TOYOTA KOBOS

Zgłobice

Opinie o TOYOTA KOBOS

kazekw 2010-09-22 14:46:23
Serdecznie odradzam, tryb pracy 9 h dziennie plus wszystkie soboty, [usunięte przez moderatora], kierat i brak poszanowania ze strony pracodawcy. Nikomou nie życzę pracy w ww. firmie. Niech o renomie świadczy fakt iż w okresie 4 lat przewinęło się ponad 30 osób przez różne stanowiska.
Kaśka 2010-10-24 21:28:23
Witam! Miałam możliwość pracy w tej "prestiżowej" firmie... Jedyne co można powiedzieć o pracodawcach to to że są [usunięte przez moderatora]Praca fakt po 8 godzin (nie licząc serwisu i części) ale do tego tylko jedna wolna sobota i to jeszcze z łaską. Urlop trzeba zarezerwować do 5-go każdego miesiaca (nie zawsze ma się pewność że będzie zaakceptowany...) do rządów wziął się "[usunięte przez moderatora] który tylko życie zna z teorii a w praktyce to nie wiele się mu przydaje. Atmosfera wśród pracowników świetna ale niestety dłuzszy kontakt z [usunięte przez moderatora] grozi depresją i głęboką nerwicą. Odradzam kazdemu kto ma choć ciut godności. . .
Zostaw swoją opinię o TOYOTA KOBOS - Zgłobice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOYOTA KOBOS