logo Animex S.A.

Animex S.A.

Starachowice

Opinie o Animex S.A.

XXXX 2011-05-22 08:57
kucharze mogą gotować lepsze posiłki,tylko muszą mieć z czego .Szkoda że pani Prezes tym się nie przejmuje,ona nie pracuje fizycznie i o pustym żołądku 9 godz przy taśmie.
XXX 2012-03-22 15:05
Pani Prezes ma w nosie pracowników liczą się tylko kolesie których zatrudnia, lub robi z nimi szemrane interesy, czysty nepotyzm że też jeszcze Warszawa nic z tym nie robi
wyzysk 2012-11-29 21:56
ilu już tam padło przy taśmie
cichy 2014-02-09 19:20
Robi się po 12,13h,a piszą 10,Zwiększają produkcje a zarobki te same.Kto to wytrzyma ludzie padaja.
batman 2014-06-03 10:15
banda "kolesi" robiących poza plecami warszawki swoje interesy na czele z największą kombinatorką "czarną szkapą"
marek 2014-07-20 18:12
w 100% się z tym zgadzam. Alkohol, przekręty i tak już od kilku lat,poszanowania pracowników 0 liczy się tylko ten kto donośi najlepszy przykład SZ. P. kierownik logistyki co z nazwiska nie będę wymieniał
www 2014-11-24 10:14
a te związki to zamiast pomagac to tylko kase wyciągają i wycieczki organizują a co się tam wyrabia to szkoda mówić ,pozdrawiam
www 2015-09-10 22:07
oj napewno polepsza atmosferę pomiędzy pracownikami nawet w zakładzie
nowy 2015-11-19 14:25
a jak z wynagrodzeniem? chociaż dobrze płacą? planuję składać dokumenty tylko pytanie czy dobrze na tym wyjdę...
malenka639 2016-02-04 09:00
zostałam przyjęta na rozbiór do przyuczenia. zatem chciałabym zapytać jak tam jest? słyszałam że jest bardzo ciężko no ale może nie taki diabeł straszny jak go malują? powie mi ktoś jak to wygląda od wewnątrz?
ona 2016-02-16 23:09
Jak wygląda praca na panów i w Starachowicach i czy w ogóle teraz przyjmują . Ktos cos ??
ona 2016-02-16 23:11
Jak wygląda praca na pakowni w Starachowicach i czy w ogóle teraz przyjmują . Ktos cos ??
ona 2016-02-17 22:48
Ostatnio widziałam ze szukali pracowników na pakownie ale nie wiem czy to dalej aktualne. Oj ciężko z ta praca w naszych Starachowicach
katri 2016-02-23 12:51
Kto mi powie na jakim dziale w animex Starachowice jest najlepiej ?? Jak wygląda praca i jakie wynagrodzenie?
pracujacy :) 2016-04-04 12:52
witam na poczatek daja 1850 zł i umowe na 3 miesiące kazdemu chyba ze ma sie jakies doswiadczenie to dorzuca stowe na mrozni i ekspedycjij najwiecej sie zarabia bo sa premie tonazowe na uboju i rozbiorze odrazu 10 żł na h daja miniumum . premia kawartala co 3 miesiace 300 zł za niechorowanie ogolnie ciezka praca dla kobiet wszczegolnosci ale jedna ze stabilniejszych firm w stce i gdzie daja umowe o prace 3 na czas nieograniczony , paczki na swieta 4 h na basen za darmo wycieczki z solidarnosci i paczki na swieta z okazji dnia kobiet i meszczyzn .ogolnie moze byc :)
Mar 2016-05-26 12:52
Witam.
Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu i jakie jest wynagrodzenie w tym dziale, sądzę, że więcej niż na produkcji, tylko o ile.
Ziobro 2016-06-09 14:40
Buhahaha płaca minimalna w tym przedsiębiorstwie powinna być na dzień dobry 2500 netto ich stać na to
danek 2016-07-05 11:50
Patrząc na ogłoszenia pracy np. na specjalistę IT czy windykacji i wymagania jakie czyli wykształcenie wyższe i co najmniej 2 letnie doświadczenie to te 2500 na bank są na rękę
szczypiorek 2016-11-15 13:03
Czy aplikując do Animex Starachowice jest potrzebna znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie jako język urzędowy ? Widząc obecną politykę kadrową należy być miłośnikiem banderowców.
Cała prawda. 2017-01-21 22:01
Patologia! Patologia! I jeszcze raz Patologia! To co się tam dzieje to sceny jak z filmów akcji, przez Modę na Sukces kończąc na Brudnym Charym! Seks w łazienkach! Ukrainki uprawiają orgie z więźniami! Tak z więźniami! Pracują więźniowie których nikt nie pilnuje! Tak właśnie! Więźniowie pracują na nocnej zmianie w firmach sprzątających i chodzą gdzie chcą, i nie wiadomo co im po głowie chodzi?! Mogą bez żadnego problemu zdobyć jakąś białą broń i kto wie? Co im do głowy przyjdzie?! Firma gdzie pracują owi przestępcy niczego z tym nie robi ,bo są tanimi pracownikami za free niemalże ,więc chulaj dusza! Większość osób boi się pracować na nocne zmiany ale nic nie mówią bo boją się o posady. To co się tam dzieje to jawny pazerny wyzysk! Motto! Byle Kto! Byle Szybko!
CC 2017-01-25 16:54
A tobie nie przeszkadza jak Polacy jeżdżą za granice do pracy??? a przeszkadza Cię jak inni przyjeżdżają do nas??? Ciekawe czy miło by Ci było jak by o Tobie za granicą tak mówili szczypiorku.....
Człowiek, człowiekowi wilkiem - smutne to
Agnieszka 2017-03-28 12:22
Chcecie dowiedzieć się więcej o tym, co Animex S.A. oferuje swoim pracownikom? Na stronie firmy znajdziecie ciekawe informacje http://www.animex.pl/kariera/przyjazne-miejsce-pracy/
JU 2017-03-29 20:32
ufff...a ja akurat myśłałam czy tam popracować trochę, bo coś nie mogę tu w Starachowicach znaleśc pracę, chociaż zamieszkałam na stałe i bardzo dobrze znam język
JU 2017-03-29 20:42
Ktoś mi powie , czy można uzgodnić zmianowość, jeśli na przykład są małe dzieci i nie ma możliwości pracować do 22 i w weekendy ? Proszę napisać, jeśli kto wie jak tam z tym?
Tim 2017-05-02 16:43
nie polecam, to oszuści, robi się po 12h,a piszą 8-10h
Agnieszka 2017-05-04 12:06
@Tim, czy spotkała Cię taka sytuacja? Zgłaszałeś swoje uwagi do swojego przełożonego/kierownika?
Ukraina 2017-07-26 15:45
Jestem z Ukrainy i śmiem twierdzić że lepiej mówię i piszę po polsku niż niektórzy Polacy. Jak słucham tych niektórych ludzi młodzi, starzy z miasta ze wsi nie ma różnicy! Mówią często " bende, se, musze wzionsc, dej "już nie wspomnę o ortografii...I ktoś taki będzie mnie dyskryminował tylko temu bo chce pracować i zarobić?! Fakt słabe stawki ale to samo przechodzą Polacy na zachodzie ... Zabronicie im ? Jeśli to lubią? Pomyśl zanim coś napiszesz . Jak Ci nie odpowiada to sam zmień pracę z takimi ambicjami szkoda żebyś się marnował na produkcji
Niki 2017-07-26 16:10
Animex to firma rodzinna! ;) Od babki dziadka po wnuczki całymi rodzinami tyrają a to chłopak załatwi dziewczynie a to mąż żonie same rarytasy... 90% Starachowiczan i okolicznych wsi przechodziło przez tą firmę ... Słabe zarobki a brygadzisci myślą że ktoś będzie się polaszczył przed nimi przy takiej stawce. Ludzie często fałszywi ale też można trafić na perełki które miały olej w głowie i serce dobre. Panie z kadr proszę o większy szacunek do pracowników bo gdyby nie oni animex by padł a panie by się poniżały jak teraz oni a wasza pomoc należy im się jak wypłata 10!
Bezzimienna 2017-08-08 12:09
To że jesteś ż Ukrainy to jedno dwa zasiedlacie tylko ludziom pracę zabieranie młodzi muszą wyjeżdzać przez was to tylko wojna w Polsce będzie !!!! Bo dla was mieszkania pieniądze praca a młodzi nie mają nic ani pieniędzy na mieszkanie to też trzeba się starać o wszystko a wy ż nikad i jesteś i mieszkacie jeden z wami problem
Norbert 2017-08-14 17:57
Problem to jest z toba i twoim tokiem myslenia. Ci ludzie ciezko i uczciwie pracuja. Placa podatki, czesc pieniedzy wydaja tutaj np. z najmu mieszkan. Jezeli jakis mlody Polak nie moze znalesc pracy i wina obciaza Ukraincow to jest zwyklym idiota i nieudacznikiem. Ja osobiscie ciesze sie ze Ukraincy chca pracowac w Polsce.
Zostaw swoją opinię o Animex S.A. - Starachowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Animex S.A.