Luxoft Poland Sp. z o.o.

Opinie o Luxoft Poland Sp. z o.o.

Dołączyłam do Luxoftu nie mając zbyt wiele doświadczenia, ale spotkałam tu mega doświadczone osoby, które wiele mnie nauczyły i pomogły mi się rozwinąć. Pakiet benefitów jest świetny, zespół wspierający a szef daje jasne i realistyczne cele. Polecam

Inia

Bo to prawda!

Ekaterina12

Working at Luxoft means to be part of a great multicultural international team! In Luxoft one will find all the conditions for professional and personal development. Employee takes advantage of access to various materials and trainings, constant development, social bonuses, internal mobility in the company, exchange of experience with colleagues from all over the world, cooperation and support by colleagues. It is an ideal mixture of a positive work atmosphere, projects that inspire, new friends, hobbies and many other activities that you will appreciate. It's definitely a perfect opportunity to enjoy working process in Luxoft as I do!

anna

Pracuję w firmie już kilka lat i mimo, że jest kilka minusów, głównie wynikających z rozmiaru firmy (szybko zmieniające się procesy, dużo wyzwań i sporo obowiązków), to i tak jest to jedna z lepszych firm na rynku. Szeroki wachlarz szkoleń, bogata oferta benefitów, wiele udogodnień dla pracowników. Polecam!

Serhii

Pracuje w Luxofcie przez ostatnie 6 lat. Korzystajac z Internal mobility jeden raz zmienil kraj i jeszcze jeden zmienil project. Jestem zadowolony firma i polecam wspolprace do innych. Detaliczne warunki naprawde sa definiowane przez project, praca w godzinach Stanowych, czy praca w weekendy, technologii i oczekiwania. To moze calkowicie sie roznic w zaleznosci od projectu z ktorym pracujesz W ten samy czas wszystko co dotyczi Kodeksu pracy jest przestrzegane. Nie bede zaostrzal uwagi odnosnie benefitow, tutaj jest podobne do innych firm (prywatna medycyna, ubezpeczenie zycia, Multisport itd) W ten samy czas Luxmed ma jeden z lepszych pakietow na rynku. Pensja mocno zalezy od osoby i od projectu. Znam ludzi ktore na UoP zarabiaja powyzej 20-25k, ale to bardziej stanowiska poziomy Senior. W calosci polecam firme, pracuje tutaj przez dlugi czas i nie mam duzo rzeczy jaki chcialbym zmienic

Account Manager

Rekrutacja miała bardzo dużo kroków, wiele z nich mogło być przeprowadzonych przez jedną osobę nie przedłużając procesu. Najpierw napisał do mnie rekruter na LinkedIn z informacją o stanowisku gdzie przedstawione były wszystkie obowiązki, zadania i oczekiwania. Później gten sam rekruter zadzwonił jeszcze raz tłumacząc to samo co w ogłoszeniu. Później zadzwonił kolejny rekruter spytać o oczekiwania finansowe i sprawdzić moją znajomość angielskiego. Kolejno miałam rozmowę z managerem, który również tłumaczyć obowiązki na stanowisku i znowu pytał o oczekiwania finansowe i ostatnia rozmowa była ze wspomnianym managerem i jeszcze jedną osobą odnośnie pytań technicznych.

- Oczekiwania finansowe (3 razy) - Okres wypowiedzenia - Opisanie obecnie pełnionego stanowiska i obowiązków - Wymarzona praca

Zarobki

Czy ktoś powie czy z zarobków w l jako it rekruter nie rafę da się wyżyć? W Warszawie ;). Ez podnajmowania pokoju?;)

@Zarobki

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z rekruterem, który prowadzi rekrutację na rolę o, której Pan/Pani myśli. Pozdrawiamy serdecznie!

expracownik
@Zarobki

jesli zrobisz bardzo wysoki target to tak, ale podstawy są głodowe, przynamniej tak było za moich czasów, koleżanki z rekrutmentu wspominały, ze max maxów to 4 k brutto i to na seniorze/ekspercie, jako reseracher to najniższa krajowa; jak chcesz korpo wyscig szczurów i jestes w tym dobry to to moze byc miejsce dla ciebie - nie dbają o jakość rekrutacji, a o ilość zatrudnień, najsprytniejsi kombinatorzy zyja tam jak pączki w maśle

CloudCloudCloud
@expracownik

Nikt nie żyje z samej podstawy - chyba, że ktoś liczy jedynie na wynagrodzenie za nic nierobienie, to nie ma co się dziwić, że nie poszaleje po wypłacie. :)

expracownik
@CloudCloudCloud

tak, szczególnie jak są freezy projektów, albo ci robią redukcje bonusów bo biznes nagle postanowił, ze projektu nie otwiera. i w luxofcie wtedy maja gdzies, ze pracowałes ciezko - nie dosc, ze odejmuja ci od targetu to jeszcze masz gołą podstawe za zapierniczanie ponad siły. w innych firmach podstawa jest godna, zeby pracownik nie musiał sie stresować tym, ze jak nie zrobi targetu to nie bedzie miał co do gara włozyc. wam zalezy tylko na cyferkach

@expracownik

Dzień dobry! Luxoft to międzynarodowa organizacja, która buduje swój sukces dzięki ekspertom zarówno w zespołach techniczych, jak i w zespołach rekrutacji. Nasi rekruterzy to specjaliści i z pewnością jest to zespół, w którym można się wiele nauczyć i wykorzystać swoje umiejętności. Na poziom wynagrodzenia składa się wiele czynników, m.in. doświadczenia kandydata. Polecamy zapytać o szczegóły oferty bezpośrednio rekrutera. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów zawodowych.

Czy pracownicy w Luxoft Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Adam D

yep.. especially when you have teammates from Brazil and Argentina - they prefer start drinking before a daily meeting begins - usually it improves our team collaboration

Adam D

Tak.. Zwłaszcza, gdy masz kolegów z drużyny z Brazylii i Argentyny – wolą zacząć pić przed rozpoczęciem codziennego spotkania – zwykle poprawia to współpracę naszego zespołu

Kamil
@Adam D

A możesz na poważnie napisać jaka atmosfera panuje w Luxoft? No i ile można tam zarobić realnie? Poleciłbyś pracę tutaj?

@Kamil

Cześć Kamil! Bardzo cieszymy się Twoim zainteresowaniem warunkami pracy w Luxoft Poland :) Wierzymy, że bez dobrej atmosfery nie odnieślibyśmy sukcesu na rynku. Nasz zespół to grupa pasjonatów technologii z całego świata, a na codzień kierujemy się uniwersalnym etosem: + rozwój osobisty i zawodowy; + budowanie ducha zespołu; + budowanie pozycji lidera w skali globalnej. Nasza organizacja składa się wielu zespołów, które pracują nad różnorodymi projektami. Lubimy ambitne wyzwania i chętnie mówimy o naszej pracy. Dlatego, możesz spotkać nas na różnych wydarzeniach, gdzie osobiście możesz porozmawiać z naszymi specjalistami :). W obecnych warunkach związanych z pandemią, szczególnie ważne jest dla nas zapewnienie naszym pracownikom poczucia bezpieczeństwa. Luxoft jest cenioną marką i współpracuje z największymi globalnymi firmami. Z tego powodu, niezależnie od okoliczności, nasi specjaliści mogą być pewni swojego zatrudnienia oraz mają zapewnione wsparcie psychologiczne. Również w warunkach pandemii, zapewniamy bogaty pakiet szkoleniowy i rozwijamy różnorodne inicjatywy mającego zintegrować naszych pracowników. Wynagrodzenia, w naszej firmie są zależne od stanowiska pracy, technologii, w której się operuje, oraz poziomu doświadczenia. W wielu ofertach pracy z naszej firmy, możesz znaleźć wskazany poziom wynagrodzeń. Ponad 80% naszych pracowników to osoby, z doświadczeniem na poziomie ponad 5 lat, a my dbamy o to, żeby oferowane wynagrodzenie było dla nich atrakycyjne i sadysfakcojnujące. Pozdrawiamy!

@Adam D

Cześć Adam! Dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. To dla nas bardzo cenne! Atmosfera w zespołach jest dla nas bardzo ważna i wierzymy, że to ona jest podstawą suckesu Luxoft Poland. Jeżeli spotkałeś się z nieodpowiednim zachowaniem wśród współpracowników, bardzo prosimy o kontakt z Twoim mendażerem, który będzie mógł rozwiązać tę sytuację. Pozdrawiamy!

GizałekOpałek
@Luxoft Poland Sp. z o.o.

To ze ktos przesiedział w innej firmie np Byd. przez 5 lat trzaskał bezmyslnie tickety jednoczesnie ogladajac se seriale to nie oznacza za ma 5 lat doswiadczenia i sie nadaje na np Active Directory Engineera. (usunięte przez administratora) Jak kogos sie nie chce zatrudnic a ten ktos ma wykształcenie informatyczne, to sie wymysla ze wyksztalcenie nie istotne a doswiadczenie 5 letnie. Jakby sie jednak okazalo ze owa osoba(ktora ma sie dostac po ukladach ma w CV ze dajmy na to 10 lat temy jakis kursik takze po ukladach zrobila -w praktyce kursik taki polegał na przeklikaniu next next next next i jak zbyt mały score wyszedł to jeszcze raz) to sie dorabia teorie ze tylko z takimi kursami np potrzebujemy. Odnosnie doswiadczenia juz sami nie wiecie co mowic> Prosze wszystkim tutaj potencjalnym kandydata wytłumaczyc dlaczego np na stanowisko Active directory Engineer we Wrocławiu w ciagu 1 dnia wymagania zmieniaja sie diametralnie(usunięte przez administratora) Co sie wydazyło przez jeden dzien ? Klient nagle zaczał chciec zupełnie innych ludzi których jeszcze tydzien wczesniej rekrutował. 1 dnia zmieniły sie wymagania?Serio? Kurcze jak bardzo załuje ze sobie nie wpisałem w CV np w uczelniach dajmy na to 2015- MIT Informatyka (Not Finished), albo Oxford(but not finished) W przypadku jednego z pracownikow taki wpis zadziałał pracuje tam do dzisiaj powaznie(wpradzie nie wpisał sobie MIT ani Oxford ale informatyka(Not Finished), na ten moment wpis usuniety bo juz umowa pewnie na stałe w Luxoft jest, wiec wiadmomo, No ale w koncu dawni pracownicy bdg. korpo nie doswiadczeni jak mało kto(usunięte przez administratora)

@GizałekOpałek

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. Jesteśmy świadomi tego, że na rynku pracy można spotkać się z różnymi praktykami, które nie zawsze są dobre. To bardzo ważne, żeby o tym rozmawiać. W Luxofcie realizujemy ambitne projekty, dla globalnie rozpoznawalnych marek, które ufają sile doświadczenia naszych pracowników. Każdy projekt ma swoją specyfikę, a w trakcie tworzenia zespółu menager na bieżąco ocenia jakie umiejętności będą potrzebne wśród nowych członków zespołu. Realizujemy ambitne i złożone projekty. Dlatego, różne czynniki mogą wpływać na zmianą wymagań na określonym stanowisku. W trakcie procesu rekrutacji wiedza i doświadczenie są dla nas decydującym czynnikiem. Dlatego, niezbędnym elementem jest rozmowa techniczna, w trakcie, której weryfikowana jest wiedza kandydata. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Życzymy samych sukcesów!

T100
@Luxoft Poland Sp. z o.o.

No chyba ktoś tu prawdy nie mówi. Jeśli po pierwszym etapie manager który idzie bardzo dobrze i manager nie ukrywa że jest bardzo zadowolony u mówi że przekazuje dalej.Nagle jeszcze przed drugim etapem coś się magicznego wydarza u osoba zbywa kandydata mówiąc tam już chyba kogoś wybrali. Co wy myślicie że ktoś jest niespełna rozumu albo 5 latkiem żeby uwierzyć w takie bajki.Albo uważacie że to nie widać na kilometr że osoba z HR(która jak podejrzewam dostaje jakąś premie od każdego przyjętego kandydata) zaczyna nagle stękać i kombinować jak spławić kandydata po bardzo dobrym 1-wszym etapie?

CloudCloudCloud
@T100

Jeśli kilku Kandydatów dostanie pozytywny feedback, to kilku jest prezentowanych do Klienta, do którego należy ostateczna decyzja - także sam pozytywny feedback od Managera nie decyduje o zatrudnieniu - ale to chyba oczywiste. :)

@T100

Dzień dobry! Bardzo przykro nam, że nie jest Pan/i nie zadowolny/a z przebiegu procesu rekrutacji. Pan/i opinia jest dla nas bardzo ważna i z pewnością pomoże nam usprawnić ten proces. Luxoft prowadzi wiele rekrutacji i może zdarzyć się, że w czasie rozmów z kandydatem dana rola zostanie już obsadzona. Mimo wszystko, serdecznie zachęcamy do śledzenia naszych ofert i aplikowania na te, które budzą Pana/i zainteresowanie. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów!

@CloudCloudCloud

Dzień dobry! Dziękujemy za podzielenie się opinią i doświadczeniami :) Rzeczywiście, rekrutacja na poszczególne role różni się w zależności od specyfiki stanowiska i projektu. Na naszym profilu opisany jest proces rekrutacji wraz z opisem poszczególnych etapów. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów.

PMA Specialist

Firma w której można się wiele nauczyć, dzieki wewenetrznym szkoleniom i zroznicowanym zadaniom. Na plus program Internal Mobility umozliwiajacy zmiane projektu po kilku miesiacach, praca w miedzynarodowym srodowisku i w jezyku angielskim. Tempo pracy bywa intensywne, ale wyzwania wspieraja rozwoj.

gizałekOpałek
@PMA Specialist

A dlaczego stanowisko Active Directory we Wrocławiu jest tylko zarezerwowane dla pewnej grupy pracownikow(pracownikow którzy pracowali wczesniej dla pewnej korporacji). Przejzalem kilka profili i łaczy je kilka cech: 1.Brak studiow informatycznych 2.Co nie ktorzy brak wogole wyzszego wykształcenia a edukacja skonczona na szkole sredniej(mowie tu o jednej specyficznej grupie nie wszystkich pracownikach ale wsrod nich sa tez tacy) 3.Kombinowane profile:tzn.jesli ktos z nich pracował wczesniej na stanowisko jednym przez 4/5 lat i robił 3/4 typy ticketów na krzyz np jako support analst, to wpisuje sobie na profilu ze rzekomo przez 2 lata pracował jako support analyst lub engieener a nastepnie 3 lata jako Active Directory Specialist. 4.Co jest oczywiscie nie prawda bo pracował przez 5 lat na tym samy stanowisku tylko w penym momecie zaczał takze akceptować tickety z ActiveDirectory z kolejki. 5.Taki myk jak to fajnie wyglada-taka sztuczna sciezka awansu od zera do bohatera- naprawde dajecie sie nabierac na takie profile? 6.Dlaczego obecne kryteria na Active Directory sa takie ze połowa z tych ludzi nie powinna pracować tam a jak sa przyjmowali to były takie kryteria na to samo stanowisko ze wlasnie mogł sie dostac kazdy z ulicy. (czytaj z tejze konkretnej firmy) 7.Dlaczego wczasie rekrutacji osoba rekrutujaca(rozmowa juz techniczna) dostajaca CV kandydata dziwi sie ze kandydat zamiast aplikowac na np.Active Directory zostaje na siłe wrzucany w rekrutacje na jakies juniorskie stanowisko 1line.-ktorego nie chca, bo tam raczej bez informatyki preferuja i osoby które rzeczywsicie jeszcze nie maja zadnego doswiadczenia komercyjnego. Tymczasem managerka/PMO mowi/twierdzi ze tam na Active Directory juz dawno temu rekrutowali i obecnie nie ma miejsc. To jak to jest ze Manager od rozmowy technicznej twierdzi inaczej a mangarka/Pmo czy rekruterka z HR mowi cos innego. A w ogłoszeniach sie dalej pojawia oferta -ale juz tera z tak kosmicznymi wymaganiami zeby własciwie mozna było kazdemu po informatyce ale z mniejszym doswiadczeniam powiedziec ze ma zbyt małe kwalfikacje. ???????????????????????

@PMA Specialist

Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pracy w Luxoft - Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne. Cieszymy się, że praca sprawia Ci sadysfakcję oraz, że korzystasz z możliwości rozwoju. Serdecznie pozdrawiamy!

@gizałekOpałek

Dzień dobry! Dziękujemy za Twoją opinie. Jakość procesu rekrutacji jest dla nas bardzo ważna. Luxoft to międzynarodowa firma i prowadzimy wiele rekrutacji do naszych projektów. W procesie rekrutacji bierzemy pod uwagę szereg czynników, a nasi pracownicy to wykwalifikowani, światowej klasy specjaliści. Wymagania na poszczególne stanowiska są zależne od różnych czynników. Nawet jeśli dane stanowisko nazywa się podobnie to charakterystyka poszukiwanego kandydata, czy projekt mogą być inne. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów zawodowych.

żal.pl

żal.pl bo firma daje kilkadziesiąt ogłoszeń o pracę a faktycznie nie chce nikogo zatrudnić - zbieranie danych osobowych i napełnianie bazy danych dla menedżerów, żeby potem w innych firmach wiedzieli z kim mają do czynienia mocno odradzam!

@żal.pl

Dzień dobry. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami. Luxoft to bardzo duża, międzynardowa firma. Z tego powodu realizujemy wiele projektów i cały czas poszukujemy specjalistów do naszych zespołów projektowych. Jeśli pojawiają się ogłoszenia, to wynikają one z rzeczywistego zapotrzebowania i prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko. Bardzo nam przykro, jeśli spotkał się Pan/i z jakimiś nieprawidłowościami lub proces rekrutacji na dane stanowisko trwał w Pana/i przypadku zbyt długo. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów!

Kinga

Hej! Czy jest szansa na podwyżki? Czy jest podwyżka inflacyjna? Jakie są godziny pracy? Czy jest to standardowo 8 godzin i przerwa jet wliczona?

@Kinga

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Zmiany wynagrodzenia w naszej firmie są ściśle powiązane z procesem rocznej oceny pracowniczej zaś sposób organizacji (godziny) pracy jest w pełni zgodny z przepisami prawa pracy obowiązującymi w Polsce oraz zależny od specyfiki projektu, szczegółowe informacje można uzyskać w trakcie procesu rekrutacji. Pozdrawiamy!

Kinga

Hej. Dzięki za odpowiedz. A co do podwyżki inflacyjnej? Pozdrawiam

Kaska

@Kaska

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i Twoje pytanie. Luxoft to nowoczesna firma, która zatrudnia specjalistów, dlatego wielką wagę przykładamy do tego by nasza oferta była atrakcyjna. Składają się na nią zarówno zarobki, bogaty pakiet benefitów, wewnętrzych wydarzeń i programów, jak i atmosfera. Żeby uzyskać dokładną informację o zarobkach na stanowisku, na które aplikujesz, zachęcamy by bezpośrednio zapytać o to rekrutera. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy sukcesów w procesie rekrutacyjnym!

AA

Great place to work with a lot of growth opportunities, very nice atmosphere, possibility to relocate, move within the projects

@AA

Thank you for sharing your opinion! We are happy to hear that you are satisfied by being a member of Luxoft Poland :) Have a great day!

Business Portfolio Manager

Rekrutacja, proces zatrudnienia bez zarzutu- sprawnie konkretnie rzeczowo. Rozmowa z klientem transparentna . Miejmy nadzieje ze daily issue ogarniemy podobnie. Benefity rynkowo, a nawet ciut wyżej jeśli chodzi o konsulting.;) sałary trudno ocenić z mojej perspektywy- ja dostałam o co wnioskowałam wiec pozytywnie. jestem na tak! I polecam.

@Business Portfolio Manager

Dzień dobry! Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne. Cieszymy sie, że jesteś zadowolona z procesu rekrutacyjnego i z oferty Luxoft. Dziękujemy za polecenie i życzymy sukcesów we współpracy z nowym klientem :)

Halina

Rekrutacja na stanowisko PM do LuxOft w moim przypadku to pelny profesjonalizm. Bardzo dobra komunikacja, przejrzystość procesu, dostepnosc w przypadku pytań a przede wszystkim merytoryczne podejscie. Dziekuje!

@Halina

Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z procesu rekrutacyjnego i dziękujemy za miłe słowa dla naszych rekruterów :) Trzymamy kciuki za pierwsze dni w pracy.

Kondzio

Hej Czy macie jakieś bonusy roczne w firmie? Jakieś dodatki na święta? Bonus wakacyjny? Jakie sa godziny pracy w Luxoft? Dzięki!

@Kondzio

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie związane z ofertą benefitów dostępnych w Luxoft Poland oraz warunków pracy. Zachęcamy do zapozniania się z naszą ofertą benefitów na stronie korporacyjnej (Career at Luxoft | IT Jobs). Sposób organizacji (godziny) pracy jest zależny od specyfiki projektu, szczegółowe informacje można uzyskać w trakcie procesu rekrutacji. Pozdrawiamy!

Zorro

Rekrutacja w tej firmie to żart, rekruterka nie wiedziała czym jest lua, aż przykro

@Zorro

Cześć! Dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią! Twoje zdanie jest dla nas bardzo cenne. Nasi rekruterzy to wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie. Posiadają oni wiedzę techniczną, nie są jednak programistami i mogły tu pojawić się jakieś braki wiedzy, za które przepraszamy. W Luxofcie, rekrutacja specjalistów składa sie z rozmowy z rekruterem oraz rozmowy technicznej ze specjalistą, w danej dziedzinie. Pierwszy etap, to czas żeby dowiedzieć się więcej o firmie, różnych zespołach i porozmawiać o swoich oczekiwaniach. W drugim etapie, jest czas na poznanie specyfiki technicznej danego stanowiska, czy projektu. Pozdrawiamy!

****
@Luxoft Poland Sp. z o.o.

rowniez mowi PAn/Pani o tej co to w mojej rekrutacji powiedziała (jak miała zanotować) i sprawdzic znajomosc jezyka "Tylko prosze powoli zebym zrozumiała"

@****

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami. Cały czas staramy się usprawniać proces rekrutacji, a nasi rekruterzy to specjaliści, którzy rozwijąją swoją wiedzę. Chcemy zaznaczyć, że sama rozmowa potrafi być stresująca zarówno dla kandydata, jak i samego rekrutera. Proces rekrutacyjny w Luxoft to przede wszystkim ludzie :) Dlatego czasami mogą pojawić się takie czynniki jak stres, pomyłki, czy niefortunne sformułowania. Jeśli w Pana/Pani ocenie w czasie rozmowy pojawiły się nieprawidłowości, o których powinniśmy szczegółowo wiedzieć, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z Managerem lub Zespołem HR. Serdecznie pozdrawiamy.

Andrew

Świetna firma dla ambitnych informatyków. Polecam !

@Andrew

Cześć! Dobrze słyszeć, że jesteś zadowolny z pracy w Luxoft Poland :) Dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią - to dla nas bardzo cenne! Życzymy dalszych sukcesów. Pozdrawiamy!

Andrew

Świetna firma . Fajne eventy. Polecam.

@Andrew

Cześć Andrew ! Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z atmosfery w firmie - to dla nas bardzo ważne :). W ostatnim czasie działamy na pełnych obrotach i organizowaliśmy kilka wydarzeń branżowych dotyczących Java, DeVops oraz technologii claudowych. Serdecznie zachęcamy do udziału w najbliższym spotkaniu z Jemmą Manvelyan na temat Oracle Java Certification: https://app.evenea.pl/event/womentechstyleonline10/. Informacje o wydarzeniach publikujemy na bieżąco na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Luxoft.Poland. Pozdrawiamy!

Positive working experience

Luxoft provides a lot of opportunity to work on areas of your interest. As long as you have the passion to learn and contribute you will definitely enjoy working here. Teamwork and delivery is excellent. I enjoy working here. More sick days, vacations days and better life insurance coverage at par with other companies would be nice.

@Positive working experience

Hi! We are glad to hear that you are satisfied with being a member of our company :). Thank you for sharing your opinion about our benefits. All the time, we are working to improve that area and your opinion is important for us. Have a great day!

wr

Pracuję tutaj ponad rok jako programista. Wcześniej kupę lat przesiedziałem w Nokii, potem kilka lat w małej firmie, aż w końcu trafiłem na Luxoft. Spodziewałem się korpo-gówienka, ale jestem mega (MEGA!) pozytywnie zaskoczony. 1. Mimo, że jesteś outsource'owany do klienta - firma dba o to, żebyś był zadowolony. Jeśli cokolwiek jest nie tak z klientem - interweniują. 2. Czasami zdarza się tak, że nie udaje się ukończyć obiecanego ficzera klientowi i zajmie on kilka tygodni dłużej. I wiecie co powiedział PO po stronie Luxoftu? "Spokojnie chłopaki, biorę to na siebie"

@wr

Jemma

I am working at Luxoft Poland for one and a half years. Luxoft offers competitive salaries and cool benefits. For those who need a relocation, the company gives a good relocation package and also assists with legalization at a top-level. The integration process was very smooth for me, I was assigned a buddy who was helping me during the first 3 months of my probation to obtain knowledge about the project.

@Jemma

Hi Jemma! We appreciate your opinion and we are happy to hear that you are satisfied to work in Luxoft Poland. A great part of our team in Poland is from different countries, and we understand that is not easy to manage all necessary things by yourself. In Luxoft, we believe that diversity makes us stronger! That is a reason why we want to offer our workers the best possible support during the relocation process. We are glad to know that you feel good in the company and that you got great support from your buddy :) Have a great day!

Zostaw merytoryczną opinię o Luxoft Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luxoft Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 255.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 165 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxoft Poland Sp. z o.o.