Opinie o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Lolo

Jestem zainteresowana pracą jako koordynator. Czy ktoś może napisać coś na temat tej posady? Jak atmosfera w pracy?

Arizona
@Lolo

Tutaj jest większość opinii od ludzi, których pracownicy Agencji zajmują się ich bliskimi. Moim zdaniem jeśli starasz się o pracę, to udaj się po prostu do ASS i zapytaj o szczegóły. To najlepsza i najkrótsza droga :)

Xaxa
@Lolo

Pensja w granicach 2 - 2600 netto. Musisz udać się do Agencji służby społecznej. Już musiała zabierać telefon na weekendy do domu. Będziesz musiała odbierać telefony od opiekunek którym właśnie ktoś zmarł podczas dyżuru. Będziesz kontaktować się z ośrodkami pomocy społecznej które zlecają usługi opiekuńcze. jeśli jakiś pracownik 10 minut przed dyżurem odmówić i pójścia na ten dyżur będziesz musiała zorganizować zastępstwo. Praca teoretycznie 8 godzin. A praktycznie nie możesz nikogo zostawić bez opieki.

Ja tam nie narzekam na pracę, a jestem opiekunką od 1,5 miesiąca. Nie jest źle, wypłatę dostałam na czas. Nie wiem skąd te złe opinie. Przecież jak mi praca nie pasuje, to ją zmieniam. A praca opiekunki jest wymagająca i każdy o tym wiedzieć powinien.

Beti
@Marta

Dobry wieczór chciałam zapytać o pracę jaka jest umowa i stawka godzinowa w firmie ?

Beti

Dzień dobry chciałam zapytać czy są oferty pracy opiekunek? I jaka jest aktualna stawka godzinowa na umowę zlecenie?

juz
@Beti

przyjmują na okrągło

Anka

Bardzo dobra opieka i przykładny personel. Już od dłuższego czas korzystamy z ich usług z wielkim zadowoleniem.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Olek

Może idealnie nie jest i do tego można popełniać jakieś błędy ale tak się zdarza i tyle. Spoko firma trzeba pracować i tyle w temacie.

Polecam Firmę. Umowa o pracę, wynagrodzenie co miesiąc terminowo. Przyjazna atmosfera w miejscu pracy.

Lol
@Kasia

Bzdura .nie polecam. Nie dajcie sie nabrac. Roboty w brod .najnizsza pensja .u ludzi mieszkania zapuszczone opiekunki traktowane jak woly robocze sprzatac prac zalatw lekarzy to nie jest praca opuikunki tylko praczki kucharki sprzataczki.nie ma nic co mozna nazwac opieka .a tak apropo to do sprzatania powinny przychodzic inne osoby bo to i inna stawka byc powinna.tak samo niedziele i swieta powinny byc placone podwojnie a nie jak zwykly dzien. A juz jak jest zastepstwo to tragedia nic opiekunka nie zrobi bo ona tylko na zastepstwo a kase bierze (usunięte przez administratora) nie praca bajzel.zadnej pomocy od pracownikow .

Lala
@Lol

Chyba piszesz o kimś innym! Fakt, opiekunka która przychodzi do mojej mamy czasami umyje kilka naczyń czy też kupi po drodze bułki, ale nikt jej do tego nie przymusza. Świadczy to o niej tyle, że jest po prostu dobrą osobą. Tobie chyba się zawody pomyliły! Bo to przychodzą opiekunki, a nie pielęgniarki, które są wyłącznie odpowiedzialne za procedury medyczne! Po twoim wpisie widać jak na dłoni, że ty z ludźmi chorymi nie powinnaś mieć nic do czynienia, nigdy! Bo bije od ciebie jad i nienawiść!

Tina

Ja nie mam nic do zarzucenia Agencji Kościelak. W naszym odczuciu panie opiekunki bardzo dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków.

Natalia

Koorynatorka czy opiekunka? Miałam okazje pracowac w tej firmie jako koordynatorka, raczej miała być to praca koordynatorki ładnie to nazwali bo moimi obowiązkami była praca opiekunki. Brak jakiegokolwiek wdrożenia do pracy nawet jednego dnia, a pozniej pretensje że czegoś nie robie. Trudno robić cos w biurze skoro cały czas pracujesz jako opiekunka a nikt Ci nawet nic nie pokazalam. Usłyszałam, że to ja powinnam sie dopytywać... czego? jak wykonywać nową prace? to chyba powinno być obowiązkiem firmy pokazaniem co i z czym sie je a nie danie karteczki z zakresem obowiązków i dopytuj sie wszytskiego sama. Dla mnie śmiech na sali. NIE POLECAM !

Małgorzata
@Natalia

Również pracowałam w tej firmie jako Koordynator usług opiekuńczych. Ale zamiast pracy zgodnie z kierunkiem studiów (praca socjalna), byłam bardzo często opiekunką u klientów w domach (robienie zakupów, przynoszenie ciężkiej wody oligoceńskiej, szorowanie na kolanach podłogi lub mycie kafelek w łazience). I wieczne pretensje z góry, że praca w biurze nie zrobiona. Kiedy ją wykonać, może w trakcie mycia podłogi lub w poczekalni u lekarza? Nie polecam.

Koordynator
@Natalia

Ja jestem Koordynatorem i jestem bardzo zadowolona z pracy. Pani Natalia niestety nie umiała odnaleźć się w pracy. Przerastały ją proste czynności. Wolała siedzieć przy biurku i patrzeć w okno, wszystkie byłyśmy zgodne, że dziewczyna aplikowała na za wysokie dla niej stanowisko.

Koordynator
@Małgorzata

Pretensje chyba do klientów, że każą nosić ciężką wodę i szorować na kolanach podłogi i kafelki. A kto zlecił takie usługi? OPS? Jak Pani jest po pracy socjalnej powinna Pani dokładnie znać ustawę o pomocy społecznej, zakres usług opiekuńczych i jako Koordynator wyjaśnić klientowi czego może wymagać, a czego nie.

@Koordynator

Pracuję w innej firmie. Właśnie poprosiłam o interwencję u podopiecznego. Kordynatorki obiecał że rano pójdą. U. Dzwonię może pójdę. Robią ze mnie sprzątaczkę. Miały dzisiaj pójść. Zobaczymy. Spróbójcie do mojej firmy się zatrudnić. W Agencji kilka lat pracowałam i zawsze miałam dyżury i Kordynatorki coś działały.

Stary pracownik
@Małgorzata

To niesamowite, że przez tyle czasu się nic tam nie zmieniło. Pracowałam w tej firmie 12 lat temu jako koordynator usług opiekuńczych. W rzeczywistości biegałam od jednej podopiecznej do drugiej, by zrobić zakupy, pranie, jedzenie, umyć, przewinąć (mimo braku kwalifikacji). Oczywiście nie byłam w stanie wypracować przydzielonego przez OPS czasu. Podopiecznemu zamiast np. 3 godzin, mogłam poświęcić tylko jedną, bo musiałam pędzić już do innej osoby, równie potrzebującej. Oczywiście ruda kazała namawiać podopiecznych do podpisywania papierków, że wszystko jest ok.

Sfrustrowana

Jestem rozczarowana, pracujący tam nie umieją się komunikować z chorą starszą osobą, koordynatorka dzwoni do rodziny z pretensjami już po pierwszej, drugiej próbie. Usługa jest nierealizowana bez powiadomienia, przy próbie rozwiązania sytuacji, urywa się kontakt. Czytam ponizsze opinie i zastanawiam się, czy nie lepiej poprosić o pielegniarke z nfz, bo mam wrażenie, że w Agencji służby pracują ludzie bez doświadczenia i koniecznego przygotowania do pracy ze starszymi ludźmi. Moje sugestie dla B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J: Weryfikacja kwalifikacji pracowników, kontakt z rodziną w celu rozwiązania trudnej sytuacji, podejście z empatia i zrozumieniem

@Sfrustrowana

Chcę się zapytać ta osoba która to pisała to również w swojej pracy alb w stosunku do innych ludzi okazują tyle empatii. Bo wszyscy ludzie to sądzą że te uczucie jest zarezerwowane tylko u opiekunek.

ZnajacaFirme

czas najwyższy na kolosalna kare za traktowanie podopiecznych, pracownikow z reszta tez. Szanowna pani Ruda powinna zamknac dawno firme!

Opiekunka

Ten tekst jest krzywdzący dla opiekunów, którzy pracują w tej firmie. Jeden przypadek nie może świadczyć o całej firmie. Ludzie zastanówcie się. W każdej firmie może być setka świetnych pracowników rzetelnie pracujących i znajdzie się jeden niesolidny i czy to oznacza, że wszyscy są źli. Ciężko i sumiennie pracuje jako opiekunka i szlak mnie trafia jak czytam coś takiego. Znam wiele opiekunek w tej firmie, które naprawdę dobrze pracują, a podopieczni nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez nich. Jest mi przykro, że nikt nie pisze, że jest masa dobrych opiekunek, które należało by pochwalić.

@Opiekunka

Zgadzam się.Sama pracowałam w tej firmie i podopieczni cieszyli się z mojego podejścia do nich i pracy.

Tośka
@anonymous

Właśnie! Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka, bo w każdej firmie, zakładzie czy agencji może i na pewno trafił się nierzetelny pracownik. A tą panią zwolnić dyscyplinarnie i tyle.

@Tośka

Tak to właśnie jest, że jedna osoba może popsuć dobre imię firmy cieszącej się do tej pory dobrymi opiniami. Później ktoś szuka opieki dla chorego członka rodziny i widzi takie teksty, to od razu wycofuje się. Ludzie, najpierw zastanówcie się i sami zróbcie rachunek sumienia, a dopiero później rozliczajcie i oczerniajcie innych. Swoą drogą gdyby nie Agencja to pewnie przymieralibyśmy głodem, bo musiałabym się zwolnić żeby opiekować się swoją mamą :/

Lilka
@Opiekunka

Zgadzam się z Panią w 100% pracuje jako opiekun już 8 lat dłuższy czas u rudej od paru mc w innej firmie ale moij podopieczni zostali ze mną bo nie wyobrażali sobie na to miejsce kogoś innego twierdzenie Pana powyżej jest krzywdzące dla większości opiekunów którzy czasami są jedyną ostoja i pomocą dla osób starszych

Jack
@Lilka

Otóż to droga Pani. Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka.

Patrycja Rondo-Sztajndur

Pracuje w tej firmie od ponad trzech lat. Mam wspaniały kontakt z podopiecznymi. Widocznie to kwestia indywidualnych predyspozycji. Nigdy nie było żadnych skarg dotyczących mojej pracy.

Odporna na wszystko

W pełni zgadzam się z powyższą opinią. Opiekunka miała myć podopieczną, ale szybko się zorientowała,że jej się nie chce wysilać przy osobie z chorobą Alzheimera, bez podania powodu przestała przychodzić. P. Janka spędzała u nas 25 minut, mimo,że miała w umowie 2 g pracy. Bardzo się spieszyła i wyglądała na niezadowoloną, że musi się schylić i zalożyć skarpetki podopiecznemu. Przyszła druga opiekunka, która na wstępie pokazała wyniki badań, miała rozedmę płuc i kręgosłup w stanie do operacji, nie mogła wykonać żadnej czynności , bo tak trzęsły jej się ręce., ale paznokcie na 4 cm pomalowane na czerwono miała. Teraz miała przyjść nowa, ale nie przyszła, ASS nie odpowiada na telefony, ani moje ani pracownika socjalnego. Opieka społeczna to fikcja ! Praca za 400 zł miesięcznie, licząc po 2 g 5 dni w tygodniu. Wychodzi na pół g pracy ponad 20 zł. Nikt jednak nie jest zainteresowany. Dodam,że w kwietniu w sądzie miałam zalecenie żeby zatrudnić opiekunkę z pomocy społecznej zamiast umieścić mamę w domu pomocy społecznej, mój wniosek został oddalony, ale jak tu zatrudniać jak nie ma kogo.

@Odporna na wszystko

Zgadzam się że każdy pracownik powinien wykonywać obowiązki tj wywiązywać się z godz i zakresu ale jednocześnie pracodawca powinien opłacić KADĄ GODZINĘ przepracowaną, urlop czy pójście na zwolnienie (ZUS) a tak nie jest. W sumie w tej pracy typowy jest wolontariat czyli liczne godziny niepłatne- nie istotne że jest to czekanie w przychodni, przedłużająca się wizyta w poradni z podopiecznym czy choćby dochodzenie miedzy podopiecznymi (czasem to dużo czasu zajmuje i tu straty są największe). Więc te stawki 17 czy 20 zł można między bajki włożyć i proszę wyciągnąc wniosek czy możliwe jest zaangażowanie osób skoro są okradani.

@Opiekunka

Czegoś nie rozumiem. Skoro jest rodzina a opiekunka jest zła to ta rodzina sama się powinna zaopiekować. Płacą parę groszy a wymagania jakby to była prywatna opieka. Do kontroli i krytyki to wszyscy a do roboty to tylko opiekunka. Zaraz powiedzą że dostaje za to pieniądze. Skoro niby zarabiamy takie kokosy to przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby się zatrudnić jako opiekunka

iza

Panie (usunięte przez administratora),opisuje pan opiekunki w sposób negatywny , nie biorąc pod uwagę zachowanie podopiecznych jacy potrafią być złośliwi ,podopieczni mylą pojęcia jak ich bliscy , nie potrafią odróżnić przyznania opieki i pomocy porządków codziennych i gruntowych SPRZĄTACZKI od OPIEKUNKI najlepiej byście chcieli jak by opiekunka codziennie myła okna,żyrandole ,skakała po meblach układała w szafkach a najlepiej czyściła stare brudy jakie wychodowaliście sami i czyściła podłogi na kolanach !!! za groszowe pieniądze a czym bogatszy to bardziej sknerowatych ,najlepiej by chciał usługi za darmo !!! Pracowałam w tej firmie jako opiekunka i nie mam nic im do zarzucenia .

Gok

Czy przyjmuja do pracy opiekunki

Litsa
@Gok

Z tego co wiem, to były przyjęcia, ale najlepiej tam zadzwoń, bo nie wiem jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy. Pani, która chodzi do mojej babci i się nią opiekuje jakoś końcem tamtego roku mówiła, że potrzebowali opiekunek. A co zaś się tyczy samej opieki, to my nie narzekamy. Pani, która opiekuje się babcią jest cudowną osobą.

Polecam Firmę z czystym sumieniem, bo w niej pracowałam. Dziewczyny, które zajmują się organizacją usług u podopiecznych są bardzo zaangażowane w pracę, przejmują się podopiecznymi, starają się dobrze dobierać opiekunów klientom, często więcej dla nich robią niż rodziny, przejmują się ich losem, organizują im opiekę w soboty, niedziele i święta. Mam do nich duży szacunek. Życzę wszystkim Koordynatorom w Agencji Szczęśliwego, pomyślnego, spokojnego Nowego Roku.

Waldi

Czy agencja potrzebuje aktualnie pracowników?

@Waldi

Tak i to się nie zmieni

Jack

Gdyby więcej takich opiekunek jak w ASS pracowało, to chorym ludziom żyłoby się lepiej, naprawdę. Nie rozumie tego chejtu :/

Patrycja Rondo-Sztajndur
@Jack

Niestety ASS płaci trochę marnie. Stad ciagle braki, nie każdy opiekun chce pracować za niecałe 10 zł/h. Ja akurat lubię te prace, wiec jakoś specjalnie nie narzekam. Na życie nam wystarcza, gdyż pracuje i ja i mąż. Gdybym z mojej pensji miała utrzymać dom, to byłoby trudno

Praca na rzecz osób starszych to naprawdę trudna, wyczerpująca, wymagająca wiele poświęceń harówka. Podziwiam wszystkie firmy, które podejmują się tego trudnego zadania. Tu nie ma zysków, wszystko idzie na zatrudnienie dobrych opiekunów, tu nie ma świąt, wakacji, dni wolnych, bo wtedy jest najwięcej pracy, by chorzy mieli zapewnioną dobrą opiekę. Takich ludzi trzeba doceniać a nie krytykować nie mając pojęciach jak trudnym przedsięwzięciem jest prowadzenie opieki.

W calej dyskusji pomijany jest najwazniejszy punkt opieki nad ludzmi ktorzy ja potrzebuja. Czy nikt sie nie zstanawia dlaczego Osrodek Pomocy Spolecznje na Mokotowie sam nie moze zorganizowac pomocy dla starszych ludzi, tylko zmusozny jest robic tzw. outsourcing, i zleca opieke prywatnej spolce? Takie rozwiazanie (zgodnie z UE), podraza koszty opieki (wcale nie przkladajaca sie na wyzsza jakosc tajze opieki), wprowadza zamet organizacyjny, powoduje rozrost administracji, i nabija kase jednej osobie, wlascicielowi tej Agencji. Zlikwidowac ta Agencje, i niech OPS zatrudnia opiekunow, tak jak to dawniej bywalo. Pozdrawiam Nick

Kirka

Właścicielka firmy jest osobą kompetentną i godną zaufania. Profesjonalnie zajmuje się klientami i podopiecznymi. Ustalenie warunków współpracy szybkie i w pełni odpowiadające potrzebom. Polecam ASS Kościelak.

Doda
@Kirka

Ha ha z kad ty się urwalas?

Cypisek

Świetni pracownicy - fachowcy w swojej dziedzinie stanowiący meritum funkcjonowania dobrze zorganizowanej placówki publicznej.

Iwona
@Cypisek

No widzisz, a konkurencja i tak tu napisze, że w ASS jest źle, fatalna opieka i w ogóle wszystko co najgorsze. Dzięki Bogu, że istnieje taka placówka jak ASS.

Renia

To tylko świadczy o braku kultury tej pani. Teraz proszę sobie pomyśleć, że taka osoba opiekuje się Państwa bliskimi, którzy są chorzy, niepełnosprawni i wymagają opieki. Aż strach pomyśleć. Myślę sobie, że do takiej pracy powinny się zgłaszać wyłącznie osoby pełne empatii, współczucia i zrozumienia dla ludzi schorowanych. Do mojej babci przychodziła taka kobieta-anioł nota bene pracująca w tej właśnie agencji. Ludzie, miejmy do siebie i innych szacunek.

Magda
@Renia

Do mojej babci też przyjeżdżała pani z ASS i nikt z pozostałych domowników nie miał jej nic do zarzucenia. Jeżeli do pracy przyjmuje się jakiś prymityw, to szybko ją straci, bo praca z osobami chorymi i starszymi wymaga poświęcenia.

Lucky
@Magda

Od prawie 2 lat panie z ASS opiekują się moją mamą, bo ja pracuję i nie mogę sobie pozwolić żeby mnie zwolnili. Nie dopatrzylam się chamskiego zachowania i złego traktowania pacjentów. Jeżeli tak by było mama by mi o tym od razu owiedziala. Dla mnie agencja ASS to dobry wybór.

Dominika

Zachęcam pracowników B. Kościelak Agencja Służby Społecznej do wyrażania swojej opinii na temat tego pracodawcy oraz dzielenia się doświadczeniem związanym z pracą w tej firmie. Pomoże to osobom zainteresowanym złożeniem CV.

Zostaw merytoryczną opinię o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J - Warszawa

• Jak się pracuje w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Kandydaci do pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J