Opinie o SDC A/S S.A. Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SDC A/S S.A. Oddział w Polsce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SDC A/S S.A. Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SDC A/S S.A. Oddział w Polsce w Warszawa

były.pr

Potwierdzam poprzednie komentarze o depresyjnej firmie i braku wsparcia, zwłaszcza ze strony duńskiej. Ogólnie nie polecam tej firmy. Tak jak ktoś napisał wcześniej, dla Duńczyków Polacy są tanią siłą roboczą i to się w 100% zgadza. Zero wsparcia ze strony współpracowników z Danii, ciągle każdy nie ma czasu, a wymagania co do Polaków ogromne. Duński management to też jakiś żart, zero jakiegokolwiek feedbacku czy opinii na temat pracownika mimo rozmów 1:1. Następna rzecz: wdrożenie. Wygląda tak: weź tam sobie poklikaj, popatrz. Wybitny poziom po prostu. Projekty nudne i nierozwijające. Wręcz uwsteczniają, bo jeden z programów jest z lat 70-tych. Bardzo duża rotacja pracowników co też wiele mówi. Podsumowując: nie polecam tam iść, nieważne jak konkurencyjną stawkę proponują.

@były.pr

Dziękujemy za Twój komentarz. W SDC Polska pracujemy razem z naszymi duńskimi kolegami i koleżankami z SDC A/S na rzecz cyfryzacji sektora bankowego w 5 krajach Skandynawskich. W codziennej pracy projektujemy i wdrażamy zarówno rozwiązania oparte na najnowszych technologiach, jak i odpowiadamy za należyte utrzymanie istniejących systemów naszych klientów. Ze względu na zakres usług, które oferujemy, w polskim oddziale funkcjonuje szereg działów, które specjalizują się w konkretnych obszarach i działaniach. Taka formuła umożliwia kandydatom, jak i naszym współpracownikom i współpracowniczkom, udział w budowie ścieżki rozwoju zawodowego. Jako SDC staramy się dostarczyć najlepsze narzędzia wspierające ich na tej drodze. Onboarding czy feedback są ważną częścią tej polityki i stale dążymy do ulepszania tych procesów. By koordynować pracę naszych międzynarodowych zespołów nasi managerowie, jak i współpracownicy, jeżeli jest to tylko możliwe, wspierają procesy z zakresu kolektywnego podejmowania decyzji. Tak, aby wszyscy współpracownicy, niezależnie od narodowości, stanowiska, czuli, że mają wpływ na swoje miejsce pracy. Wierzymy, że podstawą dla satysfakcjonującej współpracy jest dialog między stronami i wspólne wartości – w myśl filozofii #NordicWorking, którą staramy się przekazać każdemu z naszych partnerów. Zachęcamy do odwiedzenia profilu SDC Polska w serwisie LinkedIn, gdzie można zapoznać się z najnowszymi informacjami o tym co – i jak – robimy, z opiniami czy inicjatywami naszych współpracowników.

Luki

Często latam do Ballerup. W tym roku doświadczyłem bardzo nieprzyjemnej niespodzianki. Zwrot za taxi na lotnisko został sztywno ustawiony na nierealną kwotę. Jako konsultant otrzymywałem do tej pory zwroty co w XXI w. bylo dla mnie naturalne. Nowy rok przyniósł bardzo nieprzyjemną niespodziankę w postaci niezrozumiałego dla mnie limitu pozwalajacego na dojechanie z lotniska chyba na najbliższy przystanek. Czy za chwilę zostanie ustanowiony limit na loty i dopłaty ze strony konsultantów? Proponuję mniej inicjatyw drenujących budżet jak ciasta w biurze, czy słodycze podczas wizytacji osób z Danii na rzecz środków niezbędnych do współpracy. Jest mi przykro, ze firma postępuje w sposób destruktywny dla samopoczucia konsultantów.

brick
@Jagna

jak nie ma zadań albo projektu to tak, mogą nie przedłużyć umowy, albo ją skrócić

Luki

@Luki

Też chciałabym zostać konsultantką w tej firmie. Często trzeba latać za granicę? Mam rodzinę, więc nie chciałabym być całe tygodnie nieobecna w domu...a jakie są teraz ustalone limity na dojazdy, a jakie były wcześniej? Jesteś w stanie podać konkretną kwotę, jaka jest przysługiwania konsulatowi na wykorzystanie? Czy są wypłacane diety za delegację?

ll
@Wanda

Delegacje są zwykle na 2, ewentualnie 3 dni, raz na kilka miesięcy. Średnio pewnie 1 raz w roku (niektórzy wcale nie mają takich potrzeb, inni z kolei latają co 3 miesiące). Moim zdaniem wszystko można ustalić indywidualnie, ale nikt nie lata na całe tygodnie. Obecny zwrot za taxi to 75 zł netto w Polsce. Ewentualną wyższą kwotę może zatwierdzić mailowo manager. Sam gdy miałem kilkanaście złotych wyższą kwotę na rachunku, to machnąłem ręką, ale jestem przekonany, że zostałaby zatwierdzona. Na wyjazd do Dani otrzymuje się przedpłaconą kartę miejską. W delegacji zapewnione są śniadania w hotelu i obiady w biurze + dodatkowo dieta. PS. Mi luźna atmosfera w biurze w połączeniu z darmowymi obiadami, stałymi owocami, słodkimi środami czy wyjściami do baru odpowiada. O ile te paręnaście złotych za mało na taksę jest słabe, to moje ogólne wrażenie i tak jest dobre. Firmę fajnym ludziom polecam, ale pamiętajmy, że w każdym dziale pracują różne osoby, a to ludzie wokół głównie wpływają na osąd.

Ania Kuzy Nowy wpis
@ll

Podobno cały czas zwalniają ludzi to prawda

Jagna Nowy wpis
@Ania Kuzy

A skąd masz takie informacje? Ja właśnie mam na uwadze tą firmę, bo rozglądam się za pracą. Fakt, nie widziałam w internecie żadnych aktualnych ofert pracy ale myślałam, że mają komplet pracowników. Jeżeli cały czas zwalniają pracowników to z jakiego powodu?

brick Nowy wpis
@Jagna

Aktualnie jak przyjmują to też na część etatu? Dokładnie to chodzi mi o pracę jako recepcjonista. 10.2022 było ogłoszenie znalazłem i wtedy taką informację podawali ale może coś się zmieniło właśnie. I na ile dokładnie ten etat, ile godzin w tygodniu?

były.pr

@były.pr

No spoko, ale firma ma oddział w Polsce, to nie ma nikogo na miejscu z zarządzających, aby uzyskać jakieś merytoryczne wsparcie, czy wszystko musi być konsultowane z osobami z Danii? A podasz jakie są te stawki konkurencyjne u nich, jakie są widełki płacowe w firmie?

Xyz

Hej, jak wygląda praca w dziale IT, czy jest możliwość pracy hybrydowej czy taka jest tylko na papierze? I jak wyglada współpraca z zespołem duńskim

ll
@Xyz

Wszystkie działy to działy IT. Praca jest w pełni hybrydowa. Samodzielnie decydujesz kiedy jesteś w biurze i jak często. Zgodnie z zaleceniami powinniśmy tygodniowo pracować 2 dni z biura, ale nikt nie pilnuje tego z linijką. Ciężko mówić o jakimś zespole duńskim, skoro w Danii jest około 700+ pracowników we wszystkich możliwych działach. Wszystkie działy są po prostu mieszane PL+DK, a współpraca jest zwykle wewnątrz konkretnych działów/pionów lub projektów. Jak wszędzie, najłatwiej się współpracuje z ludźmi, których twarze znasz, więc regularna obecność w polskim biurze, czy okazjonalne delegacje do Danii ułatwiają współpracę.

Xyz
@ll

Ok, Sorki nie sprecyzowałem, chodziło mi dział IT Supportu i jak wyglada tam sytuacja

@ll

A powiesz mi na jakim projekcie finansowo najlepiej pracownik wychodzi, czy może to nie jest zależne do jakiego projektu Cię wrzucą? A jak jest z godzinami pracy, są elastyczne czy firma pracuje według narzuconych odgórnie godzin? Jesteś w stanie podać widełki płacowe w poszczególnych działach IT?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie SDC A/S S.A. Oddział w Polsce? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Rekruter

Jestem rekruterem jednej z duńskich kontraktorni, która dowozi dla SDC. Po pierwsze, SDC jest swojego rodzaju pośrednikiem, tak jak każdy software house. Absolutną nieprawdą jest to, że robi „autorskie rozwiązania” - farmazon roku, uśmiałem sie jak to przeczytałem. Robi dokładnie to i tylko w takim zakresie, jak zlecą mocodawcy, czyli w przeważającej i zdecydowanej większości skandynawskie banki, zresztą które stworzyły SDC A/S, a potem SDC Polska. Czyli główne zadania to utrzymywanie systemów w starej Javie, Cobolu i .NET, testowanie i administrowanie. Całością w Polsce zarządza Polak, Location Manager, ale łapy na wszystkim trzymają Duńczycy, którzy i tak dość często pojawiają się w biurze na Domaniewskiej. Fakt problemów z pracą zdalną wiąże się ze specyfiką branży, wrażliwością danych i brakiem zaufania. Jedyny plus to wysokie stawki jak na polskie realia, ale zgadzam się, że w przełożeniu na europejskie stawki wszyscy, którzy tam pracują są tanią siłą roboczą. Polski oddział nie ma nawet swojego hr czy działu rekrutacji, ma tylko asystentki, a rekrutacje robią pracownicy kilku agencji specjalizujących się w contractingu IT. Nie wiem czy warto, czy nie warto tam pracować. Moim zdaniem raczej nie warto.

@Rekruter

Dziękujemy za Twój komentarz. SDC Polska jest częścią SDC A/S, które zostało założone w 1963 roku w Danii. Jako One SDC pracujemy na rzecz naszych klientów, ponad 100 banków z rynków nordyckich, by wspólnie dostarczać wspaniałe doświadczenia z zakresu bankowości cyfrowej milionom użytkowników końcowych. To wymaga od naszych zespołów zarówno prac nad utrzymaniem istniejących systemów, jak i nad rozwojem autorskich rozwiązań, opartych na nowoczesnych technologiach. Specyfika pracy, którą wykonują nasi współpracownicy i współpracowniczki na co dzień zależy od departamentu i działu, do których należą – nie od kraju, w którym wykonują swoją pracę. Koledzy i koleżanki z Polski, tak samo jak z Danii, mogą korzystać z różnorodnych ścieżek rozwoju. Stanowiska managerskie zajmowane są zarówno przez Polaków jak i Duńczyków. By koordynować pracę naszych międzynarodowych zespołów nasi managerowie, jak i współpracownicy, podróżują często do Danii i Polski. To sprawia, że „zagranicznych gości” można często zobaczyć w naszych biurach. Jeżeli jest to tylko możliwe, zawsze wspieramy procesy z zakresu kolektywnego podejmowania decyzji: tak aby wszyscy nasi współpracownicy, niezależnie od narodowości, czuli, że mają wpływ na swoje miejsce pracy. Wierzymy, że wykorzystujemy pełnię naszego potencjału kiedy pracujemy wspólnie, obok siebie, dlatego wdrożyliśmy hybrydowy model pracy, który umożliwia wszystkim naszym współpracownikom najlepsze wykorzystanie tych synergii, gdy przychodzą do biura. Informujemy o możliwościach pracy hybrydowej w trakcie rozmów rekrutacyjnych, podczas których obecni są zarówno managerowie SDC Polska jak i przedstawiciele naszych zewnętrznych partnerów ds. HR. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia profilu SDC Polska w serwisie LinkedIn, gdzie można znaleźć najnowsze informacje o firmie, podejmowanych przez nas inicjatywach czy opinie pracowników. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół SDC Poland

Były

Firma depresyjna, jak już ktoś pisał, brak wsparcia ze strony duńskiej, estymaty dla Polaków pozaniżane, projekty prowadzone bardzo słabo i nie doinwestowane. Dla Duńczyków polacy są tanią siłą roboczą i tak ich traktują, a skandynawski styl pracy to mit bo są ciągłe pretensje do polskiej strony pomimo błędów popełnionych przez Duńczyków. Bardzo nie polecam, można zaliczyć regres umysłowy.

@Były

Zależy do jakiego teamu trafisz. Po polskiej stronie pracuje ponad 300 osób, jest to kilkadziesiąt zespołów, pracujących w mocno różniących się obszarach.

Grażyna

Czyli w niekazdym zespole jest tak kolorowo?

travel
@Były

dokładnie, regres umyslowy to jest to co jest w tej firmie najwiecej, co mozna osoągnąć

@travel

A te błędy to tak właściwie to jakie? Bo aż ciekawa jestem jak idzie sobie z tym poradzić

W

Które teamy polecacie/nie polecacie do pracy ze względu na atmosferę, współpracę i tech stack ?

@W

A to nie zależy też od Twojego charakteru i umiejętności?

Pracuję w SDC kilka lat i dużo zależy od zespołu w którym się jest. Ja trafiłem super! Swietna współpraca z polskim TLem, bez problemów ze współpracą z Danią. Przyjacielskie relacje zwłaszcza z ludzmi których znasz osobiście (to jest ważne bo zespół w Danii trochę starszy). Co do pracy zdalnej to przez ostatnie 1,5 roku byłem kilka razy w biurze. Były miękkie zalecenia o poworocie. Teraz większość osób w zespole jest już zaszczepiona więc wracamy na 50 %. Duński zespół pracuje na 90% z biura już teraz.

K
@Gość

A jak nazywa się ten dobry team ?

JW

Firma niby duńska ale..finalna rozmowa po angielsku z 3 Polakami, z czego 1 potrafi skleić zdanie i podtrzymuje rozmowę , 2 osoba jest chyba na silę i przez całą godzinę zajęta jest pisaniem na klawiaturze, bo 0 jakiejkolwiek interakcji , natomiast ostatnia osoba - wszechwiedząca i znakomita pANI Martą W. , określana mianem wybitnego Agile Coacha - szczerze nie pozdrawiam :), to jest dopiero hit . Pani ledwo duka po angielsku i CZYTA pytania z komputera, bo ciężko jej wymyślić coś konstruktywnego , a jakakolwiek próba dyskusji kończy się tak samo - "mam tak napisane w wordzie , więc tak być musi i daj mi spokój " :D

@JW

Ej poważnie?xd A jakiego poziomu oczekują od kandydata odnośnie ang jeśli sami mają z tym podobno lekki problem?

JW
@Zuzanna

@Zuzanna, kto ma z tym "lekki problem" ?:) Wydaje mi się, że jeżeli oczekują od kandydata B2/C1, to słabo jeżeli osoba prowadząca rozmowę jest na poziomie A2 ?:D

@JW

Drogi @JW, Żałujemy, że Twoje doświadczenie nie było pozytywne. SDC to międzynarodowa firma, gdzie pracujemy w różnych językach – polskim, duńskim, a język angielski jest naszym głównym narzędziem wykorzystywanym w komunikacji wewnętrznej. Przyjrzymy się opisywanej przez Ciebie sytuacji i na tej podstawie podejmiemy ew. dalsze, niezbędne kroki. Jeżeli jest coś, co Twoim zdaniem moglibyśmy wziąć pod uwagę, nie wahaj się przesłać nam swoich spostrzeżeń na adres procurement@sdc.dk. Z życzeniami dobrego dnia, Zespół SDC

@JW

No w sumie to tak, ja ona to weryfikuje, że ktoś faktycznie ma ten konkretny wyższy poziom?

on

Praca specyficzna. Kasa dobra, ale(jak już ktoś pisał) regres umysłowy gwarantowany. Zadania monotonne, a sami dunczycy mają niespecjalnie przyjemne podejście do polaków(oczywiście nie wszyscy). Na ten moment w większości przypadków można pracować zdalnie. Firma doinwestowala w powierzchnię biurowa w momencie rozwijania się w branży trendu 100% pracy zdalnej. Ogólnie dunczykow denerwuje to, ze Polacy pracowali/pracują zdalnie gdy oni mieli przykaz przychodzenia do biur.

@on

Drogi on, Przykro nam, że Twoje doświadczenia nie były pozytywne. Dążymy do tego, aby wszystkie nasze zespoły rozwijały się w atmosferze wzajemnego szacunku i dobrej współpracy, i staramy się, aby te dobre praktyki były obecne we wszystkich departamentach. Skontaktuj się proszę z naszym zespołem Nearshore Operations – chcielibyśmy dowiedzieć się więcej na temat tej sytuacji. Zapewniamy, że wszystkie rozmowy zostaną utrzymane w ścisłej poufności. To dla nas bardzo ważne, by współpraca była konstruktywna i odbywała się w atmosferze szacunku. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół SDC

Czy rozmowa kwalifikacyjna do SDC A/S S.A. Oddział w Polsce odbywa się w siedzibie firmy?

SDC

W związku z sytuacją pandemiczną zmieniliśmy nasze procesy rekrutacyjne tak, aby móc zagwarantować bezpieczeństwo zarówno kandydatów, jak i naszego zespołu. Większość rozmów kwalifikacyjnych odbywa się online, jednak nie wykluczamy możliwości ich organizacji na terenie siedziby naszej firmy, o ile obydwie strony wyrażą taką wolę. Mamy nadzieję, że wraz ze stabilizacją sytuacji będziemy mogli zaprosić każdego z kandydatów do biura SDC A/S S.A. Polska. Doświadczenie mówi nam, że spotkanie bezpośrednie jest dla obydwu stron najlepszą okazją do tego, by zweryfikować wzajemne oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół SDC Polska

MAC

Jak wygląda sytuacja na dziś w pracy? Czy praca zdalna 100% jest nadal aktualna ? Na czym polega regres umysłowy? :-0 Monotonne projekty to znaczy, że są do siebie podobne ? Jak ze szkoleniami? Jest na to czas? Budżet? Kto je przeprowadza ? Brak wsparcia ze strony DK, oznacza, że tamta strona nic nie robi, czy wszelkie problemy pozostawione są do rozwiązania po stronie PL ? A dobre strony tej pracy ? Dziękuję wszystkim za szczere odpowiedzi.

Joanna
@MAC

Z tego, co tu piszą to dobrą stroną jest to, że kasa jest dobra, ale ile konkretnie ona wynosi to nie wiem.

@MAC

Drogi MAC Dziękujemy za Twoje pytania. Jeżeli chodzi o pracę zdalną, to zachęcamy naszych współpracowników, by pracowali stacjonarnie z biura kilka dni w tygodniu. Z naszego doświadczenia, gdy spotykamy się na żywo, budujemy silniejsze relacje ze współpracownikami, a jednocześnie stajemy się bardziej kreatywni. Część naszego zespołu odpowiada za utrzymanie istniejących systemów SDC, z kolei inni współpracownicy odpowiadają za budowę całkowicie nowych, autorskich rozwiązań. Niestety, nie możemy wszyscy pracować nad nowymi technologiami. Jeżeli tylko zachodzi taka potrzeba, by wesprzeć naszych współpracowników w podnoszeniu ich kwalifikacji, SDC dysponuje odpowiednimi programami, by sfinansować takie kursy. Harmonogram wdrożeń oraz sposób organizacji pracy uwzględniają profil danego projektu. Uważamy, że praca realizowana w możliwie najściślejszej współpracy pomiędzy oddziałami jest najbardziej efektywną drogą do tego, by rozwijać nasze zasoby wiedzy. Czasem wymaga to organizacji dedykowanych spotkań warsztatowych, i jeśli tylko najbardziej produktywne jest, by dane zagadnienie omówić osobiście, organizujemy je w Danii bądź w Polsce. Wierzymy, że współpraca międzynarodowa w SDC stoi na wysokim poziomie, jednakże w kilku departamentach ta współpraca faktycznie mogłaby być jeszcze lepsza. Nieustannie pracujemy nad tym, by należycie zaadresować te kwestie. Pozdrawiamy, Zespół SDC Polska

Czy firma SDC A/S S.A. Oddział w Polsce udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Były

Na żadne bo zatrudniają na kontrakt.

Wiecie jak wygląda obecna sytuacja i praca w firmie SDC A/S S.A. Oddział w Polsce w mieście Warszawa? Jeśli jesteś aktualnym pracownikiem daj nam koniecznie znać!

Tak, oddział mamy w Warszawie. Ale zalecenie jest aby pracować zdalnie w czasie pandemii.

End

Zarobki na b2b są konkurencyjne. Atmosfera była ok, ale wraz z rozrostem firmy, coraz więcej team leaderów jest z PL przez co wkrada się wszechobecny mikromanagement. Poza tym obecne podejście firmy do kwestii Covid jest bezmyślne. Obowiązek przychodzenia pracowników do firmy w trakcie pandemii, gdzie większość firm z branży decyduje się na model w 100% zdalny minimum do końca roku.

otto
@End

zgadzam się. pracuje tu już kilka lat. Zmieniło się b na niekorzyść

Nikt
@otto

Zarobki są srednie, zwłaszcza że inni dają więcej. Atmosfera kiepska, traktują człowieka jak wyrobnika , nie polecam działu core/maint tam to juz zwolnienie i przenoszenie na porządku dziennym, brakuje wsparcia od kolegów z dk ... szkoda czasu na nich Ja

tom36
@Nikt

Niestety potwierdzam to co napisałeś. Rotacja bardzo duża. Bark wsparcia od kolegów. Brak procesu wdrożenia nowych pracowników. Generalne (usunięte przez administratora) Pieniądze to nie wszystko i mimo iż na b2b jest tam konkurencyjnie ale to na co musisz się godzić uważam jest bardzo słabe. Nie polecam tej firmy i osobiście uważam po tym co tam doświadczyłem to jeśli by mi dali 100% podwyżki to bym odmówił. Niedługo skończą im się ludzie do pracy bo jedyne co trzyma ludzi tam to chyba tylko kasa. Napisałbym więcej szczegółów ale po co ... chcesz idź sam się przekonasz.

Dawid

Jeśli ktoś szuka idealnej firmy to będzie miał problem bo takich nie ma. Ważne, że tu mamy dobrą pracę, pozwalająca się rozwijać i to w fajnej atmosferze.

Konrad

Czyli już wróciliście z postoju?

P

Oficjalny nakaz powrotu do biura w 50% wraz ze sprawdzaniem przez HR czy i ile osób jest w pokojach uważam za skandal. Jesteśmy kontraktorami w IT, którzy mogliby wykonywać pracę w pełni zdalna. Dostaliśmy info, że Polacy pracowali bez uszczerbku na wydajności. Mało tego, podobno jest nawet lepiej, niż było. Co tu się zaczyna wyprawiać...

Meme

Dla mnie największym problemem jest podejście managementu do pracy w biurze vs pracy zdalnej. Management nakazuje pracownikom przychodzenie do biura mimo pandemii. Podejście co najmniej niestandardowe w stosunku do innych firm z branży. Dodam tylko że nasza praca może być spokojnie wykonywana z domu i wydajność wg managementu wcale nie spadła.

Tymon

Czy firma wprowadziła jakieś rygory sanitarne w związku z Covid-em?

T
@Tymon

Tak. Zabrali pady do konsoli i zlikwidowali chill room, postawili dezynfektory i nadal jest obowiązek częściowego przychodzenia do biura ;)

Zostaw merytoryczną opinię o SDC A/S S.A. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w SDC A/S S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy SDC A/S S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SDC A/S S.A. Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SDC A/S S.A. Oddział w Polsce
  • Domaniewska 39A