KORAL

Opinie o KORAL

Smutna

Ja też się boję teraz chodzić do pracy, żebyśmy się nie zarazili tym wirusem. Bo co daje te mierzenie temperatury.

@Smutna

Szanowni Państwo, bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego wprowadziliśmy działania prewencyjne, które mają na celu jak najlepsze zadbanie o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pracowników. Jako producent żywności w szczególny sposób zabezpieczamy Pracowników i produkowane produkty – nasi Pracownicy od zawsze pracują w maseczkach, rękawicach i kilkukrotnie w ciągu dnia myją oraz dezynfekują dłonie. Dodatkowo ograniczyliśmy do minimum dostęp do zakładu osób trzecich, prowadzimy obserwację zdrowia pracowników (np. poprzez mierzenie temperatury), dezynfekujemy halę produkcyjną, pomieszczenia socjalne i kilkukrotnie w ciągu dnia klamki, poręcze schodów. Uprzejmie informujemy, iż wprowadziliśmy możliwe środki ostrożności, aby zabezpieczyć naszych Pracowników w trakcie przebywania na terenie zakładu.

Niezadowolona

Praca sama w sobie nie jest najgorsza. Gorzej z atmosferą, większość kobiet pracuje tam 15 lat i więcej. Świata poza Koralem nie widzą i życie by za tą pracę oddały. Ciągłe krzyki na hali, nowe osoby mają bardzo ciężko. Albo będą odporne, albo nie wytrzymają psychicznie, bo te stare niewyuczone "baby" bez kultury potrafią doprowadzić człowieka do płaczu po kątach. Nikomu z bliższych mi osób nigdy bym nie poleciła pracy tam, sama również rozglądam się za czymś lepszym.

@Niezadowolona

Ja uważam inaczej Atmosfera nie jest taka zła Wiadomo ludzie są różni ale tak jest wszędzie Pracuję w tej firmie od niedawna i nie sptkałam się z żadnymi przykrościami od pracowników ktorzy pracują dłużej Trzeba osiągać cele o ktorych zostałam pinformowana w pierwszy dzień pracy .Na początku trudno je osiągnąć ale w okresie próbnym jest to do zrobienia Przekonałam się o tym .Na bieżąco jestem informowana o swoich wynikach i w ten sposób wiem nad czym muszę jeszcze popracować .W firmie jak w każdej innej są procedury które trzeba przestrzegać .Na hali owszem jest głośno bo są tam również maszyny .Jak komuś przeszkadza hałas to można poprosić o zatyczki

Olo

Wydaje mi się że jesteś kimś z biura, ponieważ nie wierzę, aby pracownik z halii pisał wszystko w samych superlatywach. Widzę szybką reakcja, na niewygodny dla Was komentarz. Może byście się skupili np na tym że obecnie istnieje zagrożenie przez koronawirusa dla pracowników, których na halii jest przynajmniej z 50 osób, to raczej was nie obchodzi, bo kto będzie na Was pracował?????

@Niezadowolona

Dziękujemy za opinie. Uprzejmiej informujemy, że w naszym zakładzie obowiązuje Kodeks etyki oraz polityka przeciwdziałaniu mobbingowi i każdy pracownik świadczący pracę na rzecz Koral S.A. jest zobowiązany do stosowania wdrożonych zasad. Nie ma zgody na opisane zachowania i mamy nadzieje, że dotyczą jednostkowych przypadków. Drogi Pracowniku, w celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania na niewłaściwe zachowania, polecamy korzystać z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się w budynku ochrony i w Dziale Konfekcjonowania); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Naszym celem jest budowanie przyjaznego środowiska pracy.

Ile się zarabia? @

Nie

Nadal 2300 podstawa, pomimo tego że od stycznia jest 2600, (usunięte przez administratora) w biały dzień, wkrótce inspekcja pracy się tym zajmie.

@Nie

Z tego co mi wiadomo, to nigdzie nie jest napisane, że pensja zasadnicza wzrosła od 01.01.2020 do 2600zl brutto lecz wynagrodzenie minimalne za pracę wzrosło do 2600zł brutto. W Koralu pracownik produkcyjny zarabia 2950zł brutto. Wiem, bo sama od niedawna tam pracuję. Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem drodzy niezadowoleni.

Lina

A przyjmuja studentow zaocznych? Jak jest z wolnym?

@Nie

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 10.09.2019 roku, w 2020 roku wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę wynosi 2600 zł brutto. Oznacza to, że płaca zasadnicza razem z premią regulaminową, uznaniową czy nagrodą nie może wynosić mniej niż 2600 zł brutto. W Koral S.A. pracownicy otrzymują wynagrodzenie większe niż 2600 zł brutto. Wyjątkiem może być sytuacja, gdy pracownik przez część miesiąca przebywa na zwolnieniu lekarskim.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w "KORAL" Sp. z o.o.?

Nie

A jaka może być atmosfera, jeśli 80% pracowników to (usunięte przez administratora) które nie posiada absolutnie kultury.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KORAL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Praca nie jest taka zła, fakt że boli kręgosłup, niestety takie uroki produkcji. Natamiast jeśli chodzi o ludzi tam pracujących(usunięte przez administratora). Ludzie z różnych środowisk którzy za grosz nie posiadają kultury. Normalny człowiek który trafi tam do pracy, to albo się uodporni albo szybko zrezygnuje z przebywaniem (usunięte przez administratora)

Kira

A jest tam tzw "tyranie" czy praca raczej spokojna?

Ela

Pozdrawiam paniom Basie i Krysie i wszystkie dziewczyny ja tam nie narzekam fajnie się pracowało jak bym mogła to bym tam wruciła do pracy

@Ela

WEŻ PRZESTAŃ Z TA BASIA I KRYSIĄ BO ZLIŻESZ JEJ PUDER Z DUPECZKI :)

@Ela

Koniecznie musisz wrócić, chociaż po to żeby zarobić na słowniczek ortograficzny.

Jacek

Jesteś w stanie wypowiedzieć się na temat poziomu wynagrodzenia, które aktualnie oferuje ta firma? Przyznam szczerze, że chciałbym dowiedzieć się, czy pod tym względem pracodawca ten jest godny polecenia. Liczę na Twoją odpowiedź.

Jo
@Jacek

2500+ premia

Czy w "KORAL" Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Jo

Jak byłam na rozmowie to powiedziano mi, że pierwsza umowa to jest umowa o prace na 3 miesiace

Antek

Podpowiedzcie czy firma potzrebuje aktualnie kogoś do pracy?

Dominika

Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w KORAL? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy. Co doradzilibyście osobom, które myślą nad podjęciem pracy w firmie?

dominika
@Dominika

nie podszywaj się pode mnie

Dominika

http://www.koral.pl/praca.php Pod tym linkiem znajdziecie więcej informacji na temat kariery w firmie, a także ofert pracy. Czy ktoś z Was może w ostatnim czasie aplikował do firmy? Napiszcie proszę, czy proces rekrutacji jest wieloetapowy. Czego można się spodziewać na poszczególnych rozmowach? W przypadku zamieszczonych ofert pracodawca zwykle wymaga doświadczenia, a jak jest w praktyce? Osoby na początku kariery również mają szansę na pracę w Koral?

mały

praca ok zarobki jak wszędzie gdzie trzeba pracować

Dominika

Bardzo was proszę o ponowne zapoznanie się z regulaminem forum dostępnym tutaj https://www.gowork.pl/regulamin i upraszam o zamieszczanie wyłącznie wpisów zgodnych z regulaminem. Pamiętajcie, przede wszystkim, że na tym forum nie możemy nikogo obrażać. To forum służy wymianie doświadczeń o pracodawcach pomiędzy obecnymi/byłymi pracownikami oraz kandydatami do pracy. Rozumiem, że czasami, jak jesteśmy w emocjach, trudno nam powstrzymać się od dosadniejszego słownictwa, ale pamiętajcie, że to jest publiczne forum, na którym obowiązują nas elementarne zasady kultury wypowiedzi.

nieznajoma

jak tka dobrze ci sie zarabia to nie łazisz pewnie w soboty i niedziele no bo po co skoro masz ładną wypłate ??!!

@nieznajoma

JAK BY NIE TE SOBOTY I NIEDZIELE TO BY SIĘ GUWIENKO ZARABIAŁO ....KASA JAK KASA CHOCIAŻ BEZ PODATKU...

a teraz czemu nie pracujesz bo nie nadajesz się do pracy są tacy ludzie co pracuja już długo i jakoś im idzie praca w Koralu. A liderki są zawsze na hali są tylko cztery i są bardzo w porządku idzie się z nimi dogadać

@ja

LIDERKI TO SĄ PUPILKI I DUPODAJKI TAKŻE WIADOMO JAK NIE WIADOMO OCO CHODZI TO CHODZI O (usunięte przez administratora) ALBO O KASE :)

lala

nie podoba sie w koralu to do gemalto tam jest dopiero śmietanka towarzyska

@lala

LALA TY CHYBA Z TEJ ŚMIETANKI JESTEŚ

OLA

Jeśli w koralu praca to masakra to ty chyba pierwszą robote miałaś w życiu z mojego doświadczenia to powiem ci praca spoko chętnie bym tam wróciła ale pracy na starej hali już nie ma.Śmieszne idż gdzie indziej na produkcje to zobaczysz co to praca pod ciągłą presją i szczekanie na ludzi to będziesz miała porównanie na kolanach wrócisz do korala.Pozdrowienia dla dziewczyn z techno fajnie się pracowało.

@OLA

nie mogą szczekać na ludzi to mobing

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w "KORAL" Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

nie podjudzaj judaszu

Szczerość

Jakby Ci ludzie co tak plotkują bardziej skupili się na pracy a nie na innych to byli by szczęśliwsi bo tak po opiniach to jesteście strasznie żałośni.

Bura
@Szczerość

(usunięte przez administratora) sie w leb pajacu .po to sa opinie....

jula

Jaka umowe na początek dają?

@jula

W Rzeszowie na 3 miesiące podejdź zapytaj

huj wam w dupe
@jula

to nie jest koral rzeszów

jula

Jak sie tam mozna zatrudnic?

Zostaw merytoryczną opinię o KORAL - Tczew

• Jak się pracuje w KORAL?

Zobacz opinie na temat firmy KORAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KORAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KORAL