Opinie o PPU Pomel Sp. z o. o. w Wyszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PPU Pomel Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPU Pomel Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPU Pomel Sp. z o. o. w Wyszków

Jurek

Jest taki kierownik (usunięte przez administratora)bodajże, przychodzi za swoimi pracownikami na PP-3, daje im robotę i idzie, chłopaki się męczą, bo nic nie jest dograne i my się męczymy, bo palety nam ciągle przestawiają i rusztowanie stawiają. Jedni drugim przeszkadzają. Kompletne zero zaplanowania ze strony kierownictwa.

Szkudnik

a co tu się dzieję? co to za cisza? a kalesony są?

pipek1

jacek, zależy co chcesz robić, jakie masz doświadczenie, dogadać się zawsze idzeie przy zdrowym podejściu do sprawy.

?

Nie denerwujcie kierownika z pp3 bo zakreci kurek.;) a tu zima idzie. A on zdolny do tego.

?

jak się nie ma szkoły to nie ma co narzekać ciesz się, że masz prace.nie sugeruj się tym co inni gadają, wielu jest niestety burzycieli pracuj według swoich możliwości i licz swoje a nie cudze. a jak nie pasuje to droga wolna sam rozkręć jakiś biznes powodzenia życzę

?

Pomel-wydawałoby się, ze to firma z tradycjami i można ją śmialo każdemu polecić.Słyszałam, ze nawet ostatnio podwyżki były ale ku mojemu rozczarowaniu nie dla pracowników fizycznych, którzy ciężko harują. Od kilku lat stawka godzinowa dla nas pozostaje bez zmian aż wstyd sie komuś przyznac ile się zarabia.Tak się nie robi!!!Jezeli są podwyżki w zakładach pracy to obowiązują wszystkich pracownikow a nie tylko umysłowych.To jest skandal!!!

Rozczarowany

pracoholik - 2013-09-30 07:59:47 Podobno na niektórych działach oszczędza się na ogrzewaniu kosztem zdrowia pracownika. W szatni, na hali i na stołówce podobno jest zimnoTak jest zimno,tylko w biurach dogrzewaja sie grzejnikami elektrycznymi,a nam kazą oszczedzać energie elektryczną.

pracoholik

grzybiarz

jakies opinie na temat "grzybobrania" ? Co sie dzialo? Jak impreza? Duzo bylo grzybow?

???

Ludzie i tak beda pracowac niezaleznie od komentarzy nie ma co sie tym sugierowac.A jak sie ruszy robota to te opinie o pomelu znikna wiec oczekujmy zamowien i poprawy.

luzik

Ludzie wyluzujcie...Zblizaja sie Swieta wiec po co te nerwy?Zobaczymy w pon co bedzie napewno beda jakies niespodzianki ale mysle ze zle nie bedzie

qwerty

Praca uszlachetnia czlowieka.Nie czytajcie tych postow nie ma sensu. Firma jest jak na nasza okolice bardzo dobra,najwazniejsze zeby pensja byla na czas a to sie liczy w tych czasach najbardziej.

kawa

Nie ma idealnych firm obecna firma jest blisko domu nie trzeba jezdzic do wawy czy dalej a kasa pewnie by sie zrownala po odliczeniu dojazdow do wawy.Jest jak jest ciezkie czasy nastaly w PL.Lepiej miec cos niz nic...

Jezeli chodzi o Pomel to chyba najlepsza firma w Wyszkowie.Nie jest tak zle lepiej pracowac na zamknietej hali niz w budowlance na zimnie. Jak sie ruszy robota to nikt nie bedzie narzekal. Pozdrawiam

rozczarowany

Ludzie trochę kultury,to nie jest czat . Napiszcie opinie o zakładzie pracy i nie obrzucajcie się błotem bo wychodzi na to że w Pomelu pracują same prostaki,a co do tych 7 min,braku odzieży roboczej,obuwia i temperatury na wydziałach to PiP zostanie poinformowany już niebawem.Pomel to nie jest jakaś tam firma teczka jest to firma z tradycjami i mam nadzieje,że nie pozwoli sobie na takie traktowanie ludzi.Jeszcze jedno,co do kierowników poszczególnych wydziałów to: z [usunięte przez moderatora] bata nie ukręcisz : )

robol pomelowsky

zgadzam sie z tym w 100%! a sam robił na produkcji kiedys!

welder

na PP-1 kierownik i jego [usunięte przez moderatora] jeden z brygadzistów oto własnie teraz walcza! a ludzie przychodza do pracy i nie maja co robic ale ich to nie interesuje bo maja na godzine a ''robole'' w akordzie sa!

zły

Uwaga sprawdzają karty RCP muszą złapać pare osób, jak złapią kierownicy ileś tam osób to mają 13 na święta...

szczery

Jedyna prawda w tej wypowiedzi to "Wypłata na czas.praca jest ciężka jak wszędzie." Tylko za ciężką prace w innych firmach płacą na czas i dwa razy tyle,a co ma polityka firmy do tych wypowiedzi?Miły chyba sam nie zna polityki firmy,bo tam nic nie jest napisane o ciężkiej pracy za małe pieniądze i gnębienu pracowników,a czy ktos oprócz brygadzistów i kierowników dostaje w tej firmie premie? Ja osobiscie nie znam takiego przypadku,ale może się myle.

gigi

[usunięte przez moderatora]Polityka firmy zmieniła się tak, ażeby jak najwięcej zarobić kosztem pracownika. Człowiek [usunięte przez moderatora] cały czas, a przy wypłacie widać jak jest [usunięte przez moderatora]. Wszystko drożeje, a wypłaty w dół idą. Jak za taką niską wypłate człowiek ma wyżywić rodzinę i dzieci? Ci z biurowca się nie martwią bo kokosy zbijają, a zwykły pracownik musi po pracy dorabiać gdzieś ażeby mieć godne warunki do życia. Wynagrodzenia wogóle nie rosną od kilku lat.

qg
@gigi

Czy zarobi tam dwójkę co miesiąc na czysto a nie brutto ?

Biały murzyn
@qg

Zarobi. Tylko nie ma Pp3

Zostaw merytoryczną opinię o PPU Pomel Sp. z o. o. - Wyszków

• Jak się pracuje w PPU Pomel Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPU Pomel Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPU Pomel Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPU Pomel Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w PPU Pomel Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPU Pomel Sp. z o. o.
3.3/5 Na podstawie 174 ocen.
  • Serocka 11
    07-200 Wyszków