Opinie o Animex S.A. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Starachowice

Edi

Nie polecam tam pracy a szczególnie przesypowni i pakowni mięsa Majster łazi Jak święta krowa siedzi tylko w kantorku i piję kawę albo na palarni a Wielce się mądrzy

pracownik rozbioru
@Edi

Ten majster to pewnie Arturek Staszewski (usunięte przez administratora) umie a wielkim majstrem został

@WA

Dzień dobry. Jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. płac? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku? Jaka atmosfera?

@lidks jjjjjjj
@@WA

Na rozbiór zobaczyć jak robota wygląda jak się pracuje od godz 5 do 14 za marne 2400 jak trzeba się nazapierdalac a nie do kadr się pchać i pierdziel w stołek 8godzin kawke pić

@@lidks jjjjjjj

W tym przedziale 5-14 to godzinna przerwa jest? Jak to konkretnie wygląda jeśli o pracę chodzi?

Wykształcony
@@lidks jjjjjjj

Było się uczyć.

Malwina

Na pakowni wędlin wprowadzili czerwone gumiaki...po 8 godz.skarpety są mokre a nogi poodparzane...noga nie oddycha i przy mokrych skarpetach nogi marzną...ale co to kogo obchodzi...

Pracownik pakowni
@Malwina

te gumiaczki to już 10 raz, bo paniusia jedna z druga z kadr albo dyrektorka przelecą 5 min po hali to im okej a pracownik musi 8 godzin w tym wytrzymać bo trzewiki złe but to but bakterie są na posadzce wina pracowników a nie np szefowej kj ktora łazi po całym zakladzie i wnosi na pakownie (usunięte przez administratora) potem, weź się babo za mycie hali porządne anie 8 godzin w plastkiu nogi marzną poca się i odparzają

Rudy rad

Nie polecam pracy w tym zakładzie, najgorzej jest na pakowni wędlin. Ludzie sami sobie robią na złość. Każdy wystraszony zaczynają pracę 10 min.przed czasem a kończą 10 min po. Nikt im za to nie zapłaci i żadna osoba się w tej sprawie nic nie odezwie. Na produkcji wędlin i wędzarni jest to samo z tym że tu największym problemem są brygadziści zatrudnieni po znajomości. Jeden nawet liczyć nie umie i nawed pisać ze zrozumieniem . Kierownik to chyba ma już ksywę "pan tabelka" . Tam ukraińskie robole mają większe stawki niż operator z ponad 30 letnim stażem. Niech nikt nida się nabrać na to że operator ma większe pieniądze. A jeszcze co do pakowni tam też brygadziści na niczym się nie znają . W szczególności na fesmanie Kaśka i Damian, żeby tak ludzi traktować że strachu to żenada.

Pakowacz

Nędza

Zamknie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starachowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (PP)
Adrian Cieśla PRD Starachowice
Pewna

Czemu odchodzi najlepszy mistrz z przetwórni ?

Teresa
@Pewna

Który to taki najlepszy?????

Nowy pracownik

Czy wie ktoś może jak wyglądają urlopy bezpłatne, jak go dostać? w razie kiedy coś wypadnie?

@Nowy pracownik

Tylko na 3 miesiące dają

Morisek
@Nowy pracownik

1dniowy do kierownika działu jeśli się nie ma urlopu więcej niż 1 dzień podanie do kadr

@Morisek

I często zdarzało się takie podanie tutaj? ciekawa bym była reakcji kadr, jaka zazwyczaj decyzja?

Pora się wziosc za przelozonyc

Można by zacząć od tych na pakowni wędlin, szczególnie panów bo co niektórym to czapka w głowie poprzewracała odzywają się do ludzi a szczególnie do kobiet jak do jakiś prostytutek bo to chyba nie jest normalne żeby przełożony podchodził do pracownicy i ja obmacywał i patrzył jakie ma cycki i proponował że za przysłowiowego loda dostanie podwyżkę bo to pod paragraf podchodzi tylko każdy kto do zna przymyka oczy ale trafi kiedyś na tą która mu pokaże co grozi za obmacywanie a co najlepsze ze żonka siedzi w kantorku i nic na to nie mówi ale wspomniany wyżej pan nieźle zarobić (wczasy nadorzrm itd) to przymyka oko na wybryki mezusia,a on robi co chce obmacywanie w zakładzie a po pracy na parkingu woda się leje z pracownicami i wesoła zabawa ale jak człowiek nie ma tego w domu to na boku szuka przecież to tylko facet i też ma swoje potrzeby

Grażyna
@Pora się wziosc za przelozonyc

Nie wiem czy to prawda czy nie, ale chyba wszelkie nieodpowiednie zachowania to można zgłaszać, jak nie do kadr to jeszcze PIP jest?

@Grażyna

Można też do Działu Etyki tel. 22 290 00 33 oraz e-mail: prawny@animex.pl, dyskrecja gwarantowana

Lidia

I faktycznie należycie rozwiązują problemy? Często ktoś się tam zgłasza?

Kodeks etyki , wielka ściema. Wszyscy tego nie przestrzegają. Oficjalnie rodziny pracują na jednym dziale . Nie jest to trudne do sprawdzenia. Książka wszystko przyjmie.

Lidia

No niestety zdarza się, że ludzie będą ze sobą powiązani w jakiś sposób. A jeśli chodzi o obowiązki to źle je wykonują?

W

bo tam pracowałem przez ostatnie 18 lat

@W

aż 18 lat? Można spytać jak mniej więcej wynagrodzenie po takim stażu pracy tutaj wygląda?

Morisek
@Pora się wziosc za przelozonyc

W 100%racja człowiek pracuje i widzi co się dzieje.

Zbigniew

Nie polecam pracy, "super" z pracy w tym zakładzie zadowolone są tylko panie z HR.

NIE POLECAM NIKOMU, NAWET WROGOWI, JEŚLI GO MAM. ODRZUĆCIE JAKĄKOLWIEK MYŚL O ZATRUDNIENU W TYM ZAKŁADZIE BEZ WZGLĘDU NA DZIAŁ. NIE ŻYCZĘ NIKOMU ZMARNOWANIA LAT, ZDROWIA I ZSZARGANEJ PSYCHIKI. NIE LICZYSZ SIĘ JAKO PRACOWNIK I NIE LICZYSZ JAKO CZŁOWIEK. JESTEŚ "CZYMŚ" CO PRACUJE I TYLE. Z WIELKIM UBOLEWANIEM ALE I CZYSTYM SUMIENIEM...ODRADZAM.

Ja też nie polecam pracy w tej wielkiej firmie międzynarodowej. Jesteś nikim, pracujesz jak osioł za psie pieniądze. Nie polecam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niektórzy mogą nic nie robić, inni pracują bardzo ciężko. Mówią o kodeksie etyki ale to wielka fikcja . Nie, nie, nie,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adam54

Jak osioł, a ile byś nie zrobił to kierowniczce czy kierowniczkowi mało. A karany jesteś za wszystko za co tylko się da, nie ma fartuchów w śluzie a chcesz iść do WC to albo idziesz i masz naganę albo sikasz w majtki i też pewnie nagana. A Panie szefowe kJ, chodzą jak święte krowy i czekają żeby się (usunięte przez administratora) o coś, a same włosy z pod siatki wystają. Paznokcie zrobione,biżuteria szkoda gadać

Kasia5
@Adam54

Ja też czuję się jak baran który pracuje i marnuje swój potencjał. Nie polecam pracy. Nie ma szkoleń.Nie rozwijasz się. Też mnie drażnią pazury, pozory niektórych osób. Szukają frajerów do pracy. Nie dajcie się zwieść. Praca i ludzie beznadziejni.

@Kasia5

Odnośnie tych szkoleń to widać, że jest na nie jakaś wyraźna potrzeba czy to preferencja pracowników? Nikt tego jeszcze nie zgłaszał, że mogłyby się na coś przydać?

Kasia5
@Lidia

Ostatnio byłam na szkoleniu BHP. Jeszcze słabym. Czytam i nie rozumiem pani myśli. Do kogo to piszesz?

Pracownik99

Ludzie nie dajcie się zwieść pułapce na szczury. To jedna wielka ściema. Nie każdy musi pracować jak osioł. Nie polecam.

Stefan
@Pracownik99

Ja też nie polecam pracy. Nie znam gorszej roboty. Szukajcie tylko nie tu.

Klijentka

Ja sie tylko pytam 1.dlaczego wasze wyroby sie nie psują, ile tam jest chemii i innego świństwa, czym karmicie te świnki ,kurki i co tam jeszcze macie. 2. W co wy to wszystko planujecie i cym są nasączone te opakowania,??????? Jednym słowem uważam Was za trucicieli,i (usunięte przez administratora) i tak Was będę promowac

Pracownik@11

Nie polecam tam pracy, zarobki najniższa krajowa podwyżki tylko i wyłącznie po znajomości wciąż dostają jedni i ci sami, lepsze stanowisko pracy tylko i wyłącznie po znajomości i nie ważne czy się ma jaką kolejek wiedzę na temat mięsa, ale ma się męża mistrza to i stanowisko żona dostaje mimo to że nie jest pracownikiem ale stołek jest.

Pracownik@numer1
@Pracownik@11

Skoro Ci się nie podoba praca w tym zakładzie to dlaczego tam jeszcze pracujesz? W Starachowicach pracy do wyboru i koloru. A to że brygadzista mistrz czy ktoś wyżej jak to stwierdziłaś/eś załatwił stanowisko masz na to dowody.

Agnieszka
@Pracownik@numer1

Nie tak łatwo zmienić robotę więc takie rady niewiele dają. A ty jesteś zadowolony z warunków? Bo widzę że nie zgadzasz się tym że robota jest po znajomości.

Stefi
@Agnieszka

Ja uważam ze płaca dobrze i ie ma co narzekać tylko robić.

Andrzej pokorny
@Stefi

Masz niskie wymagania... bardzo moze na 5 kostek wegla zarobisz.

Andrzej pokorny

Wiec po co do holery tam pracujecie jak (usunięte przez administratora) wlasnego kraju..

Brawo dla Pana prezesa!

Wreszcie jakiś konkretny człowiek który wziol się i za nadzór bo co niektórzy myśleli że są nietykalni, człowiekowi nie wolno gębą ruszyć i nic zjeść bo już była zjeba a towarzystwo w kantorku to szwedzki stół miało rozstawiony a co niektóre panie z nadzoru to i po pół brytwanki placka potrafiły wniesc i było dobrze pytam gdzie wtedy była ochrona, kanapeczki z pomidorkiem, ogoreczki itd a (usunięte przez administratora) rośnie, ale wreszcie ktoś się za to wziol i pokazał że i oni za jedzenie w zakładzie muszą ponieść karę. Tak trzymać Panie prezesie.

Bożena

Może kierownictwo i dyrekcja jak już sobie siedza tylko z kawką, to sobie przy tej kawce poczytają co myślą pracownicy o ich zarządzaniu i może coś zmienią

@Bożena

Niech tyle nie piją kawy bo wymyślili koncert Disco polo .Wstyd na całą wieś.

@Paweł

Czemu wstyd? :( A w sumie to się będzie w jakiś sposób opłacało?

Splatana

Praca jako praca sama w sobie nie jest zła. Zarobki? No cóż, pozostawiają wiele do życzenia. Natomiast atmosfera mega fatalna. Kierownictwo, mistrzowie? Zdecydowanie oderwani od rzeczywistosci.

Bobi

Brygadzistka śliska Wiola daje (usunięte przez administratora) podczas pracy ,klocek korzysta.Mąż o niczym niewie .

Były
@Bobi

Klocek też ma dziewczynę co z nią mieszka. Pewnie i ona nic nie wie. Może ich uświadomić trzeba

Hahha
@Były

Czyli klocek bez zmian lovelasik hahha człowiek czynu do śmierci w animexie bo nigdzie indziej się nie spisał

Haha
@Bobi

Klocek wszystkich załatwi.... głupoty gada o swoje pracy pojęcie nie ma Kierownik kolega pomoże...

Olek

Nikt nie oczekuje cudów od pracodawcy. Ale jeżeli pracuję w największej firmie to chcę: 1.czystego ubrania 2.Jezeli nie mogę przynieść sobie śniadania a pracuje fizycznie 8 h to chcę zjeść posiłek zdrowy i normalny. 3.Kierownik powinien umieć zarządzać . 4.wszyscy niech będą traktowani tak samo. Ja nie mogę wyjść do kibla a laski z HR w godzinach pracy chodzą na paznokcie. Czy to jest normalne!!!!!!!!!! Ja chcę być traktowany normalnie, praca jak praca ale ...... Tylko nie piszcie że mam zmienić pracę. Bo ...kij ma 2 końce.

Każą na bramie rozbierać się do majtek w rewizji osobistej.To jest nieludzkie i to wybranych osobom jak i kobietom rozsunąć kurtkę i podnosić bluzkę przez Ukrainkę która jest na bramie

Lidia

Jak niby do majtek? To nie przesada trochę? Masz w ogóle na to jakikolwiek dowód?

Dowody
@Lidia

Sama się dwa razy rozbieralam to wiem

Lidia

Może nie tyle, że to jakiś nierząd, nie przesadzajmy. Ale serio ludzie tak tu muszą robić? To zgodne z prawem?

Warunki pracy fatalne już na wejściu kontroluje cię Ukrainka która karze się do majtek rozbierać ale tylko naszym jej rodacy całe schaby wynoszą i tego nie widzi, pracujesz za trzech my Polacy stoimy pojedynczo przy maszynach ale jak Ukraińca postawią to po troje na jednym miejscu bo oni nie mają sił i trzeba ich oszczędzać, kiedy człowiek nie wejdzie na stołówkę to wiecznie siedzą na telefonach i nawet nie wolno się do nich odezwać bo na skargę idą.Na zakładzie stanowiska po uważaniu mamusia mistrzyni to i synuś mistrz a synowa beztalencie które tylko chodzi i płacze w kontroli jakości.Na pakowni nie lepiej począwszy od kierownika bez pojęciaktory który przyszedł z mięsa i tylko swoich ściąga i ich na stanowiskach obsadza,mistrzem się zostaje za gumowe ucho albo (usunięte przez administratora) , brygadzistów pełno jak człowiek do kantorka wejdzie szczególnie po 16 jak nikt się pani dyrektor nie spodziewa to towarzystwo tylko na telefonach siedzi i śmiechy i hihy , ludzie bez pojęcia bo jak można być brygadzista kilka lat jak pani J.i nic nie wiedzieć, o wolnym zapomnij tylko dla lizusów i brygadzistów po nocach strach pracować bo pełno kryminalistów na zakładzie u nie wiadomo co któremu do głowy przyjdzie podwyżka jest jak państwo podniesie najniższa krajowa to i oni dadzą bo nie mają innego wyjścia toalet brak jedzenie jak dla świń na oleju i sodzie aż wstyd żeby w zakładach mięsnych tak karmili no chyba że pracuj w biurowcu tam jest żarcie jak należy bo panie z kadr to przecież nadludzie o szlachetnych żołądkach które swoje sprawy załatwiają w godzinach pracy jeżdżąc na paznokcie i w celach rekreacyjnyno sportowych że tak to nazwę służbowymi autami sodoma i gomora

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.