Luxoft Poland Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Luxoft Poland Sp. z o.o.

aplikant 2017-05-26 17:41
@Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-03-07 08:24

faktycznie przykra sprawa, opowiedzieliście na mój mail w sprawie pracy, zadzwoniła miła rekruterka, odbyliśmy super rozmowę, w/w Pani obiecała kontakt "najpóźniej do poniedziałku" tylko nie powiedział do którego.... :( bardzo słabo świadczy to o firmie...
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-05-29 10:09 [pracodawca]
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za opóźnienie. Leasing pracowniczy polega na tym, że Luxoft współpracuje z Getin Fleet, który to dla naszych pracowików oferuje preferencyjne warunki leasingu samochodów. W ofercie sa bardzo różne auta od fiata 500 przez forda focusa, mazde 6, skode superb po rozne modele Volvo i kilka aut typu SUV.
Okres leasingu to przeważnie 12 badz 18 miesiecy. Oferta obejmuje tak zwany pełny leasing, czyli w oplate wlaczona jest eksploatacja auta i pelne ubezpieczenie. Oplaty za najtansze auta zaczynaja sie od niecałych 800 zlotych miesiecznie.
zainteresowany 2017-05-29 12:43
Witam,
wszystko pięknie, tylko i tak nie mam odpowiedzi od Państwa w kwestii pracy, chociaż rekruterka obiecała kontakt do poniedziałku - zeszłego...
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-05-29 15:49 [pracodawca]
Bardzo przepraszam w imieniu całego zespołu! Takie przypadki nie powinny się zdarzać i staramy się robić wszystko co w naszej mocy, żeby się nie zdarzały. Próbujemy dojść do tego, jak się to się stało i dzięki temu wpisowi będziemy mieli okazję się poprawić. Dziękuję, że o tym napisałeś/napisałaś. Bardzo serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną na adres – recruit.me@luxoft.com (sprawdzam go regularnie). Mam nadzieję, że jesteś wciąż zainteresowany współpracą z nami (jeśli nie, to z żalem, ale jednak rozumiem). Niezależnie od tego bardzo serdecznie proszę o kontakt i więcej informacji o sytuacji – pomoże nam to uniknąć tego typu błędów w przyszłości.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Roj, Manager ds. Rekrutacji Luxoft Poland
broli9 2017-05-30 16:10
@Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-05-29 15:49

Macie może jakieś praktyki dla osób, które zmieniają branże na programowanie ? chodzi mi o biura w Krakowie, z góry dzięki za info
jakka 2017-05-30 17:18
Uwaga na Exceliana w Wawie ( część LUXOFTU). Wbrew temu co obiecują na rozmowach to murzynowo jest. Ma być tani support sprzedawany klientom w europie zachodniej ( do wyboru mają jeszcze Bangladore). Managament nie istnieje. Na rozmowach objecują złote góry ale na miejscu okazuje się że liczna FTE musi się zgadać a to co będziesz robił nie ma najmniejszego znaczenia.
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-05-31 08:33 [pracodawca]
Bardzo proszę o kontakt na recruit.me@luxoft.com i więcej informacji. To dla nas ważna sprawa
Katarzyna Roj, Manager ds. Rekrutacji Luxoft Poland
Licia 2017-06-02 09:08
to jest to z wyjazdem do Londynu ?
Bialy Patyk 2017-06-07 21:21
Excelian w wawie jest na wczesnym etapie rozwoju co ma swoje plusy i minusy. na razie faktycznie bardziej polega to na uzupelnianiu projektow (lub supportu) w Londynie / Monachium / Genewie (bywa ze projekty sa bardzo ciekawe) niz na dostarczaniu wlasnych projektow. Ale powoli osiaga mase krytyczna i wg mnie kwestia czasu jest kiedy proporcje uk/pl zaczna sie odwracac. Plusem jest mozliwosc poznania roznych modulow murexa i wspolpracy z ludzmi ktorzy zjedli na tym systemie zeby (glownie w uk ale coraz wiecej w pl). Praca jest ciezka, ale wg mnie dobrze wynagradzana. Polecam dla ludzi ambitnych, glodnych nowej wiedzy i umieketnosci. Mozliwosc wyjazdow za granice raz na kilka m-cy i zobaczenia wszystkiego z pierwszej reki tez jest duzym atutem (choc jesli ktos nie chce wyjezdzac to nic na sile). Ogolnie polecam (choc na pewno wiele rzeczy jest jeszcze do poprawy) - potencjal do rozwoju w polsce maja bardzo duzy
Licia 2017-06-09 12:18
możecie powiedzieć coś więcej o excelian/murex ?
Elektron 2017-06-20 09:42
Czy mógłby ktoś wyjaśnić dlaczego Luxoft ma bardzo duże zapotrzebowanie na pracowników? Czyżby jakiś nowy projekt i szukają ludzi? Słyszałem sporo dobrego o nich i chciałbym aplikować. Jak się pracuje w jakiej atmosferze, dla mnie to jest też bardzo ważne?
Asia 2017-06-21 09:07
Witam,

Praca na stabowiskuJunior Financial Specialist w Krk jest w lokalizacji ul.Bora Komorowskiego czy tez w Zabierzowie?
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-06-22 17:52 [pracodawca]
Dzień dobry, osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w naszej siedzibie przy ul. Bora-Komorowskiego. W przypadku kolejnych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: recruit.me@luxoft.com. Pozdrawiamy!
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-06-22 17:58 [pracodawca]
Luxoft stale poszukuje pracowników. W tym roku planujemy dalszy rozwój w Polsce. w razie bardziej szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji (recruit.me@luxoft.com), który z chęcią opowie o konkretnych projektach . Pozdrawiamy!
Elektron 2017-06-24 18:57
Luxoft znam bo pracuję i wiem, że to dobry pracodawca.
LOL 2017-06-28 21:17
Rosyjski obwiązkowy
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-07-03 15:32 [pracodawca]
U nas angielski to must have. Ale polski, rosyjski, tak jak i hiszpański zawsze mogą się przydać :)
Elewinka 2017-07-13 12:13
Luxoft jest spoko firmą można tu nieźle przycumować.
Edward 2017-07-13 20:36
Bardzo kiepski poziom managerów (spada z roku na rok niestety).Małe zainteresowanie pracownikiem,szczerym zainteresowaniem.Kłamanie w żywe oczy.Rosyjski - faktycznie się przyda, bo tylko zagraniczni widać chcą tu pracować. Jeśli zależy wam tylko na kasie (a nie rozwoju osobistym) to można tu zacumować. Ale nie polecam tym którzy są ambitni, maja aspiracje, i silne własne zdanie (zostaniecie stłumieni bardzo szybko). Ale jeśli chcesz ciepłą posadę, nie masz zamiaru nic zmieniać,i siedzieć nic nie robiąc za spoko kase - polecam
Biedronka 2017-07-14 07:13
Jak wyglada zycie PMO? Warto czy lepiej sobie odpuscic, bo to zwykla klepanina niewymagajaca myslenia? Czy firma rzeczywiscie sprzyja rozwojowi (centrum szkoleniowe) czy to tylko obietnice rekrutera? Jak z awansami?
assddff 2017-07-16 18:54
Podbijam pytanie o PMO - warto się w to bawić czy strata czasu i celować w inne firmy?
Ewa 2017-07-18 22:42
Luxoft Poland to nowoczesna firma i ma prace dla ambitnych.
Paulina 2017-07-19 20:12
Cześć!
Jestem TL-em w zespole PMO w Luxofcie. Mogę powiedzieć, że praca jest bardzo różnorodna, w zależności i od projektu, w którym się pracuje i od swoich preferencji. Są role typowo finansowe, są role analityczne, jest bezpośredni support projektów IT, ale też role, łatwiejsze, juniorskie, gdzie zaczyna się od przygotowywania prezentacji, robienia minutek ze spotkań - takie pozycje też są potrzebne. Sporo osób nie ma wcześniejszego doświadczenia przy zarządzaniu projektami, a sami wiecie - od czegoś trzeba zacząć :)
Co do awansów - tak, jak najbardziej. W Luxofcie mamy opracowaną (oficjalną) ścieżkę kariery PMO (zresztą, nie tylko PMO, tylko każdej roli) - od Juniora po Principala. Jeśli jest się ambitnym, uczy się nowych rzeczy, zdobywa doświadczenie - droga jest otwarta (samej udało mi się awansować dwa razy w ciągu 1.5 roku).
Jeśli się wahasz, to polecam spróbować, skontaktować się z rekrutacją i sprawdzić jakie role są teraz otwarte. Jeśli nie znajdziesz niczego, co by Ci odpowiadało, wróć za jakiś czas, nowe pozycje pojawiają się ciągle.
Pozdrawiam!
Paulina 2017-07-19 20:12
Cześć!
Pozdrawiam!
Ewelina 2017-07-24 22:34
Czy może mi ktoś wyjaśnić jaka jest przyczyna tak długiej listy ofert pracy? Czyżby mieli jakiś nowy projekt ? Podzielcie się informacjami jeśli ktoś je posiada?
Ktosik 2017-07-26 02:15
Pytanie o te benefity w luxofcie, bo widze wymieniony "samochodowy leasing pracowniczy" jak to dokladnie dziala ? ktos cos ?
Ktosik 2017-07-26 02:17
WItam, ja mam pytanko o te benefity bo widze kilka stron czesniej wymienione "samochodowy leasing pracowniczy" jak to dokladnie dziala ? moze ktos wyjasnic ?
Mały 2017-07-30 20:53
Słyszałem, że Luxoft jako firma nowoczesna ma wiele ciekawych posad dla pracowników. Czy mógłby ktoś napisać co poza pensją oferuje firma? Mam na myśli dodatki typu socjalnego ? Może są jeszcze jakieś benefity? Jak się w firmie pracuje, czy pracownicy są fajni?
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-08-02 14:01 [pracodawca]
Tutaj znajdziesz aktualną listę benefitów w Luxoft: https://pracodawcy.pracuj.pl/luxoft-poland-sp-z-o-o,14090/benefity
Zachęcamy również do zapoznania się z naszym systemem poleceń pracowniczych https://career.luxoft.com/referral/
Za skuteczne polecenie można uzyskać od 6 do nawet 15 tys. zł. Nie trzeba być pracownikiem firmy, by skorzystać z programu.
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-08-02 14:04 [pracodawca]
Jednym z benefitów, który oferujemy naszym pracownikom jest samochodowy leasing pracowniczy. Cieszy się on wielkim powodzeniem. Oferujemy nawet 50% niższe stawki leasingowe od rynkowych. Opłaty miesięczne zaczynają się już od 800 złotych. W ofercie można znaleźć różne modele aut min: Seat Ibiza, Fiat 500, Ford Focus, Mazda 6 PEUGEOT 3008 SUV i wiele innych. Oferta obejmuje tak zwany pełny leasing, czyli w opłatę wliczona jest eksploatacja auta i pełne ubezpieczenie. Pozdrawiamy!
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-08-02 14:04 [pracodawca]
Cześć! Zgadza się! Ciągły rozwój = Nowe oferty pracy. Luxoft oferuje nie tylko projekty finansowe, ale i z dziedziny biotechnologii, aplikacji mobilnych czy telecomu. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Dzałem Rekrutacji na recruit.me@luxoft.com.
Maciek 2017-08-13 19:39
Hr prowadzi na tej stronie żywą dyskusję z samym sobą xD
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-08-18 09:24 [pracodawca]
150% normy xD
Weźmiemy Twój komentarz pod uwagę..
Ochotnik 2017-08-20 19:26
Jaka jest przyczyna, że firma ma taka długa listę ofert?
Mag450 2017-08-24 23:52
Czy Ukraincy sa w czyms gorsi od Ciebie?!
Eryk 2017-08-25 10:12
Widzę, że Luxoft Poland zaczyna dotykać ten sam problem jaki mają inne firmy. Na rynku pracy jest ciągły brak ludzi, może to się przełoży na podwyżki zarobków? Jest wtedy nadzieja na powrót rodaków do kraju!
Nick 2017-08-29 10:28
Słabo, po wywiadzie zadzwonił do mnie rekruter z informacją że oceniono mnie pozytywnie i wyrażono chęć współpracy ze mną, jednak najpierw muszą uzyskać potwierdznie od klienta które powinni ptrzymać w ciągu tygodnia. Po tygodniu otrzymuje meila że wszystko w porządku i wywierają presje na kliencie w celu zawarcia umowy. Od tego momentu cisza przez dwa tygodnie, w końcu sam zdecydowałem zapytać jak wygląda sytuacja i dostaje odpowiedź, że niestety ale klient zdecydował się zatrudnic kogoś ze swojej wewnętrznej listy. Słabo, słabo, słabo...
Telimena 2017-08-29 13:26
Jaka to przyczyna sprawiła, że Luxoft Poland ma tak mało wpisów na tym wątku? Pewnie niektórzy wystraszyli się, że pisząc nie do końca prawdę mogą mieć problemy? To forum jest potrzebne dla ludzi którzy szukają pracy. Chyba, że konkurencja inspiruje do pisania negatywnego?
Gość 2017-08-30 13:10
Nie będę mówić za wszystkie lokalizacji Luxoftu, ale to, co się dzieję w Gdyni, to porażka. Luxoft miał tylko jednego klienta, którego nie dał rady utrzymać, no i oczewiście jako jedyne słuszne rozwiązanie przyjąl wywalić ludzi na ulicę. Sę okazało, że po prostu nie dogadał się o stawkach. Ale swoję błęy management po prostu zrzucił na pracowników. Te, kto chiał przejśc bezpośrednie do klienta, dowiedziali się, że maja zakaż pracować u klienta 12 miesięcy po odeśćiu. No i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tak że ostrzegam.
S.M. 2017-08-30 15:00
I could say that this company is not value its employers. In Tricity it was not able to keep good relations with a client which was its only client. This immaturity of Luxoft as IT service supplier resulted to massive firings of Luxoft employers. The client was willing to employ some of the fired persons as permanent employers, but Luxoft has an agreement that places a 12 month ban for such a transfer. So all Tricity employers have to pay for Luxoft immature management mistakes that is not able to secure job for the employees.
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-09-01 15:14 [pracodawca]
Businesses evolve within IT services, so certain projects may increase or decrease in size, depending upon the client’s objectives. The center is working normally, and although some part of the project was cut the rest is stable and in a process of diversification and growth. The vast majority of employees from the already restructured parts of the project have been assigned new positions and it’s our intention to provide attractive job opportunities for all of our employees. Please contact your local HR business partner, thank you.
3city 2017-09-03 09:23
Co się dzieje w Gdańsku? Na forach dla programistów piszą, że Luxoft stracił jedynego ważnego klienta w Trójmieście i można powiedzieć, że zakończył/wstrzymał działalność, w środowisku duża mocno negatywna dyskusja, Wrocław i Kraków mówi o Gdańsku.
Weronik 2017-09-03 20:23
Piszecie o trudnej sytuacji w firmie i że zwalniają ludzi. Ja widziałam długą list,ę aktualnych ofert pracy. Czy prawdą jest to co piszecie?
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-09-05 09:26 [pracodawca]
@3City i @Weronik

Centrum w Gdańsku pracuje normalnie - mimo, że faktycznie część projektu została zamnknięta, reszta jest w fazie dywersyfikacji i wzrostu. W przypadku pytań odnośnie ofert pracy w Trójmieście prosimy o kontakt na recruit.me@luxoft.com.
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-09-05 09:27 [pracodawca]
@3City i @Weronik

Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-09-06 09:27 [pracodawca]
Dziękuję bardzo za wiadomość, chociaż nie ukrywam wolałabym inny kanał komunikacji ;). Tak czy owak, bardzo mnie zmartwiło, że wciąż zdarzają nam się takie przypadki – przy takiej liczbie kandydatów w procesie wyłapanie tego jest bardzo trudne i ponieważ mówimy o personalnym kontakcie, niemal niemożliwe do zautomatyzowania. Jeśli możesz napisz proszę więcej o tej sytuacji na recruit.me@luxoft.com, z góry bardzo dziękuję.

Katarzyna Roj
Head of Recruitment
Luxoft Poland
Olek 2017-10-01 18:55
Jaka jest przyczyna, że Luxoft Poland ma tak długą listę ofert? Czy to jakiś nowy projekt czy coś innego?
hahahah 2017-10-05 23:17
tak, nowy projekt. Zwłaszcza w Tricity :)
Luxoft Poland Sp. z o.o. 2017-10-06 17:18 [pracodawca]
W Luxofcie cały czas szukamy nowych ludzi. Na ten moment na całą Polskę mamy otwarte blisko 350 ról, z czego wynik rotacji to ok. 16%, reszta to rozwijające się istniejące projekty, nowe projekty od istniejących klientów i nowi klienci - w tym w Trójmieście i Krakowie.
Elektron 2017-10-08 11:10
Luxoft Poland Sp. z o.o. to bardzo prężna firma.Pracuje tu juz dość długo i nie moge narzekać. Najgorzej jak ktoś nie lubi generalnie pracować i tylko szuka
Zostaw swoją opinię o Luxoft Poland Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luxoft Poland Sp. z o.o.