Luxoft Poland Sp. z o.o.

Opinie o Luxoft Poland Sp. z o.o.

xyz

Pracuję w firmie od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Nie mogę sobie wyobrażić lepszego zespołu jak ten obecny. Menadzerowie bardzo wyrozumiali , zo daje wiecej siły do pracy.

@xyz

Cześć! Bardzo cieszymy się, że jesteś zadwolony/a z pracy w Luxoft Poland. Wierzymy, że atmosfera w zespole jest podstawowym czynnikiem odpowiedzialnym za sukces naszej firmy. Cieszymy się, że Twój menager jest dla Ciebie wsparciem :) Pozdrawiamy!

Evgeny

This is my second employment, overall feeling is positive. In Luxoft you can work in international teams, which is good. I have also participate in mobility program. This is great program for those who would like to relocate, because the company supports the relocation process. Bonuses are also fine. From minuses I had some minor issues with recruitment process, but it was related to documents only, job interviews where well organized.

@Evgeny

Hi Evgeny! Thank you for your feedback. We are happy to hear that you are satisfied to work in Luxoft Poland. That is great that you participated in our mobility program! Regarding the recruitment process, we are sorry for all inconvenience you met. All documentary work during the process can be confusing but we are working to make it as easy and friendly as possible. Have a great day!

Bhairavi

Lot of opportunities for learning and self development. World wide offices with an ability to relocate. Opportunity to work with new and challenging projects. Great company with multicultural teams. Flexible working hours. Balanced work life.

@Bhairavi

Hi! Thank you for sharing your opinion. We are glad to hear that you are satisfied to work in Luxoft Poland. Have a great day!

Tom

Przeskoczyłem z innego korpo na Luxoft. Osobiście odczułem momentalnie przeskok na wyższy poziom. Lepsza pensja (w sumie to jeszcze dorzucili bonusowo troche w zamian za to, że tak długo czekałem na feedback), lepszy projekt (outsourcing u klienta, całkowity) i, w miarę, poczucie że masz za sobą plecy menedżera który Ci pomoże jak trzeba. Ja sobie chwalę, spośród innych korpo - tutaj póki co jest mi najlepiej.

@Tom

Cześć Tom! Dziękujemy za Twoją opinie. Bardzo cieszymy się, że jesteś zadowolony z pracy w Luxoft Poland. Wierzymy, że dobra atmosfera i ambitne projekty to podstawa naszego sukcesu. To bardzo ważne, że możesz liczyć na wsparcie swojego menagera. Życzymy dalszych sukcesów!

Account Manager

Rekrutacja miała bardzo dużo kroków, wiele z nich mogło być przeprowadzonych przez jedną osobę nie przedłużając procesu. Najpierw napisał do mnie rekruter na LinkedIn z informacją o stanowisku gdzie przedstawione były wszystkie obowiązki, zadania i oczekiwania. Później gten sam rekruter zadzwonił jeszcze raz tłumacząc to samo co w ogłoszeniu. Później zadzwonił kolejny rekruter spytać o oczekiwania finansowe i sprawdzić moją znajomość angielskiego. Kolejno miałam rozmowę z managerem, który również tłumaczyć obowiązki na stanowisku i znowu pytał o oczekiwania finansowe i ostatnia rozmowa była ze wspomnianym managerem i jeszcze jedną osobą odnośnie pytań technicznych.

- Oczekiwania finansowe (3 razy) - Okres wypowiedzenia - Opisanie obecnie pełnionego stanowiska i obowiązków - Wymarzona praca

Radek

Luxoft jako firmę zdecydowanie polecam. Świetne wsparcie i możliwości rozwoju, w tym dużo dostępnych szkoleń i materiałów do nauki. Gdy się komuś nie podoba to co robi, jest możliwość zmiany zespołu wewnątrz firmy (wliczając relokacje). Nie do końca rozumiem skąd te negatywne opinie o firmie, bo generalnie w samym Luxofcie ciężko mi znaleźć minusy. Wszystko oczywiście zależy od stanowiska, zespołu i (najbardziej) od projektu do którego się trafi. Ale to akurat tak samo jak w jakiejkolwiek innej firmie outsourcingowej. Jak wszędzie, zależy na kogo się trafi i z kim przyjdzie pracować. Ja po ponad roku jestem zadowolony - chociaż widzę pewne minusy, wszystkie są raczej z winy klienta, niż Luxoftu.

@Radek

Cześć Radek! Dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią - to dla nas bardzo cenne. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pracy w Luxofcie :) Najważniejsza jest dla nas opinia naszych pracowników i kandydatów. Niestety, Internet przyjmie wszystko. Pozdrawiamy!

Good Company

Pros Luxoft provides a lot of opportunity to work on areas of your interest. As long as you have the passion to learn and contribute you will definitely enjoy working here. Teamwork and delivery is excellent. I enjoy working here. Cons Compensation is not at par with the market for senior positions

@Good Company

Hi! Thank you for sharing your opinion! We are happy to hear that you enjoy working in Luxoft and that you like the atmosphere within the team. That is essential for us! If you have encountered any irregularities or you think that your compensation is not relevant, please contact your manager or HR Business Partner. Have a great day!

Świetna atmosfera, ciekawe zadania, a co najważniejsze - możliwość pracy zdalnej :)

@Anna

Cześć Anno! Bardzo dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. Komfort i bezpieczeństwo naszych pracowników są dla nas bardzo ważne. Dlatego, szczególnie w obecnych realiach, stawiamy na pracę zdalną. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z tego rozwiązania :) Pozdrawiamy!

Maks

Is good in general. Though as such companies is highly project and person dependent.

@Maks

Hi Maks! We are glad to hear that you are satisfied with being a member of our company :) Have a great day!

AAA

Dziwi mnie ilość negatywnych komentarzy tutaj, patrząc na liczbę osób która współpracuje z nami długofalowo :) wiele możliwości rozwoju, wszystko na czas, rekruterzy należą do najbardziej sympatycznych a zarazem konkretnych osób jakie znam, program Internal Mobility pozwala na pozostanie w firmie na wiele lat, benefity standardowe ale mega rozszerzony pakiet Luxmed polecam zawsze i wszędzie

@AAA

Cześć! Bardzo dziękujemy za Twoją opinię :) To dla nas bardzo ważne! Cieszymy się, że praca w Luxoft sprawia Ci satysfakcję, a pakiet benefitów spełnia Twoje oczekiwania. Najważniejsza jest dla nas opinia naszych pracowników i kandydatów. Niestety, Internet przyjmie wszystko :) Pozdrawiamy!

Dora

Świetna atmosfera, wspaniały zespół, różne benefity jak np.Luxmed. Polecam na 100%!

Maja
@Dora

O, super, że można liczyć na benefity w Luxofcie :) Mogłabym poznać jakie jeszcze inne oferowane są pracownikom firmy i na jakim stanowisku? Czy każdy może na nie liczyć czy może dopiero po jakim czasie np. po okresie próbnym? I... czy są w pełni darmowe? :D

@Maja

Cześć Maja! Dziękujemy za Twoje pytanie :) Luxoft oferuje kompleksowy pakiet benefitów dla wszystkich pracowników, w który wlicza się m. in. : pakiet premium w Luxmed ze specjalnie dedykowaną infolinią, ofertę ubezpieczeniową, system benefit lub cafeteria, dofinanowanie kursów jezykowych, czy program leasingowy samochodów. Informację o naszych benefitach możesz znaleźć na naszej stronie internetowej: https://career.luxoft.com/locations/poland/

@Dora

Cześć Dora! Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z atmosfery w firmie - to dla nas bardzo ważne. Pozdrawiamy!

Iva.

Generally it's a good company with different spectrum of Clients - on this depend your work atmosphere: projects are not equal to each other but this is a plus - you can always change it by Internal Mobility program. There is a plent of opportunities to grow and develop your career if- you want to, also the benfits packge is very competative. Downsides are on corporation level in regards to structure and decision, also sometimes there is a lack of transparency when it goes to company's decisions.

@Iva.

Hi Iva! Thank you for sharing your opinion :) We are happy to hear that you are satisfied to work in Luxoft and that our benefits package meets your expectations well. If you have encountered any irregularities please contact your manager or HR Business Partner. We care about transparency and we would like to solve if there is any problem. Have a great day!

Mariusz

Luxoft jest firmą z różnorodną ofertą projektową, co jest dobre. W każdym projekcie panują inne procesy, wymagania, oczywiście klient jest też inny, co przekłada się na inny "klimat". Możliwości samorealizacji są bardzo duże - firma zapewnia dostęp do szkoleń, platform z książkami, i ułatwia zmianę projektu na podstawie umiejętności i motywacji. Rekrutacja w moim przypadku przebiegła bardzo sprawnie, wynagrodzenie jest adekwatne, aczkolwiek nie ma tutaj premii czy bonusów finansowych. Poza tym firma oferuje standardowe benefity spotykane w innych firmach IT.

@Mariusz

Cześć Mariusz! Dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią :) To dla nas bardzo ważne! Cieszymy, się że praca w naszej organizacji daje Ci satysfakcję i możliwość realizacji. Pozdrawiamy!

hiszpan

Witam, Moja opinia odnosi się do Luxoft ale oddziału w Warszawie (w Krakowie jest główna siedziba w Polsce). Firma w obecnych czasach daje możliwość wyboru, czy chcesz pracować z domu czy z biura, pełna dowolność. Oczywiście w firmie jest wiele różnych projektów, każdy z nich ma pewną autonomię. Dla pracowników z dłuższym stażem firma daje możliwości zmiany projektu, co by można było się dalej rozwijać gdy poczujemy pewną stagnację.

@hiszpan

Cześć! Dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. To dla nas bardzo ważne! Warunki pandemii to wyzwanie dla naszej organizacji, a priorytetem jest zapewnienia poczucia bezpieczeństwa wszystkim naszym pracownikom. Luxoft składa się ze specjalistów, dla których technologia jest pasją, a możliwość zmiany projektu i podejmowania nowych wyzwań jest ważna by budować satysfakcję z pracy :) Pozdrawiamy!

t.

One of the best employers I have come across. A very positive attitude towards employees, great development opportunities, a formal program giving the opportunity to change positions within the company (in Poland and abroad). It is worth taking up employment.

@t.

Thank you for sharing your opinion! We are happy to hear that you are satisfied by being a member of Luxoft Poland :) Technology is our passion and we believe that is valuable to take up new challenges. Have a great day!

Senior Support Engineer

Polecam dolaczenie do Luxoft Poland. Mocno zastanwialam sie czy w okresie pandemii dolaczyc do firmy, ale po 4 miesiacach moge smialo stwierdzic, ze byla to dobra decyzja, szczegolnie finansowa. Swietne wsparcie TL, roznorodnosc projektow, szkolen - jesli tylko sie chce mozna rozwijac sie samodzielnie w dowolnym kierunku, oferta jest naprawde szeroka. Wewnetrzny program internal Mibility pozwala na zmiane projektu, gdyby ten aktualny okazal sie nie trafiony. Wiele benefitow takich jak Luxmed z opcja 'swobody leczenia', MyBenefit itd powoduja iz Luxoft jest swietnym miejscem do pracy.

senior support eng
@Senior Support Engineer

Właśnie też dołączam lada moment i jestem ciekawy :) Z tego co czytam to ludzie piszą pozytywnie o firmie, tylko ciekawi mnie dlaczego ogólna ocena jest taka sobie.

exdev
@senior support eng

bo Luxoft inwestuje w gowork, dodatkowe funkcje i pozytywne komenatrze. Musi jakoś ratować PR, który sięga bruku. proszę zauważyc wysyp pozytywnych komentarzy w ostatnich miesiacach, raczej to nie jest przypadek

@senior support eng

Cześć! Dziękujemy za zainteresowaniem naszą firmą i cieszymy się, że już niedługo dołączysz do naszego zespołu :) Wierzymy, że wtedy najlepiej będziesz mógł poznać i ocenić atmosferę i warunki pracy w Luxoft Poland. Do zobaczenia i powodzenia w pierwszych dniach pracy! Na profilu, każdy może zupełnie anoniomo wystawić ocenę, czy napisać komentarz. Ze swojej strony, staramy się jak najlepiej spłeniać oczekiwania naszych pracowników i kandydatów :). Pozdrawiamy!

@exdev

Cześć EXDEV! Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i podzielenie się Twoją opinią :) Opinia na temat naszej firmy jest dla nas bardzo ważna, jednak przede wszystkim zależy nam na wiarygodności. Nie inwestujemy w pozytywne opinie i komentarze. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat atmosfery i warunków pracy serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami na różnych wydarzeniach technologicznych oraz śledzenia aktualności :) Pozdrawiamy!

Opinie

Hej, prawdziwe opinie zaczynaja sie od strony 5:) Nie ma za co :)

@Opinie

Dziękujemy za Twoją opinie i dokładne zapoznanie się z naszym profilem :) . Przez ostatnie 3-4 lata sporo się zmieniło. Cieszymy się z zainteresowania Luxoft Poland i zachęcamy do śledzenia aktualności na nasz temat. Pozdrawiamy!

Namawiam wszystkich absolwentów, aby nie dawali się upadlać centrom taniej siły roboczej zlokalizowanym w Polsce. Nie marnujcie czasu na szukanie pracy w tym kraju. Wyjeździe za granicę i tam zacznijcie godne życie. Bez żadnego doświadczenia może dostać pracę które zapewni wam godziwą płacę 2500-4000 b euro zamiast 2500-4000 b zł ? Tak! Kończyłem studia w Polsce i przeglądałem gowork z celu znalezienia opinii o każdej firmie do której aplikowałem i niestety większość opinii pokrywała się z rzeczywistością. Gdy odpowiecie rekruterowi, że wasze oczekiwania finansowe to 2000 zł to rzucą się na was jak hieny na padlinę. Te nisko kosztowe oddziały zostały stworzone, że dorabiać kosztem biednych polaków i w konsekwencji ich upodlić. Nie wierzcie w żadne zapewnienia o robieniu kariery o awansach a tym bardziej o podwyżkach, bo Polscy "managerowie" o tym nie decydują ile zarobicie. Oni dostają tabelki z centrali ile tania siła robocza w Polsce ma zarabiać. Nie dajcie się upodlić i szukajcie godnej pracy z godną płacą.

@anonymous

Co z tego, że ktoś zarobi w euro skoro będzie też w euro wydawał, a nie jest żadną niewiadomą, iż życie za granicą jest droższe niż w Polsce.

obyty
@Anonim

Otóż drogi @Anonimoe, wydajesz w euro mniej niż w złotych, biorąc pod uwagę walutę w której zarabiasz. Pierwszy z brzegu przykład cen z Lidla w Irlandii i Polsce: mięso mielone 1kg - 5 euro vs. 8,74 zł. (usunięte przez administratora) Policz teraz ile to % z 4000 euro i 4000 zł.

@Anonim

Drogi @Anonimie. Porównując stosunek cen do zarobków to w Polsce życie jest droższe. Pierwszy z brzegu przykład, cena 1 kg mięsa mielonego w Lidlu w Irlandii i Polsce. 5 euro vs. 8,74 zł. Ile (usunięte przez administratora)

Popieram
@anonymous

Popieram. Jest dokładnie tak jak piszesz.

Popieram

W Niemczech jest tańsze niż w PL

Ciekawa

Mam pytanie o rozmowę kwalifikacyjna do HR. Jak przebiega? Jakie są mniej więcej pytania? Ile etapów? Z góry dzięki za informacje

bowie
@Ciekawa

Bralem udział w rozmowach na rekrutera. Ogolnie wszystko przebiega calkiem sprawnie, krotka rozmowa z rekruterka, pozniej dwa etapy. Pytania bardzo roznie - np wiedza o rynku IT, twoja motywacja, obecne doświadczenie w rekrutacji. Ogólnie polecam szczególnie osobom, które chciałyby spróbować w branży IT.

@Ciekawa

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Proces rekrutacyjny może się różnić w zależności od działu HR, do którego uruchomiona jest rekrutacja. Standardowo proces rekrutacyjny składa się z dwóch etapów: 1. Rekrutacja wstępna – jest to rozmowa z działem rekrutacji, która polega na krótkim przedstawieniu oferty oraz weryfikacją doświadczenia kandydata, oczekiwań finansowych czy okresu wypowiedzenia. 2. Rozmowa techniczna – jest przeprowadzana przez Kierownika Działu oraz Lidera Zespołu. Podczas spotkania przedstawiany jest profil firmy, działu oraz szczegółowo omawiany zakres obowiązków na stanowisku, na które aplikował kandydat. Następnie weryfikowane jest doświadczenie zawodowe kandydata. Mogą pojawić się pytania techniczne czy dotyczące kompetencji miękkich. Na tym etapie weryfikowana jest również znajomość języka angielskiego. Oczywiście jest wtedy także czas na ewentualne pytania kandydata.

gftdu3

A jakieś opinie co do pracy w dziale rekrutacji? Widzę, że szukają teraz rekruterów i zastanawiam się, czy warto.

Exthaksgodemployee
@gftdu3

Been there, done that. warto jeśli jesteś gotowy na pracę z bardzo niską podstawą finansową (w Luxofcie sie zarabia na bonusach, tylko tu uwaga - są redukcje tzn. jesli nie z Twojej winy nie przyjdzie pracownik do pracy lub zlikwidują projekt - od następnej pensji odbierają Ci kilka tysięcy) w typowo korpo - molochu (np. bardzo wysokie targety, kolorkami wyświetlają Twoje wyniki widoczne dla każdego /totalne porównywanie do innych pracowników ala "a patrz Marysia zrobiła 9 placementów, a Kasia wysłałą 50 CV", masz 121 gdzie podsumowują Cie liczbowo za każdym razem, nie ma tłumaczenia, ze byłeś chory i target przez to jest nie zrobiony, masz b. skąpe informacje o projektach typu kopiuj - wklej i raczej nie łudź się, że otrzymasz cokolwiek więcej, nie otrzymujesz bardzo często feedbacków tylko rzucone - NO/YES /to i tak dobrze bo często nie można sie doprosić jakiejkolwiek odpowiedzi, nadgodziny sa standardem - beda Ci mowic, ze masz „zadaniowy czas pracy”, zeby za nie nie placic); na plus wysokie bonusy i benefity, na minus własciwie wszystko inne, z benefitów nawet nie korzystasz bo jesteś tak strasznie zmęczony nadgodzinami. Znamiennym jest, ze z rekrutacji, ktora liczyła dobre kilkanadziesiat osób co miesiąc odchodziła przynajmniej jedna. Zachowanie wobec rekruterów w covid było również skandaliczne, z godziny na godzine zostali zwolnieni w fatalnym stylu. Muszę przyznac, że zmiana pracy z Luxoftu to była jedna z najlepszych decyzji, żałuje tylko, ze tak późna. Zresztą papierkiem lakmusowym jest fakt, ze w opisach stanowiska na rekrutera daja napis caps lockiem, ze nie potrzebują człowieka z doświadczeniem (gdyz Luxoft na rekruterskim rynku znany jest z nienajlepszego podejścia do rekruterów). Jak trafisz na ludzkiego managera, to jest opcja, ze beda Cie cisnąc nieco mniej, choć i ci lepsi managerowie, gdy czują lęk, ze rosyjski manager naciska, sami wywierają presje bo TARGET, TARGET, TARGET. Mam nadzieje, ze sie zreflektują i stosunek do pracownika tam się niebawem poprawi.

koko
@gftdu3

pracowalam jako rekruter i ogolnie polecam. fakt - jest szybkie tempo pracy i sa targety (i wszyscy to wiedza) ale mozna sporo zarobic no i mega duzo sie nauczylam tam. zepol fajny. jak mi przestalo pasowac, to zmienilam.

qwerty
@koko

Ja pracuje teraz na stanowisku rekrutera, jest spoko :) i generalnie polecam!

AAA
@qwerty

hehe akurat dzial rekrutacji to najmniej korpo dzial w korpo... :) a ze sa targety? come on..nic sie nie dzieje jak marysia ma wiecej niz zosia.. w covid faktycznie musieli zwolnic kilka osob, ale to chyba wiekszosc firm miala taki problem i szczegonie w rekru??? aaaa czesc z nich wrocila do nas tak w ogole...

Mam pytanie o pracę zdalną. Czy już wiadomo jaki model pracy będzie obowiązywał po pandemii?

Zostaw merytoryczną opinię o Luxoft Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luxoft Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 255.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 165 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxoft Poland Sp. z o.o.