TOYOTA KOBOS

Zgłobice

Opinie o TOYOTA KOBOS

kazekw 2010-09-22 14:46
Serdecznie odradzam, tryb pracy 9 h dziennie plus wszystkie soboty, [usunięte przez moderatora], kierat i brak poszanowania ze strony pracodawcy. Nikomou nie życzę pracy w ww. firmie. Niech o renomie świadczy fakt iż w okresie 4 lat przewinęło się ponad 30 osób przez różne stanowiska.
Kaśka 2010-10-24 21:28
Witam! Miałam możliwość pracy w tej "prestiżowej" firmie... Jedyne co można powiedzieć o pracodawcach to to że są [usunięte przez moderatora]Praca fakt po 8 godzin (nie licząc serwisu i części) ale do tego tylko jedna wolna sobota i to jeszcze z łaską. Urlop trzeba zarezerwować do 5-go każdego miesiaca (nie zawsze ma się pewność że będzie zaakceptowany...) do rządów wziął się "[usunięte przez moderatora] który tylko życie zna z teorii a w praktyce to nie wiele się mu przydaje. Atmosfera wśród pracowników świetna ale niestety dłuzszy kontakt z [usunięte przez moderatora] grozi depresją i głęboką nerwicą. Odradzam kazdemu kto ma choć ciut godności. . .
anonymous 2017-01-08 12:30
Odradzam i bardzo się dziwie iż jest tak mało negatywnych opinii na temat tegoż pracodawcy mimo iż rocznie w tej firmie zwalnia się około 20 pracowników przewijających się przez różne działy. Uważam że każdy powinien się wpisywać, bo firma na mieście ma naprawdę okropną opinie, która ta jest faktem! Pracownicy którzy na chwile obecna tam pracują są zdesperowani, w trudnej sytuacji finansowej, bądź boją się podjąć innej pracy z obawy na problemy z jej znalezieniem lub odnalezieniem się w nowym miejscu pracy. Każdy człowiek z godnością odchodzi z firmy w okresie do 3 miesięcy od daty zatrudnienia. Dlaczego z godnością? Ponieważ warunki są karygodne i podlegające pod stosowne paragrafy. Zarząd w osobie matki i syna odnosi się do personelu z totalnym brakiem szacunku, a ludzi traktuje jak śmieci. Znęcanie się psychiczne, mobbing, próba udowodnienia że jesteś zerem i nic nie umiesz jest na porządku dziennym. Koszmar! Żaden człowiek z godnością i ten który zna swoją wartość długo tego nie wytrzyma. Wynagrodzenie jak na zakres obowiązków śmieszne, a premie można porównać do yetti - ktoś o niej mówił, ale nikt nie widział. JESZCZE RAZ ZACHĘCAM DO WPISÓW, nie pozwólmy sobie na takie traktowanie!!
Mała Mi 2017-07-03 17:15
Pracowałam w tej firmie 8 miesięcy. Uzgodnienia z rozmowy kwalifikacyjnej mają się nijak do tego co jest później. Na umowę czeka się długo. Zero szacunku ze strony pracodawców ( w połowie śniadania zostałam wyciągnięta z kuchni do zmywania podłogi ). Trzeba się prosić o swoje pieniądze. Zostawanie po godzinach za free to norma. Bałagan. Chaos. Dezinformacja. Ochrzan na każdym kroku o wszystko. Wielka szkoda ponieważ praca fajna, współpracownicy mili. Niestety kto ma odrobinę szacunku do samego siebie długo tam nie zabawia. W ciągu mojej pracy zwolniło się z firmy kilka osób.
Ktoś 2017-07-21 23:28
Potwierdzam wypowiedzi poprzedników. Właścicielom brak klasy i kultury która jest podstawą w tej branży. Brak szacunku do pracowników którzy tworzą cały klimat salonu i daja z siebie wszystko aby klienci byli zadowoleni.Niestety klienci są świadkami takiego traktowania personelu. Niejednokrotnie nie kryją swojego zdziwienia takimi sytuacjami . Ciągłe niedomówienia nie wiadomo jaki jest zakres obowiązków i fakt na rozmowie wstępnej obiecanki.Rotacja niesamowita praktycznie każdy kto się zatrudni sam rezygnuje po okresie próbnym. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o TOYOTA KOBOS - Zgłobice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOYOTA KOBOS