Opinie o Animex S.A. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Starachowice

Agnieszka

Czy chcecie dać do zrozumienia, że w Animex S.A. borykacie się z nieprzyjemnym zapachem, który wpływa na Waszą pracę i jej komfort? Proszę Was bardzo o rozwinięcie Waszych wpisów. Czy też jacyś pracownicy mogliby udzielić opinii na temat samej pracy w firmie? Przydadzą się tutaj jakieś świeże informacje.

Tak jak kiedyś?

A czy w Starachowicach dalej śmierdzi?

wyzysk
@Tak jak kiedyś?

jak cholera

Tak jak kiedyś?
@wyzysk

Sprecyzuje, czy dalej śmierdzi Constarem wieczorami?

Agnieszka

Proszę Was o to, abyście przestrzegali regulaminu tego forum https://www.gowork.pl/regulamin i umieszczali wyłącznie opinie o firmach jako pracodawcach. To miejsce ma służyć użytkownikom, jako pomoc w zdobywaniu informacji o interesującej ich firmie, przed złożeniem do niej swojego CV.

uczciwy

patrze na te komentarze i widze ze boli was robota i ukraina chcesz to do pracy nie to w domu siedzieć nikt na sile nikogo nie zmusza a przcy nikomu nie zaluj bo jest jej dużo a dla lenia to i w lozku będzie zle bo trzeba wstac

Pakowacz

Nędza

Zamknie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starachowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (PP)
Adrian Cieśla PRD Starachowice
Niki

Animex to firma rodzinna! ;) Od babki dziadka po wnuczki całymi rodzinami tyrają a to chłopak załatwi dziewczynie a to mąż żonie same rarytasy... 90% Starachowiczan i okolicznych wsi przechodziło przez tą firmę ... Słabe zarobki a brygadzisci myślą że ktoś będzie się polaszczył przed nimi przy takiej stawce. Ludzie często fałszywi ale też można trafić na perełki które miały olej w głowie i serce dobre. Panie z kadr proszę o większy szacunek do pracowników bo gdyby nie oni animex by padł a panie by się poniżały jak teraz oni a wasza pomoc należy im się jak wypłata 10!

Agnieszka

@Tim, czy spotkała Cię taka sytuacja? Zgłaszałeś swoje uwagi do swojego przełożonego/kierownika?

Tim

nie polecam, to oszuści, robi się po 12h,a piszą 8-10h

JU

Ktoś mi powie , czy można uzgodnić zmianowość, jeśli na przykład są małe dzieci i nie ma możliwości pracować do 22 i w weekendy ? Proszę napisać, jeśli kto wie jak tam z tym?

Cała prawda.

Patologia! Patologia! I jeszcze raz Patologia! To co się tam dzieje to sceny jak z filmów akcji, przez Modę na Sukces kończąc na Brudnym Charym! Seks w łazienkach! Ukrainki uprawiają orgie z więźniami! Tak z więźniami! Pracują więźniowie których nikt nie pilnuje! Tak właśnie! Więźniowie pracują na nocnej zmianie w firmach sprzątających i chodzą gdzie chcą, i nie wiadomo co im po głowie chodzi?! Mogą bez żadnego problemu zdobyć jakąś białą broń i kto wie? Co im do głowy przyjdzie?! Firma gdzie pracują owi przestępcy niczego z tym nie robi ,bo są tanimi pracownikami za free niemalże ,więc chulaj dusza! Większość osób boi się pracować na nocne zmiany ale nic nie mówią bo boją się o posady. To co się tam dzieje to jawny pazerny wyzysk! Motto! Byle Kto! Byle Szybko!

JU
@Cała prawda.

ufff...a ja akurat myśłałam czy tam popracować trochę, bo coś nie mogę tu w Starachowicach znaleśc pracę, chociaż zamieszkałam na stałe i bardzo dobrze znam język

Agnieszka

Chcecie dowiedzieć się więcej o tym, co Animex S.A. oferuje swoim pracownikom? Na stronie firmy znajdziecie ciekawe informacje http://www.animex.pl/kariera/przyjazne-miejsce-pracy/

danek

Patrząc na ogłoszenia pracy np. na specjalistę IT czy windykacji i wymagania jakie czyli wykształcenie wyższe i co najmniej 2 letnie doświadczenie to te 2500 na bank są na rękę

Ziobro

Buhahaha płaca minimalna w tym przedsiębiorstwie powinna być na dzień dobry 2500 netto ich stać na to

Mar

Witam. Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu i jakie jest wynagrodzenie w tym dziale, sądzę, że więcej niż na produkcji, tylko o ile.

pracujacy :)

witam na poczatek daja 1850 zł i umowe na 3 miesiące kazdemu chyba ze ma sie jakies doswiadczenie to dorzuca stowe na mrozni i ekspedycjij najwiecej sie zarabia bo sa premie tonazowe na uboju i rozbiorze odrazu 10 żł na h daja miniumum . premia kawartala co 3 miesiace 300 zł za niechorowanie ogolnie ciezka praca dla kobiet wszczegolnosci ale jedna ze stabilniejszych firm w stce i gdzie daja umowe o prace 3 na czas nieograniczony , paczki na swieta 4 h na basen za darmo wycieczki z solidarnosci i paczki na swieta z okazji dnia kobiet i meszczyzn .ogolnie moze byc :)

katri

Kto mi powie na jakim dziale w animex Starachowice jest najlepiej ?? Jak wygląda praca i jakie wynagrodzenie?

ona

Ostatnio widziałam ze szukali pracowników na pakownie ale nie wiem czy to dalej aktualne. Oj ciężko z ta praca w naszych Starachowicach

ona

Jak wygląda praca na pakowni w Starachowicach i czy w ogóle teraz przyjmują . Ktos cos ??

ona

Jak wygląda praca na panów i w Starachowicach i czy w ogóle teraz przyjmują . Ktos cos ??

malenka639

zostałam przyjęta na rozbiór do przyuczenia. zatem chciałabym zapytać jak tam jest? słyszałam że jest bardzo ciężko no ale może nie taki diabeł straszny jak go malują? powie mi ktoś jak to wygląda od wewnątrz?

nowy

a jak z wynagrodzeniem? chociaż dobrze płacą? planuję składać dokumenty tylko pytanie czy dobrze na tym wyjdę...

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.