Luxoft Poland Sp. z o.o.

Opinie o Luxoft Poland Sp. z o.o.

Ina

Narazie na etapie rekrutacji powiem ze super. Konkretnie. Moment, trwało zanim spotkałam się na rozmowie technicznej po akceptacji klienta i po niej informacja akceptacja w przeciągu 3 dni . . Hr pracuje bardzo sprawnie poza tym mam wrażenie ze tam stoi rzeczywiście człowiek - mam odmienne odczucia niż większość piszących. Onbording i preemployment screening proces pierwszy raz na takim poziomie także szacun. Luxoft ma fajne benefity.

@Ina

Cześć Ina! Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cieszymy się, że proces rekrutacji przebiegł sprawnie i dziękujemy za miłe słowa dla naszego zespołu HR :) Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne - przywiązujemy dużą wagę do tego, żeby w Luxoft panowała dobra i przyjazna atmosfera na każdym etapie współpracy. Dziękujemy za docenienie naszego pakietu benefitów. Trzymamy kciuki za pierwsze dni w nowej pracy i życzymy samych sukcesów :)

Karo
@Ina

Proces rekrutacyjny na świetnym poziomie

Rohit

Luxoft is a great place to work and start your carrier. It's my first employer in poland. It's been 3 years since i have been with the firm. Everything in my case starting from recruitment ending up on landing a job in a specified project was smooth clear and in very friendly atmosphere. Company offers competitive salary, good benefits and really cool work culture. They have very interesting mobility program when you feel like to change project there's no problem.

Michał Sz

I wok in Luxoft for two years as a Java developer for an investment bank. I can only say that the company helps developers to thrive in their careers, promotes the engineering culture, and helps to keep the skill set up to the recent market demands. Lots of training opportunities (held both by the internal trainers as well as external training portals). Financing the full Microsoft certifications paths. Luxoft has multiple clients and each of them has a diverse portfolio of projects, so whatever tech stack is your favorite or the most interesting, be sure that you will find the project which uses it. In case the project you are working on is no longer in the area of your interest, you can always do the internal mobility and select the project which suits you the most. From the developer's perspective, I fully recommend Luxoft regardless if you are starting your career or you are in a senior position.

Paos

Cześć na jakie zarobki brutto można liczyć na 1 lini wsparcia support ?

Account Manager

Rekrutacja miała bardzo dużo kroków, wiele z nich mogło być przeprowadzonych przez jedną osobę nie przedłużając procesu. Najpierw napisał do mnie rekruter na LinkedIn z informacją o stanowisku gdzie przedstawione były wszystkie obowiązki, zadania i oczekiwania. Później gten sam rekruter zadzwonił jeszcze raz tłumacząc to samo co w ogłoszeniu. Później zadzwonił kolejny rekruter spytać o oczekiwania finansowe i sprawdzić moją znajomość angielskiego. Kolejno miałam rozmowę z managerem, który również tłumaczyć obowiązki na stanowisku i znowu pytał o oczekiwania finansowe i ostatnia rozmowa była ze wspomnianym managerem i jeszcze jedną osobą odnośnie pytań technicznych.

- Oczekiwania finansowe (3 razy) - Okres wypowiedzenia - Opisanie obecnie pełnionego stanowiska i obowiązków - Wymarzona praca

IT Researcher

Ile zarabia IT Researcher?

nuta

firma dobra tylko ochrona chamska!!

Aktualność
At Luxoft, we stand united with Ukraine and we mean it! Today, about 30% of our workforce comes from Ukraine, and we want to keep growing this percentage. We are currently looking for talented people working in Java, C++, DevOps, and QA; as System Engineers or Architects; and across many other technical areas.

Luxoft’s established presence all over the world means that we are able to provide on-going support and relocation services to accommodate you and your family members. With a variety of remote roles with geographically-flexible contracts including the option to go back to Ukraine when the time is right, the Luxoft family is united with you and your community. We welcome everyone and open our arms to those who are affected by the war. We look forward to your application!

Learn more and apply to the role of your
choice:

·       Luxoft Global https://bit.ly/3ImaR0s
·      Poland https://bit.ly/3JuTBrc
·       Romania https://bit.ly/3wlnPZR
·       Germany https://bit.ly/3Is961G
·       Bulgaria  https://bit.ly/3NbSuif
·       Italy https://bit.ly/3qnZWgA

Know somebody who should see this? Share this message!
AEmployee

Szczerze - nie mogę się nadziwić negatywnym opiniom. Pracuję tu od ponad 4 lat - przerobione wcześniej Sii, Epam i kilka banków bezpośrednio. Kontakt z Line Managerami po strnie Luxoftu zawsze bardzo dobry - nigdy nie czułem się pozostawiony sam sobie, zmieniałem projekty poprzez InternalMobility z wielką łatwością, może akurat miałem szczeście co do projektów bo klienci mogą być rózni - logiczna sprawa. Benefity powyżej średniej rynkowej (np 2000 zł rocznie do wykorzystania na lekarzy prywatnych), co roku review wynagrodzenia to standard, zespoły zawsze różnorodne co dla mnie jest wielkim plusem Serio - nie wiem skąd tyle jadu w niektórych, chyba, że to marketingowcy konkurencyjnych firm nie śpią... Ja polecałem, polecam i jeśli nic się nie zmieni - polecać będę dalej

Hej. Czy firma ma coś takiego jak dodatek nazywany „wczasy pod grusza”? Albo inaczej, ten dodatek do dwutygodniowego urlopu. Dzieki

@Paweł

Nie, nie ma.

Dagmara

Polecam firmę Luxoft wszystkim, którym zależy na rozwoju. Luxoft to pierwsza firma, w której panuje rodzinna atmosfera. To co ważne firma oferuje dobrą atmosfera, możliwość szkoleń, szeroki pakiet benefitów i dużo wspaniałych ludzi.

Dagmara

Pawel

Hej. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć czy pracownicy dostają jakieś bonusy na święta? Pozdrawiam

@Pawel

Jako pracownik mówię, ze oprócz kafeterii nie było nic.

Nic nie ma

Ona

A good company to work with, a very nice atmosphere, a very nice benefit program

Elen

Luxoft is a very solid and stable company, especially for difficult and uncertain times. I am very satisfied with the cooperation so far. A huge plus for the complete possibility of remote work from anywhere in Poland. There could be more initiatives with ad hoc benefits for employees such as vouchers to cafes, etc.

Polak

Czy to prawda, że firma Luxoft nie umie się jednoznacznie wypowiedzieć w sprawie agresji putina? Czy Polak może pracować dla Rosyjskiego milionera?

@Polak

Nasze oficjalne stanowisko znajdziesz w social media – między innymi na naszym proflu na Facebook’u – Luxoft Poland. W tych trudnych czasach stoimy ramię w ramię i w pełnej solidarności z naszymi pracownikami z Luxoft Ukraine i ich rodzinami. Oferujemy pełne wsparcie dla naszych ukraińskich pracowników i wszystkim obywatelom tego kraju. Intensywnie pracujemy, aby pomóc każdemu, kto tego potrzebuje. Nieustannie monitorujemy sytuację, a bezpieczeństwo naszych koleżanek i kolegów pozostaje naszym priorytetem. Dbamy o zdrowie i komfort naszych pracowników. Działamy poza wszelkimi podziałami. Jesteśmy firmą międzynarodową. Od wielu lat pokazujemy to swoimi działaniami i bardzo zależy nam, aby w Luxoft Poland każdy czuł się jak u siebie.

@Luxoft Poland Sp. z o.o.

Slogan działamy ponad podziałami jest jednak łatwa wymówka na nie wyrażenie się jasno, ze potępiacie napaść Rosji na Ukrainę. Prawdziwe wartości firmy poznaje się jak działa w kryzysie.

Przykro się to wszystko czyta.
@Polak

Dziwne to pytanie, pamiętam tu tonę komenatrzy, które mówiły, że Luxoft jest zły bo zatrudnia samych Ukraińców :) - tak, Waszych "opinii" o naszej firmie - polecam popatrzeć na wcześniejsze komenatrze. Mam nadzieję, że teraz każdemu kto pisał takie komentarze jest wstyd i na przyszłość zastanowi się nad dyskryminacją innych narodowości. Polecam również poczytać więcej o Luxofcie, bo z pewnością od lat Rosyjską firmą nie jesteśmy. Nasz "Rosyjski miliarder" zawsze dbał o naszych pracowników i ich rodziny z Ukrainy (i nie tylko) - wtedy gdy tutaj masa Polaków objeżdżała Luxoft za zatrudnianie osób z Ukrainy :). Dzięki temu dużo naszych sąsiadów z Ukrainy jest teraz w bezpiecznych lokalizacjach ze swoimi rodzinami. Zachęcam do poczytania o Luxofcie i o nie wylewanie kwasu w internecie (bo widać osoby dające opinię zmienają zdanie jak w danej chwili im wygodnie). Szanujmy i akceptujmy się :). Peace!

Polka
@Adam

Panie Adamie, Luxoft od lat wspiera relokację całych rodzin (tak płaci za nią, robi dokumenty, szuka mieszkań) z różnych krajów zagrożonych wojną. Nie tylko teraz, kiedy jest to "modne". Może przed oskarżeniami warto się dowiedzieć? W przeszłości cały czas byliśmy oskarżani, że dajemy pracę i awanse ukraińcom - tak, proszę przejść komentarze na GoWork :). Obrażano nas tu jak zatrudnialiśmy osoby z zagranicy, teraz nas się obraża, bo nasz CEO śmiał się urodzić w Rosji. Polecam się zająć niesieniem realnej pomocy. Szczerze wątpię, że jakaś firma w Polsce robi tyle co Luxoft i to od 2014, nie od zeszłego czwartku :).

@Polka

Dokladnie!

Magda
@Polka

Bo jest trafiona

Jerzy

INFO DLA WSZYTKICH - LUXOFT TO ROSYJSKA FIRMA !

@Jerzy

To jest rosyjska firma
@Luxoft Poland Sp. z o.o.

Luxoft is a member of the IBS Group, Russia's largest and most successful IT enterprise established in 1992, which now has over 3,000 employees that provide solutions to Russian, European and US customers.

@To jest rosyjska firma

well found. From 2004.

Zadowolony pracownik

Ciekawe :) Nigdy nie słyszałam, żeby chłopaki z BMW narzekali :)

Zadowolony pracownik

Luxoft jest najlepszym pracodawcą na jakiego dotychczas trafiłam i o dziwo (dla hejterów) od 2019 roku nie jest to firma rosyska, a amerykańska :) Bardzo wspieramy naszych przyjaciół, pracowników z Ukrainy.

Bardzo polecam Luxoft w szczególności ze względu świetną atmosferę, ciekawych, otwartych oraz pomocnych ludzi, możliwości rozwoju oraz pakiet benefitów. Pełen profesjonalizm. Z mojej strony żadnych minusów :)

@Marta

W czym się przejawia możliwość rozwoju? Gwarantują jakieś wewnętrzne szkolenia? :) byłoby super!

MM
@Katarzyna

Cała masa szkoleń, centrum treningowe

@MM

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Oczywiście, zapewniamy duże możliwości rozwoju osobistego. Do dyspozycji naszych pracowników jest platforma treningowa z dostępem do ponad 200 szkoleń, e-biblioteka z e-kursami, e-bookami, filmami, webinarami. Nasi pracownicy mają możliwość brania udziału w największych technicznych konferencjach i wydarzeniach. W Luxoft działa program Internal Mobility, który dedykowany jest osobom chcącym zmienić stanowisko w ramach struktur firmy. Nasze autorskie programy budujące ścieżkę rozwoju dla pracowników to także specjalnie przygotowany i opracowany Individual Development Plan czy Leadership Academy. Pozdrawiamy!

Askier
@Luxoft Poland Sp. z o.o.

Kaca..py ponieważ usuwacie niewygodne dla was opinie pytam ponownie. Jesteście firmą z Rosji kiedy wynosicie się do siebie? Dlaczego kraj z którego jesteście atakuje inny kraj?

@Askier

Apelujemy o wzajemny szacunek w komunikacji oraz wypowiedziach. W 2019 roku DXC Technology oraz Luxoft Holding ogłosiły zawarcie porozumienia, w ramach którego DXC zakupiło wszystkie istniejące akcje Luxoft. Od tego momentu Luxoft działa w ramach amerykańskiego przesiębiorstwa, pod nazwą Luxoft, a DXC Technology Company. Na chwilę obecną, 62% pracowników Luxoft Poland pochodzi z Polski, a 38% z około 50 krajów, w tym z Ukrainy (22%), Rosji (18%), Białorusi (16%), Indii (11%), Brazylii (8%), Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Rumunii, USA itd. Działamy poza wszelkimi podziałami. Jesteśmy firmą międzynarodową. Od wielu lat pokazujemy to swoimi działaniami i bardzo zależy nam, aby w Luxoft Poland każdy czuł się jak u siebie.

Zadowolona

Bardzo dobra firma, dbająca o swoich pracowników. Spory pakiet benefitów, ale przede wszystkim są możliwości rozwoju zawodowego. Gorąco polecam :)

Pawel
@Zadowolona

Hej. Czy dostajecie bonusy na święta?

@Pawel

Skoro napisała że jest spory pakiet benefitów, to chyba coś jest na rzeczy, szkoda tylko że nie podała konkretów.

Karol
@Katarzyna

Brak bonusów pieniężnych na święta - jest po świętach, wiec wiem. Było trochę więcej punktów na kafeterii, ale w porównaniu z innymi firmami to nic.

@Karol

Dzięki, to już są jakieś konkrety... nawet czekoladki nie dostaliście? ale przykre. Ja się chciałam zatrudniać, mając nadzieje że coś extra wpadnie na Wielkanoc... ale chyba marne szanse.

@Katarzyna

punktów na mybenefit było tyle, że cały karton czkoladek mogłabyś wziąć ;) osobiście wolę te forme 'prezentu' niz nikomu niepotrzebne i zawalające później kąty gadżety

Karol
@pracownik

To 200 punktów to tak dużo?

Kati
@pracownik

Na dodatek nikt nie raczy wspomnieć czy są podwyżki inflacyjna. Czyli rozumiem, ze nie ma?

@Karol

na czekoladki wstarczajaco

Beksa
@ja

Nie ma podwyżek inflacyjnych, ogólnie z dostaniem dodatkowej kasy jest ciężko

Zostaw merytoryczną opinię o Luxoft Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luxoft Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 255.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 165 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxoft Poland Sp. z o.o.