KORAL

Opinie o KORAL

Janeq

Może najwyższy czas żeby Dyrekcja zaczęła interesować się co odp...ją niektóre brygadzistki względem pracowników? Zamiast oceniać czyjąś pracę oceniają osobowość i życie prywatne które w ogóle nie ma nic wspólnego z pracą a w większości są to ploty w które wierzą lub same rozsyłają po zakładzie. Jeśli ktoś jest barwny i wyrazisty, lubiany przez resztę pracujących tudzież "stałych starych" to jest skreślony, poniżany, gardzony choćby nie wiadomo jak dobrze pracował. Czy to jest zakład pracy czy wybory osobiste kogo szanujemy a kogo nie? Niektórzy robią sobie po kilka przerw, żrą lody pod kamerami, nie starają się i są faworyzowani do porzygu. Nikt tego nagle nie widzi? Bo ktoś dostał się do zakładu po znajomości to może wszystko? Może być od Papieża ale niech pracuje tak samo jak inni, bierze hajs taki sam, bo nikt nie chce (usunięte przez administratora)kogoś. A pójdzie ktoś wyrzucić wory ze śmieciami kto pracuje rzetelne, ktoś stanie na kilka sekund żeby z kimś pogadać to już jazda że odszedł od maszyny już jazda że coś innego robi. Szkoda że nikt nie widzi reszty i tego jak się bawią zielone berety takie cnoty a mężowie w domu a z chłopami chleją wódę i się bawią w najlepsze u mechaników. Są ludzie którym na pracy zależy i są zdolni, pracowici, dokładni a są zmobbingowani przez to że są lubiani w pracy. Zawiść i zazdrość chore zachowania względem pracowników przez zielone berety. I jak może brygadzistka gnoić partnerkę pracownika która w ogóle nie miała styczności z zakładem? Stać nad chłopem i wmawiać mu że jego kobieta to(usunięte przez administratora) bo on jest w pracy a ona rzekomo gździ się w tym czasie z innym?? Lub siać ploty że ktoś jest taki i siaki, bo....?????? Nagle jakieś objekcję o pracowniku , który zawsze był chwalony a nagle (usunięte przez administratora) Niech Dyrekcja i Właściciele wkońcu zainteresują się co wyprawiają osoby z tzw. władzą na zakładzie. To nie jest czymś co zostanie na forum, to nie jest czymś na co można przymknąć oko. Albo się tym zajmie dyrekcja albo w reszcie inspekcja pracy. Właściciele Tej firmy powinni zastanowić się nad tym bo to przez zarząd ludzie się zwalniają i odchodzą będąc jakąś tam nadzieją firmy na stały rozwój. I przez to firma traci naprawdę zdolnych pracowników.

Jan
@Janeq

Może sam powinieneś zgłosić to do dyrekcji skoro nikt nie zauważa takich zachowań brygadzistek. Bo jednak pracownicy powinni być traktowani równo i rozliczni za pracę a nie osobiste sprawy, które nikogo nie powinny interesować. Próbowałeś coś z tym zrobić albo ktokolwiek?

@Janeq

Pracuję w Koralu w Tczewie i na 100% mogę powiedzieć, że opinia Twoja nie ma nic wspólnego z firmą, w której pracuję. U nas nawet nie ma takiego stanowiska pracy jak Brygadzista...Więc albo pomyliłeś firmy albo wszystko co napisałeś to bujda.

@Janeq

Opinia chyba dotyczy Korala produkującego lody a u nas są rybki.

Jameq

Tak nie zauważyłem miejscowości niestety u nas tak sie dzieje

OLO
@Jan

Ktoś się pomylił bo brygadzistki u nas nie pracują.

Iza
@OLO

A w sumie to dlaczego nie? Kobiety tu się nie nadają na to stanowisko?

@Iza

Chodzi o nazwę stanowiska (usunięte przez administratora) W naszej firmie są Liderki i Liderzy.

Iza

A czyli aż tak mocno płeć tu jest podkreślana? A kogo jest więcej? Panów na stanowisku lidera czy Pań?

Piotruś Pan

Brawa dla kierownictwa, które narzuca pracownikom pracę w soboty za wolny poniedziałek. Nikt nawet nie zapytał czy zgadzamy się na taki układ, a gdy nie ma pracy oddajemy urlopy za sobotę. Brawa dla Dyrekcji za brak podwyżki pensji od początku roku oraz za brak zainterowania się pracownikami w Zdunach.

Lidka
@Piotruś Pan

W końcu ktoś napisał prawdę!!! Nikt nie powinien zmuszać nas do pracy w soboty. 12 dni urlopu odchodzi nam, jeżeli nie ma dyżuru!!! Powinni się cieszyć że przed świętami przychodziliśmy na ranna zmianę i nocną co nie jest zgodne z kodeksem pracy. Nikt o tym nie mówi bo boją się stracić pracę,a gdy ktoś odezwie się w tej sprawie to słyszy: że skoro mu nie odpowiada taki system to może się zwolnic. Nikt nic nie zdziała w pojedynkę, gdy reszta grupy boi się zwolnień.

On.pracownik
@Piotruś Pan

Może w końcu czas, żeby PIP zainteresował się praktykami w tej "firmie".

Wojciech
@On.pracownik

A to co jeszcze takiego się tu dzieje, że PiP musi interweniować?

Putin

Ciekawe czemu nie można brać urlopu 15dniowego , czy trzeba to zostawić na poniedziałki za soboty ????????????

@Putin

Szanowny Pracowniku, Zachęcamy do korzystania z wewnętrznej formy komunikacji np. rozmowa z przełożonym, skrzynka „Sprawy personalne”. Co roku w styczniu, w Koral S.A. odbywa się planowanie urlopów. Zgodnie z art. 163 KP „…Plan urlopów ustala pracodawca, biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy…”. W związku z sytuacją, że duża liczba pracowników zawnioskowała o 15 dni roboczych urlopu w okresie wakacyjnym, Pracodawca nie mógł zaakceptować tych wniosków z powodu braku możliwości zapewnienia realizacji zamówień.

Putin

Niby Polski ład , ale dla Korala chyba nie.. po podwyżkach ani widu ani słychu..

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KORAL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
????

Wszystko można powiedzieć jest dla ludzi ...jeżeli człowiek dla człowieka jest człowiekiem praca jak każda inna kobiety które mają charakter wredny zawsze będą szukały negatywnych emocji pracuje tu jakiś czas ,,da się ,, i kierownictwo jest ok ,bo co niektórzy myślą że przyszli rządzić awansem że sprzątaczki i z takimi trzeba zrobić porządek to atmosfera będzie ok ...czemu niektóre kobiety plują jadem a inne potrafią się dogadać ....proste jak budowa cepa ..kultura .mnie pracuje się tu dobrze

Maniek

Witam ile zarobi operator albo kierowca wózka z koralu?

On

Ludzie mdleją heee a kto im da wolne jak potrzebują!!!! bo nowy kierownik który jest na produkcji to go trochę poniosło bo nie chce dać ludziom urlopu na to jakaś kpina aby żebrać o swoje wolneszok ludzi nie szanują wogole

Ona
@On

Z tym się zgodzę jest problem i to już nie jedna osoba mówiła na hali co to sie dzieje kiedyś tego nie było a tyle lat pracuje a teraz niewiem co się stało

@Ona

Nie wiesz ci się stało? Za długo tam pracujesz, czas odejść i dac innym pracować.

Praca w zakładzie ok, ale niesprawiedliwe jest to ,ze można przez miesiąc wyrobić sobie nawet ładną premię i wystarczy jeden dzień nieobecności z powodów losowych( np. kwarantanna zbiorowa, zwolnienie lekarskie )żeby wszystko przepadło. Nie tak powinno to być ,to niesprawiedliwe .

Szanowny Pracowniku, składnikiem wynagrodzenia, który jest uzależniony od braku absencji chorobowych, nieobecności nieusprawiedliwionych jest "bonus za obecność". Zgodnie z regulaminem premiowania, premia efektywnościowa jest naliczana za udział pracownika w realizacji produkcji. Nie jest zabierana w całości za jednodniową absencję, jest proporcjonalnie pomniejszana za czas absencji, natomiast za czas absencji chorobowej lub urlopowej jest wypłacane wynagrodzenie, w skład którego wchodzą min. wypracowane premie z miesięcy poprzednich.

Dlaczego nikt z dyrekcji nie interesuje się powtarzającymi się omdleniami pracowników w halach produkcyjnych ?

@pracownik

Szanowny Pracowniku, Dziękujemy bardzo za reakcję i troskę o bezpieczeństwo i zdrowie współpracowników. Zachęcamy do korzystania z wewnętrznej formy komunikacji np. skrzynka „Sprawy personalne”. Bezpieczeństwo naszych Pracowników jest dla nas bardzo ważne i zapewniamy, że na bieżąco reagujemy na sytuacje związane z ich zdrowiem. Komórka BHP cyklicznie zleca badania środowiska pracy i warunki pracy nie miały wpływu na zaistniałe zdarzenia. W ostatnim kwartale były przypadki, gdy Pracownicy zgłosili gorsze samopoczucie. Kierownictwo produkcji podjęło czynności adekwatne do każdego zdarzenia.

@KORAL

Niestety zdarzały się zasłabnięcia pań stojących przy taśmach. Do pracy przychodzą pracownice, które są chore, kaszlą, ale nie idą na zwolnienia z powodu utraty wypracowanej premii.

Może należałoby zmienić regulamin przyznawania premii i wypłaty za ponad normę wykonaną pracę? Bywa ,że pracownica wyrabia ileś procent akordu, stara się zarobić dodatkowe pieniążki, planuje co za nie kupi i wystarczy choroba nawet jednodniowa aby wszystko stracić .To nie jest w porządku ,a zwłaszcza teraz w dobie pandemii, nie mamy wpływu na chorobę Może wypłacać tym osobom, które wyrabiają ponad normę choćby proporcjonalnie do obecności w pracy a nie zabierać wszystko ..Dziecko zachoruje i pieniążki ,które miały być z akordu dla niego przepadają .Proszę o tym pomyśleć szanowna dyrekcjo .a wtedy do pracy nie będą przychodzić zdeterminowane chore panie, które nie dbają o swoje i innych zdrowie, bo mają w perspektywie utratę dodatkowego wynagrodzenia na które pracowały ciężko. Proszę pomyśleć o tych pracownikach

Szanowny Pracowniku, Przedstawiane zasady nie są zgodne z faktami. Premia efektywnościowa, zgodnie z regulaminem premiowania, jest naliczana za udział pracownika w realizacji produkcji. Nie jest zabierana w całości za jednodniową absencję, jest proporcjonalnie pomniejszana za czas absencji, natomiast za czas absencji chorobowej lub urlopowej jest wypłacane wynagrodzenie, w skład którego wchodzą min. wypracowane premie z miesięcy poprzednich.

PAN Pracownik
@pracownik

Ludzie mdleją bo są osłabieni to fakt!!! Ale nie dziwi mnie to, bo niby kiedy maja porobić jakiekolwiek badania!!!!!!!!!! Jeśli źle się czują!!!!!! Ludzie mają terminy wizyt u lekarzy specjalistów na które czekają miesiącami a nasz nowy Pan Kierownik R. nie udziela nawet Ludzia urlopów, bez wytłumaczenia nie daje i koniec jak tak można, gdzie człowiek pracuje ja swój urlop!!!!!! a nie może dostać dnia urlopu i to nie jest wyssane z palca proszę o poruszenie tego tematu bo jak słyszę jest dużo skarg co do tego.

@PAN Pracownik

Co roku w styczniu, w Koral S.A. odbywa się planowanie urlopów. Zgodnie z art. 163 KP „…Plan urlopów ustala pracodawca, biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy…”. Tworzony plan urlopowy ma na celu uwzględnienie potrzeb pracowników, co do terminu urlopów oraz uporządkowanie funkcjonowania działalności. W sytuacji, gdy w trakcie roku Pracownik wnioskuje o zmianę terminu urlopu, przełożeni starają się uwzględnić potrzebę Pracownika, jednak przy zachowaniu ciągłości pracy (art. 164 KP § 1 - przesunięcie terminu urlopu może nastąpić na wniosek pracownika umotywowany ważnymi przyczynami). Pracownik ma prawo do skorzystania z urlopu na żądanie. Zgodnie z art. 167(2) Pracodawca jest obowiązany udzielić na żądanie pracownika i w terminie przez niego wskazanym nie więcej niż 4 dni urlopu w każdym roku kalendarzowym. Drogi Pracowniku, realizujemy produkcję w oparciu o zamówienia naszych klientów i wszyscy nasi Pracownicy są współodpowiedzialni za realizację planu produkcyjnego w terminie. Mając na uwadze zapewnienie realizacji zamówień klienta, prosimy o wcześniejsze wnioskowanie udzielenia urlopu wypoczynkowego w celu zorganizowania zastępstwa. W najbliższym czasie kierownicy zorganizują spotkania, w trakcie których zostaną przypomniane zasady udzielania urlopów.

@KORAL

Odpowiedz jest niezgodna z prawdą .Pracownikowi ,który wyrobił sobie premię przez cały miesiąc i był nieobecny w ostatnim dniu miesiąca nie przysługuje nawet procent wyrobionej premii .NIC, wszystko przepada. Taka jest prawda

Zróbcie porządek z tą stara Dorota z Malborka, bo ta małpa za dużo sobie pozwala. Ile jeszcze będzie wyzywala i obrażała te biedne dziewczyny z Ukrainy. Jak można mówić że oni jej rodzinę wymordowali. Cis się emerytce pokreciło w głowie, to nie te czasy.

Dziękujemy za opinię. W naszym zakładzie obowiązuje Kodeks etyki oraz polityka przeciwdziałaniu dyskryminacji i nierównemu traktowaniu. Każdy pracownik świadczący pracę na rzecz Koral S.A. jest dla nas ważny oraz zobowiązany do stosowania wdrożonych zasad. Drogi Pracowniku, w celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania, zachęcamy do korzystania z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się w budynku ochrony); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Wszyscy mamy swój wkład w budowanie przyjaznego miejsca pracy.

Fiona

Bez przesady. Trochę szacunku do tej starszej Pani Doroty. Nikt nikomu krzywdy nie robi a po drugie nikt w tym zakładzie nie traktuje Ukrainek w inny sposób niż miały by być traktowane. Tacy sami ludzie jak i my. Proszę mieć dystans co do tego i zacznij się wypowiadać w sposób taktowny bo wyzywając kogoś od starych to sam siebie niestety wtopisz w maliny. Porządek można robić u siebie w domu a nie w zakładzie buntować ludzi przeciwko jednej osobie. Pozdrawiam.

Lejdi

Ale to prawda jaka ona jest Od starych falszywch korew wyzywa ,slyszeli to nawet liderzy tak tez nie może byc.

Lejdi

To prawda o tej kobiecie ,wszystkich wyzywa ,wczoraj powiedziała ze wszystkie jesteśmy fałszywe (usunięte przez administratora) ,kazdy to słyszy nawet liderzy.

Ktos

Teraz sama obrażasz Panią Dorotę wyzywając ją od starej baby

@Fiona

Czytając komentarze nie dowierzam ludzie są tak podli w Zdunach to samo tez wyzwiska na obcokrajowcow ale jak jest coś na cito to w sobotę Ci starsi stażem pracownicy nie chcą przyjść mało tego dla mnie jest bez różnicy czy ktoś pracuje miesiąc czy rok szacunek to podstawa takie zachowania wynosi się z domu. Wyzwiska typu (usunięte przez administratora) da…un reszty nie będę tutaj pisać.Firma powinna dla przykładu zwolnić takiego pracownika to reszta zajęłaby się naprawdę praca i uważała na słowa bo Ci z dłuższym stażem pracy zapominają ze przy jednym stole pracując tworzy się zespół i on musi trybic ale te Panie chyba tego nie trybia.Ciekawostka to nie są czasy PRL ze pracowałeś 30 lat w jednym zakładzie ale jak to mówią karma wraca i życzę tym wredny tego.

Dziękujemy za opinię. Zgodnie z Kodeksem Etyki, po wpłynięciu zgłoszenia/informacji opisującego fakty – co się wydarzyło, kiedy, osoby których dotyczy sytuacja - możemy rozpocząć procedurę rozpatrywania naruszenia. Proces ten opiera się min. na przeprowadzeniu wywiadów z pracownikami przy jednoczesnym zapewnienie anonimowości. W tym celu powołana zostaje Komisja, która rzetelne bada każde zgłoszenie dotyczące naruszenia zasad etycznych w zakładzie. Następnie zainteresowane strony są informowane o działaniach. Jako firma dokładamy wszelkich starań aby wspólnie budować przyjazne środowisko pracy. Dziękujemy za każde zgłoszenie i doceniamy komunikację bezpośrednią.

I wreszcie ktoś napisał prawdę o tym co się dzieje w koralu. Większość pracowników, przede wszystkim mowa o kobietach to patologia. Tak patologia bo jak kobieta wracając z pracy w busie może pić alkohol. Oczywiście mowa o większej grypie kobiet. A firma nic z tym nie robi, ewentualnie dla doczesnego odpisze że dziękuję za opinie.

Dziękujemy za opinię. W celu zweryfikowania opisanej sytuacji, zachęcamy do przekazania szczegółów w formie bezpośredniej komunikacji z przełożonym lub działem personalnym, lub w formie określonej w Kodeksie Etyki - kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”.

Nickowa

Cóż powiedzieć. Wszystkie opinie są prawdziwe. Nikt nie wnika w relacje między pracownikami albo udaje się że ich nie widzi. Liczą się tylko układy i układziki. Niektórym wolno wszystko innym nic . Czarna robota dla tych którzy układów nie mają . Jako pracownik nie wstydzę się tych słów. Myślałam że to lepszy zakład a będzie jeszcze gorzej bo zmienia się kadra .

Sikus

Dajcie spokoj co za brednie jakas Nagonga na Pania Dorote!!!!! Napisala to osoba, ktora nawet nie ma pojecia o kobiecie tam pacujacej nie ma co robic to opisuje ludzi!!!! Jak dla mnie to tylko brednie i nie uwierzę w to ze tak jest, ze Pani Dorota wyzywa ludzi od (usunięte przez administratora) i ze nawet Liderzy!!!!! to slysza to prosze niech lider sie wypowie w tej sprawie i osobiscie jej to powiee a nie tu na forum Pani Doroto nie przejmuj się (usunięte przez administratora) nie brakuje!!!!!

@Sikus

o Dorocie to prawda najszczersza

@1111

Pewnie że to prawda o Dorocie. Bronia jej ludzie podobni do niej. Przestańcie wciskać kity, jaką to ona teraz biedna i poszkodowana. Dorota to wredna i wyrachowana (usunięte przez administratora) A firma niech nie wypisuje tutaj swoich komentarzy, tylko zejdzie na dół i zobaczy co tą kobietą wyprawia. Ma jakaś mamie wyższości tylko ja się pytam , co ona sobą reprezentuje? No chyba tylko głupotę i podłość do drugiego człowieka. I nie chodzi tu tylko o wstrętne traktowani Ukrainek do nowych Polek również dzieje nienawiścią.

My
@Sikus

Oj jaka Ty Dorotka teraz jesteś biedna, bo ludzie prawdę na forum o tobie napisali. Przestań ludzi obrażać to nikt nie będzie miał pretensji. Ale jak widać to tylko Dorotke nakręcilo do jeszcze większej agresji słownej. Wstyd żeby w tym wieku kobieta tak się zachowywała i te słownictwo jak z rynsztoku.

Shrek/Greemlin

Praca W koralu Jest ok Kto tam pracuje zbyt krótko to nie wie co to praca. Nowe osoby, które przychodzą to są wszechwiedzące i chronione stoją na 1 wagach i przemądrzałe Pani Dorota jest ok i sympatyczna . A ukrainki są kochane. W pracy jest pełno konfindentów i j 60

Kiszka

No właśnie kobiety nawet pod wpływem alkoholu stoją przy liniach i liderzy żekomo nie czują tylko stoją tylko hi hi i gadu gadu wstyd żeby kobiety pod wpływem alkoholu przychodziły do pracy pracodawca tego nie widzi i kierownictwo mądre koral to baby są tak wstrętne tam stare weterany tylko żądzić chcą bo mają stracha o swoje (usunięte przez administratora) bym zaraz takiej to by się krwią zalała tak samo poco koral trzyma te co są na emeryturze tylko mniejsca zajmują i nic nie robią bo popilki lideròw to mają pracę żeby się nie przemenczyć bo liderom cukiereczki dacą bombonierki prezenciki dostają

Ktos
@Kiszka

Czujesz alkohol i co nie reagujesz,tylko jesteście w gębie mondrzy i żeby na forum pisać, a reakcji z waszej strony nie ma.

@@
@Ktos

Święta prawda

Kiler

Koral tylko dla ich się liczy Ukrainiec Mołdawian a Polaków traktoją jak psòw i zwalniają bo normy nie robią a obco krajowcy wszystko najlepiej robią ????

Święte krowy

Tak w ogóle, to źle się dzieje w zakładzie. Polskie pracownice muszą znosić (usunięte przez administratora) i robotę na odp... pracowników z Ukrainy, mało tego muszą poprawiać po nich fuszerkę no i buzia na kłódkę. Nie wolno zwracać uwagi gasterarbeiterom zza wschodniej granicy, bo zaraz lecą na skargę, a przełożone trzymają stronę przyjezdnych. Nie bardzo wiadomo o co tu chodzi, a jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Ktoś wziął grubą kasę za naganianie Ukraińców...

@Święte krowy

Dziękujemy za opinię. Uprzejmiej informujemy, że w naszym zakładzie obowiązuje Kodeks etyki oraz polityka przeciwdziałaniu dyskryminacji i nierównemu traktowaniu. Każdy pracownik świadczący pracę na rzecz Koral S.A. jest dla nas ważny oraz zobowiązany do stosowania wdrożonych zasad. Drogi Pracowniku, w celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania, zachęcamy do korzystania z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się w budynku ochrony); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Wszyscy mamy swój wkład w budowanie przyjaznego miejsca pracy.

Ludwik

Dziś zeszła na produkcji nowa specjalność - łosoś z pstrąga tęczowego z dodatkiem farbki. Smacznego!

@Ludwik

Ludwiku, Koral S.A. produkuje pstrąga łososiowego, którego naturalną cechą jest wybarwienie jak u łososia a nawet intensywniejsze. Nasza firma nie używa barwników.

Czy zdarzają się nadgodziny w KORAL?

Sok z dorsza

Obecnie nadgodziny są proponowane wyłącznie pracownikom z Ukrainy

Karol

Witam czym dokładnie zajmuje się dział konfekcjonowania?

@Karol

Nasz dział konfekcjonowania zajmuje się etykietowaniem, układaniem i pakowaniem produktu gotowego przed wysyłką do klienta.

Witam już złożyłam CV ile można tak czekać

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą i udział w procesie rekrutacji. CV kandydatów staramy się rozpatrywać w ciągu kilku dni i kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza aplikacyjnego, znajdującego się w naszych ogłoszeniach. Taka forma aplikowania umożliwia nam wysyłanie informacji o etapie w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół HR Koral S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o KORAL - Tczew

• Jak się pracuje w KORAL?

Zobacz opinie na temat firmy KORAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KORAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KORAL