Luxoft Poland Sp. z o.o.

Opinie o Luxoft Poland Sp. z o.o.

Dag

Firma warta polecenia. Kadra zarzadzajaca traktujaca swoich pracownikow dobrze, partnersko. Praca wymagajaca, ale dajaca satysfakcje. Kolezenstwo, wspolpraca miedzy pracownikami. Polacam firme z calego serca. Dobra placa, dobre zaplecze socjalne.

@Dag

Wszyscy piszą o tym socjalu a dalej nie znamy konkretów... Może Ty się zdecydujesz na to żeby powiedzieć o co chodzi? :)

@Katarzyna

Dzień dobry, dla naszych pracowników przewidziany jest szereg benefitów socjalnych, z których mogą korzystać. Do najważniejszych z nich należą: - możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej (wraz z pakietem dentystycznym oraz możliwością kwartalnej refundacji niektórych usług medycznych) - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla siebie oraz członków rodziny - możliwość wykupienia ubezpieczenia podróżnego - możliwość dołączenia do programu Multicafeteria - możliwość uczestniczenia w kursach językowych - specjalna oferta leasingowa. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: https://career.luxoft.com/locations/poland/relocation-opportunities/ Pozdrawiamy!

Kinga
@Katarzyna

Czy są te podwyżki inflacyjne czy nie?

Czy nowo zatrudnione osoby w Luxoft Poland Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

HM

Tak, 3 mies okres próbny i od razu wskakujesz na czas nieokreślony

@HM

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W Luxoft Poland zatrudniamy pracowników w oparciu o umowę o pracę. Pozdrawiamy!

Bogdan Shkribliak

Atrakcyjne miejsce pracy, ze świetnym pakietem relokacyjnym dla tych którzy chcą przeprowadzić się do Polski

@Bogdan Shkribliak

A to ciekawe... możesz napisać coś więcej? Mam koleżankę na Ukrainie, może byłaby zainteresowana tym tematem :)

@Katarzyna

Dzień dobry, naszej firmie istnieje dedykowany dział dla osób, pragnących przenieść się z innych krajów to Polski – Dział Relokacji. Zapewnia on kompleksowe wsparcie naszym pracownikom i kandydatom w dopilnowaniu wszelkich formalności potrzebnych do legalizacji pobytu. W ramach programu “One Team Buddy” można liczyć na pomoc w poznaniu struktur firmy, projektu, zespołu oraz sprawnym zaadaptowania się w nowym kraju. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wsparcie jakie oferuje firma Luxoft: https://career.luxoft.com/locations/poland/relocation-opportunities/ Pozdrawiamy!

Alex.Dr

Dobra firma zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych specjalistów IT.

@Alex.Dr

Na jakie zarobki może liczyć doświadczony specjalista IT? Wyciągnie powyżej 5000 na rękę? Mąż szuka fajnej pracy :)

@Katarzyna

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wynagrodzenie jest indywidualnie ustalane z kandydatem. Wszystko zależy od stanowiska, doświadczenia oraz projektu. Zapraszmy do śledzenia naszej strony z aktualnymi ofertami pracy: https://career.luxoft.com/locations/poland/ Pozdrawiamy!

Account Manager

Rekrutacja miała bardzo dużo kroków, wiele z nich mogło być przeprowadzonych przez jedną osobę nie przedłużając procesu. Najpierw napisał do mnie rekruter na LinkedIn z informacją o stanowisku gdzie przedstawione były wszystkie obowiązki, zadania i oczekiwania. Później gten sam rekruter zadzwonił jeszcze raz tłumacząc to samo co w ogłoszeniu. Później zadzwonił kolejny rekruter spytać o oczekiwania finansowe i sprawdzić moją znajomość angielskiego. Kolejno miałam rozmowę z managerem, który również tłumaczyć obowiązki na stanowisku i znowu pytał o oczekiwania finansowe i ostatnia rozmowa była ze wspomnianym managerem i jeszcze jedną osobą odnośnie pytań technicznych.

- Oczekiwania finansowe (3 razy) - Okres wypowiedzenia - Opisanie obecnie pełnionego stanowiska i obowiązków - Wymarzona praca

Jasiek

Proszę o rzetelną opinie na temat pracy w Luxoft z uwzględnieniem poniżyć pytań: - na jakim sprzęcie pracują developerzy (nie chodzi mi tu o odpowiedź dell xd - proszę o konkrety) - czy to prawda, że większość pracowników pochodzi ze wschodu ? Tutaj uprzedzę oskarżycielskie komentarze - zastanawiam się nad emigracją i możliwością relokacji, jednak wschód nie jest porządnym kierunkiem. - jakie są dominujące kraję dla których realizujecie projekty - czy istnieją podwyżki okresowe - w jaki sposób dbacie o relację miedzy pracownikami zarówno w firmie jak i w projekcie. - czy w biurze są zimne napoję xd (nie jest to must have ale dla osoby nie pijącej kawy zimna cola jest dużym plusem) - czy jest mentoring - problem nadgodzin jak jest rozwiązywany - ilość juniorów w stosunku do ilości midów i seniorów W przypadku końca pandemii - możliwość pracy hybrydowej - czy w biurze obowiązuje dresscode - czy wyjazdy służbowe są możliwe Czemu nie ma dostępnych zdjęć Warszawskiego biura...

RR

Firma tragiczna. Proces rekrutacyjny trwa wieki - aż 4 rozmowy na teamsach + jedna telefoniczna. Maglują cię 3 godziny z języka programowania, którego nawet w pracy nie zobaczysz. Szkoda gadać. W procesach totalny chaos, o podstawowe dostępy walczy się miesiącami. Słaby laptop firmowy jako maszyna deweloperska? Dobry żart. Środowisko tak napuchnięte, że laptop się topił od przegrzania. (usunięte przez administratora) Dodam, że opis dotyczy Luxoft Gdańsk, praca w projekcie BMW.

NA
@RR

A to ciekawe - ja do BMW miałem 2 rozmowy, widocznie tyle etapów wystarczyło w moim przypadku :) z całą resztą też się nie zgadzam, kompletna bzdura, ile czasu pracowałeś w projekcie?

nicky

Czy Luxoft to takie trochę lepsze albo trochę gorsze Sii?

ex-Sii
@nicky

mniej więcej :) z Sii przeniosłem się tutaj i jak na razie Luxoft na prowadzeniu

Lukasz K

Luxoft is a great company to kick start a carries. Everything in my case starting from recruitment ending up on landing a job in a specified project was smooth clear and in very friendly atmosphere. Company offers competitive salary, good benefits and really cool work culture. They have very interesting mobility program when you feel like to change project there's no problem.

Olek

Chciałbym poznać opinię o Luxsoft obecnych pracowników lub byłych pracowników. Wrzucanie korpo-gadki przez HR jako odpowiedź na maile kandydatów to niepoważne.

expracownik
@Olek

oni mieli tak fatalne opinie, ze poprosili swoich pracowników o pozytywne opinie, pewnie jakiś konkurs zrobili; ten korpobullshit to koszmar, zatrudnijcie jakiegos copywritera; a byłem w tej firmie jako junior i jestem niesamowicie wzdięczny luxoftowi, bo dzięki niemu wiem czego z całego serca zawodowo nienawidzę i nie szanuję

@Olek

Cześć Olek, bardzo cieszy nas Twoje zainteresowanie naszą firmą. Każda opinia, zarówno ta pozytywna, jak i negatywna, jest dla nas bardzo ważna. Jeżeli zależy Ci na bezpośredniej opinii naszych pracowników serdecznie zachęcamy do śledzenia naszych social mediów. Często organizujemy lub bierzemy udział w różnych wydarzeniach, na których można porozmawiać z naszymi pracownikami :) Serdecznie pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów.

@expracownik

Dzień dobry. Dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. Wszystkie komentarze, zarówno te pozytywne, jak i negatywne są dla nas bardzo ważne. Dzięki temu możemy zidentyfikować obszary do rozwoju oraz usprawnić proces rekrutacji. Serdecznie pozdrawiamy!

RR
@expracownik

W punkt. Masz 100% racji. Ta firma jest niepoważna. Unikać jak ognia.

EM

To pierwszy pracodawca, z którym jestem tak długo związana - w przyszłym roku będzie już 5 lat :) Polecam serdecznie, zarówno osobom z seniorskim jak i juniorskim doświadczeniem. Dobre możliwości rozwoju czy zmiany ścieżki kariery. Dobra atmosfera, możliwość szkoleń, dobry pakiet benefitów i dużo wspaniałych osób.

Eve

Software house with many different clients and branches. Has good developed internal processes, extensive employee support and benefits for employees on a good level. Stable place to be, good people to work with.

Czy są dodatki na święta? Dzięki

Halo
@Piotr

Czy ktoś wie? Dużo tu pracowników Luxoft - musicie wiedzieć

bartosz

Mój pierwszy pracodawca, o którym mogę powiedzieć, że jestem z niego zadowolony. Oczywiście zawsze to zależy od konkretnego projektu, ale nic złego o Luxoft jako o firmie nie mogę powiedzieć. Myślę, że moi znajomi, którzy pracują dla Luxoft też mają podobne zdanie. Firma zapewnia nie tylko sprzęt komputerowy typu laptop i słuchawki ale też wszystko inne co jest potrzebne do pracy zdalnej. Szczególnie jestem zadowolony z potężnego pakietu medycznego - wszyscy specjaliści a nawet leczenie kanałowe są całkowicie za darmo. Oprócz tego standard - ubezpieczenie na życie + podróżne, punkty w systemie benefit wymienialne na Multisporta lub np. bony w sklepach itp. Na plus też sporo materiałów do e-learningu i kursy językowe. Po dogadaniu się jest też możliwość finansowania przez pracodawcę szkoleń i egzaminów zewnętrznych. Jeśli chodzi o menedżerów, to jestem bardzo zadowolony z tego, że moim szefem jest osoba, która jest prawdziwym specjalistą, a nie po prostu menedżerem bez pojęcia na czym polega praca na projekcie i bez wiedzy technicznej. Z menedżerami na wyższych szczeblach mam mało kontaktu i w zasadzie to mi pasuje. Ogólnie mam wrażenie, że współpraca z klientem została przez nich dobrze ułożona i nie dochodzi dzięki temu do nieporozumień. Do tego w razie czego, mój menedżer potrafi wziąć naszą stronę, gdy to my akurat mamy rację i w sposób profesjonalny wszystko asertywnie wytłumaczyć klientowi. Doceniam szybkie wsparcie, jeśli chodzi o kontakt z HR. Jeśli chodzi o kulturę w firmie, to standard - promuje się fair play, współpracę, równouprawnienie i inkluzywność. Ludzie są pomocni i na luzie. Ogólnie pracuje zdalnie. W biurze pracowałem na początku i więcej czasu spędziłem u klienta, ale też na plus.

PikeA

Good company to work with great oppotrunities, professional teams and interesting projects. highly recommend!

OK

Pracuję w Luxoft przez ostatnie 4 lata. Polecam firmę. Świetna atmosfera, w której firma naprawdę słucha swoich pracowników. Ambitne projekty w różnych sektorach. Dobry work-life balance (praca w domu, elastyczne godziny pracy,...) Dobra opcja dla świeżaków :) Dobre możliwości szkoleniowe

Agata

Praca w Luxoft to przede wszystkim świetna atmosfera, serdeczni ludzie, wykwalifikowani eksperci, solidny pakiet benefitów i brak sytuacji nie do rozwiązania. Pracy jest dużo, ale jest ona rozwijająca, ciekawa i ambitna. Polecam dołączenie do nas :)

Patryk

Ze swojej perspektywy mogę tylko i wyłącznie polecić firmę: a) Kompetentni współpracownicy b) Bardzo dobra atmosfera w pracy c) Konkretni i sympatyczni managerowie (przynajmniej ci, z którymi współpracuję, nie mogę się wypowiedzieć za całą korporację) d) Zadowalające zarobki e) Ciekawe projekty f) Doskonały pakiet benefitów, szczególnie jeżeli chodzi o zdrowotny. Wiadomo, w każdej firmie/pracy są plusy i minusy ale w przypadku Luxoft mogę spokojnie powiedzieć, że plusy przeważają i to konkretnie.

Dmytro

I'm working at Luxoft for almost 5 years. There were a lot of things happened, but I could recommend Luxoft as a stable place to work where you can find challenges to improving yourself.

Radosław

Serdecznie polecam Luxoft wszystkim. Jestem w firmie od ponad 1.5 roku i smiało mogę powiedzieć, że jest naprawdę w porządku. Dobre benefity, fajne możliwości rozwoju i wiele projektów wewnątrz firmy, więc zawsze jest możliwa zmiana gdy jest coś nie tak z samym projektem. Co jest najważniejsze, to ludzkie podejście - gdy cokolwiek jest nie tak, zawsze można porozmawiać z HRem lub managerem i znaleźć wspólne wyjście z problemu, czy to zmianą projektu, zespołu czy zakresu obowiązków.

Employee

Good company to work in. Clear career development path, supportive management, very good perks :) Polecam! tb

Zostaw merytoryczną opinię o Luxoft Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luxoft Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 255.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 165 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxoft Poland Sp. z o.o.