Opinie o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Mxxxxxx

Witam, Jakie panuje warunki pracy i placowe w dziale Grafik/DTP? z gory dziekije

@Mxxxxxx

Super

Zniesmaczona

Byłam na rozmowie o pracę. O samej rozmowie nie będę się wypowiadać bo wyglądało to jak prezentacja firmy i krótki test nie wiem po co. Na rozmowie były przedstawione warunki zatrudnienia ale wynagrodzenie było przemilczane. Miałam dostać odpowiedź na następny dzień, Pani prowadząca zarzekała się że odpowiedź będzie telefoniczna jak przejdę casting a jak nie to będzie odpowiedź drogą mailową. Odpowiedzi nie dostałam. Nawet moje upomnienie się o odpowiedź pozostało bez echa.

Damcio
@Zniesmaczona

Bo ta firma to dno (usunięte przez administratora)

Natalia

@Inna, będąc byłym czy obecnym pracownikiem, miałabyś wiedzę na temat tego pracodawcy. Twój punkt widzenia mógłby pomóc wielu osobom. Dlatego ten aspekt jest dosyć istotny. Zależy nam, by poznać opinię o firmie "z pierwszej ręki". @Damcio, czy starając się o pracę, wiedziałeś, że będzie to praca fizyczna? Jak sądzisz, czy rotacja występuje głównie przez zarobki? Może jest coś, co Ci się w firmie podobało?

Damcio

Nie polecam, kołchoz jakich mało, dźwiganie ciężkich mebli 8h z paleciakiem w łapie i chodzenie z 10km lub więcej dziennie. Przerwa 15 min co zakrawa już o kpine do tego mała brudna szatnia i stołówka na której nawet nie ma gdzie usiąść ona też jest brudna. Stawa na takie warunki też śmieszna 16 zł tam to 25 minimum powinno być za taki zapierdol. Rotacja pracowników ogromna, sam tam pracowałem 3 miesiące i dosłownie z 60 osób się przewinęło nie było dnia żeby ktoś nowy nie przyszedł 2 dni nawet jeden i go nie ma ja się nie dziwię porażka xD

Natalia

@koooweel099, bardzo krótko pracowałaś w firmie, dlatego wydaje mi się, że Twoja opinia jest nie do końca obiektywna, lecz rozumiem Twoje niezadowolenie. Czy próbowałaś rozmawiać z pracodawcą na temat aspektów, które Ci nie odpowiadały? @Inna, czy także jesteś lub byłaś pracownikiem firmy? Masz jakieś pozytywne doświadczenia z nią związane? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Inna
@Natalia

A to mało ważne czy jestem lub czy byłam pracownikiem, prawda? Umowa o pracę to teraz prawie wszędzie można dostać.

xyz

Rozmowa przebiegała w sposób szablonowy. Pani reprezentująca firmę wypowiadała się w sposób nieznoszący sprzeciwu i możliwości przedstawienia własnego wrażenia na temat firmy. Pomysły i sugestie jej nie interesowały. Każde moje spostrzeżenie, kwitowane było lekceważącym śmiechem i wyniosłą krytyką. Jesteśmy cudowni, wspaniali, wszystko co robimy jest doskonale przemyślane i jedynie słuszne. (tylko dlaczego tak marnie im idzie pozyskiwanie pracowników i dlaczego ich ogłoszenia, wracają jak bumerang na portale ogłoszeniowe) Ludzie starający się o pracę tam, powinni być doskonale zorientowani w ich działaniach i rozpływać się w zachwytach. Typowa lokalniacka firemka, w której liczy się tylko zysk. Ci ludzie kompletnie nie rozumieją, że o zysku decydują właśnie ludzie i atmosfera jaką firma potrafi stworzyć dla swoich klientów. W jaki sposób o nich dba i pokazuje, że są dla niej ważni. Jeżeli patrząc na ich wizerunek, masz wątpliwości czy warto próbować. Zaufaj swemu przeczuciu, nie warto. To firma działająca przestarzałymi mentalnie metodami. Liczą się tabelki z zyskiem. Niestety chyba nie są świadomi, że za pieniędzmi stoją ludzie, którzy nie mają ochoty wydać na ich produkty.

Kd
@xyz

No brawo brawo :) popieram w 100000% chcesz być dym...ny zacznij od bambino, gwarantują mega ból du.y

JESTEM PRACOWNIKIEM NA UZ .KIEROWNIK CH.I K . PODNOSZĄ SWOJE AMBICJE DOŁUJĄC PRACOWNIKA TAK TO JEST JAK KTOS JEST JEB. W DOMU SOCJALU ŻADNEGO W STOŁÓWCE BIEGAJA MYSZY OGÓLNIE BRUD SMRÓD I UBÓSTWO

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Kr
@Wiktor

Pewnie że potrzebuje. Tylko pytanie czy ty potrzebujesz takiej pracy?!

Inna

Wypowiem się tylko na temat , który znam w ten firmie. Czyli stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży tzw PH. Pisze ta opinie aby pomóc osobą chcącym zatrudnić się na danym stanowisku. Firma rzetelna jeżeli chodzi o płatności i formalności zatrudnienia. Płatności m czas, zatrudnienie na umowę o pracę. Centrala w Łodzi , tam załatwi do wszystkie formalności. Dostajr sie samochod, telefon, laptop +internet. Nad wszystkim kontrola. Ludzie w centrali barfzo fajni. Odbywa się dwu tygodniowe szkolenie tydzień w Łodzi , tydzień opcjonalnie Warszawa. Zarobki niestety niskie , podstawa plus premie , ktore ciężko zdobyć. I tak na prawdę to kilka razy w roku coś konkretnego mozna dostać. Pracy jest bardzo dużo nie jest to zatrudnienie na 8h dziennie, jak wskazuje umowa. Po za sezonem odwiedza sie placówki wymagań 10-15. W sezonieczyli 2 razy w roku zamowirnia cały czas się zbiera. Ja osobiście trafiłam na bardzo nie profesjonalnego Kierownika Rejonu. Bardzo nie miły , brak predyspozycji do tego stanowiska. Zawsze ma rację , nawet jak była mowa na tematy prywatne musiał mieć rację. Co innego proponował na rozmowie ,a co innego było później w pracy. Ale w też w firmie fajni Kierownicy , moje koleżanki z innych rejonów miały fajne szefowe. Trzeba po prostu zastanowic się czy takie pieniądze są warte godzin pracy i w nie których przypadkach meczenie się z szefem. No i moim zdaniem nie ma możliwości rozwoju. Ale jak na pierwszą pracę to może warto spróbować obyć się z sprzętem , procedurami nabyć doświadczenia i szukać dalej! Powodzenia

@Inna

Inna , to pewnie pan Mateusz :-)))

MM

W tej firmie chyba z kierasów ma trochę mózg wyprany bo inaczej sie tego nie nazwie. Trzeba uważać co im się mówi bo i tak pózniej to wykorzystają. To już nie są lata gdzie się dobrze zarabiało. Ludzie sami odchodzą - firma edukacyjna a sami robią przedszkole z pracowników

KK
@MM

Mateusz ??? zwykły donosiciel ma taki warsztat że jak był handlowcem nigdy nie zrobił planu...żal ale taka właśnie osoba zawistna przemądrzała dwulicowa - karierowicz w najgorszym wydaniu jest kierownikiem w tej firmie bo nigdzie indziej by sobie nie poradził

Gregor

Tak rzadko zaglądacie na forum? Tak dobrze się pracuje?

Bartek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Ja251
@Bartek

Myśle, że jakby tak cofnąć czas to coś by się znalazło. Teraz można zapomnieć - pracownik ma nie tylko wymagania finansowe ale też jakiś social by się przydał.

Pracowity
@Bartek

Można rzec ,,kurła,kiedys to było"

Natalia

@...., dlaczego tak uważasz? Twój komentarz nie zawiera żadnych konkretów i niewiele wnosi do dyskusji. Czy możesz przedstawić jakieś argumenty na poparcie tego o czym mówisz? @Były PH, a jaka jest Twoja opinia? W swoim komentarzu piszesz o plusach i minusach związanych z tą pracą, ale czy możesz opisać to bardziej obszernie? Teraz Twój komentarz osobom nie znającym firmy nie mówi zbyt wiele. @zdegustowana, odgrywanie scenek na rozmowie kwalifikacyjnej jest często spotykaną praktyką przy rekrutacji na stanowiska takiego jak biuro obsługi. Jak oceniasz atmosferę panującą na tym spotkaniu? A w indywidualnej części jakie padały pytania?

Stary PH
@Natalia

Natalia, tak jak Kolega wyżej napisał, firma która NIE SZANUJE PRACOWNIKA ! To PH zarabia na firmę, brak socjalu - ale na to zgadzasz się na początku, wynagrodzenie - w Biedrze zarobisz więcej .....! Szkolenia - pamiętam jedno fajne, z profesjonalną firmą, ale prezesowi się nie spodobało, nie mógł uczestniczyć w szkoleniu i nie było efektów dzień po .... :-))) I uwierz, pracowałem w firmie bardzo długo, widziałem jak się rozwija ..... Szkoda gadać, aha, konkurencja ma gorszy Marketing, ale lepsze jakościowo produkty .... Pozdrawiam :-)

Król szkół książę przedszkoli

Praca w Moje Bambino może byc dobra dla ludzi, którzy dopiero co zaczynaja jakakolwiek prace. Jeśli myślisz o tym, żeby pracować w przyszłości w handlu to zatrudnij sie w MB, aby pózniej przekonać sie ze to była Twoja najgorsza praca i gorzej już nie będzie nigdzie ???? Pracownicy traktowani są nieprofesjonalnie tj. brak konkretnych szkolen, dostajesz kilka katalogów po kilkatysiecy stron do nauki, narzędzia pracy i w drogę. Pózniej Twoja praca jest sprawdzana nalotami bez zapowiedzi. W każdej firmie gdzie szanują pracownika, wcześniej umawiają sie na wspólne jazdy. Chora sytuacja. Brak dodatków socjalnych jak opieka medyczna, multisport itp Ograniczenia kilometrów pod względem korzystania ze służbowego oklejonego w kwiatki auta prywatnie (300km) w normalnych firmach korzystasz ile chcesz tylko nie tankujesz w weekendy. Codzienne telefony od kierownika i spowiedz z tego co dzisiaj udało Ci sie ogarnąć. Praca w terenie od 8.30 do 15.30 plus bardzo dużo pracy biurowej w domu. Maile o różnych godzinach nawet w niedziele! Ciagle zmiany planów sprzedażowych i obcinanie prowizji. Choć bywają miesiące ze da sie wyciągnąć niezła premie. Generalnie praca sama w sobie nie jest zła, natomiast MB jako pracodawca wypada bardzo kiepsko Pod względem profesjonalnego podejścia do pracowników. Niestety ciągła rotacja pracowników sprawiła iż klienci nie maja zaufania do tej firmy. Ciagle trzeba było świecić oczami i słuchać żali klientów na firmę i próbować to naprawić. Problemy z dostawami oraz średnia jakoś produktów w wysokich cenach sprawiają iż niełatwo sie nimi handluje. Jeśli wytrzymasz tam dłużej niż rok to znaczy ze naprawdę nie przeszkadza Ci to ze ktoś złe Cię traktuje.

Firma która ma pracownika głęboko gdzieś a świadczy o tym kilka faktów: Brak socialu - prawie w każdej firmie pracownik ma możliwość do korzystania z podstawowej opieki medycznej - w BAMBINO BRAK Brak Benefitów - co drugi pracodawca proponuje pracownikowi kartę rekreacyjno-sportową - w BAMBINO BRAK Paczki na święta dla dzieci oraz talony - w BAMBINO BRAK. Urlop latem?! ZAPOMNIJ - masz taki plan latem że nie ma możliwości abyś go zamienił na urlop Pani dyrektor handlowa (o ile można ją mianować tym stanowiskiem) robi imprezę pracowniczą ale tylko dla wybranych PH. Takie podziękowanie dla nas. Ukłony dla niej. Bardzo duża rotacja pracowników. Zmiany w regionach - TYLKO PO CO?! W placówce wywalają Cię drzwiami i oknami - masz wejść kominem SZKOLENIA?! lanie wody Chcesz pracować po godzinach za darmo, olewając rodzinę i obowiązki domowe - ta firma jest dla Ciebie. MojeBambino to firma : - niegodna polecenia - dla singli - lubiących naloty bez zapowiedzi - nieszanująca ludzi

robert264a

Nie jestem pracownikiem MB ale mam obraz tego jak przedstawiciele handlowi MB, poruszając się opisanymi samochodami (Skoda EL993WS), zachowują się na drodze - gówniarski prymityw i chamstwo w czystej formie!!!.(np. "środkowy palec") I pomyśleć, że "Ci ludzie" mają do czynienia ze szkołami, przedszkolami itp. Zarządzie MB - zadbaj o kulturalniejszy personel handlowy - dzieci, nasza przyszłość - NA TO PATRZĄ! Ps. Dla bardziej zainteresowanych - posiadam filmik.

Renata
@robert264a

Panie Robert gdzie można zobaczec ten film ?

Były PH
@robert264a

Robert, gdzie można obejrzeć filmik ? Aż ciekawy jestem kto to ?

....

Wspolczuje każdej osobie która podejmie tam pracę. Ludzie rezygnują ze względu na zarobki i na brak poszanowania innych ludzi . Brud smród o ubóstwo ....

rambo
@....

Wojtek, nie pij tyle!!!!! Idź spać, zamiast bajki opowiadać.

Były PH
@....

Zgadzam się, brak szacunku, marne zarobki ... Praca przyjemna, fajny klient :-)

Mar.

PH masakrycznie niskie wynagrodzenie.

Ciekawy

Mówisz o młodszym PH ??

XXXX
@Ciekawy

o każdym PH ....! te wszystkie przedrostki, starszy, młodszy, to pic na wodę ...hehehe

Witam, dzwoniono dzisiaj do mnie jako pierwszy etap do pracy. Czy mogłby mi ktoś przybliżyć jak wyglądają zarobki na stanowisku PH. ogólnie jak wygląda praca, czy w samochodach sa GPS, czy można korzystać prywatnie, plany wysokie? Często trzeba bywać w Łodzi po za szkoleniami? Będę wdzieczny za wszystkie informacje.

@Zainteresowany

Zarobki są zależne od regionu (województwo, miasto) ale tak około 1700-2000 zł netto + wysokość premii czyli 0,008 % od wprowadzonych zamówień (premia wypłacana po zrobieniu 100% - wiec przelicz sobie ile potrzebujesz wpisać SAM zamówień abyś dostał min. 1000 zł premii) a planu masz do zrobienia w zależności od miesiąca. Jak nie masz inwestycji na początku roku to nie masz planu, nie masz planu nie masz siana. Praca wyglada m.in wstajesz rano jedziesz na wizytę która musisz rozpocząć o 8:30 MAX - nie ważne gdzie i skąd masz dojazd 8:30 i kropka. Nie oszukasz ich bo GPS nie okłamiesz. Z Auta możesz korzystać do woli tzn jakieś 300 km za 100 zł (odjęte z wypłaty) powyżej tez coś odejmują lecz nie pamietam ile. Do 14:30-15:00 jeździsz po klientach. Po ostatniej wizycie siadasz w aucie, mcdonaldzie czy jakimś innym miejscu wpisujesz: wizyty, inwestycje, raportujesz w CRM-ie następnie planujesz następny dzień do godziny 17:00. Teraz myślisz, że masz swój czas wolny?! Otóż nie... wracasz do domu jak nie masz ofert, zamówień to niby Ok - ale bez kasy nie przyjeżdżaj - bo jak chcesz zrobić plan nie zarabiając?! Jak masz Oferty i zamówienia to zarywasz wieczór z: rodziną, przyjaciółkami itp. na to żeby to zrobić. Do Łodzi 2-3 Max w ciagu roku.

adas
@Mar.

Nie pomyliłeś się z tą premią? 0.008 % to na 100 zł trzeba mieć 1,3 mln zamówień. To chyba trzeba złoto sprzedawać:)

@adas

1000 zł x 0,008 = 125000 zł (tyle musisz zarobić dla firmy żeby mieć upragnioną prowizję)

adas

czyli 0.8 %.

@Zainteresowany

Nie wiem, jak teraz , ale za moich czasów trzeba było sporo przekroczyć plan, żeby dostać normalną premię ... Zarobki bardzo kiepskie, dlatego masz taką rotację PH :-) Pozdrawiam

Ja nie narzekam na pracę w firmie. Tylko ja pracuję , nie udaję.

Zoe

naiwniak, pracuj dalej a garb Ci urośnie

Kinga

Wszystkim serdecznie odradzam tego pracodawcę, a w szczególności na magazynie. Umowa zlecenie na miesiąc, bądź dwa a potem do widzenia. Duża rotacja, aby nie dać umowy o pracę. Atmosfera w pracy szpiegowska i pełna konfidentów. Na umowę o pracę nie ma co liczyć, wbrew temu, co obiecują na magazynie na kompletacji. Co rusz wymieniają pracowników, co rusz nowe twarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.