Opinie o WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o. w Opole

seba Nowy wpis

@lilka nie jest wcale tak źle :) Wiadomo - są rzeczy, nad którymi można popracować, ale z drugiej strony mój przyjaciel pracuje tu już dłuższy czas i ogólnie nie narzeka. Mówił tylko, że dużo marud z nim pracuje, więc może to ma związek z niektórymi komentarzami ;)

endriu35 Nowy wpis

Szukałem w wielu miejscach w sieci i powiem Ci, że ciężko zaczerpnąć jakichkolwiek informacji na temat tej firmy. Jeżeli WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o. jeszcze istnieje to chyba dosyć słabo u nich z pracą. Sprawdzałem wszędzie i nigdzie nie mogłem znaleźć żadnej oferty. Nawet jakiejś archiwalnej. Wiecie może co się z nimi dzieje ?

Dawid Nowy wpis

kiedy ja jeździłem biurem był jeden z pokoi w domu...

?

pusty lokal z 1 krzesłem za pamiętnych czasów tego raczej bym nie zwał biurem :) A adres miał oj miał e-mail.

Kurier

rekrutacja?? przyjechałem i pierwszego dnia bez niczego dostałem listy do rozwiezienia. oczywiście wszystko było na słowo bez umowy, później jakaś umowa była ale lipna, brak świadectwa pracy, brak opłat ZUS itp przez pracodawcę, brak wypłaty i zwrotów za paliwo, NIE POLECAM

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
?

A to jest biuro ?? wow dorobił sie dziad !!

nd

jak się ludzie nie zbiorą to możemy zapomnieć o kasie a on będzie kolejne tysiące do przodu tak było z MSL i tak będzie PHU List, albo już nową nazwą. Pozdrawiam. Nim podejmiecie pracę lepiej przeszukać opinie i zapoznać się z doświadczeniem innych.

Wie ktoś coś więcej o tej firmie PHU List. Znajomy jest na okresie próbnym.

nowa nazwa tej firmy to List sp.zo o. ten pan szuka następnych do pracy za friko

Efron_Opole

Napisz Mirku jak poszlo :)

true12

Prosze o kontakt Mirka badz osoby bedace na rozprawie, chce sie dolaczyc jako swiadek i niebawem wystosowac swoj pozem, pozdrawiam kaliszzzu z k-k . piszcie na mail :trueballer@o2.pl

anna b.

Pracowałam w okresie wakacyjnym i nie mam powodów do narzekań. Może i był poślizg z pensją, ale moja opinia na temat współpracy jest jak najbardziej pozytywna. Jeżeli ludzie nie wiedzą z czym się wiąże praca kuriera, to później mają problemy. Nie raz musieliśmy nadrabiać za tych, którzy nie radzili albo nie chcieli poradzić sobie z pracą.

sprawdzone

! UWAGA ! Firma nierzetelna nieprofesjonalna i bez przyzwoitej uczciwości w stosunku do kontrahentów i pracowników ! Obietnice bez pokrycia listy dostarczane z opóźnieniem lub wcale to codzienność ! Piękne perspektywy na początku i świetna oferta są podstawą działań Pana [usunięte przez moderatora]. Wynajmowany lokal na ul.luboszyckiej od ponad 2 miesięcy nieurządzony chyba tylko dlatego by łatwo było się wynieść. Brak środków na paliwo dla przedstawiciela, czy kuriera rzekomo bo przelewy nie dochodzą, a szef dalej zleca rozwożenie dla firm które nie płacą i tak jutro będzie już normalnie i mijają 2 miesiące ! Dziwna polityka, kłamstwo za kłamstwem później winę ponosi przedstawiciel, albo najlepiej wcale poco się odezwać wyjaśnić czy przeprosić i powiedzieć że to moja wina ! Szczerze odradzam jakiekolwiek układy z tą firmą a już tym bardziej z Panem Prezesem pięknie działającym na niekorzyść pracowników i firm.

Zostaw merytoryczną opinię o WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o. - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Sądowa 9 lok. 7
    45-033 Opole

WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o.