Opinie o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Teleaudio Dwa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleaudio Dwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. w Warszawa

Minerały

Nie zgodzę się z negatywnymi opiniami. Praca w pełnym serdeczności rodzinnym gronie. Przede wszystkim w prestiżowej lokalizacji, jednak nie to w pełni świadczy o wyjątkowości. Firma inwestuje w sprzęt oraz powierzchnię biurową. Ambitni pracownicy, rzetelni przełożeni i atrakcyjna, pełna nowych wyzwań praca sprawia, że każdy kto tu pracuje może zaznać luksusu (bardzo dobre warunki płacowe oraz stabilne zatrudnienie).Trzeba tylko chcieć i nie poddawać się. Firma w pełni dba o swoich pracowników (atmosfera jest luźna, przerwy nielimitowane plus bogaty socjal; karta Multisport oraz prywatna opieka lekarska) gdyż szczęśliwy pracownik jest bardziej wydajny. Nowi pracownicy mają możliwość odbywania ciekawych szkoleń prowadzonych przez profesjonalistów oraz gotowych do pomocy starszych kolegów. Rotacje pracowników nie zdarzają się, a to o czymś świadczy. Gorąco polecam!

d
@Minerały

Wróż Maciej twierdzi, że kłamiesz ;-) Naprawdę ktoś jeszcze ten PR kupuje? ;-))

EW
@Minerały

Zwykłe kłamstwo:) Rodzinna atmosfera? Chyba w rodzinie patologicznej. Karta multisport i opieka lekarska? To brednie. Pokazcie lepiej wymagania jakie Zajac przeslal:D :D :D ktorych nie da sie spelnic:( 13 zl brutto za godzine to 10 zl na reke - przy 130-150 h zarobisz 1300-1500 zlotych... a spocisz sie jak gornik w kopalni. Ta propganada jest zenujaca. co do sprzetu... wszytsko roz***** - klawiatury bez literek z zacinjaczymi sie kalwiszami, sgtare monitory i rozklekotane myszki - a sala swieci pustkami bo nikt nie chce u nas robic. Uciekaja po 2-3 dniach...

kto ty jeste?

Naprawde pisze się razem... jak widac nie stac cie na wiele wiecej jak pisanie ze zboczencami o zapladnaniu otylych kobiet swinska sperma... znujace...

Rosół
@kto ty jeste?

Prawda jest taka, że pracowało się super. Czasami nawet C robiła swoim pracownikom wyśmienitą kawę, gdy widziała,że ktoś ma ciężki dzień, więc nie róbcie z niej harpi. A Slim-Shady poza wyłudzaniem papierosów jest zupełnie nieszkodliwą jednostką.

Adam Ważniak
@Rosół

XD Awokaci C i Andrzeja do boju!!! :D :D :D ha ha ha ha :D Obie wzmiankowane jednostki są siebie warte:D :D :D Skoro wiekszosc komentarzy jest jaka jest.. to swiadczy wymownie o tym co sie tam wyprawia. Ja pamietam jeszcze odejmowanie godzin karne i zmiany za 8 zl brutto... teraz najnizsza to 13, ale 800 zl miesiecznie to mala pociecha.

Semiramida

TO JEST STYL PISANIA C!!! Dodatkowo ta negacja i zakamuflowana pogrozka (ze to pisza osoby pracujace - ktorym mozna dobrac sie do czterech liter) + fikcja o cudownej atmosferze!!! Jak tam jestes to nie wiesz na czym stoisz kompletnie!

superwrozka1
@Semiramida

Za donosy i manipulacje, oczernianie przed kierownictwem i resztą pracowników nikt nie bedzie wystawiac laurek, probke tego mozna znalezc tutaj. Najzabawneijsze jest ze reszta team-leaderow zawsze deklarowala negatywny stosunek do C i mowila otwarcie o tym ze "kreci afery" z czystej zlosliwosci. Zreszta wystarczylo posluchac co ona mowi wobec osob ktore z racji bliskosci, z automatu, sa pod specjalnymi wzgledami, wobec ktorych powinna byc lojalna... kto tak traktuje "wybranke swego serca" czy matke? Juz nie mowiac o szorstkiej przyjazni z Andrzejem... W robocie ciągle mało sms, ciągła presja by było więcej i więcej, wszytsko jest winą pracowników najniższego szczebla, oszczędnosci na wszytskim... coraz gorzej i mniejsza liczba godzin... tyle nerwow z 10 na reke...

domini

Ty się ciesz, że juz po pracy. Bo za te durne smsy co przesyłacie ludziom powinno sie was karać adekwatnie do tego co jest w nich napisane. Fizycznie karać. Skoro masz za to wynagrodzenie musisz brać pod uwagę ewentualne koszty. Twoja była firma powinna być publicznie piętnowana a ty ją jeszcze chwalisz

Udręczon

Skoro pracowałaś/pracowałeś i tak Ci się podobało (super atmosfera, świetne pieniądze), to dlaczego piszesz w czasie przeszłym? Nie uważam, aby ktokolwiek w tej firmie był leniem. Do pracy zniechęca kolesiostwo - zwalnianie dobrych pracowników, żeby zatrudnić znajomą/znajomego. Oczywiście, można się zwolnić, ale niektórzy na ten moment nie mają wyboru, dlatego walczą tutaj i otwarcie. Ja popieram takie działanie. Jest to ocena warunków panujących na "szóstym piętrze" - większość komentarzy jest negatywna. To mówi samo za siebie.

Andrzej Pomagier

Praca polega na umawianiu się na spotkania z klientami na które pracownik sie oczywiscie nie stawia (taki falszywy klub swingers), na opisywaniu masturbacji, seksu analnego, oralnego, ze zwierzetami itp. na dziale wrozkowym udaje sie tarocistke/astrologa i pisze o aniolach szczescia a klienci wyzywaja i pisza ze nie chca abysmy don pisali - koszmar.

MiaoKijabaio
@Andrzej Pomagier

Wobec tego co wyżej, wypowiedz niejakiego "Rosola" (?!) "pracowało się super. " - wiele mówi o tym człowieku... Jak ktoś lubi cyber-sex to będzie mokry i uradowany.

Cyrk

Cała ta firma jest dziełem Szatana, a wpominane licznie dwie postaci zostały wyłuskane w kuźni talentów psychopatki Zuzy, w celu odpowiedniej motywacji innych pracowników. Było wiadome od dawna, że umawiały się na obrady jak skutecznie mobbingować ludzi. Uczniowie przerośli w końcu mistrza i wariatka Zuza musiała się udać na hospitalizację w zakładzie dla nerwowo chorych. Nie polecam pracy w tym miejscu.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Udręczon

NIE POLECAM, gdyż siedzisz jak w łagrze -pracownicy niczym niewolnicy nie mogą się ze sobą komunikować, przerwy wyliczone co do minuty, cięcia kosztów, coraz mniej zmian, bonusy wyłącznie dla wspomnianego już Andrzeja. Harujesz jak zesłaniec, a kierownictwo w kanciapie urządza sobie śmiechy-chichy. Nawet, gdy chcesz coś załatwić, to nigdy ich nie ma. Nic nie jest oficjalnie powiedziane - brak jakiejkolwiek komunikacji z pracownikiem. W momencie, gdy stawki powinny być jawne, to sama Szanowna Pani Dyktator nie jest w stanie powiedzieć, jaka jest minimalna, a jaka jest maksymalna... Kierownictwo tak naprawdę nie wie, kto dla nich pracuje. Wszelkie interwencje pracowników w Pokoju Wiecznego Śmiechu są tłumione i puszczane w niepamięć. Reasumując, czeski film. 2/10.

T
@Udręczon

Absurdalne decyzje, robota ciężka, niesympatycznie, pieniedzy to starcza na bulki i margaryne, jak sie mieszka z rodzicami to mozna sie bawic we wrozke/cyber-lachociaga... ale normalni ludzie tam nie maja czego szukac...

NIE WARTO

Wszędzie zamieszczają ogłoszenia, że poszukują ludzi do pracy - idziesz piszesz jakiś mało inteligentny test, 6 godzin szkolenia i jesteś przyjęty... Niby wszystko super, ale później się okazuje, że nie dostajesz żadnych zmian i masz szansę na to, aby w miesiącu przepracować 20 godzin. Co da Ci na pewno wielkie pieniądze i zapewni utrzymanie. Podobno szefostwo wciąż zamieszcza ogłoszenia, że trzeba ludzi, jednocześnie ucinając zmiany. Zawracanie głowy. Gorąco NIE POLECAM!

NIE WARTO
@NIE WARTO

Do tego nie fajna atmosfera i terror ze strony niżej opisanej pani C

Yennefer
@NIE WARTO

Jest zlosliwa i kieruje sie emocjami, szmaci ile wlezie i czuje sie bezkarna. Płakałam przez nią. Mam jej dość.

ZETZETSTORY
@NIE WARTO

Dostajesz zmiany w zaleznosci od tego jakie masz wyniki ... jesli jeses na trudnych zmianach ... to masz slaby przeciag i nie dostajesz zmian.... Bledne kolo. Na nockach robi sie super przeciag .... i ci co siedza to se wybieraja potem............ $ malutkie,,, lepij w markecie typu karfur jest. Stale presja, stale wyniko chca by robic tylko, prostaki dra ryja, taka kierowniczka co poszla sie leczyc do psychiatryka namascila na kierowniczke i kierownika zera. Ostry i Kon to jeszcze tam sa?

TOLA
@ZETZETSTORY

Tam już praktycznie nie ma nocek - nocna zmiana trwa teraz od 22 do 2. Milionów więc raczej nie zarobisz. Tylko patrzą jak uciąć. Bonusów na dni świąteczne już nie ma, zmiany okrojone tak, że ilość pracowników jest teraz ponad dwa razy większa niż ilość zmian. Zmiany po 7-8 h i to masz szczęście jak całą wysiedzisz, bo szefowa wychodzi z założenia, że jedna osoba na cały dział wystarczy. Niedługo nikt nie będzie musiał pracować i pani C. wszystko będzie sama ogarniać.

Świniak Brother
@TOLA

Boże ale kanał! To kto odpisuje na sms miedzy 2ą 7-mą? Wiszą sobie? Co z programami nocnymi? Ja piurkuje... Ta wulgarna blondynka z nadwagą która poprzez znajomość z szychą na górze wylądowała na kierowniku faktycznie rozwali ten dział! Gratulacje dla AA namaszczonej przez wariatkę Zuze! Już sam fakt że starzy leadrzy pouciekali a została sama C. jest wymowne! Dochodzą mnie słuchy że Andrzej/Slim Shady robi gnój reszcie, a ci nieopierzeni pukaja jak im każą za grosz... ha ha ha ha ha. Nie umiecie sie szanowac, to was nie szanuja!

marta

Wy cwaniaki, wskazcie mi prosze prace gdzie zarobicie 13 zl/h nie majac wyksztalcenia ani doswiadczenia, co? Pracuje w TA od poczatku roku i 1. ludzie sa fantastyczni, w firmie jestem jedna z nielicznych kobiet i do tego najmlodsza, dbaja o mnie, pomagaja i podpowiadaja co robic i jak pracowac zeby miec najwyzsza stawke. szefostwo jest super, i pracownicy tez. 2. ja nie korzystam z tej mozliwosci, ale mozna pracowac z domu, z wlasnego komputera. 3. sama praca, jak praca w typowym call center, trzeba miec gadane, i miec bogata wyobraznie, ale chyba o to chodzi w marketingu itp? 4. wcale nie jestem debilem, jestem w trakcie nauki, a nie jestem bogaczem wiec dla mojej rodziny te 2100 to bardzo duzo (taak, nie wydaje tej kasy na kosmetyki i ubrania) ale doswiadczenia nie mam 5. moj kuzyn tez pracuje w tej firmie i tez sobie bardzo chwali :) jedyne co mi osobiscie przeszkadza to to, ze trzeba miec wyrobione 8 nocy, a to jest dla mnie problemem, ale to moja sprawa ze lubie sobie pospac, a firma dziala cala dobe. 6. w weekendy stawka to +1zl a w swieta x2, moim zdaniem. cos jeszcze? jak czytam niektore wypowiedzi to mam wrazenie, ze pisza to osoby ktore sraja kasa i nie potrafia docenic niczego. skoro 2100 to tak malo, to czemu nie pojdziecie pracowac do jakiejs super hiper korporacji to bedziecie zarabiac 21000?

Bobby
@marta

"Wy cwaniaki, wskazcie mi prosze prace gdzie zarobicie 13 zl/h nie majac wyksztalcenia ani doswiadczenia, co?" ha ha ha ha .... wszędzie... to stawka minimalna!

TED

Pracownicy są niedoceniani . Dokłada się tylko obowiązków, wymagania wciąż rosną, a pieniędzy nie przybywa. Ucinane zmiany, głodowe bonusy za wymagania, których nawet przy wielkich chęciach nie sposób zrealizować. Atmosfera coraz gorsza. Kiedyś mogłeś liczyć na to, że po iluś tam latach awansujesz, ale teraz aby dostać lepsze stanowisko nie musisz nic umieć , na niczym nie musisz się nie znać, nawet nie musisz tam wcześniej pracować, trzeba tylko być ziomkiem kogoś z szefostwa. Tak więc zwykły szary pracownik musi wiedzieć o tym, że na zawsze zostanie szarym pracownikiem.

Kiki Minesota Dark Blue
@TED

"Tak więc zwykły szary pracownik musi wiedzieć o tym, że na zawsze zostanie szarym pracownikiem." Ano, Zając i ten Metro coś o tym wiedzą :D jak się chodzi na siłkę z prawilnym kierownikiem to można osiągnać wiele:D Inteligentnmi są do tłuczenia... łapy bola... czacha dymi... atmosfera masakra. C. robi machloje:) Ta nowa kierowniczka co siedziala wczesniej na seks-telefonie jest wulgarna, drze sie, "leci z morda" i robi wszelkie mozliwe bzdury. Wszyscy dali dyla. Gdzie indziej jest godna placa i normalne traktowanie - tutaj normalnie zmian nawet nie dostajesz. C - jak ty mozesz spokojnie zasypiac?

Tubano
@TED

Zostali sami niedouczeni desperaci!!! Potwierdzam - stawka minimalna, mala ilosc godzin, Slim Shady aka Andrzej, pomagier C zasuwa jak Cygan w nocy na polu pomidorow i robi krecia robote wszytskim:D Ale jaja.

ja tylko na chwile

Przy tych czatach itp praca jak praca, jeśli komuś pasuje charakter i chce jedynie dorobić parę złotych bo jest studentem czy tam z rodzicami mieszka. Bo przy takich stawkach trudno sie utrzymac (ok 10zl/h) to moze 6 lat temu byly dobre stawki a nie jak teraz w ogloszeniach zamieszczanych przez firme :) Atmosfera- groza. Mozna odniesc wrazenie ze wszyscy tam sa za kare. Moze oprocz jednego pokoju,z ktorego wydobywaja sie glosne smiechy- tam chyba sa zadowoleni z pracy ale tam jakies kierowniki siedza z tego co wiem. Wydaje sie ze nie istnieje zaden system motywacji,szefowie jak widac nie maja pojecia ze pracownik zadowolony to pracownik bardziej wydajny i zaangazowany. Ale podobno kobiety tym rzadza wiec trzeba im wybaczyc i lepiej isc gdzies gdzie jest normalnie bo taka kase wszedzie juz dostaniecie, nawet latajac na miotle

Klient

Banda Złodziei , która wysyła SMS Premium do niczego nie spodziewających się ludzi. Ludzi, którzy o to nie prosili i musza płacić wielkie pieniądze bandytom - wyłudzaczom !

Celinka Śniąca O Władzy Nad Rzędami Dusz

Wiekszosc negatywnych komentarzy zostala usunieta pod presja zarzadu TA ... popisz wlasnymi paluszkami 150 sms na godzine (przez 8-10 godzin) a przekonasz sie jak to tam fajnie jest... to rak nie idzie czuc... wszyscy uciekaja stamtad...

były

pracownicy uciekaja z TA i tyle moge powiedziec

gwiazda

Przy odbieraniu połączeń towarzyskich- ciekawa i niestandardowa praca dla ludzi, którzy wiedzą co to dystans w życiu. Bardzo komfortowe, dobrze zlokalizowane biuro i dogodne warunki, darmowa kawka, luźna atmosfera, jedyny minus to chyba tylko nieco zniechęcający pracownicy, którzy już tam siedzą latami bo często słychać narzekania. Ale to o czymś świadczy, że ludzie pracują tam wiele lat, do narzekania człowiek zawsze znajdzie powód . Do tego całego rozmachu nie pasują chyba tylko stawki godzinowe :) Można dobrze zarobić ale trzeba wysiedzieć swoje. Warto spróbować swoich sił w show biznesie :)

gosc
@gwiazda

A czy oferują oni możliwość pracy z domu? Mam 3 lata doświadczenia w tej branży.

et

Znajomość szwedzkiego/fińskiego @tre nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia, bo i tak jest szansa u nich na stabilne zaatrudnienie, bo umowa jest w pełni respektowana, ale jaka jest atmosfera? Najwązniejsze jest to, że dbają o pozytywne stosunki między pracownikami.

@et

dbają o swoich pracowników? to jakiś żart

Agnieszka

firma na zlecenie której abonenci komórkowi nękani są smsami np z numeru 92519 od wróżek Gaja, Zefir ... Bardzo nie miłe odczucia, kiedy bez zaproszenia dostaje się takie wkur... smsy ...

Jolanta

Ws pracy dla informatyków liczy sie wiedza test praktyczny

andrzej

co to jest ta średnia co ona oznacza i do czego służy

co to jest ta średnia , jak się ją wylicza może mnie ktos uświadomić

Bialymurzyn

A jeszcze najwiekszy plus to bardzo wygodny system pracy. Ty sam ustalasz kiedy chcesz pracowac. Tylko prawie pol miesiaca musisz oddac do dyspozycji firmy i oni ustalaja Ci godziny w ktorych masz przyjsc ale to Ty wybierasz w ktory dzien!

Tolek
@Bialymurzyn

Chyba masz złe informacje, bo nie maja limitów bonusów, dają wszystkim, którzy osiągają pewien poziom....

Bialymurzyn

To jakies klamstwa, od razu widac ze te komentarze pisza osoby ktore chcialyby pieniadze za darmo. To swietna praca dla mlodych polakow i nie tylko. Uczciwe stawki, jak jestes naprawde dobry i duzo pracujesz to mozesz dostac premie nawet 50zl !! Jak spoznisz sie minute to mozesz sobie zrobic luzu i spoznic sie 15 minut bo i tak masz liczone 15 i to trzy razy w miesiacu. Firma na 50 osob przeznacza az 300 zl miesiecznie na bonusy motywacyjne! Wystarczy pracowac jak polak 300 godzin i miec troche szczescia. Do tego to bardzo ciepla posadka zwlaszcza latem. Zeby wyjsc na przerwe wystarczy pojsc zapisac sie u lidera. potem wcisnac guzik ze idziesz na przerwe a potem powiedziec liderowi ze wychodzisz i potem jak wracasz powiadomic lidera i nastepnie wcisnac guzik ze wracasz. Nic wiecej nie trzeba.W tej firmie jest tak dobrze ze niektorzy nawet nie potrzebuja wakacji,pracuja po 300 godzin,to o czyms swiadczy! Podobno wystarczy komus wchodzic w (usunięte przez administratora) zeby awansowac. Wiec przestancie klamac w koncu bo to bardzo dobra praca!Tylko trza chciec

Zostaw merytoryczną opinię o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleaudio Dwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleaudio Dwa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleaudio Dwa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa