Opinie o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Renia

Nie polecam opieki wytchnieniowej na Pradze przy ul.Prochowej 25/26 do tej pory wiszą u opiekunów z wypłatamy za Listopad . Nie wiem ludzie na Święta Bożego Narodzenia mają jeść tyn ze ścian a w dodatku na jeśli nie wywalą z mieszkań

Danuta
@Renia

To pierwszy raz gdy się coś takiego tam zdarza? Ogólnie to jak to wyjaśnili, ośrodek ma teraz jakieś problemy? A jeśli chodzi o same warunki pracy poza płacą to jak Pani ich ocenia?

Mikołaj

Pracowałam tutaj przez 8 lat jako opiekunka osób chorych i niepełnosprawnych. Nie każdy się nadaje do tej pracy, ale ja lubię ją wykonywać i lubię uśmiechy na twarzach moich podopiecznych które dziękują mi za pomoc.

@Mikołaj

To wymagająca ale dająca satysfakcję praca. Daj znać w jaki sposób firma sprawdza predyspozycje do niej, co biorą pod uwagę? Przydałaby się też informacja o zarobkach

Paulina

Polecam, bo to duża pomoc w opiece nad osobą leżącą.

Justyna

Ostatnio opinia o pracy w tej firmie została napisana w 2019 r., więc trochę dawno. Byłoby fajnie dowiedzieć się, co aktualnie dzieje się w tym miejscu pracy i czy warto tam teraz aplikować. Powiedzcie, co sądzicie o tym. Praca jest w porządku?

Mała Mi
@Justyna

Jeżeli nie zmieniło się kierownictwo, to nic się nie zmieniło.

Opiekunka

Nie warto

Joanna
@Opiekunka

Dlaczego tak sądzisz? Jak jest tam aktualnie?

Dorota
@Justyna

Tak, jest w porządku, ja w Gdyni pracowałam, ale zdarza się, że dadzą komuś w miarę blisko miejsca zamieszkania 3 x dziennie u jednego podopiecznego w weekendy, czyli cały tydzieñ się wtedy ma zajęty, ale jak miła osoba, to czemu nie . Stawki uśrednione, te same przez cały tydzień, ale co jakiś czas je rewaloryzują. Ogólnie są w porządki wobec pracownika, dają mu szansę i rozumieją jego sytuację, organizowali szczepienia i szkolenia na opiekuna medycznego. W sumie bierze się takie zlecenia, jakie się chce, więc nie ma co krytykować systemu, można się w komś na weekendy wymienić, jak jest chętny też inny pracownik. Ogólnie bardzo dobra firma w sensie stosunku do pracownika i organizacji szkoleń oraz opieki medycznej, właściciel jest lekarzem.

Barbara
@Dorota

A ile te stawki dokładnie wynoszą?

Mintaj
@Barbara

Ciężko stwierdzić, bo: - zależy ile tam pracujesz - twoje doświadczenie - tam pracuje wiele ludzi od kucharki, poprzez logopedę i psychologa, a na opiekunkach skończywszy i każdy ma inna stawkę

Olga
@Mintaj

Nie mam doświadczenia, a chciałabym się zatrudnić jako kucharka... Na jaką stawkę mogę liczyć na sam początek?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Szokujonce negatywna

Ja chce powiedzic o agencji w Warszawie ul Kwiatowa. Nie wiem, kto dostarcza kadry do biura. Kierowniczka zadowolona.Dwa razy bylam, a tam wyskakuje jedna swinia i wygania z biura. A dzis 5 bab szarpali i wypichali, byla z nimi i kierowniczka. Kto daje licenziju Koscielak? Tak nie powinno byc!!

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Barbara

A co Pani chce wiedzieć? W ASS pracuje dużo ludzi, nie tylko opiekunki :)

@Barbara

No chociaż tak generalnie, choćby o benefitach dla pracowników albo o tym czy firma wypłaca premie regularnie i każdemu?

Jj

Jaka jest obecnie stawka godzinowa na stanowisku opiekun medyczny ( praca na weekendy)?

@Jj

tez chcesz wyslac na to ogloszenie co jest na goworku ? ale tam nie ma info ze to tylko na weekendy przeciez?

Anastazja

Polecam rodzinom, które poszukują wykwalifikowanych opiekunek. Nam trafiła się prawdziwie miła i pomocna pani.

Justyna
@Anastazja

A można wiedzieć jak kwestia pieniążków się obecnie przedstawia? Inflacja rośnie coraz więcej wydatków :(

Córka

Chciałabym napisać, że empatia i sposób w jaki pracuje koordynator Klaudia w Gdyni, jest na miarę medalu. Pomocna, zawsze dobrze doradzi, patrzy na dobro pacjentów, ma ogromna wiedze i wysoka wrażliwość. Taki człowiek jest jeden na kilka milionów. Mogę spokojnie wyjechać do wnuków, a wiem, ze moja mama jest w dobrych rękach. Zastępstwa zawsze są na czas, kontakt jest również non stop. Pani Klaudia jest bardzo dobrym człowiekiem. A to, ze pracuje już tyle lat, świadczy o tym, że ta firma musi być dobrym pracodawca. Dziękuje bardzo pani Klaudio, mam nadzieje, że trafi pani na tą opinie, bo jest szczera i prosto z mojego serca. Ania B.

Wanda

Pracowałam tu 3 lata zanim odeszłam na emeryturę i całkiem nieźle wspominam ten czas. Owszem, zdarzali się pacjenci wyjątkowo trudni, ale ze wsparciem ich rodzin oraz pracodawcy jakoś dawało się radę temu podołać. Każdy musi przyznać, że praca opiekunki jest ciężka, często niedoceniana, ale co zrobić, taki zawód same wybrałyśmy, ktoś to musi robić.

@Wanda

Nie wybraliśmy bo z podopiecznym można się dogadać to agencja (usunięte przez administratora)

Opiekun medyczny

Wszystkie te złe opinie skierowane w strone agencji Kościelak są nie na miejscu. Każdy kto wstawia taką fałszywą opinie robi to z zemsty lub też ze swojego niezadowolenia które to wiązało się z wykonywaną pracą. Tylko, że jeżeli ktoś nie nadawał się do pracy to jakim prawem zmyśla takie bzdury. Panie, ķtóre tam pracują zawsze starają się załatwić swoim podopiecznym opiekę chociaż często zdarza się, że brakuje rąk do pracy, a z tego co słysze jak opiekuje się moimi podopiecznymi to chwalą sobie agencje Kościelak jako najlepszą i najbardzej pomocną w Warszawie. Także ludzie na nic wasze zmyślone komentarze się nie zdadzą. Zamiast tracić czas na wypisywanie takich bredni lepiej sobie pomagać. Wszyscy będziemy kiedyś w podeszłym wieku lub dopadnie nas ciężka choroba i będziemy w potrzebie a te zmyślone wpisy i tak nic nie zmienią...

Xaxa
@Opiekun medyczny

W oparciu o jakie doświadczenie z firmą Kościelak jest napisana ta opinia? Takie dosyć podejrzane jest to, że osoba komentująca nie daje przestrzeni do tego aby mieć negatywną opinię. Jeśli twoja opinia jest pozytywna no to też jest okej. Jednak opinia innych ludzi nie jest pańską opinią. Każdy ma swoje indywidualne odczucia.

Ops
@Opiekun medyczny

Gorszych wypocin nie słyszałam najlepsza agencja człowieku co ty gadasz podstawiony jesteś żeby miło pisać o agencji w której pracownicy są traktowani od wszystkiego za grosze z panią prezes która wiecznie gębę drze i jest skazana prawomocnym wyrokiem za łapówki.serio!!!! Taka wspaniała ta agencja troku jeden

Jagoda
@Ops

Sam nie jesteś obiektywny i nikomu nie dajesz prawa głosu. Jak czytam twój wpis to równie dobrze mogę przypuszczać, że płacą ci za oczeranianie firmy. Jak nie masz dowodów, to uważaj z takimi osądami bo w internecie nie jesteś anonimowy.

@Opiekun medyczny

to nie zależy czy to ass czy gwarant czy inna nazwa agencji ,OPIEKUNKI są te same co roku jest przetarg z urzędu i jaka agencja wygra do tej opiekunki idą i od lat są te same opiekunki u tych samych pacjentów , a ciężko jest nie dlatego ze ludzie starsi i chorzy ,a dlatego że pacjenci mają nie dostosowane mieszkania zagracone łazienki małe często z wanna a pacjenci tam nie wejda nie wyjdą opiekunka jest jedna no i nie da rady pacjenta włożyć i wyjąć z wanny w tym jest problem a umyć trzeba pacjenta dba się na ile się da radę ,druga sprawa jest za mało godzin u pacjenta a zapotrzebowanie pacjenci mają duże , lekarz, recepty, zakupy opłaty, rehabilitacje pomóc trzeba ,wyjazdy do lekarza transport , zakupy jedzenie trzy posiłki dziennie zrób, posprzątaj i tu problem bo do sprzątania to powinny być inne godziny i usługi sprzątające kto inny powinien wykonać ,w usługach tzn zwykłych gdzie jest zrobienie zakupów i przygotowanie obiadów kolacji śniadań ,tu nie ma miejsca na sprzątanie ani czasu ani sił , i dobrze by było coś pomyśleć w tym temacie, a opinie agencji to robią opiekunki które co roku przechodzą z agencji do agencji , i praca jako praca w obojętnie jakiej agencji jest zawsze taka sama ,ludzie tacy sami ze strony prawnej wszystko w porządku jeśli są jakieś problemy to jednak wychodzą od pacjentów i opiekunek to tu ważna współpraca jest ,agencja to może pomóc właśnie żeby nie było problemu w środowisku tak jak wyżej powiedziane było , po zatym jest normalnie i jak wszędzie pracować trzeba .

xxxx
@Opiekun medyczny

masz płacone za to, żeby tak bronić tego miejsca? Każdy, kto tam pracował ma wyrobioną własną opinię i ma prawo się nią podzielić. Spędziłam tam wystarczająco dużo czasu, żeby wiedzieć, że w tych negatywnych opiniach nie ma ani grama kłamstw. Prawda wygląda tak, że jedynymi osobami, które przyczyniają się do pozytywnych opinii są opiekunowie. Tam naprawdę pracowały Panie, które wkładały serce w tą pracę, ale nikt w firmie tego nie chciał docenić i szanować. No i w tej firmie samodzielne myślenie nie jest mile widziane. Osobiście usłyszałam jako koordynator, kiedy zaproponowałam lepsze według mnie rozwiązanie trudnej sytuacji, że nie jestem tu od myślenia tylko od wykonywania poleceń. Także, polecam tą pracę tylko tym, którzy nie wierzą, że tak można w XXI wieku prowadzić firmę i traktować ludzi. Pójdźcie, popracujcie chwilę i zobaczycie, że takie rzeczy dzieją się naprawdę.

SOCJALWORKER
@Opiekun medyczny

Ja sie nie mszczę, pracuję jako pracownik socjalny od 8 lat w OPS i niestety tez miałam nieprzyjemność pracować w tej pozal sie Boże agencji i jako koordynator i jako opiekunka. Tragedia. Jako ze pracuję w dziale usług mam porównanie w jakości współpracy z realizatorami usług i zapewniam że ASS wypada tragicznie

grzegorz
@Opiekun medyczny

ass to najgorsza agencja nie zemsta taka jest rzeczywistość jesteście jak maszyny bez serc pomyliliście zawody ,olewanie pacjentów przez koordynatorki, i to jak nikt nie słyszy ,oby one zostały tak potraktowane kiedyś,

beznicki
@Opiekun medyczny

Zawsze się starają, ale nie zawsze im wychodzi. Niedawno jechaliśmy z żoną pomóc leżącej i niesamodzielnej przyjaciółce zostawionej BEZ POMOCY OPIEKUNKI od soboty wieczorem do poniedziałku po południu.

Pomocny
@Opiekun medyczny

Ściemnianie, podopieczni są ok ale koordynatorzy są nie myslacy

@Opiekun medyczny

Co Pan pisze za pierdoly to jest najgorsza agencja opiekuńcza jaka może być w Warszawie, opiekunki to są emerytki do niczego się nie nadają a jak przychodzi młoda osoba dogaduje się z podopiecznymi to ja zwalniają im chodzi żeby podich dyktando pracować a nie głową myslec

Lila
@Opiekun medyczny

Bo to nie prawda co ten ktoś pisze

Tomir

Naprawdę dobra agencja zatrudniająca wykwalifikowane opiekunki. Jeśli szukacie opieki dla swoich bliskich to tylko tutaj.

Domisia
@Tomir

Doceniam pracowników Agencji. Niektóre panie opiekunki mogłyby grzać się i odpoczywać już na emeryturze, ale dalej chcą pracować, bo są oddane swoim podopiecznym.

Jadwiga

Równiez pracuję w weekendy i święta, ale mam za to płacone 100%. PRacuję w święta, bo chcę dorobić do wyższej wypłaty.

Teresa

Jestem po drugiej stronie, tzn ja potrzebowałam opiekunki dla mojej sparaliżowanej mamy. Uzyskalam taką pomoc i ogolnie z uslug to jestesmy bardzo zadowoleni.

Podopieczna z Wasilkowskiego

Mieszkam na Warszawskim Ursynowie. Chciałam się podzielić z Państwem moją opinią co do dostarczanych mi obiadów przez Pana kierowcę J. B. Pan jest bardzo niekulturalny, arogancki i ma bardzo wybujałe EGO. Jest po prostu chamski i brzydko się do mnie odzywa i zwraca. Obiady dowozi mi zimne i niekompletne bez mięsa , bez zupy. Mam prośbę aby ktoś z kierownictwa firmy zrobił coś z tym Panem aby się zmienił a głównie swoje brzydkie i nieeleganckie zachowanie.

ewa
@Podopieczna z Wasilkowskiego

Ma pani rację co do tych obiadów, ale jak oni je pakują o godzinie dziewiątej i wożą cały dzień to nigdy nie będą ciepłe. A co do tych kierowców to też się zgadzam tylko się żalą że dużo roboty ja i tak nie jem tych obiadów także kierowca przyjeżdża raz w tygodniu uzupełnić kartę i w zamian za to wyżuca mi śmieci, tak sobie wykombinował.

Radna
@Podopieczna z Wasilkowskiego

Ludzie, ręce mi opadają. Przecież jak ludzie zamawiają catering pudełkowy i płacą za niego po kilka tysięcy miesięcznie to myślicie, że oni im to gorące przywożą? Tak samo w ASS - jest mnóstwo ludzi korzystających z cateringu i nie ma namniejszych szans, żeby dowieźli jedzenie gorące. Po to mamy garnki w domu żeby np. móc sobie w nich odgrzać obiad.

Li
@Podopieczna z Wasilkowskiego

Ma Pani w zupełności racje...wykonawca czyli ASS jest zobowiązany do... Wykonawca zobowiązuje się do dostarczania gorących posiłków w formie obiadów przygotowanych w dniu ich wydawania w ilości wskazanej przez Zamawiającego z zachowaniem następujących warunków: a) każdy posiłek powinien składać się z dwóch dań : I danie: zupa z pieczywem; II danie: wieloskładnikowe, surówka oraz kompot/ napój b) w ciągu tygodnia: 1 raz powinna być ryba, 1 raz powinno być danie bezmięsne, 5 razy powinno być danie mięsne, w tym raz na dwa tygodnie może być danie z podrobów c) waga gotowych potraw nie może być mniejsza niż: zupa –500 ml pieczywo –100 g sztuka mięsa – 100 g bez kości i sosu, z sosem-150 g, kotlet schabowy ( bez panierki 100g, z panierką - 150g), kotlet mielony -120 g, gulasz-potrawka - 150 g, udziec z kurczaka-150 g, ryba – ( bez panierki 100 g, z panierką- 150 g) bigos – 250 g ziemniaki, kasza, makaron, ryż, kopytka –250 g ryż z jabłkami- 300 g surówka - 150 g, warzywa gotowane – 150 g kompot/ napój – 250 ml pierogi, naleśniki, knedle - 250 g, 4. Wykonawca zobowiązany jest do: przygotowania posiłków z pełnowartościowych produktów, z uwzględnieniem świeżych warzyw i owoców sezonowych, o wartości kalorycznej nie mniejszej niż 1200 kcal, przygotowania posiłków wyłącznie w dniu ich wydania, zapewnienia, aby dostarczone posiłki do mieszkań były gorące. 5. Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczania posiłków urozmaiconych, przy czym te same potrawy nie mogą powtarzać się częściej niż raz na 7 dni... A co mamy ...wszyscy widza... a te to to usprawiedliwiają to są te które maja w tym INTERES czyli ruda i obstawa które tu tez misza zmieniając tylko nick.

Marjan
@Li

Od czerwca obiady miały być dostarczane 12-15, a kierowca przyjeżdża przed 11. Zdarza się też że przywozi dwa obiady a drugiego dnia go nie ma.

@Li

Mogę podesłać zdjęcie obiadu dla osoby starszej

@Opiekun

Dramat. Zupa to po prostu zielona woda. Niby to ma być zupa krem z brokuła. Albo kasza manna na wwodzie totalnie bez żadnych innych składników. Alenie jest to w zaden sposób wina Agencji. Zgłaszamy problem co jakiś czas. Zobaczymy czy cos sie zmieni.

Simone

Wysoki poziom usług opiekuńczych, dobrze zbilansowany catering, pomoc psychologiczna. Agencja działa jak widać globalnie, rozwija się co widać po rozszerzonym zakresie swoich usług.

@Simone

Co do uslug to sie zgadzam. Startamy sie pracowac dobrze. Natimiast caterung jest fatalny od siwrpnia. Ale to nie wina Agencji tylko decyzja osrodka pomocy społecznej. Bardzo zła decyzja. Jest mnóstwo skarg na jedzenie. Dopóki obiady były ze Świętojerskiej nikt nie narzekał. Wiem, bo prawie kazdy z moich podopiecznych dostaje obiady zatem mam wiadomosci z pierwszej ręki.

@Simone

Przepraszam za błędy. Pisałam z telefonu i wyszło bardzo niechlujnie. Nie umiem poprawić

Wandzia

Praca na poziomie. Wiadomo pacjenci sa różni ale albo się akceptuje swoja pracę albo nie.

Opiekun

Zdecydowanie brak koordynacji w agencji, opiekun musi myslec za tkz koordynatorki, podopieczni traktowani gorzej niż zwierzeta ops nic z tym nie robi ma w czterech literach podopiecznych

Witam chciałem zapytać o aktualną stawkę godzin netto (16,10)brutto. I czy wam zgadzają się wypłaty z ilością wypracowany godzin? Czy wydawane są tzw. Paski na podstawie których jest wyplacane wynagrodzenie?

Wiera

Kto najwięcej język strzępi, ten prawdopodobnie z firmą Koscielak nie ma ani nie mial nic wspólnego. A kto pracuje jako opiekunka to wie, że to praca nie dla każdego, wie jakie w tym sektorze są zarobki i wie jacy chorzy ludzie potrafią być przykrzy.

Zostaw merytoryczną opinię o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J - Warszawa

• Jak się pracuje w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Kandydaci do pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J