Opinie o Collect Consulting S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Collect Consulting S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Collect Consulting S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Collect Consulting S.A. w Katowice

Dariusz Nowy wpis

Na stronie firmy jest rekrutacja dla starszego specjalista ds. pozyskiwania dotacji unijnych. Piszą że są elastyczne godziny pracy także w systemie hybrydowym. Ktoś wie jak często bywa się w biurze? Dwa razy w tygodniu wystarczy, a resztę czasu można pracować zdalnie?

Tomasz Nowy wpis
@Dariusz

System hybrydowy jest do uzgodnienia z dyrektorem. Pytałem o model 3 (na miejscu w biurze) na 2 (zdalna) i był do zaakceptowania.

Natalia Nowy wpis

Spółki nie ma od 2012 roku na rynku- jest Collect Consulting SA więc wszystkie wpisy tutaj to booty.

Kotrahent Nowy wpis

Firma mało wiarygodna, nie płaci w terminie i uchyla się od obowiązków. Obecnie zalega mi z płatnością już praktycznie 8 miesięcy. Monity, maile nic nie dają.

Ok

Jakie narzędzia pracy zapewnia Collect Consulting Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tomasz

Czy pytasz o wykorzystanie telefonu służbowego do celów prywatnych ? Firma wyposaża pracowników w narzędzia pracy (laptop, telefon) do wykorzystania zgodnie w obowiązującymi przepisami w tym zakresie, w tym przepiami podatkowymi

nick

Podobno ta firma ma jakieś powiązania z firmą LPW czy to prawda?

Paulina
@nick

Niestety ja nie udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytanie — nie mam takiej wiedzy i nie jestem powiązana w żaden sposób z tymi firmami. Jednak może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć na moje, za co byłabym bardzo wdzięczna. Uważasz, że Collect Consulting to dobre miejsce pracy?

@nick

Tak. Ma.

Cezary

Widziałem, że firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców w 2012

Witam, czy ta firma coś jeszcze sobą reprezentuje? Jest szansa na zatrudnienie nowych osób?

bez niku

Witam, proszę o informację czy warto aplikować do Collect Consulting Sp. z o.o.? czy sytuacja w firmie jest stabilna? interesuje mnie praca w dziale finansowym.

Ex
@bez niku

Nie polecam. Ledwo trzyma się na powierzchni....

Eks
@bez niku

nie.

Jasiek

Wiecie coś o pracy w firmie? Czy potrzebni są nowi i na jakie stanowiska?

Zmiany w zarządzie nie mają żadnego wpływu na organizację pracy w firmie. Nie jest to możliwe, jeśli prezesem została osoba, która przez wiele lat współtworzyła chaos tej firmy. Wszyscy wiemy, że p.prezes jest niezorganizowana, łapiąca pięć srok za ogon, opowiadająca klientom dziwne rzeczy, które później muszą prostować pracownicy. No i ta paplanina bez składu i ładu, i psujące firmie wizerunek stare pożółkłe koszule. Nie, lepiej nie będzie.

@Piotr

Opisem Pani Prezes trafiłeś w sedno. Chociaż jak została Prezesem zmieniła nieco garderobę, także progres jest.

Mw
@Piotr

Ktoś tu chyba nadciąga rzeczywistosc... współpracuje czasami z firmą i nowa pani prezes chyba po miesiącu poszła na zwolnienie lekarskie ...

Irek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś podpowie coś ważnego?

Feliks

Nie ma ludzi niezastąpionych, przyjdą nowi i wszystko wróci do normy

Tomasz

Mogę się zgodzić z faktem, że firma nie jest idealna ale z pewnością jest dobrym pracodawcą.

Aniela

Jesteście niesprawiedliwi w swoich ocenach. Pracowałam tam kilka lat temu. Zarobki nie były może rewelacyjne, ale sporo się nauczyłam. Generalnie oczekują dużej samodzielności i gotowości do podejmowania się nowych zadań. Dużo ciekawych tematów. Atmosfera była całkiem fajna, ludzie w porządku. Proponuję jednak zaryzykować i spróbować pracy w tej firmy.

pjoter
@Aniela

starzy pracownicy odeszli a jak pisze Aniela "atmosfera BYŁA całkiem fajna". Znałem byłego Prezesa, parę razy miałem przyjemność (serio - przyjemność) z nim współpracować. Przewijała się przez nasze spotkania taka blondi krzycząca, czyli pewnie aktualna Prezeska. Podobno faktycznie nie jest tam dobrze, nerwowa atmosfera, udawane uśmiechy, cienko z premiami. Oczywiście warto ryzykować. Ja wolałbym uderzać do typowego korpo, tam też będzie tak samo jak w collect consulting a przynajmniej dadzą multisport, bony świąteczne i premie. Także powodzenia dla odważnych

Tymon

Bardzo przesadzacie z ponieważ firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

nick

Jak już starzy pracownicy poodchodzili, to znaczy, że naprawdę się pozmieniało!

Janusz

Mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy?

Krzysiek Przemyk
@Janusz

Ch***wa

Grucha
@Janusz

Janusz, omijaj szerokim łukiem!

Jan

staże są oczywiście bezpłatne

lol
@Jan

staż jest płatny, praktyki są bezpłatne nawet nie wiesz jaką masz umowę ...

Blondynka
@Jan

W dzisiejszych czasach za wszystko trzeba płacić więc to chyba dobrze ze stażysci nie muszą płacić za staż, czyż nie?

Czy (usunięte przez administratora)to członek zarządu? I pisze że jest ch...wo? Czyli nie ma o czym mówić chyba i trzeba omijać firmę szerokim łukiem. Szkoda, chciałam spróbować swoich sił na sekretariacie, może potrzebują akurat kogoś do pomocy na staż, ale nie wiem jak przeprowadza się likwidację spółki :-) albo w dziale handlowym ale nie wiadomo czy mają co sprzedawać.... a tak na serio to Panie Krzysztofie skoro jest nienajlepiej to proszę uciekać i ratować swoje 4litery i dobre imię, póki nie jest za późno. Pozdrawiam, Ania

Zostaw merytoryczną opinię o Collect Consulting S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Collect Consulting S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Collect Consulting S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Collect Consulting S.A.?

Kandydaci do pracy w Collect Consulting S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Collect Consulting S.A.
2.6/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Rolna 14
    40-555 Katowice