Opinie o Animex S.A. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Starachowice

Edi

Całe kierownictwo na produkcji (usunięte przez administratora) kierowniczek wzięty z mięsa nie nadaje sie do niczego, koleś ci mydli oczy ze swoimi mistrzami jeden dwulicowiec, a drugi przyjechał niewiadomo skad i cwaniakuje. O premi zapomnij, podwyżke jak ubłagasz albo włazisz w dupe. Nie umie wogóle rządzić,nie szanuje ludzi, pracujac marzysz o zmianie pracy przez takich pajacy. Szefowa w kadrach tyle wie ze nic nie wie i nic nie pomoże. Obowiazków dokładają a pieniedzy żadnych i tylko rób wiecej i szybciej ODRADZAM TAM PRACOWAC KAŻDEMU. Już lepiej do kamieniołomu, pozdro

kaniewskipawel2@gmail.com
@Edi

Jakbym miał prawo jazdy jak by mi pomogli odebrać to bym był kierowcą Bc bo marzyłem podobno tabor prawie nowy auta fajne cóż przyjemność pracy tylko załadunki przeczekać bo podobno kolejki w nocy mnie nic nie przeszkadza .

Super

Bardzo fajna praca. Warunki pracy super . Wynagrodzenie bardzo dobre. Atmosfera w dziale też super.

Pawelek
@Super

Ja zarabiałem na ekspedycji wtedy 1200 zł teraz spotkałem kolegę i zarabia 4500zl i ja mam uprawnienia udt i kursy magazyniera z zdz z projektu unijnych ? Żałuję że nie robię teraz.

Aneta latala

Super fajna lekka i przyjemna praca za dobre pieniądze z których można sporo odłożyć .Spoko ekipa spoko ludzie masa szkoleń i kursów możliwosc awansu szczególnie na rozbiorze super majster Mariusz Dyminski ????

Pracownik były Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nic więcej. Praca jak w kamieniołomie, wykorzystywanie nowych pracowników, rzucanie po całym zakładzie bo są braki w ludziach. Zero szacunku do pracownika ze strony przełożonych. Ubijalnia ludzi nic więcej

Aaaaa Nowy wpis

Witam praca jak praca tylko praca dla ukraincow potrafią powiedzieć że dla ciebie nie ma pracy bo ukraina musi pracować to ukrainka

@Edi

W jaki sposób niby nie szanuje ludzi? Podasz jakiś przykład bo w sumie to nie dałeś na to argumentu?

@Ewelina

Popracuj na produkcji albo przestań wĺazic w (usunięte przez administratora) to szybko zobaczysz przyklady????

Anka k
@Edi

Ewelina pewnie ten kierownik to twój mężuś co Ziebowa i tak piszesz ale najlepiej to jest nic nie robić tylko łazić bo mezulek wszystko zalatwi a dyminski na rozbiorze wcale nie lepszy (usunięte przez administratora) chama i kłamcy mydli oczy

Pracownica
@Edi

Jako wieloletnia pracownica produkcji potwierdzam ta opinie, tak źle jak teraz jeszcze nie bylo. nie polecam pracy na produkcji pod obecnym kierownictwem. Pracuje tam tylko ze względu na rodzina, inaczej już bym się zwolniła. Wszystkiemu winny pracownik który tyra za talerz zupy której nie da się jeść ale jest się z czego cieszyć można zjeść kiełbasę gotowana kilka godzin w wemarze która jest okropnie wygotowana i bez smaku. A Ukraińcy z rozbioru zajadają szynkę i kabanosy, które mają oficjalnie przygotowywane na stołówkach. Dopóki nie zmienia podejscia do ludzi będą musieli szukać ludzi do pracy.

Jolanta
@Pracownica

Większość pracowników jest zaraz przed emerytura, część odchodzi jeszcze w najbliższych miesiącach. Może w końcu ruszy któryś głową, żeby zmienić atmosferę i płace jak sama dyrektorka będzie musiała przyjść i wywarzać kiełbasy a jeszcze wcześniej sobie ją wyprodukować, bo nie będzie rąk do pracy.

Nikt
@Edi

Ja też nie polecam pracy u największego lidera branży mięsnej w Polsce. Ktoś pozwolił na stworzenie firmy rodzinnej więc pracujesz z szwagrem, bratem, siostrą kierownika , brygadzisty. Kto dostaje podwyżki ? Oczywiście szwagier, brat, siostrą. A tobie jak się nie podoba to ... Idziesz do dam z Pcimia czyli kadr a to ich nie obchodzi. Czyli Rączka Rączkę myje. A Ciebie szlak trafia. Nie polecam.

Lidia
@Nikt

Ja tylko byłabym ciekawa, czy to faktycznie prawda, że dosłownie żaden z zatrudnionych z zewnątrz nigdy jej nie otrzymał. Ile tu jest osób o takim naprawdę długim stażu i ile on wynosi?

kaniewskipawel2@gmail.com

były pravownik

Na produkcji wedlin coraz gorzej,brak dobrego zarzadzania,nikogo nic nie obchodzi,brygadziści nic nie robią tylko zbijają bąki i siedzą na telefonach. Nie znający się na maszynach nadzór,najniższa krajowa, brak pracy, bezrobocie, co tydzien wolne piątki a urlopu brak,prezes nic nie widzi. Ale jaki gospodarz taki zakład. Ukraińcy mają pracę a Polacy są wyganiani na urlopy bezpłatne. Dlaczego jeszcze nikt się tym nie zainteresował?

Pakowacz

Nędza

Zamknie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starachowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (PP)
Adrian Cieśla PRD Starachowice

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Animex S.A.?

ktoś Nowy wpis

jak wygląda praca na magazynie

Super

@Super

Z tego co piszesz wychodzi na to, że nic tylko pracować! Na umowę o pracę tez można liczyć? No i czy pracownicy są jakoś doceniani? zdarzają się premie albo podwyżki?

Ph

Hahahah napewno. Współczuję takiego myślenia

Nikita
@Super

A to gdzie tak super? Na jakim dziale?

Pawełek
@Super

J składam od dawna podania pracowałem nie zawsze w pełni sprawny nieraz nie dawałem rady np ekspedycja załadunek rozładunek pultusze świń nie to co teraz bo już dawałem sobie radę wtedy tero to by isky szły .

Pawelek

Aneta latala

Czy w Animex S.A. pracuje się na open space?

Praca jak praca, milionerem z niej nie zostaniesz ale da się przeżyć ale ludzie? HAH. Nie wiem czy znają granice czy już dawno je przekroczyli i jest to już (usunięte przez administratora). Przyjdzie Ci taki wkurzony do pracy i wydziera się na Ciebie a jakim prawem? Chyba sami sobie go dają. Siku nie, napić się nie, zamienić się by odpocząć też nie, to za wolno, to za słabo wiecznie pretensje ale żeby sami stanąć i robić to już nie tacy chętni jak do komentowania. Tu naprawdę jest wiele praw pracownika naruszonych niech ktoś w końcu z tym coś zrobi. Więcej szacunku, kultury i pokory a wszystkim będzie się milej pracowało.

Nie, nie, nie ... Nie polecam pracy. Warunki pracy okropne, praca bardzo ciężka, Kasa mega mała. Pracują same weśniaki. Kierownik z budowy. (usunięte przez administratora) Byłem w biurze ale panie mają wszystkich w ... Co innego mówią na początku. Pułapka na myszy.

Misiooo

Widziałem ogłoszenie na pakowanie wędlin. Jakiej stawki można się spodziewać na start? Jakieś premie ?

Na jakie benefity można liczyć w Animex S.A.?

Nie polecam pracy w tym śmiesznym zakładzie pracy. Pracowałam tam na stanowisku przedstawiciel handlowy. Ludzie nie dajcie się na rozmowach kwalifikacyjnych obiecują zlote góry kierowniczka zaprasza na obiady śniadania płaci firmowa karta piękna otoczka a pracowników traktuje gorzej niż ścierkę do podłogi dają śmieszne pieniądze bo sami biorą kasę do kieszeni muszą siw zgadzać wyniki tam człowiek nie istnieje tylko maszyna do robienia im kasy. Dzienna ilość wizyt 12 przy rejonie od mieszka zamieszkania 200km ja jak bylam na pierwszym sklepie o 9 to kierowniczka darła się zw za późno jak mówiłam że muszę dojechać i po drodze były korki to mam szukać objazdów hahaha. Zresztą moja dzięki Bogu dawna kierowniczka robiła przed dyrektorem z siebie pajaca nawet nie wiecie jaka beke z Niej miałam. Nie dajcie się nabrać na ich obiecanki na rozmowie mówili zw jak będę potrzebowała mieć pracę z domu NIE MA PROBLEMU a jak przyszło co do czego zw miałam grypę żołądkowa to wielka Pani kierowniczka byla obrażona i potem się czepiała mnie o wszystko po miesiącu pracy przyczepiła siw do mnie jak do pracownika co pracuje min juz rok hahah ludzie nie idźcie tam pieniądze śmieszne PREMIA JEST NIE DO WYROBIENIA!!!! Śmiech na sali strata mojego czasu

k-k

A jak utrzymanie ruchu, jakieś opinie, zarobki, warto brać pod uwage prace w tym dziale??? Czy duży za...l.???

animexowy robot
@k-k

co do utrzymania ruchu, ciągle poszukują ludzi, a to mechaników a to automatyków itd. skąd takie ciągłe zapotrzebowanie?? a no z takiego powodu iż wielu rezygnuje, bo trzeba robić, inni bo potrzebują stażu aby wystrzelić gdzieś indziej ale są też tacy co zwalniają się ze względu na dziwne pomysły przełożonych którzy prześcigają się w próbach ulepszenia działania zakładu i nie wytrzymują psychicznie. co do zarobków... ujdzie, zawsze mogłoby być lepiej. teraz najważniejsze. jeżeli idziesz do roboty odwalić swoje i nie zamierzasz przejmować się tym co pisałem wyżej, ponadto przestaniesz zwracać uwagę na ciągłe awarie wywoływane w większości przypadków umyślnie (nie przeszkoleni stanowiskowo pracownicy) lub obes..ni brygadziści i mistrzowie produkcyjni (także słabo przeszkoleni). to aplikuj. przygoda życia i zdobędziesz duże doświadczenie bo park maszynowy całkiem spory, tylko pamiętaj, tu żądzą "rzezniki" a nie inżynierowie po studiach z działu UR. po prostu techniczni nie mają takiej siły przebicia bo tu liczą się tony. wiem bo dalej tu pracuję i generalnie nie narzekam ale do pewnych rzeczy trzeba się przyzwyczaić

acocieto

Pracowałem tam i nie polecam mięsa ludzie plują na to mięso i z podłogi pakują do sprzeania w sklepach .a na podłoge też plują ismarkają masakra....

Pojawiło sie ogłoszenie na laboranta. Czy warto aplikować? Jak kierownik? Jak atmosfera w laboratorium?

Sama

(usunięte przez administratora)i wodorosty. Na każdym kroku (usunięte przez administratora). Brak szacunku do człowieka. Ten zakład to jakaś kpina. Prezes ma gdzieś człowieka, ważne są tylko wykresy i żeby hajs mu się zgadzał. Mistrzowie którzy nie są mistrzami w swoim fachu awansowani po znajomości. Darcie mordy przez przełożonych na pracowników jest na porządku dziennym. Omijać szerokim łukiem

A kogo to obchodzi

Zakład nędzy i rozpaczy . Kierownictwo porażka pan tabelka z produkcji porażka myśli że się zna a tak naprawdę na niczym się nie zna jeśli go nie zwolnią nic się nie zmieni . Zakład wysyła na nowe urlopy bo nie ma pracy ludzi wybrali już po 15 dni a połowa lutego . Jeśli tak dalej będzie to sami sobie będą robić

Ewelina

Interesuje mnie stanowisko Specjalista ds. Płac, widziałam że wrzucili na stronę firmy takie ogłoszenie. Nie ma nic o zarobkach tam, więc pytanko do was czy znacie aktualne stawki? No i oferują podobno benefity - jakie konkretniej?

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.