Grupa Travel Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Grupa Travel Sp. z o.o.

admin 2015-07-24 15:41:02
Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.
Były pracownik 2015-08-27 12:19:29
tą firmę określić mogą tylko 2 słowa: TOTALNA MASAKRA.
koleżanka 2015-09-25 18:24:51
A ja sie nie zgodzę. Jest stały, zgrany zespól zadowolonych pracowników. Jak ktoś nie radzi sobie z utrzymaniem standardów to długo nie popracuje.
były pracownik 2016-02-03 19:52:06
Zależy od Działu, dwa działy są stabilne zasługa Dyrektora zarządzającego, tu znajdują się pracownicy pracujcy ponad 5 lat, a reszta, to przelotna praca nie da się wytrzymać dłużej niż 2-3 lata, dlaczego, zarządcą tych osób jest Pani Prezes, i tu możesz się starać, a i tak efektów nikt nie doceni. Firma próbuje jakimiś przyciągać fachowców, ale nie umie ich utrzymać. Mając specjalistów, należy o nich dbać o to żeby chcieli pracować, a nie budowali zespół u konkurencji. Wystarczy podejść do pracownika jak do człowieka, a nie jak do niewolnika. Nie wystarczy płacić żeby wymagać. Firma zmusza do pracy po godzinach, atmosfera pracy jest beznadziejna, trudna i nikt nie szanuje tu pracownika bez względu na jakim szczeblu się pracuje. Próbuje się budować korporację i markę, kosztem pracowników, ale żeby to zrobić powinno zacząć się od wizerunku wśród pracowników, bo tylko wtedy będziecie mieli podstawę do budowania takiej marki. Klienci są zadowoleni, bo pracownicy o to dbają, więc czas zadbać o pracowników.
pola 2016-03-21 14:07:01
pracowałam tam 2 lata temu. zrezygnowałam dla nich z 2 letniej pracy i umowy na czas nieokreślony i to był mój życiowy błąd. na sam koniec gdy umowa ZLECENIE mi się kończyła dyrektor zarządzający powiedział mi iż od jutra nie pracuje, iż jestem tylko cyferką a moja cyferka to zero 000000 więc papa. Atmosfera tam była straszna każdy obrabiał sobie tyłek. o Państwie prezesostwie się nie wypowiadam bo szkoda słów. odradzam każdemu
Zainteresowana 2016-03-22 08:27:49
Witam. Aktualnie jest ogłoszenie na księgową-Specjalista ds. Windykacji. Zastanawiam się czy aplikować na to stanowisko, gdyż podobne ogłoszenia widziałam kiedyś wcześniej. Nie wiem czy dział się rozrasta, czy być może jest rotacja. Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy warto do tej firmy startować.
kaiak 2016-04-24 13:04:48
Obsługa podróży służbowych, organizacja eventów, konferencji i kongresów oraz MICE. Serwis 24h/7. Optymalizacja kosztów podróży służbowych nie jest dla nich trudnością, wiec pod tym względem naparwde są na plus, działają już na rynku tyle czasu, naparwde długo.
Zostaw swoją opinię o Grupa Travel Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Travel Sp. z o.o.