serwisie 3 tygodnie, oddalam czyste w srodku i na zewnatrz- a otrzymalam jakie otrzymalam.

Ewa Nowy wpis
@niezadowolona klientka

To świadczy tylko o Pani, sama powinna pani posprzątać swój samochód, sprzątanie i mycie to osobna usługa , jakby pani nie wiedziała . Ja jestem bardzo zadowolona z serwisu od wielu lat.

Mariusz Nowy wpis

Osoby zajmujące się serwisem bardzo kompetentne a szczególnie Pan Tomasz. Obsługa pojazdu rav4 wykonana profesjonalnie z przekazaniem informacji. Osobiście polecam nie mam żadnych negatywnych myśli.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik myjni w firmie Andrzej Kobos Autoryzowany Dealer Toyota Tarnów? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Elżbieta

Dzień dobry, może ktoś z pracowników Toyoty wypowiedziałby się o aktualnych warunkach pracy? Na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć obecnie? :)

Agnieszka
@Elżbieta

Cześć, na jakie stanowisko aplikujesz?

Izabela
@Agnieszka

Widziałam, że w Dealer Toyota szukają teraz: pracownika myjni, doradcę ds. sprzedaży samochodów nowych, a także doradcę ds. blacharsko-lakierniczych: https://toyota-kobos.pl/toyota_kobos_pl/rekrutacja/ @Agnieszka, brałaś już może udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Wypytywali Cię może o Twoje wcześniejsze doświadczenie w tej branży?

Bylem
@Elżbieta

Może już po fakcie ,ale odradzam pracę w firmie Toyota Kobos. Dyrektorzy traktują pracowników jak (usunięte przez administratora)Wzywani są do gabinetu tylko po to żeby dostać zrype często za rzeczy ,które nie należą do ich obowiązków. . Ludzie ,którzy tam pracują są naprawdę super ale szefostwo nie szanuje pracownika . Liczy się tylko kasa. Zero poszanowania człowieka. Jednym słowem szkoda zdrowi .

Opinia o oddziale w Tarnowie Kierownik Marek W. sprawia wrażenie miłego, ale przy podpisywaniu zmienia warunki wcześniej ustalonej umowy o pracę, oferuje zupełnie co innego. Pieniądze bez szału - minimalna i potem drobne podwyżki. Natomiast mówię o stanowisku tzw fizycznym. Z tego co wiem, każdy na salonie czy obsłudze klienta ma dość dobre warunki (i innych przełożonych, bardziej uczciwych).

Pawel

Opinia negatywna. Termin na montaż czujników parkowania zrobiony w listopadzie na środek grudnia 7 rano. Od pracownika dowiedziałem się po podaniu danych pojazdu ze czujniki parkowania przód tył do toyoty avensis będą zintegrowane z monitorem. Cena ustalona( miały być oryginalne). Od Pani umawiającej termin usłyszałem ze montaż będzie trwał 4-5 godzin. Samochód zostawiłem o 7.00, odebrałem o ....16...Jak bym wcześniej wiedział - zaplanowałbym dzień a nie zbędnie marnował resztę czasu.Od Pana wydającego kluczyki dowiedziałem się ze do tego auta nie ma opcji zrobić zintegrowanych przednich czujników .... Szkoda słów - jak bym to wiedział to do tylu mógłbym sobie cofać na kamerce i nie wydawać 2 tys . Nie mówiąc o tym ze założone zostały ,, oryginalne tańsze zamienniki'. Nie polecam!!!

Marek Stankiewicz... tarnow ..

Bardzo zadowolony klient ...Dwa tygodnie temu , kupilem u Was w Zgłobicach Toyotę Auris Hybrid kombi z 2018 roku Poczatkowo miałem inny zamiar chciałem RAW 4 ten zakup mieli sfinansować moi synowie mieszkający w USA .Na szczęście spotkałem w Waszym salonie dwóch sympatycznych i co ważne bardzo profesjonalnych fachowcow w osobach dwóch KRZYSZTOFÓW...Doradzili mi zakup Aurisa i jeżdzę nim z ogromną radościa na TAXI ...Przez dwadzieścia kilka lat, byłem dyrektorem ,kilku firm ubezpieczeń na życie i wychowałem sporo doradc ow ,teraz w Toyocie - Kobos Tarnow znowu miałem okazję spotkać dwóch bardzo profesjonalnych Krzysztofów ...Wrócę do nich z pewnością za 3-4 lata bo synowie mi obiecali LEXUS PLUG _IN Oni najlepiej mi doradzą ...Pozdrawiam Marek Stankiewicz...

klient

W grudniu zakupiłam swój wymarzony samochód marki LEXUS, fakt, iż na decyzję miałam 10 minut w efekcie końcowym było warto - przez duże "W". Generalnie pojazd perełka tzn. niski przebieg, wnętrze praktycznie bez śladów użytkowania, auto bez żadnej szkody etc. Miła obsługa i doradztwo na wysokim poziomie pana Krzysztofa S. Liczę również, na dalszą współpracę i bezawaryjność (o czym byłam zapewniana w przypadku tej marki) mojego długo wyczekiwanego samochodu . Gorąco polecam!

Izabela
@klient

Super, że jesteś zadowolona z tego Dealera. Zauważyłam, że w ostatnim czasie naprawdę wiele osób go chwali, co już na pewno o czymś świadczy. Trzeba się wcześniej umawiać na wizytę u nich, czy można przyjść bez od razu?

Klient

Właśnie zakupiłam nowe auto Toyota RAV, na codzień mieszkam w Warszawie i dość długo dzwoniłam po różnych salonach tej marki i było różnie, trafiłam do salonu do oddziału w Nowym Targu i od początku bardzo pozytywne wrażenie aż chciało się rozmawiać i zadawać pytania, od przyjazdu po auto wszystko przebiegało sprawnie i bardzo miłej atmosferze. Bardzo polecam kontakt z Nowym Targiem Panem Marcinem i Panem Tomaszem. Kompetentni i mili . Jestem bardzo zadowolona.

Misiek

Trudno mi się zgodzić z nie którymi opiniami dlatego opisze swoje odczucie. Kupując Toyotę w salonie Kobos Tarnów -Zgłobice zostałem mile zaskoczony profesjonalizmem pracowników którzy pracują w tym salonie. Od samego początku do końca, po przybyciu do salonu obsługujący mnie ludzie po kolei mówili co i jak trzeba wypęłnić. Poradzili i pomogli załatwić przelew w banku. Dlatego w moim przekonaniu zasługują na nawyższą ocenę. Pozdrawim Misiek z Lubina

Patryk

@Pracownik a oddziały są w Tarnowie i Sączu tylko?

Widzę, że nic się nie zmieniło :) Tarnów czy Sącz :):) Ludzie piszecie, że jest super bo pracujecie tu lata i podświadomie już wierzycie, że tak jest wszędzie i żeby gorzej nie było. Prosić się o swoje po 10 razy, słuchać mądrości młodego który myśli, że umie manipulować (motywować) a jak trzeba pogadać o konkretach to ucieka, albo "deleguje". Było kilku konkretnych ludzi co pomagali utrzymywać tor, ale co... albo zmądrzeli albo byli za uczciwi i ich nie ma... O tych drzwiach obrotowych od lat się mówiło i nadal widzę to samo. Przynajmniej w lecie by trochę chłodu wpuściły bo pewnie klimy nadal nie ma :D:D

t.

Przyjeżdżałem jako osoba z firmy zewnętrznej. Mogłem się przekonać osobiście jak pomiatani są pracownicy. Pani Właścicielka, przy klientach wyzywała pracowników. Pan Dyrektor Generalny natomiast, na środku salonu, po kłótni z pracownikiem, potrafił rozrzucić trzymane przez niego dokumenty, po czym kazał to uprzątnąć. Rotacja ludzi ogromna. To najlepsza 'laurka'....

On

@Nowy czyli samochody jako mechanik tutaj musisz mocno klepać?

Michał27

Osobiście Nie polecam. Z nowym autem z powodu usterki musiałem jeździć 6 razy .Za każdym razem mnie zbywano . Dopiero auto zostało naprawione po e-mailu do Toyota Motor Poland.

Witek

@Nowy To może nie jest praca dla Ciebie? Firma dobra i spoko praca!

Pracowałem Nie polecam. Samochody po gradobiciu są sprzedawane jak nowe :). Oszukują jak tylko mogą . Jak przychodzisz do roboty to obiecują dużo na wypłaty przychodzi mało.:(

@Nowy

Nie wiem kto pisze takie bzdury (Rosyjskie trole czy konkurencja lub ludzie którzy nigdy nie pracowali w tej firmie).Proszę o pokazanie świadectwa pracy. Pracuję przez wiele lat i jestem bardzo zadowolony. Fakt że P. Barbara Kobos (właścicielka) jest osobą wymagającą,ale żeby dziś przetrwać na rynku trzeba takim być-sorry ( jak będziecie prowadzć własne firmy sami możecie spać do 10 i przychodzić kiedy wam się podoba). Pracowałem w róźnych firmach i to jest jedna z tych lepszych. Pozdrawiam.

BB

Lekceważą klienta!!!!dzwoniłam z zapytaniem o samochód.Pan odpowiedział że oddzwonię za 15 minut.ale niestety.po godzinie zadzwoniłam zostałam z buta odpowiedzią że nie ma czasu bo są klienci i oddzwonię kiedy będzie wolny.Nie dzwonił!!! TO O co podają numery telefonów??!porażka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Kobos Autoryzowany Dealer Toyota Tarnów - Zgłobice

• Jak się pracuje w Andrzej Kobos Autoryzowany Dealer Toyota Tarnów?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Kobos Autoryzowany Dealer Toyota Tarnów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Kobos Autoryzowany Dealer Toyota Tarnów?

Andrzej Kobos Autoryzowany Dealer Toyota Tarnów
2.3/5 Na podstawie 35 ocen.

Andrzej Kobos Autoryzowany Dealer Toyota Tarnów